Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2010., 11:19   #81
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Ček, sad si me skroz zbunio, dakle onaj koji voli svoju ženu će joj kupiti dvorište da bi mogao na njemu raditi nešto teško ne bi li njoj time olakšao težinu kućnih poslova? A što ako nema novaca za dvorište, onda može dizati utege? Ako nema ni za utege, uvijek može gurati zgradu.
...i ti se mene sad zbunio...ne,mislim da si ti krivo razumio...procitaj jos jednom..
__________________
Daddy's Gonna Pay For Your Crashed Car
watch more tv is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 11:22   #82
[QUOTE=Lyla;25971819]svaki svaki dan? ti imaš jebenu okućnicu ondak.

Mada, ja nemam ništa protiv da kosim travu i kuckam krović u maloj kućici u vrtu i montiram krevete i ormare. Mislim, ja sam to sve i radila, neš ti. To je još i zanimljivo.

..kapa dolje..
__________________
Daddy's Gonna Pay For Your Crashed Car
watch more tv is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 11:23   #83
Vrrrlet ti je jedan jako pametan momak i dobro te je shvatio.
A da vidiš šta sve radi od okućnice i interijera. Pih. A gumicu na pipi mu zna i pas promijenit.
__________________
odabij od kola!!!
Lyla is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 11:25   #84
Quote:
watch more tv kaže: Pogledaj post

..kapa dolje..
Ma jebeš kapu. Nego mene sad zanima, koliko često dnevno ti radiš te opravke i koliko ti vremena to uzme?

E da. ja ti super štemam još i roletne svih tipova, alu-žaluzine i plastične roler modele.
__________________
odabij od kola!!!
Lyla is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 11:27   #85
...sve u svemu,ja svojoj zeni pomazem,i ne cvilim kad jos dodatno moram nesto drugo napravit...u biti,ja njoj ni nedam da ona meni pomaze kod mojih poslova...i tocka..zato nam i je super...ali svejedno se nekad svadamo zbog glupih sitnica..
__________________
Daddy's Gonna Pay For Your Crashed Car
watch more tv is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 11:29   #86
Quote:
Lyla kaže: Pogledaj post
Ma jebeš kapu. Nego mene sad zanima, koliko često dnevno ti radiš te opravke i koliko ti vremena to uzme?

E da. ja ti super štemam još i roletne svih tipova, alu-žaluzine i plastične roler modele.
..evo jucer oprao 3 vesmasine i sve speglao...danas mi zena dolazi iz Hr,bila tjedan dana na godisnjem...ja ga zbog posla nisam dobio..al mi je drago i nije mi zao da je isla,bar su moji nakon pola godine opet vidjeli unucicu..
__________________
Daddy's Gonna Pay For Your Crashed Car
watch more tv is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 11:29   #87
Quote:
watch more tv kaže: Pogledaj post
...sve u svemu,ja svojoj zeni pomazem,i ne cvilim kad jos dodatno moram nesto drugo napravit...u biti,ja njoj ni nedam da ona meni pomaze kod mojih poslova...i tocka..zato nam i je super...ali svejedno se nekad svadamo zbog glupih sitnica..
Pa dobro, ako ona isto misli da ti samo njoj pomažeš i vi sretni, to je onda super i nema niakakvih problema.

A to što joj ne daš, aj priznaj, da vidiš da ona to može i zna, s čim bi ti njoj bio onda frajer jedan put, dva put godišnje?
__________________
odabij od kola!!!
Lyla is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 11:31   #88
Quote:
watch more tv kaže: Pogledaj post
..evo jucer oprao 3 vesmasine i sve speglao...danas mi zena dolazi iz Hr,bila tjedan dana na godisnjem...ja ga zbog posla nisam dobio..al mi je drago i nije mi zao da je isla,bar su moji nakon pola godine opet vidjeli unucicu..
Zar nije trebalo napisati jučer sam joj opro 3 vešmašine i sve joj speglao?

Sad više ne znam jesi peglo sebi ili njoj?
__________________
odabij od kola!!!
Lyla is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 11:31   #89
Quote:
Lyla kaže: Pogledaj post
Pa dobro, ako ona isto misli da ti samo njoj pomažeš i vi sretni, to je onda super i nema niakakvih problema.

A to što joj ne daš, aj priznaj, da vidiš da ona to može i zna, s čim bi ti njoj bio onda frajer jedan put, dva put godišnje?
...malo vise...
__________________
Daddy's Gonna Pay For Your Crashed Car
watch more tv is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 11:34   #90
Quote:
Lyla kaže: Pogledaj post
Zar nije trebalo napisati jučer sam joj opro 3 vešmašine i sve joj speglao?

Sad više ne znam jesi peglo sebi ili njoj?
...nama...pa nisam ja jedan od onih koji ne pomazu zeni..ili jer moraju...ja to zelim..cijenim svoju zenu,znam kak puno radi i sve...a ko pak bi znao ak ne ja..vec sam napisal..vraca se dvostruko..nebi se mjenjal
__________________
Daddy's Gonna Pay For Your Crashed Car
watch more tv is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 11:37   #91
Quote:
watch more tv kaže: Pogledaj post
...a di je onda njezin dio kad ja ...
ma nema - njezin, moj, tvoj... dio
to je gubitak vremena
poslove treba rješavati pragmatično tako da ih odradi onaj tko u datom momentu ima više vremena/energije
naravno, uz pretpostavku da jedan od partnera nije parazit koji će se uvijek na nešto izvlačiti.... na muško-ženske poslove npr.

edit; vidim Lyla je razjasnila ove krumpire i kućice
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 11:45   #92
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
ma nema - njezin, moj, tvoj... dio
to je gubitak vremena
poslove treba rješavati pragmatično tako da ih odradi onaj tko u datom momentu ima više vremena/energije
naravno, uz pretpostavku da jedan od partnera nije parazit koji će se uvijek na nešto izvlačiti.... na muško-ženske poslove npr.

edit; vidim Lyla je razjasnila ove krumpire i kućice
..potpuno se slazem s tobom...sve si dobro rekla...ali sad dolazi ono glavno pitanje...recimo imas takvoga muza...u kojem segmentu bi on,po tvojoj zelji ili potrebi,mogao biti jos bolji???to je pitanje ove teme..dali recimo kupnjom nekih sitnica,vise romantike...bla bla bla...neznam..to samo zene znaju...normalno.svaka ima drugcije...pa navedite par njih...bas me zanimaju odgovori..
__________________
Daddy's Gonna Pay For Your Crashed Car
watch more tv is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 11:56   #93
Evo ovako, da razjasnimo.Ja sada trenutno ne radim, ali i kada sam radila, odnosno kada smo oboje radili obavljala sam te svoje ženske poslove isto.
E sad, kako kaže i sam wmt(predug mi je nadimak ), drugo je kad ti imaš i djecu i moram priznati, neznam što me čeka mada sad kad gledam svoje frendice koje su recimo prvih godinu dvije doma, sve stignu, kasnije dijete ode u vrtić i opet stignu ..

MM inače radi sve moguće poslove u kući a i u dvorištu, osim nedaj Bože da mi se mota oko cvijeća, to opet ja, al samo zato kaje to moja ljubav.Al zato on betonira, gradi, i još hrpetina takvih poslova koje ja nikada nebih napravila tako lako kao on, a sad vi žene koje te muške poslove omalovažavate, dal bi vi to radile, sve me strah, pogotovo vi kojima se neda ni kuća očistit .Tak da nemre nitko reć da poslova za njega nema i da to nije teško .

I da, zaboravih reć da sam odrasla na selu, gdje sam s 17 godina morala brinuti o četveročlanoj obitelji, znači kuhati za njih i svaki dan pospremiti veliku kućerinu i raditi manje poslove po dvorištu.A i brinuti o životinjama.
Eto, možda da me nisu tamo tako učili i ja bih vjerojatno sad u gradu kao neke zapovjedala i kokodakala svome mužu da napravi umjesto mene da ja mogu cijeli dan glancati noktiće
sunčica_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 12:03   #94
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
Viš. Kod mene je obrnuto. Od silnog seksa sam jednostavno preumorna da bih kuhala, prala, peglala, čistila, a bajk mi ni ne pada na pamet.


Quote:
watch more tv kaže: Pogledaj post

..to se i ja pitam...kod mene je takav slucaj...mi obadva radimo od 7-18h...dodemo doma oko 19...tu je malo dijete...i ja ne ocekujem i ne trazim od zene da sad ona nesto skuha na brzinu..niti da cisti ili neznam sta...e zato vikendom to radimo skupa,mislim,pomognem joj ak ja nemam nekog drugog posla...ak imam,ona to napravi sama...
znači, samo vikendom kuhate i jedete?

Zadnje uređivanje aryna : 07.04.2010. at 12:10.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 12:06   #95
Quote:
sunčica_zg kaže: Pogledaj post
Evo ovako, da razjasnimo.Ja sada trenutno ne radim, ali i kada sam radila, odnosno kada smo oboje radili obavljala sam te svoje ženske poslove isto.
E sad, kako kaže i sam wmt(predug mi je nadimak ), drugo je kad ti imaš i djecu i moram priznati, neznam što me čeka mada sad kad gledam svoje frendice koje su recimo prvih godinu dvije doma, sve stignu, kasnije dijete ode u vrtić i opet stignu ..

MM inače radi sve moguće poslove u kući a i u dvorištu, osim nedaj Bože da mi se mota oko cvijeća, to opet ja, al samo zato kaje to moja ljubav.Al zato on betonira, gradi, i još hrpetina takvih poslova koje ja nikada nebih napravila tako lako kao on, a sad vi žene koje te muške poslove omalovažavate, dal bi vi to radile, sve me strah, pogotovo vi kojima se neda ni kuća očistit .Tak da nemre nitko reć da poslova za njega nema i da to nije teško .

I da, zaboravih reć da sam odrasla na selu, gdje sam s 17 godina morala brinuti o četveročlanoj obitelji, znači kuhati za njih i svaki dan pospremiti veliku kućerinu i raditi manje poslove po dvorištu.A i brinuti o životinjama.
Eto, možda da me nisu tamo tako učili i ja bih vjerojatno sad u gradu kao neke zapovjedala i kokodakala svome mužu da napravi umjesto mene da ja mogu cijeli dan glancati noktiće
...e pogodila si tocno u sredinu s ovim postom......takvih zena,s takvim razmisljanem ima jako malo....samo,vidis,u danasnje vrijeme 95% njih zivi u stanu,pa i nema toliko posla za muskarce......
__________________
Daddy's Gonna Pay For Your Crashed Car
watch more tv is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 12:12   #96
Quote:
sunčica_zg kaže: Pogledaj post
I da, zaboravih reć da sam odrasla na selu, gdje sam s 17 godina morala brinuti o četveročlanoj obitelji, znači kuhati za njih i svaki dan pospremiti veliku kućerinu i raditi manje poslove po dvorištu.A i brinuti o životinjama.
Eto, možda da me nisu tamo tako učili i ja bih vjerojatno sad u gradu kao neke zapovjedala i kokodakala svome mužu da napravi umjesto mene da ja mogu cijeli dan glancati noktiće

Ništa ti nisi skužila. Samo ga dvori i ne daj da te ove gracke droce spuštaju u misiji spašavanja kućanstava.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 12:14   #97
Quote:
watch more tv kaže: Pogledaj post
samo,vidis,u danasnje vrijeme 95% njih zivi u stanu,pa i nema toliko posla za muskarce......
pa ok, slažem se da muškarci ustvari i nemaju baš takvog posla u stanu, i ok mi je da onda bar pomognu u kući ..al opet mislim da to baš nemora biti stalno, jer u stanu je vjeruj mi, punoooo manje posla nego u kući.
sunčica_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 12:15   #98
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post




znači, samo vikendom kuhate i jedete?
...zena jede kuhano na poslu,mala u vrticu...ja radim na terenu,ne boj se,nisam gladan...i ako dodemo oko 19h doma,sta bi onda trebali kuhati?...ponekad,ali rijetko zena dode oko 17h doma,onda slozi nesto,ali ovak ne...mi to ne prakticiramo...
__________________
Daddy's Gonna Pay For Your Crashed Car
watch more tv is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 12:15   #99
Quote:
sunčica_zg kaže: Pogledaj post
Eto, možda da me nisu tamo tako učili i ja bih vjerojatno sad u gradu kao neke zapovjedala i kokodakala svome mužu da napravi umjesto mene da ja mogu cijeli dan glancati noktiće
Nisam ja kriva što se on pali na moje duge jarkocrvene nokte
Jebote, ja se žrtvujem i ne radim sve te spolno/biološki uvjetovane poslove da mi se koji nokat ne bi slomio.
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 12:16   #100
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post

Ništa ti nisi skužila. Samo ga dvori i ne daj da te ove gracke droce spuštaju u misiji spašavanja kućanstava.
to sam baš htjela reć: da ga čuva od tih urbanih bičarki, koje bi samo nokte rašpale.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:23.