Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2016., 15:12   #301
Ja koristim zuto frei massage oil fur schwangere I odlicno je, ne znam da li cu ispucati to ne ovosi I tako o mackanju ali ovo je onako suho ulje ne ostaje masno a koza bas mekana mislim da cu to nastaviti I nakon trudnoce
~loo~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 14:50   #302
Mažem se otkako sam saznala, redom Olival bademovo ulje, Biobaza ulje protiv strija, Biobaza Mama krema i sad neko Muller Mama ulje od 20 kn.

Trbuh se super držao do prije par dana kad su se skoro preko noći pojavile koncentrične strije oko pupka

Mogla sam i misliti...još imam strije iz puberteta, ali sam se naivno nadala da ću ih sad izbjeći.
LejdiGiga is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 14:00   #303
Ja sam u obje trudnoće koristila Mama Mio The Thummy Rub Butter, ovo: http://kavo.hr/mamamio-trudnoca/cije...mmy-rub-butter, skup je ko vrag, ali ja nisam dobila niti jednu striju, e sad, jel to pomoglo ne mogu reć..

Mama je imala samo mene, trbuh izbrazdan katastrofa.
Ja sam bila tri puta trudna, rodila dva puta - u razmaku od godine i pol.
E da, i negdje sam procitala da je dobro mazat trbuh sokom od limuna, pa sam i to radila, nakon tusiranja limun i kad se on malo posusio onda mama mio.

Eto to je moje iskustvo. Sretno svim trudnicama!
Olivera1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2016., 02:02   #304
Lierac phytolastil gel protiv strija i obicno ulje badema. 36 tjedan, za sad nemam niti jedne strije 😊
__________________
I believe that if life gives you lemons, you should make lemonade... And try to find somebody whose life has given them vodka, and have a party.
lilli7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 07:59   #305
Mažem se po prsima i trbuhu s običnim bademovim uljem.
veka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 12:30   #306
Ja koristim mustelinu kremu i ulje protiv strija, na preporuku frendice..

još sad dobila od kume za ročkas još jednu istu kremu, kremu za prsa i kremu za cijelo tijelo...tak da sad imam cijelu kolekciju mustele do kraja trudnoće hehehh
keka1v is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 23:30   #307
Koristim Bio oil, prije njega neko od smilja. Vidit cu hoce li trbuh izdrzati.

Sent from my XT1068 using Tapatalk
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 23:31   #308
Ja sam pobozno koristila Bio oil i trbuh mi se perutao. jel i vi imate isti problem? Sad sam se prebacila na kremu.
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ
a1exa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 08:43   #309
Ja sam u prvoj trudnoci koristila biobazu i nemam ni jedne strije. U ovoj cu opet biobazu
happy smile is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 11:01   #310
Quote:
a1exa kaže: Pogledaj post
Ja sam pobozno koristila Bio oil i trbuh mi se perutao. jel i vi imate isti problem? Sad sam se prebacila na kremu.
Ne. Kako ti se moze od ulja perutati?
Jel bi ga ti stavljala na suhu ili mokru kozu?
Ko zna, mozda ti je koza reagirala na neki sastojak u njemu.

Sent from my XT1068 using Tapatalk
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 11:04   #311
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Ne. Kako ti se moze od ulja perutati?
Jel bi ga ti stavljala na suhu ili mokru kozu?
Ko zna, mozda ti je koza reagirala na neki sastojak u njemu.

Sent from my XT1068 using Tapatalk
Nekad na mokro, nekad na suho. Da bas mi je suh trbuh. I babica me upozorila na to.
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ
a1exa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 11:26   #312
U trunoci sam skuzila da mi se u nekom trenu koza pocela ponasat ko pustinja. Izbacila sve gelove za tusiranja i presla na prirodne sapune. Po cijelom tijelu bi stavila ulje mozda jednom tjedno, a trbuh svako tusiranje, dok je koza mokra.
I ok je. Prije ulja i sa gelovima, bokte, nikako nadoknadit tu vlagu, stalno sam se packala i mazala, stalno suha i perutava.

Sent from my XT1068 using Tapatalk
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 15:10   #313
Nema s cim se nisam mackala, a najvise s organskim bademovom uljem. dok sam imala trbuh izgledalo je kao da sam dobila dvije strije, ali kad sam rodila shvatila sam da mi je trbuh pun strija. To se vidjelo tek kad se trbuh ispuhao.
Plus imam dvije strije na svakom bedru, a bome i po grudima.
Koza me u trudnoci svrbila non stop i stalno sam se cesala.

Ali sve je to samo kozmeticke prirode i stvarno me briga jer sam dobila dugoocekivanu bebicu. na plazu cu u gacama visokog struka i problem rijesen.
__________________
Ljubav je samo riječ dok ne dođe netko tko joj pruži značenje.
khm khm is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 19:16   #314
Quote:
khm khm kaže: Pogledaj post
Nema s cim se nisam mackala, a najvise s organskim bademovom uljem. dok sam imala trbuh izgledalo je kao da sam dobila dvije strije, ali kad sam rodila shvatila sam da mi je trbuh pun strija. To se vidjelo tek kad se trbuh ispuhao.
a bas sam htela da pitam kad se zna da li ces zavrsit sa strijama ili ne... znaci, nista se ne zna dok malo chudo ne izadje vani?
kad se budim ujutru odma gledam stomak da vidim sta ce me sacekat, ocekujem strije svaki dan jer znam da ih je i moja mama imala...

ja se mazem sa: burt's bees mama belly butter, mustelino ulje za strije, nuxe ulje, obicna neutrogena za suvu kozu i ponekad ona gusta klasicna nivea, rotiram u nadi da se koza ne navikne
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 19:38   #315
Ja se mackam s onime sto vec imam. Prvo je bila biobaza krema koju sam dobila gratis u dmu, sad je neko ulje iz mullera koje sam dobila za bozic. Nekak mi se cini da nema tu neke velike razlike, glavno da je koza hidratizirana i da nije suha.
Moja mama nema ni jedne strije pa se nadam da to stvarno je nasljedno. A ak se pojave sta sad.

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
Nyameria is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 15:50   #316
Quote:
Bebwy kaže: Pogledaj post
a bas sam htela da pitam kad se zna da li ces zavrsit sa strijama ili ne... znaci, nista se ne zna dok malo chudo ne izadje vani?
kad se budim ujutru odma gledam stomak da vidim sta ce me sacekat, ocekujem strije svaki dan jer znam da ih je i moja mama imala...

ja se mazem sa: burt's bees mama belly butter, mustelino ulje za strije, nuxe ulje, obicna neutrogena za suvu kozu i ponekad ona gusta klasicna nivea, rotiram u nadi da se koza ne navikne
Da, vidjet ces tek kad rodis ) nadam se da ti nece biti kao meni! Moja ma je rodila dvoje djece i nema niti jedne strije. Za razliku od mene
__________________
Ljubav je samo riječ dok ne dođe netko tko joj pruži značenje.
khm khm is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 16:55   #317
Ja sam se od danas pocela mackati sa eucerin uljem(bokove, trbuh i dio grudi) od ranije imam par strija bokovima pa me sad zanima da li ce ovo ulje napraviti kakvo cudo
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 00:04   #318
Spoiler alert: nece
Mighty S is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 10:26   #319
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 16:07   #320
Ja se mažem s bademovim uljem iz ljekarne. Za to ulje sam dobila preporuka s više strana, a i kako sam skužila iz tekstova po netu bitno je da je koža hidratizirana... svjedno koje ulje ili krema
Pepeljuska is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:41.