Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2010., 12:31   #61
Ja kupujem časopise. Ne sve naravno. Kupujem i "lagane" i "teže". To me opušta. S obzirom da zbog posla čitam "teže" baš mi se i doma uz kavu da Uostalom ne postoji časopis u kojem ne možeš bar nešto korisno saznat. Ak niš drugo a ono bar kaj je glupo i kak ne treba izgledat ili ponašat se.
Glorija nije trač časopis, bar ne samo trač časopis. Evo baš u novoj čitam o Malcolmu Mclarenu, Heleni Srakočić, i feljton o Debbie Reynolds. Meni je to zanimljivo.I tu nema slika s blesavim komentarima ko u Starsu i slično. No i ono vrijedi pročitat tek toliko da vidiš kakvih budala ima.
Nemrete se s tim zezat. Morate djecu odgojit i znat od kud opasnosti vrebaju.
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 12:35   #62
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
Glorija nije trač časopis, bar ne samo trač časopis. Evo baš u novoj čitam o Malcolmu Mclarenu, Heleni Srakočić, i feljton o Debbie Reynolds. Meni je to zanimljivo.I tu nema slika s blesavim komentarima ko u Starsu i slično. No i ono vrijedi pročitat tek toliko da vidiš kakvih budala ima.
Nemrete se s tim zezat. Morate djecu odgojit i znat od kud opasnosti vrebaju.
mda, nije ni slučajno. to što u 100 strana uvale dvi stranice života o merlin monro - znači da nije samo trač.
glorija uvik bila i ostala trač časopis.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 12:41   #63
Ako ti tako kažeš onda mora da je.

Ako su tebi izvještaji s koncerata, intervjui s glumcima i glazbenicima ili poznatim fotografima i kuharima samo trač, onda je.
Ne tvrdim da nema i trača. Ali nije baš da nema nečeg kaj se ne isplati pročitat.
Dobro sad, svakom je nekaj drugo isplativo, naravno.
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 12:43   #64
Quote:
gottcha kaže: Pogledaj post
a u k

jel to tip, sminkica, oblekica i to? nikad u zivotu s takvima i valjda ni necu bit okruzena
Igzekli, a kak bi drukčije moglo bit!

...

Meni je licemjerno što se tak na svima gleda svaka točkica (poglečte samo priglupe članke na net.hr-u il tak nečemu), a onda se, evo nedavno, Britni skine u donji veš i fotka tak, pa se to objavi bez fotošopa. I onda je to pohvalno i divno jer je pokazala kakva je u stvarnosti. Mislim wtf.
Taun We is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 12:45   #65
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
Ako ti tako kažeš onda mora da je.

Ako su tebi izvještaji s koncerata, intervjui s glumcima i glazbenicima ili poznatim fotografima i kuharima samo trač, onda je.
Ne tvrdim da nema i trača. Ali nije baš da nema nečeg kaj se ne isplati pročitat.
Dobro sad, svakom je nekaj drugo isplativo, naravno.
mda, ali sve je to upakirano ko trač-glorija nije lajfstajl magazin nit pod razno.
i u moru loodila u nas - i da nalazim zanimljivim čitat o poznatima možda bi ponekad i bacila oko. kako me ne zanima - još uvijek je trač magazin na malo boljem papiru.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 12:47   #66
ma mediji

svako ljeto fino kad na plazi imas vidjet gole guzice i sise, nagledam se celulita i naslaga i svega i svacega i svima je to normalno... dapace, sasvim vitke i zgodne cure imaju toga kolko hoces, i cini se da nikom to ne smeta onda se sjetim tih casopisa sto ko strvinari gledaju svaku masnocu na tim iskompleksiranim bogatasicama i nije mi jasno da sam ja poznata, naprcila bih celulitno dupe u kameru pa da budem na svim naslovnicama uz natpis: jebo vas pas, to je normalno! .... ne znam zake nema takvih , pa bar uza sve ove neke 'alternativne' cure jeblo vas sexksi
__________________
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
gottcha is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 12:49   #67
Quote:
gottcha kaže: Pogledaj post
ma mediji

svako ljeto fino kad na plazi imas vidjet gole guzice i sise, nagledam se celulita i naslaga i svega i svacega i svima je to normalno... dapace, sasvim vitke i zgodne cure imaju toga kolko hoces, i cini se da nikom to ne smeta onda se sjetim tih casopisa sto ko strvinari gledaju svaku masnocu na tim iskompleksiranim bogatasicama i nije mi jasno da sam ja poznata, naprcila bih celulitno dupe u kameru pa da budem na svim naslovnicama uz natpis: jebo vas pas, to je normalno! .... ne znam zake nema takvih
i sad sjetiš se časopisa, ali bitno je da staviš kraj medija znakić. ko da su žuti časopisi jedino što postoji na ovom svijetu i u medijima.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 12:51   #68
sta oces rec

pod medije mislim na casopise, televiziju, internet, jer takvih clanaka ima u svem navedenom o tome je ovdje rijec
__________________
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
gottcha is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 12:52   #69
Quote:
gottcha kaže: Pogledaj post
sta oces rec

pod medije mislim na casopise, televiziju, internet, jer takvih clanaka ima u svem navedenom o tome je ovdje rijec
tih članaka nema u jednom washington postu ili wiredu, a to jesu isto mediji.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 12:53   #70
kaj

jebote o cem ti

pa zna se na koje casopise, emisije, net stranice se misli na ovom topicu...

zbunjujes me
__________________
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
gottcha is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 12:57   #71
Quote:
gottcha kaže: Pogledaj post
kaj

jebote o cem ti

pa ima i casopisa koji ne pokrivaju celulit na britni spirs pa se opet zna na koje casopise se misli na ovom topicu...

zbunjujes me
jelda da ima i časopisa koji ne pokrivaju atribute britni s.?
ali, bitno je napisati kuda ide novinarstvo ili mediji što u isti koš stavlja i stupidne rečenice o đesiki albi i jedan dobar magazin.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 12:58   #72
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
tih članaka nema u jednom washington postu ili wiredu, a to jesu isto mediji.

Daj me nemoj.
Sad buš još rekla da samo to čitaš.
I kupuješ samo markiranu robu. A di se informiraš o tome?
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 12:59   #73
dakle nisi se uvijedila na rijec casopis, al si se uvrijedila na rijec 'mediji', bi li se uvrijedila i na rijec 'novine', jer to pokriva i ove i one

a u kurac tilla, trla baba lan
__________________
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
gottcha is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 13:00   #74
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post

Daj me nemoj.
Sad buš još rekla da samo to čitaš.
I kupuješ samo markiranu robu. A di se informiraš o tome?
odem u milano i kupujem. ne informiram se o svojim krpama nigdje.

ne bum rekla nego kažem kad imam vremena (a toga je sve manje) čitam samo ta dva jer imam pretplatu.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 13:02   #75
Mislim ne kužim
Pa trača ima i u pisanim i u elektronskim i ... medijima.
U čem je problem?
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 13:03   #76
Quote:
gottcha kaže: Pogledaj post
dakle nisi se uvijedila na rijec casopis, al si se uvrijedila na rijec 'mediji', bi li se uvrijedila i na rijec 'novine', jer to pokriva i ove i one

a u kurac tilla, trla baba lan
ma gle, ja ti se nisam uopće uvrijedila. samo mi je turbo smiješno kad mi dođu s idejom kuda ide ovaj svijet ili novonarstvo i spominju primjere starsa ko nečeg bitnog, a ne spomenu neke druge divne medijske tvorevine kao što je ovaj.

propublica.org .
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 13:04   #77
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
odem u milano i kupujem. ne informiram se o svojim krpama nigdje.

ne bum rekla nego kažem kad imam vremena (a toga je sve manje) čitam samo ta dva jer imam pretplatu.
Ne inforimiraš se kaj se nosi? Kaj ima novog modi?
Ne čitaš domaću štampu uopće?

Osim toga, vidim da gore na traču sudjeluješ?
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 13:06   #78
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
Ne inforimiraš se kaj se nosi? Kaj ima novog modi?
Ne čitaš domaću štampu uopće?
ne. trebala bi se informirati što se nosi?
kupim što mi se sviđa i di imam popust, ofc.

čitam i to mahnito. sve dnevne novine! uključujući i lokalne.
zaboli glava od svega toga, ali što se mora, i to za plaću, nije teško.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 13:14   #79
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
ne. trebala bi se informirati što se nosi?
kupim što mi se sviđa i di imam popust, ofc.
Pa pošto čitaš sve dnevne novine uključujući lokalne onda ne moraš. Stekneš bar neku sliku valjda
To pitam zato kaj imam jedne poznanike koji se od 80tih nisu izvukli iz špic cipela na kosu peticu, mrkva hlača, Mcloudice, ispranog trapera i duge rasčupane frizure. Jebo me pas. A nije da se ne druže s ljudima. S tim da nisu izgledali otkačeno i unic nego totalno demode pa čak i po kriteriju onog vremena
Ali eto, doživjeli su da konačno nakon 25 godina konačno i to bude malo in
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 13:14   #80
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
ma gle, ja ti se nisam uopće uvrijedila. samo mi je turbo smiješno kad mi dođu s idejom kuda ide ovaj svijet ili novonarstvo i spominju primjere starsa ko nečeg bitnog, a ne spomenu neke druge divne medijske tvorevine kao što je ovaj.

propublica.org .
da zato sto je sve zastupljenije ovo drugo i sto vlada ovo drugo ... najbolje to vidis na omladini.. ili se samo tako cini jer se takav tip ljudi voli vise pokazivat, kao i takvi mediji..

gdje ja zivim, na televiziji nema ni jedna jedina obrazovna informativna emisija, samo glupi showovi.. e, a tud ce svi stici, i hr je na dobrom putu.. eto zato idemo u kurac
__________________
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
gottcha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:33.