Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2018., 08:42   #7621
Bas sam se razocarala sa Ride the waves od China Glaze. Divna boja, ali za nanosenje odvratan.
papavero is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 20:15   #7622
Cure, može pomoć? Imate li neku stranicu/sellera od kojeg povoljno naručujete Zoya lakove? Hvala unaprijed!
blooms is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 22:01   #7623
Svi hvale taj BTGN, ali moje iskustvo s njim je da nakon jednog dana lak mogu u listićima skidati s noktiju. Ispada da mi duže traje bez nadlaka. Ne znam jesam naletila na neku lošu bočicu ili je razlog nošenje lateks rukavica i često pranje ruku.

Drži li Muller ove novije kolekcije OPI-ja? Pretpostavljam na ovu Lisabon kolekciju nemaju, više me zanima ova zimska, Nordic ili kako već.
archduchess is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 23:36   #7624
Quote:
archduchess kaže: Pogledaj post
Svi hvale taj BTGN, ali moje iskustvo s njim je da nakon jednog dana lak mogu u listićima skidati s noktiju. Ispada da mi duže traje bez nadlaka. Ne znam jesam naletila na neku lošu bočicu ili je razlog nošenje lateks rukavica i često pranje ruku.

Drži li Muller ove novije kolekcije OPI-ja? Pretpostavljam na ovu Lisabon kolekciju nemaju, više me zanima ova zimska, Nordic ili kako već.
nije ni meni valjao BTGN
Amethyst Skies is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 12:07   #7625
jednostavno niste kompatibilne s njim.
meni se to događa s trend it up quick dry TC. svi ga hvale, a meni lak nakon 24 sata u krpama otpada.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 12:17   #7626
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
jednostavno niste kompatibilne s njim.
meni se to događa s trend it up quick dry TC. svi ga hvale, a meni lak nakon 24 sata u krpama otpada.
nije mi ni on pretjerano dobar, mislim da imam premasne nokte i stvarno više ne znam kako to riješiti

(ali mi je ipak nešto bolji od BTGN)
Amethyst Skies is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 12:37   #7627
ako otkriješ nešto, svakako mi javi - moja mama ima isti problem.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 13:53   #7628
Moje dame, evo i mene....dugo vas pratim, sada se priključujem

Ja još uvijek tražim bezbojni topcoat koji će mi osušiti bilo koji lak odmah. Ono, odmah. Ne za 3 minute, za 15 sekundi. Takav tražim. Jer nemam živaca (ne vremena, živaca) čekati da se osuši. Štogod probam mi nije dovoljno dobro. Ne znam je li stvar u geliranim noktima ili što već, ali ovo postaje već smiješno. Inače koristim (uvijek 1 sloj) Essie, Misllyn, OPI i Catrice lakove.

Imate li kakvih prijedloga? Najbolji mi se pokazao do sada Evelin topcoat fast dry...ali se pokvario zadnjih godinu dana. Recimo, zeleni Misslyn lak mi ne osuši nikako. Luda sam već.
Lavica4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 14:19   #7629
Quote:
Lavica4 kaže: Pogledaj post
Moje dame, evo i mene....dugo vas pratim, sada se priključujem

Ja još uvijek tražim bezbojni topcoat koji će mi osušiti bilo koji lak odmah. Ono, odmah. Ne za 3 minute, za 15 sekundi. Takav tražim. Jer nemam živaca (ne vremena, živaca) čekati da se osuši. Štogod probam mi nije dovoljno dobro. Ne znam je li stvar u geliranim noktima ili što već, ali ovo postaje već smiješno. Inače koristim (uvijek 1 sloj) Essie, Misllyn, OPI i Catrice lakove.

Imate li kakvih prijedloga? Najbolji mi se pokazao do sada Evelin topcoat fast dry...ali se pokvario zadnjih godinu dana. Recimo, zeleni Misslyn lak mi ne osuši nikako. Luda sam već.
Essence kapljice za brzo sušenje. 15 do 20 sekundi.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 14:28   #7630
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Essence kapljice za brzo sušenje. 15 do 20 sekundi.
Probala i Essence i Catrice, stavim 2 kapi na svaki nokat, na mokri lak (bez topcoata) i čekam. Ništa. Ne osuši mi. Prođe minuta, probam i smuljam lak.
Lavica4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 16:47   #7631
Quote:
Lavica4 kaže: Pogledaj post
Probala i Essence i Catrice, stavim 2 kapi na svaki nokat, na mokri lak (bez topcoata) i čekam. Ništa. Ne osuši mi. Prođe minuta, probam i smuljam lak.
Pa ne osusi se bas za minutu, moras cekat barem 10 min. Nije to Harry Potter.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 16:16   #7632
Quote:
archduchess kaže: Pogledaj post
Svi hvale taj BTGN, ali moje iskustvo s njim je da nakon jednog dana lak mogu u listićima skidati s noktiju. Ispada da mi duže traje bez nadlaka. Ne znam jesam naletila na neku lošu bočicu ili je razlog nošenje lateks rukavica i često pranje ruku.

Drži li Muller ove novije kolekcije OPI-ja? Pretpostavljam na ovu Lisabon kolekciju nemaju, više me zanima ova zimska, Nordic ili kako već.
Quote:
Amethyst Skies kaže: Pogledaj post
nije ni meni valjao BTGN
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
jednostavno niste kompatibilne s njim.
meni se to događa s trend it up quick dry TC. svi ga hvale, a meni lak nakon 24 sata u krpama otpada.
Nisam ni ja kompatibilna s njim. Doduše, ne otpada mi lak, ali mi traje isto kao i prije, nema razlike. Mada meni top coat prvenstveno služi da mi da više sjaja i, ako je potrebno, zagladi hrapaviji lak. Al da bi bilo lijepo da duže traje - naravno da bi. Probat ću Trend it up kad potrošim BTGN.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 17:38   #7633
Quote:
Krekushka kaže: Pogledaj post
Nisam ni ja kompatibilna s njim. Doduše, ne otpada mi lak, ali mi traje isto kao i prije, nema razlike. Mada meni top coat prvenstveno služi da mi da više sjaja i, ako je potrebno, zagladi hrapaviji lak. Al da bi bilo lijepo da duže traje - naravno da bi. Probat ću Trend it up kad potrošim BTGN.
ali samo quick dry, longlasting ne valja.
__________________
//Remember how you were before you locked your heart away//lastfm
Deaineira is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 18:15   #7634
Quote:
Deaineira kaže: Pogledaj post
ali samo quick dry, longlasting ne valja.
Ok, hvala.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 10:35   #7635
I mene zanima da li muller ima ovu novu opi lisbon kolekciju?
Iva_na is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 12:11   #7636
Zna li netko kakve četkice imaju lakovie Essie sa E baya?
aposavec is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 14:38   #7637
Naručila gomilu Essija s Ebaya - svi, apsolutno svi, su imali usku četkicu.
Maslinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 15:02   #7638
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Pa ne osusi se bas za minutu, moras cekat barem 10 min. Nije to Harry Potter.
Pa barem 10 minuta i nije brzo susenje. Meni poshe osusi za minutu, dvije. S cijelim procesom skidanja laka, stavljanja novog i susenje mi treba 10 min.
Sad imam trend it up. Brzo osusi ali ne sjaji se kao poshe i ne drzi lak postojanim jednako dugo

Sent from my LG-H840 using Tapatalk
Catrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 15:49   #7639
Gdje osim na ebayu kupujete Essie?
nemam-iksicu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 21:00   #7640
ja u muelleru.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:08.