Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2014., 17:59   #21
Quote:
pandora_5 kaže: Pogledaj post
Strangerica pa di si ti ahhh vidi onaj rozi lak iz kanade sa sljokicama, to mi je tvoja najdraza manikura
Ma ja sam ti malo prosvikala od faksa pa mi nokti pate, al vracam se u forumaske vode, pratim ja vas redovito, pogotovo tebe na fejsu

Quote:
MissCherry kaže: Pogledaj post
strangerica - jako lijepi kolaž! Puno toga mi se tu sviđa! Jest da bi ti moj OCD vjerojatno htio presložiti lakiće, al ajd, zanemarit ćemo ga...
Hvala, haha slazem se, poslozeni su sad, ovo je starija slika

Quote:
lianne kaže: Pogledaj post
strangerica..meni si strange..tj.nepoznata..daj postani mi poznata
divno
Nisam jedno vrijeme vec aktivna tu, ali evo kolko stignem cu postat, shvatit cu to kao kompliment

Quote:
-Amaranth- kaže: Pogledaj post
strangerica vidim puno lijepih manikurica
Hvala

MissCherry ne svidja mi se boja laka bas, ali jako lijepi notki i lijepo nalakirano
lianne ovaj essie i prva manikura su divni, nokti isto
sopingoholicarka slazem se s Amaranth, samo mrvicu blize kozici, ali inace lijepo
Jeguljica lak mi je predivan i ove sljoke isto, ja bi ih jos malo nabacila

ne stane mi smajlica vise, inace bi svima cereke pobacala

Zadnje uređivanje strangerica : 21.02.2014. at 18:22.
strangerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 18:18   #22
Curke fala svima,da ne nabrajam,ima vas
I za ovu i za prethodnu manikuru.

strangerica


Ovo je malo tamnija varijanta onog prethodnog koraljnog,sad se ne sjećam koji je broj,ali sam morala 3 il 4 sloja stavljat kak je rijedak...onak....a šljoke opet iste al nisam htjela previše,ionak su mi još kratki nokti za viš njih.
__________________
40-year old virgin D2!Still???LOL
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 19:39   #23
jeguljica divan ti je ovaj neonac
strangerica hvala ti
shopingholicarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 21:15   #24
lianne - sviđa mi se pink neonac
space cats - OPI je odličan
Ada - predivno, moram dodat - kao i uvijek
MM - šta je princeza tak izdržljiva? fakat si ju trebam nabavit jer meni lak drži doslovno jedan dan, onda ga skinem i ostatak tjedna furam gole nokte
MissCherry - dopada mi se rozi. jel i uživo tako intenzivna boja ili je ispraniji, suptilniji?
shopingoholicarka - odlična boja, super ti stoji
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 21:16   #25
A nije neonac,lol...tak izgleda
__________________
40-year old virgin D2!Still???LOL
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 21:51   #26
Quote:
Jeguljica kaže: Pogledaj post
A nije neonac,lol...tak izgleda
meni bas izgleda ko neonac, al ajde svejedno je divan

dire Dawn hvala
shopingholicarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 22:14   #27
lianne Bravo za top i flop! Super je ideja! Eh, kad bi mi se dalo... Zapravo ne znam kako bih složila ovaj tip-top dio obzirom da mi je puno manikura drago. Flop bih s druge strane odmah složila i tu bih tutnila onu manikuru od nedavno sa srebrnim pečatiranjem... Kataf***strofa! Što se tiče tvog odabira, slažem se 2. i 3. tip-top manikurom. Ova holo mi nije nešto jer nisam od tih takvih lakova. Ustvari, lažem... Ne bih imala ništa protiv da mi neki CC holo pokuca na vrata, ali to bih lakirala isključivo na kratke nokte. Ah, što da ti velim? K'o konj sam kad mu tutneš one klapne uz oči da gleda samo ravno. I nije mi jasno kako kako je ono sidro završilo među flopovima... Nije nam jasnoooooo, nije nam jasnooooo... (Hladno pivo ) Baš mi je fora!

shopingholicarka Taman sam htjela iskomentirati isto što i Amaranth, ali sam onda vidjela tvoj odgovor. Meni čak nije toliko stvar u tome da ostane puno mjesta, djeluje mi nekako četvrtasto taj oblik lakića dolje i onda to dosta skrene pozornost. Inače je lakić čista 10ka! Ne može Holiday biti bzvz da si pita!

Jeguljica Moguće je da je samo osvjetljenje u pitanju, ali meni ovo jako vrišti! Što je najjače, mislim da i ja imam taj lakić čim spominješ 100 slojeva... Već neko vrijeme razmišljam da ga stavim u košaricu za dalje!

Ja sam planirala danas s dragim imati filmsku večer pa sam si kakti napravila kokice manikuru, ali onda mi je palo na pamet da bih odmah mogla i subotnji doručak ukomponirat! Moram priznati da su mi jaja na oko ispala savršeno... Još mi samo f*** slanina fali!
Serem... U planu su bile ivančice, ali sam prekasno skontala da sam uzela preveliku točkalicu...

Ali zato jaja na oko - it is! :klap:
Lakić je Essence Off to Miami i predivan mi je, ali nekako ima ful puno dlaka u njemu i čini mi se da se četkica malo linja jer su dlake bile crne i žilave!

mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 22:29   #28
Joj meni je predivna boja ovaj
__________________
40-year old virgin D2!Still???LOL
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 22:46   #29
mirtochka - sviđa mi se lak i nisu mi loša ni jaja na oko
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 22:59   #30
Quote:
MissCherry kaže: Pogledaj post
[B]
Potpisujem! Meni je važnije da su nokti lijepo oblikovani, čisti i uredno nalakirani, a boja, ukrasići i nail art je samo dodatak.
I hvala ti puno na komplimentu!


Quote:
strangerica kaže: Pogledaj post
Ma ja sam ti malo prosvikala od faksa pa mi nokti pate, al vracam se u forumaske vode, pratim ja vas redovito, pogotovo tebe na fejsu
Hvala ti i jedva cekam vidjeti tvoje noktice opet

Jeguljica - super je
pandora_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 23:14   #31
mirtochka, jajca su ti zakon baš je simpa manikura, sviđaju mi se boje
i moram pohvaliti Adinu mint manikuru još iz prošle teme, savršenstvo

__________________
listening so hard that it hurts ♪♥♪
.lee. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 03:25   #32
Ooooooo, već br.4
Ja sam se pridružila negdje na polovini teme br.2, koliko se sjećam. Prije više od dvije godine

strangerica fališ na temi... Vrati nam se sa novim noktićima
Mirtochka hehe gledam prvo jesu li kome pala na pamet jaja na oko, pa vidim da si sama napisala Slatko skroz...
lee sviđa mi se, jako... Još imam osjećaj da je taj zeleni lak uživo baš prekrasan. Idem googlati da vidim još koji swatch.
lianne potpuno si u pravu za one tri, pogotovo onu holo! Predobra!!!
shopingholicarka bilo bi ljepše da je malo bliže kožici, ali vjerujem da se to uživo ne vidi baš toliko... Uglavnom, ja bih najradije pokupovala sve GR sandiće
Jeguljica šteta što nije bolja fotka. Kakve su to holo trakice?
Miss Cherry jako elegantna boja. I ja volim takve roze, ali volim i one Pandoraste iako nemam puno ni jednih ni drugih.
__________________
Još jedan :)
Avon Stardust
Aurora B is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 10:01   #33
@mirtochka - Prekrasno.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 11:01   #34
lee..tvoja najljepsa manikura ikad
ne da uzivam nego svaka cast..pogodeno je ama bas sve


mirtice prefora..jajca
sad me to podsjetilo na to da sam jednom pomislila-a sta da naletim na plocicu za konadiranje sa prostim motivima(nekakve poze i sl.)
doduse mislim da moj muz ne bi ni skuzio da iskonadiram to po noktima,ali svekrva sigurno bi

a sta se tice sidra..to nije bas moj djir..sato je ubacen u flop..
to je subjektivan izbor..mislim da kad bi vi birale svakako bi to drugacije izgledalo(i top i flop)
meni je recimo tvoja naj manikura onaj mat deborah tirkizac kojeg dan danas bezuspjesno trazim gdje god da zadem..tko bi rekao-ha?
kao i pandorina najdraza-to je ona rozkasta sa gradiranim sarenim sljokama na dnu nokta(bila nedavno dok su noktici bili kraci)..predivna mi je bila..

to su sve subjektivni dojmovi..tesko se zapravo odluciti za nesto naj..posebice tu na noktima,kad su sve manikure divne,a neke su(kao ova od lee)prava mala umjetnicka djela..

ja upravo lakiram CC princezu..napokon..naravno da ce danas osvanuti swatch
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 12:34   #35
lianne - ovaj Essie je divan, baš ljetni!
mirtochka -essence lakić mi je odličan, samo kaj ja zazirem od njihovih lakova jer mi se odmah skinu, ne isplati mi se kupovati ih jer ponekad ne izdrže ni jedan dan, a u najboljem slučaju 1 i pol. ne znam zakaj i cvjetići su ti baš slatki!
.lee. - odlično pečatiranje, jako mi se sviđa kombinacija boja i ova ptičica
Jeguljica - fora izgleda, za moj ukus je french maalo predebeli

ja sam svoje skratila, nekak se brzo zasitim malo dužih noktiju (za moj pojam "dužih" ) i sad si guštam tamnoljubičasti.


Zadnje uređivanje .Jean : 22.02.2014. at 12:40.
.Jean is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 12:52   #36
Mislim stvarno... Lako je vama šaliti se s tuđim jajima!

lee E ovakve ružice mene bacaju u trans! Predobro!

Quote:
lianne kaže: Pogledaj post
sad me to podsjetilo na to da sam jednom pomislila-a sta da naletim na plocicu za konadiranje sa prostim motivima(nekakve poze i sl.)
doduse mislim da moj muz ne bi ni skuzio da iskonadiram to po noktima,ali svekrva sigurno bi
Oooooo, moj dragi bi itekako skontao! Prvo zato što mu svaki put pobožno tutnem nokte pod nos da ocijeni uradak. Brijem da bih taj manevar u tom slučaju preskočila i onda bi on sam išao virit što je to gore!
Da bi mu oči ispale, niti malo ne sumnjam!

Quote:
.Jean kaže: Pogledaj post
mirtochka -essence lakić mi je odličan, samo kaj ja zazirem od njihovih lakova jer mi se odmah skinu, ne isplati mi se kupovati ih jer ponekad ne izdrže ni jedan dan, a u najboljem slučaju 1 i pol. ne znam zakaj i cvjetići su ti baš slatki!

ja sam svoje skratila, nekak se brzo zasitim malo dužih noktiju (za moj pojam "dužih") i sad si guštam tamnoljubičasti.
Hvala! Da, upoznata sam s tim Essence problemom, ali nisam obuhvaćena njime. Evo meni već drugi dan stoji neoštećen, a baš sam jučer cijelo poslije podne prtljala s kredom i ne planiram ga skidati do sutra navečer ili možda čak do ponedjeljka pa podnesem izvještaj.

Inače i meni duži nokti brzo prisjednu, ali sam tako prokleto lijena skraćivati ih. Što je najjače, baš sam ih fajn skratila u ponedjeljak kada sam lakirala Auroru i evo ih... Kao da ništa nisam napravila!
Ovako s ovom ljubičastom su mi noktići pun pogodak! To mi je vrh elegancije: taman topli lakić na kraćim urednim noktićima!
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 13:59   #37
Quote:
Aurora B kaže: Pogledaj post
Jeguljica šteta što nije bolja fotka. Kakve su to holo trakice?
Ha?
Kakve holo trakice?
Ovo na vrhu je lak sa šljokama

Quote:
.Jean kaže: Pogledaj post
Jeguljica - fora izgleda, za moj ukus je french maalo predebeli
Ma znam,i meni,ali morala sam jer su šljoke nekak rijetke
__________________
40-year old virgin D2!Still???LOL
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 15:31   #38
mirtochka, obožavala sam taj lakić, jedan od onih rijetkih koji su imali čast biti potrošeni

lee, presavršen mi je uzorak na kažiprstu i malom

I dalje nema sunca, i ovo je najbolje što mogu uslikati s kamerom na mobu
Htjela sam da se barem koja točkica holo odsjaja vidi

-zvrk- is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 16:45   #39
Jeguljica boja je za 10, vesela i ljetna!
mirtochka ma nisu jaja na oko nego odlična proljetna manikura. predivan je lak!
lee ružice, a-england, jednostavno divno
Jean mislim da ti stalno govorim kako divne nokte imaš, ali kad su mi svaki put tako krasni. i onda još staviš neku boju koja ti tako dobro stoji
zvrk wow, glitter je odličan, ima ga puno, a opet ne izgleda treši. Odlična ti je ova dužina noktiju.

ja sam izvela nešto što mi je već neko vrijeme u glavi. znam da bi se moglo još počistiti oko noktiju, ali više nisam mogla, gradienti su užasno nezahvalni za čišćenje

__________________
A year in nail polish
-Amaranth- is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 16:52   #40
Djevojke, divno

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk
IvyBlu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:49.