Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2015., 18:29   #61
kvragu i forum i peršin

ostala sam bez umivalice, pa odmah uzela čuveni ananas dok ga još ima

buljila sam u dm-u po maskarama i na kraju sam otišla do alverde police jer od 750 maskara za niti jednu nisu imali tester niti prikaz četkice, osim neke bourjoisove koja je bila sva mokra.
Ova alverde ima gumenu zavinutu četkicu, ne osjeća se na trepavicama i lijepo definira, ali ništa dramatično. Za po gradu i na posao



i u Bipi sam obnavljajući higijenske potrepštine spazila ovo bio ulje, dobra je mješavina, suncokret, marelica, lješnjak, pšenične klice, ali nigdje ne piše da je hladno prešano, pa vjerojatno nije, ali super miriši i potrošit će se

__________________
'Emotikoni i spominjanje likova poput Isusa nisu argumenti, a kamoli dokumenti.'
v1rg1n1a is offline  
Old 03.09.2015., 18:33   #62
Quote:
Tict Tac Toe kaže: Pogledaj post
Dobila na dar set Aldo Vandini gelova za tuširanje, prefora zapakirano, još nisam probala ali jedva čekam

http://www.lieferello.de/Duschen-und...el-8x10ml.html
Fora, izgleda kao set dijafragmi
bež is offline  
Old 03.09.2015., 19:03   #63
danasnji ulov u dm-u

__________________
Sunshine mixed with a little hurricane <--
pssst12 is offline  
Old 03.09.2015., 19:09   #64
Svasta finog :klap: :klap:
Akvarela is offline  
Old 03.09.2015., 20:23   #65
Lijevo Bipa
Desno DM 30% off na dekorativu




Sent from my iPhone using Tapatalk
UnusualMe is online now  
Old 03.09.2015., 21:07   #66
Quote:
UnusualMe kaže: Pogledaj post
Lijevo Bipa
Desno DM 30% off na dekorativu




Sent from my iPhone using Tapatalk
koji je ovo ljubicasti ruz da si pogledam swatch?
chiasm is offline  
Old 03.09.2015., 23:34   #67
Evo i mojih kupovina u zadnjih 10-tak dana


Sad sam skužila da sam Nyx tekući ruž već bila stavila, al evo ga opet Addis Ababa - obožavam ga od kad ga imam, puno mi je bolji od Milana, nekako mi je i tekstura finija, dugotrajnija.. ne isušuje, dosta dugo traje, može se popravljat samo s novim slojem, nije sve potrebno skidati, kupujem sigurno još koji, samo da se odlučim za nijansu Dvije stvarčice iz Urbaniced essence kolekcije, neki kao tattoo liner, nisam isprobala i rumenilo The sunny side of the street. Nyx korektor Full coverage, već sam ga preporučila na Nyx temi, odličan mi je za sad, ali tek ga nekih tjedan dana koristim, pa ću sačekat još malo za konačni dojam. CG izgleda plavo a ustvari je ljubičast - creative fantasy


Dr. Renaud hidratantna krema, Apivita pjena za umivanje, imam propolis i citrus za mješovitu kožu, nije me isušivala ali me mrvicu zatezala pa sam htjela isprobat ovu, JF šampon za sad mi se sviđa
__________________
Mi uživamo i zabavljamo se kao što se uživa; čitamo, gledamo i sudimo o književnosti i umjetnosti kao što se gleda i sudi; ali mi se i povlačimo iz "velike gomile" kao što se povlači.. To Se, koje nije određeno, a koje su svi, premda ne kao zbroj, propisuje način bitka svakidašnjice.
tipsy is offline  
Old 03.09.2015., 23:45   #68
Quote:
UnusualMe kaže: Pogledaj post
Lijevo Bipa
Desno DM 30% off na dekorativu




Sent from my iPhone using Tapatalk
Ovaj catrice puder je meni otkriće, već sam ga hvalila ovdje kad sam zadnju rundu svoje kupovine stavljala I ljubičasti baby lips i ruž izgledaju kul, al pretpostavljam da nije pigmentacija nešto?


RDF paleta Pliz javi na korektorima kakav ti je korektor, imam ih sad 3 doduše, ali taj me već dulje vrijeme žulja, ne znam jel bi naručivala kad potrošim bar koji od ovih što imam

Ana1278 mene zanimaju dojmovi za Glam GLow
__________________
Mi uživamo i zabavljamo se kao što se uživa; čitamo, gledamo i sudimo o književnosti i umjetnosti kao što se gleda i sudi; ali mi se i povlačimo iz "velike gomile" kao što se povlači.. To Se, koje nije određeno, a koje su svi, premda ne kao zbroj, propisuje način bitka svakidašnjice.
tipsy is offline  
Old 04.09.2015., 09:09   #69
Quote:
pssst12 kaže: Pogledaj post
danasnji ulov u dm-u


Kakav je losion?
I koji su ruževi - nove nijanse ili?
titanika is offline  
Old 04.09.2015., 09:28   #70
Ana1278 mene zanimaju dojmovi za Glam GLow [/QUOTE]

Tipsy Glam Glow je fora. Mislim da je rano za prave dojmove. Koristila sam je 2x. Nanosenje je dosta "messy", nanosila sam je nekim plosnatim kistom za puder, treba stvarno samo tanki sloj. Pocne se susiti jako brzo, za manje od minute i onda pocinje najbolji dio; vidi se kako izvlaci gadosti van. Maska kako se susi postaje svijetlo siva, a tamo gdje su miteseri i neciste pore pojavljuju se tamno sive tockice i to mi je bilo bas zanimljivo
Isprala sam je nakon nekih 5-6 minuta jer se osusila i pocela me zatezati. Lice je izgledalo ok, cisto i drugi put sam primjetila da ima manje tih tamnih tockica kako se susila. Odmah nakon ispiranja morala sam staviti hidratantnu masku jer mi je dosta isusila lice. Definitivno nije za suhu kozu (moja je dehidrirana/mjesovita). Nije mi zao sto sam je kupila, ne znam bas da vrijedi tih novaca, ali definitivno je fora Mislim da necu opet kupovati, vjerojatno one maske od jagode iz mullera i kozma (btw meni je i ona plava glina od Garniera dobra) naprave istu stvar samo ne izgleda tak fora. Mozda kupim onu crnu drugi put. Ako nisi presuha i ako ne ocekujes cuda kupi
Ana1278 is offline  
Old 04.09.2015., 10:18   #71
Quote:
titanika kaže: Pogledaj post
Kakav je losion?
I koji su ruževi - nove nijanse ili?
losion nisam jos probala, ali sam ga uzela jer je bio 9,90 - izlazi iz asortimana
ruzevi su one starije nijanse - just peachy i bare it all
__________________
Sunshine mixed with a little hurricane <--
pssst12 is offline  
Old 04.09.2015., 10:20   #72
Gledala sam taj just peachy, al mi izgledao nekako krecast, a tester bio zapackan, pa me bilo strah probat. Kako on izgleda na srednje tamnom tenu
Akvarela is offline  
Old 04.09.2015., 10:43   #73
Quote:
Akvarela kaže: Pogledaj post
Gledala sam taj just peachy, al mi izgledao nekako krecast, a tester bio zapackan, pa me bilo strah probat. Kako on izgleda na srednje tamnom tenu

Meni je to jedan od dražih ruževa, al bolje mi zimi odgovara. Sad sam dosta tamna pa stvarno djeluje nekako krečast, al zimi se stvarno super uklopi u make up
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Old 04.09.2015., 10:53   #74
Slabo kupujem u zadnje vrijeme, ali ipak se nakupilo kroz koji mjesec par sitnica. Nešto dobiveno, nešto kupljeno.



phazing is offline  
Old 04.09.2015., 11:37   #75
Naravno da nisam mogla preskočit sniženje u dm-u

RetroDanceFreak is offline  
Old 04.09.2015., 11:38   #76
phazing super kupovina
zelim sve od Biobaze Da li je ovaj uljni serum jako uljni (mastan)?
Kakav ti je Brow artist? Imam bezbojan, dobro mi drzi obrve ali kad se osusi ostaje nekako bijelo pa se nadam da bi smedji bio bolji
Ana1278 is offline  
Old 04.09.2015., 11:57   #77
Quote:
Ana1278 kaže: Pogledaj post
phazing super kupovina
zelim sve od Biobaze Da li je ovaj uljni serum jako uljni (mastan)?
Kakav ti je Brow artist? Imam bezbojan, dobro mi drzi obrve ali kad se osusi ostaje nekako bijelo pa se nadam da bi smedji bio bolji
Nije previše mastan, lijepo se upija i hrani, uvijek imam osjećaj kao da sam nanijela jaču kremu, a ne ulje.
Brow Artist sam jutros odmah isprobala, sviđa mi se. Super drži obrve i zasad ne primjećujem ništa bijelo na njima, upravo sam se pogledala u ogledalo.
phazing is offline  
Old 04.09.2015., 11:59   #78
Quote:
phazing kaže: Pogledaj post
Slabo kupujem u zadnje vrijeme, ali ipak se nakupilo kroz koji mjesec par sitnica. Nešto dobiveno, nešto kupljeno.



Vidim zalihe peršina se spremaju . I ja sam uzela jučer ovaj Brow Artist poslikam svoje kad stignem.
Koji je to Deborah ruž, izgleda mi poznato
sobarica is offline  
Old 04.09.2015., 12:04   #79
Quote:
sobarica kaže: Pogledaj post
Vidim zalihe peršina se spremaju . I ja sam uzela jučer ovaj Brow Artist poslikam svoje kad stignem.
Koji je to Deborah ruž, izgleda mi poznato
Kad su mi stvorili paniku da odlazi iz asortimana.
Deborah Atomic Red Mat 04, nema nijednog jedinog realnog swatcha na netu.
phazing is offline  
Old 04.09.2015., 12:04   #80
Quote:
Akvarela kaže: Pogledaj post
Gledala sam taj just peachy, al mi izgledao nekako krecast, a tester bio zapackan, pa me bilo strah probat. Kako on izgleda na srednje tamnom tenu
ja sam jako svijetla tako da mislim da ce na meni izgledati dobro
phazing, biobaza
__________________
Sunshine mixed with a little hurricane <--
pssst12 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:28.