Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Usporedbe mobitela

Usporedbe mobitela Usporedbe raznih modela, te savjeti i pomoć oko kupovine novog mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2018., 10:48   #1
Arrow Mobitel za 250$

Evo, sto vise citam sve sam vise zbunjena. Htjela bih probati Xiaomi. Bila sam odlucila da narucim Mi A1 ali sam odustala zbog izgleda cistog androida, bojim se da bi mi taj izgleda bio bledunjav i dosadan. Ostali modeli me zbunjuju, na mi.com su jedni nazivi modela, na sajtovima za prodaju drugi, te samo je za azijsko trziste, ima global rom, nema global rom... jako zbunjujuce i frustrirajuce.
Meni je bitno da je metalno kuciste, da ima gorilla glass, sto bolju kameru za fotografije i video I da je brz, fluidan, ne zapinje. Ne volim samsung, sony, lg... Dosad sam uvijek imala Huawei, sad bih probala nekog kineza. Da li je zte nubia z17 lite dobra onako kako se cini po specifikacijama? Pomozite!
ginaverdasco is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 11:35   #2
stock android je u pravilu najbrži i najfluidniji,brže dobiva ažuriranja....istina ogoljen je i mnogima se to ne sviđa,ali to je cijena optimiziranosti i brzine...


ako gledaš Xiaomi Mi A1,nebitno je da li je global ili ne jer je Android One.ako gledaš Xiaomi na MIUI OS-u,onda tražiš Global verziju...

za 1100kn imaš Nubiju M2 (sa DHL dostavom 26$) global ROM-om...

vrijedi svake lipe.

Mi A1 je trenutno problematičan zbog nadogradnje na 8.0 Oreo.pun je bugova.ispravit će oni to pa možda pričekat...

i sviđa mi se ta Nubia Z17 Lite....

na Geekbuyingu iz talijanskog skladišta je oko 1700kn s dostavom.

ne znam kakva je kamera iako vidim da je dual 13MP i prednja 16MP....

odličan chipset,brzo punjenje,hrpa memorije i baš mi je lijepo izgleda ta crno-bakrena kombinacija...cijena je ok
Wodoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 21:55   #3
Ekupi ima vikend akciju -15% na Xiaomi pa možeš uzeti A1 4/64 za 1657 kuna.
__________________
Object reference not set to an instance of an object
akoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 12:12   #4
Ova Xiaomi akcija, odnosno cijene Xiaomi mobitela za vikend na e-kupi su povoljne?
Prvenstveno mislim na Redmi Note 4 3GB/RAM i Redmi 4X 3GB. Povoljno ili ne? Koje su razlike/prednosti ova dva modela?
Kakva su iskustva s ekupi?
mirlex is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 23:03   #5
No comment na vikend cijene Xiaomia s ekupi?
Triba bi kupit jedan mobitel za poklon pa se mislim...
mirlex is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 01:24   #6
Mobitel za 250$

Bez ljutnje ali do sad si mogao sam usporediti cijene u svim dostupnim web prodajnim mjestima pa i ocijeniti koliko je povoljno.
Osobno imam dobra iskustva s eKupi ali nisam kupovala kod njih ima već cca godina dana pa se nadam da su ostali ok.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:59.