Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2008., 14:35   #21
Nisam znao di da postavim ovo pitanje al ću tu jer je pitanje prvenstveno upućeno wreboxu.Jel ima kakav sport koji obuhvaća ajmo reć sve najbolje iz neudaračkih vještina(bjj,hrvanje,judo,samba...)znači samo grappling.Jel kužite kaj otprilike mislim?
šršlo88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 14:49   #22
Quote:
šršlo88 kaže: Pogledaj post
Nisam znao di da postavim ovo pitanje al ću tu jer je pitanje prvenstveno upućeno wreboxu.Jel ima kakav sport koji obuhvaća ajmo reć sve najbolje iz neudaračkih vještina(bjj,hrvanje,judo,samba...)znači samo grappling.Jel kužite kaj otprilike mislim?
Tako se to i zove-grappling.Grappling nam je uz muay thai bazičan sport za MMA.Neki od članova našeg kluba treniraju isključivo grappling i idu na takmičenja u tom sportu.
Wrebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 23:15   #23
Quote:
Wrebox kaže: Pogledaj post
Tako se to i zove-grappling.Grappling nam je uz muay thai bazičan sport za MMA.Neki od članova našeg kluba treniraju isključivo grappling i idu na takmičenja u tom sportu.
SUPER! Kojim danima su treninzi i kolka je članarina?
šršlo88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 01:30   #24
Quote:
šršlo88 kaže: Pogledaj post
SUPER! Kojim danima su treninzi i kolka je članarina?
Treninzi su svaki dan od 20 sati,a članarina je za sada 230 kn mjesečno.
Wrebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2008., 17:02   #25
a jel se moze trenirat privatno sa trenerom..ja i trener sami...za termin jos neznam..a jeli postoji ta mogucnost i kolka bi bila cijena odprilike...
maco_car is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2008., 23:55   #26
Quote:
maco_car kaže: Pogledaj post
a jel se moze trenirat privatno sa trenerom..ja i trener sami...za termin jos neznam..a jeli postoji ta mogucnost i kolka bi bila cijena odprilike...
Ne radim individualne treninge s nikim pa čak ni sa svojim borcima.Najbolje se uči u grupi i isključivo ti takav način treninga preporučujem.
Wrebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2008., 21:44   #27
pa..ako sam ja pocetnik..nekuzim kako cu ja trenirat sa nekim ko ce me bacat ko bebu...jel ima jos pocetnika da mogu s njima vjezbat??
maco_car is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2008., 00:22   #28
Quote:
maco_car kaže: Pogledaj post
pa..ako sam ja pocetnik..nekuzim kako cu ja trenirat sa nekim ko ce me bacat ko bebu...jel ima jos pocetnika da mogu s njima vjezbat??
Ako si početnik onda bi trebao raditi s početnicima,a takva grupa postoji u UFK Dubrava,
Wrebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2008., 15:36   #29
ok...ako mogu doso bi pogledat jedan trening pa cu se najvjerovatnije upisat...
maco_car is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2008., 15:47   #30
Quote:
maco_car kaže: Pogledaj post
ok...ako mogu doso bi pogledat jedan trening pa cu se najvjerovatnije upisat...
Dođi i pogledaj,siguran sam da će ti se svidjeti.
Wrebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 16:17   #31
a termini za pocetnike tajlandskog boksa su isto od 20-21 ili?
ivo15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 22:36   #32
Quote:
ivo15 kaže: Pogledaj post
a termini za pocetnike tajlandskog boksa su isto od 20-21 ili?
Treninzi thai boxa su od 20,30 do 22 sata.
Wrebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2009., 17:31   #33
aj obrisi poruke wrebox...
ivo15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 12:16   #34
halo..zanima me kada su termini muay thai-a u ufk ban. frend i ja bi dosli pogledat trenig.Ima li ufk ban teretanu?

bdw jel radi ufk ban između Bozica i Nove godine???
muaythaiboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 12:17   #35
e da termini muay thai-a za pocetnike
muaythaiboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 12:46   #36
Quote:
muaythaiboy kaže: Pogledaj post
halo..zanima me kada su termini muay thai-a u ufk ban. frend i ja bi dosli pogledat trenig.Ima li ufk ban teretanu?

bdw jel radi ufk ban između Bozica i Nove godine???
Muay thai se trenira u sklopu MMA treninga i nije odvojen.Možeš doći pogledati kada god želiš.
Dođi u pola devet navečer od ponedjeljka do petka.Teretanu nemamo nego klupu za bench press,više štangi i preko 300 kg utega, a uskoro ćemo postaviti još pokoju spravicu.Najbolje ti je da dođeš i da pogledaš.
Wrebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 13:16   #37
Quote:
Wrebox kaže: Pogledaj post
Muay thai se trenira u sklopu MMA treninga i nije odvojen.Možeš doći pogledati kada god želiš.
Dođi u pola devet navečer od ponedjeljka do petka.Teretanu nemamo nego klupu za bench press,više štangi i preko 300 kg utega, a uskoro ćemo postaviti još pokoju spravicu.Najbolje ti je da dođeš i da pogledaš.
aha..frend i ja bi trenirali rekreativno pa neznam jel ima tu kakva grupa za rekreativce? I najvjerojatnije cemo trening doc pogledat sad u srijedu ak radite?usput jel članarina jos uvijek 230 kn ili?
muaythaiboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 15:07   #38
Quote:
muaythaiboy kaže: Pogledaj post
aha..frend i ja bi trenirali rekreativno pa neznam jel ima tu kakva grupa za rekreativce? I najvjerojatnije cemo trening doc pogledat sad u srijedu ak radite?usput jel članarina jos uvijek 230 kn ili?
Juniori i rekreativci treniraju od pola devet,a prva ekipa ima svoj termin.Članarina je od 9.mjeseca porasla za 20 kn,tako da je sada 250 kn.
Wrebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 23:10   #39
Quote:
Wrebox kaže: Pogledaj post
Juniori i rekreativci treniraju od pola devet,a prva ekipa ima svoj termin.Članarina je od 9.mjeseca porasla za 20 kn,tako da je sada 250 kn.
A s njome je porasla i kvaliteta treninga

250 je za 2, 3, 4 ili 5 treninga tjedno?
__________________
Pušači su sebični i smrdljivi ovisnici.
morbidangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 23:50   #40
Quote:
morbidangel kaže: Pogledaj post
A s njome je porasla i kvaliteta treninga

250 je za 2, 3, 4 ili 5 treninga tjedno?
To je i za 2 a i za 5 puta tjedno. Šala.
Mjesečno košta 250 kn a dolaziš koliko možeš pa i 5 puta tjedno ako si u mogućnosti.
Wrebox is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:20.