Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2014., 16:51   #241
Evo,da reaktiviram temu! Kako ste zadovoljne sa Ulolinim proizvodima? Jel ima nesto posebno sto vrijedi probati? Priznajem,nisam do sad nikad nista koristila,a posto je sad u dmu popust na prirodnu kozmetiku bilo bi vrijeme da probam! I posebno me zanima ona njhova krema proriv bora,probao tko?
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 22:23   #242
Family krema je odlična univerzalna krema, koristila sam ju i za tijelo, za ruke, a bome i za lice i funkcionirala je svugdje (normalna koža tijela, mješovita lica).

Preporučam i sapune, osobito Glina i čajevac ako imaš mješovitu/masnu kožu, jedan od najboljih koji sam probala.

Maslac mi je samo ok, meh.
__________________
A year in nail polish
-Amaranth- is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 23:18   #243
bas smo na fantasticnima pricali o kremama za tijelo pa skicni tamo
leirouh is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 23:25   #244
Probala sam dosta njihovih proizvoda, svi su stvarno odlicni. Jedina zamjerka je sto je to prirodna kozmetika i dosta se brzo kvari, ne moze stajati npr 6 mjeseci otvorena. Tako sam bacila maslac za tijelo i univerzalnu kremu jer su se usmrdili, iako su sami po sebi odlicni. Sapuni neki su bolji, neki losiji, svidio mi se cimet, kava i mak. Vidim da su zadnje vrijeme dosta unaprijedili asortiman sto je super.
dariel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 08:14   #245
Evo baš sam i ja htjela napisati kako sam otvorila Ulolin piling, koristila ga dvaput i nakon mjesec dana čuvanja na hladnom totalno je užegnuo
Možda bi ga ipak trebalo držati u hladnjaku
__________________
H
hsfi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 17:39   #246
...mene je Ulola razočarala.

probala sam njihov maslac za tijelo čokolada-naranča i za moju kožu jednostavno nije... toliko je masno, a ništa se ne upija, tj. na mojoj koži samo površinski stoji proizvod...
probala sam ga nakon tuširanja kad je koža potpuno čista i u najboljem stanju za nanošenje proizvoda ali nažalost, cijelu noć sam bila ljepljiva i uljepila posteljinu i jedva dočekala da sa jutarnjim tuširanjem taj maslac skinem sa sebe...
a što se mirisa tiče, od prvog dana taj proizvod (meni osobno) smrdi... nema ni trunke mirisa čokolade, a ni naranče bome... sad mi žao novčića koji su otišli na taj maslac...
neka mala Tina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 10:09   #247
Quote:
divazg kaže: Pogledaj post
Je li netko probao ulola facelift liniju?
zanima me ova krema za oko očiju:
Kupila prošli tjedan.
Inače sam dosad koristila Clinique All about eyes rich, i na preporuku s nekog bloga sam uzela ovo. Koža oko očiju mi je jako suha (iako mi još nije ni 30) i unutar minute popije ovu dosta masnu kremu. Tu i tamo je namažem na kapke i isto nije bilo nikakvih reakcija ni suzenja očiju. Vidljive borice imam jedino kad je koža suha i nenahranjena, tako da mi tu ova krema odlično pomaže.
Cijena je oko 120 kn, a uzela sam je s popustom od 30% i mislim da je to ok cijena.
Ako ste voljeli AAE rich, mogla bi vam se i ova svidjeti

Inače njihove pilinge smatram precijenjenima, za maslace sam čula loše recenzije, tako da me zapravo nijedan drugi proizvod ne zanima... Možda eventualno krema za lice iz ove linije, ovako za zimu...
vanja.p is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2016., 13:50   #248
Smile

Probah dosta toga, sapuni su mi nekako bezveze, smrde i prilično isuše kožu, maslaci su mi užasni, jednostavno su premasni i ne znam tko ih moze koristit za bilo što osim eventualno nekada namazat laktove, za tu cijenu mogu se naći puno bolji proizvodi iz te kategorije.

Soli za kupanje skroz ok.

Oduševio me onaj uljni serum iz facelift linije, dobro upija, miris je identičan ostatku facelift linije, a stvarno zagladi kožu i bude full mekana, mislim da košta 100kn 30ml.
teclat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 20:59   #249
Da li je Ulola Facelift linija dobra kao što obećava?
I ovo "prirodna alternativa Botoxu" koliko je to moguće? Ok, nije da mi treba jer nemam toliko bora.

link:
https://www.ulola.hr/hr/facelift-linija/
dariel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2020., 09:52   #250
Mogu li se negdje dobiti ulola testeri?
Prije se navodno moglo, samo je trebalo poslati poruku na FB...sad šalju automatski odgovor da nemaju testera za slanje na kućnu adresu.
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:23.