Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Kupovanje na internetu

Kupovanje na internetu Shopping iz fotelje

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2018., 15:29   #3201
A onda ni ne možeš provjeriti na Pošti, probaj trackitonline.ru, ali sumnjam da igdje...

Sent from my Mi Max 2 using Tapatalk
frulex is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 16:17   #3202
Quote:
Metalxer kaže: Pogledaj post
Jesam ali izbacuje "No information, please check your item identifier", jer mi tracking broj ni ne stane u onaj njihov okvir, predugačak je
Zato jer to vjerojatno nije pravi tracking broj i moguće da paket još nije ni došao u Hrvatsku. Jel taj broj možda počinje sa LVS? Ako da, onda mogu reći da je do prije 2-3 mjeseca bio poprilično točan, ali sad sve manje
everest is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 10:26   #3203
Tako je, počinje sa LVS..okej znači i to je moguće. Svejedno ću još otići na poštu pitati ako oni išta znaju
EDIT: ubacio sam tracking broj u track.bpost.be, tamo pak piše Your parcel is on the way to Belgium.
Metalxer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 21:10   #3204
Stisni na "Show history in detail". Ako je zadnji status "Item in delivery" onda znači da je otišlo iz Belgije. Po mom iskustvu, nakon toga kroz par dana dolazi pošiljka. Moguće da je tvoja ostala negdje kod nas zatrpana, ko to zna.
everest is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 22:46   #3205
Piše item in delivery i to datuma 10.1.
Metalxer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 00:18   #3206
Angry Pošiljka iz GB

Bok ljudi,

Ja sam narucila jedan paket iz britanije 5.2, a zadnja promijena statusa je bila 7.2. da je paket na putu za HR:
Local Date and Time Country Location Event Type Extra Information
5.2.2018. 16:37:00 United Kingdom of Great Britain and Northern Irela Euxton Post Office [PR7 6AU] Receive item from customer (Otb)
7.2.2018. 3:22:00 United Kingdom of Great Britain and Northern Irela LANGLEY HWDC Insert item into bag (Otb)
7.2.2018. 9:00:00 United Kingdom of Great Britain and Northern Irela LANGLEY HWDC Send item abroad (EDI-received)

I od onda ništa, već 15 dana. Pisala sam danas našoj pošti i odgovorili su mi da nikad nije stiglo u HR i da trazim pošiljatelja da pokrene postupak lociranja paketa u posti od kud je poslano. Najgore od svega mi je sto nisam platila paypalom vec karticom, tak da ak paket nikad ne dođe mogu se slikat. Otvorila sam case tiket kod trgovca danas al se jos nije oglasio. Doduše s obzirom da je nekoliko ljudi ovdije cekalo po 20 dana pa im je ipak stigao paket iz britanije nadam se da ce i moj stici, ali stvarno si nisam mislila da ce RMu trebat toliko da dostavi paket kad su mi u meduvremenu neke stvari stigle iz Tajwana koje sam narucila nakon ovoga.
NataliaZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 10:02   #3207
Ne gubi nadu, nije još prekasno da se ipak pojavi. Jedan od mojih paketa iz UK je došao nakon 5 tjedana. Prije njega je već stigao i zamjenski i onda se tek prvi pojavio.
Imao sam i slučaj misdirekcije na drugom, većem, paketu. Iz UK je otišlo na drugi kontinent pa su ga od tamo redirektali u HR. Tom je trebalo 2 mjeseca da dođe do mene.
Ubuduće plaćaj PayPalom, za svaki slučaj.
discoHR is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 16:01   #3208
jako ali baš brutalno se pokvario Royal Mail
ekvilajzer is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 02:28   #3209
Ah, stiglo je danas konacno do Zagreba. Nadam se da bu mi to u ponedeljak u rukama.
NataliaZg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:50.