Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2018., 07:46   #9001
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
U Konzumu se rasprodali. U Kauflandu nije bilo onih najvecih.
Potraga se nastavlja. Biljezim. Hvala
Vidi u Nami na trgu
mari_2011 is offline  
Old 25.02.2018., 09:21   #9002
Thanks. Kod mene nema Nama na trgu
Xiang Chi is offline  
Old 26.02.2018., 08:42   #9003
Gdje kupiti normalan jastuk, a da nije:

- velik metar puta metar, a kad staviš glavu dođe do madraca koliko je jastuk prazan i rijedak

- dobre teksture i ne propada, ali mu je ukupna visina 5 cm, pa kad legnem na bok glava mi pada

- idealan, savršene gustoće, ali košta k'o pola madraca (1.400 kn )


Jučer sam provela cijeli dan u traženju jastuka i nisam našla niš. Nisam ni znala da je tak komplicirano kupiti obični jastuk
Stickers is offline  
Old 26.02.2018., 08:46   #9004
a da uzmeš onaj spužvasti anatomski? Ja imam ovakvog oblika i taj mi je super. Bolji mi je od pernatog ili s vaticom. Mislim da je moje jastuke mama ulovila na nekoj akciji, u konzumu, plodinama ili nekom sličnom dućanu. Svaki supermarket ima tu i tamo ponudu jastuka i poplona pa ako ti nije baš hitno pričekaj.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 26.02.2018., 09:05   #9005
u kauflandu su bili nekakvi jastuci, moguce dormeo, skupljale su se naljepnice pa su bili jeftiniji (oko 100 kn), dvije varijante, jedan anatomski, taj sam sebi uzela, drugi forme normalnog jastuka samo konkretno punjen ali ne pretvrd, nije prevelik niti takav da kad naslonis glavu sve ode sa strana a ti lezis na madracu moze se izvaditi dio punjenja (originalno je prilicno debeo). taj drugi sam muzu uzela i zadovoljan je
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Old 26.02.2018., 11:13   #9006
Quote:
Stickers kaže: Pogledaj post
Gdje kupiti normalan jastuk, a da nije:

- velik metar puta metar, a kad staviš glavu dođe do madraca koliko je jastuk prazan i rijedak

- dobre teksture i ne propada, ali mu je ukupna visina 5 cm, pa kad legnem na bok glava mi pada

- idealan, savršene gustoće, ali košta k'o pola madraca (1.400 kn )


Jučer sam provela cijeli dan u traženju jastuka i nisam našla niš. Nisam ni znala da je tak komplicirano kupiti obični jastuk
Hylle jastuk IKEA, 50x60, tvrđi. 119,90 kn.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 26.02.2018., 11:24   #9007
Ikea, Jysk, Kaufland.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 26.02.2018., 14:07   #9008
Ikeu još jedinu nisam pregledala jer mi je na drugom kraju grada.

U Jysku sam našla jedan ok 250 kn, memo pjena, ali dovoljno gusta da ne utone, jedino što je prenizak.
Ako je prenizak meni koja sam normalne građe/kilaže na 165 cm kako će tek onda biti dečku kojeg ima u visinu i širinu ramena

Ovo za Kaufland, Lidl itd. tako sam do sada uvijek kupovala jastuke. Čekam neku akciju pa ubodem ok anatomski za 60-100 kn, međutim skužila sam da se taj jastuk za godinu dana toliko izdeformira da više nije ni za što pa sam sad odlučila kao uložiti malo više pa da traje. Ali ne bih baš 15x više
Stickers is offline  
Old 26.02.2018., 17:05   #9009
zašto ne uzmeš u obzir ove s perjem?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 26.02.2018., 19:12   #9010
Meni su s perjem najbolji, ali ne znam di ih ima za kupiti. Imam par koje sam doslovce naslijedila, poprilicno su stari pa bi ih voljela zamijeniti za nove kad bi nasla. Ako netko zna gdje ih ima u zg, molim info


Sent from my iPhone using Tapatalk
mali miš is offline  
Old 26.02.2018., 20:27   #9011

jastuci!

od jucer patim od pokočenog vrata i međulopatičane regije.
bas sam htjela pitati za jastuke prije nego zviznem normabel :klap:

ali...mene zanima jastuk sa ljuskicama od heljde.
sestra ga ima i svugdje ga nosi sa sobom.
kradem ga kad god stignem.

jel to dugoročno čemu?
ona ga je dobila na poklon, ne zna otkuda je.

mali miš, u jysku sam viđala ove:
https://jysk.hr/spavaca-soba/jastuci...g-loftet-70x80
__________________
Sin valor.
moment is offline  
Old 27.02.2018., 07:43   #9012
Quote:
mali miš kaže: Pogledaj post
Meni su s perjem najbolji, ali ne znam di ih ima za kupiti. Imam par koje sam doslovce naslijedila, poprilicno su stari pa bi ih voljela zamijeniti za nove kad bi nasla. Ako netko zna gdje ih ima u zg, molim info


Sent from my iPhone using Tapatalk
Malo upadam kao padobranac . Ima super pernatih jastuka u IKEI, i tvrđih i mekših. Ja sam svoj tamo kupila i odličan mi je. Može se prati normalno i sušiti u sušilici.
Blakey is offline  
Old 27.02.2018., 08:42   #9013
Znači pernati je možda bolji od memo pjene, gela i ostalih kerefeka?

U svakom slučaju očito moram do Ikee napokon potegnuti.
Stickers is offline  
Old 27.02.2018., 18:03   #9014
Gdje kupiti ladice za frižider? Dvije ladice su mi se slomile i nigdje ne mogu naći rezervne. Pisala sam mail nekom ovlaštenom servisu za electrolux i nikad mi nisu odgovorili.
U velikoj trgovini bijele tehnike nemaju i ne znaju gdje bi to mogla nać.
Poludit ću više sa slomljenim ručkicama.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 27.02.2018., 18:11   #9015
kakve ti trebaju?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 27.02.2018., 18:16   #9016
Pa ono, standardne valjda. Imam dole tri ladice i na dvije su mi se slomile fronte. Koliko vidim po netu, navodno se može kupti samo ta plastična fronta pa se zamijeni na ladici. Ali nigdje ne pronalazim da to zbilja ima za kupit.
Frižider je Electrolux viva space. Vjerojatno ima još neka šifra za detaljniji model, ali sad sjedim na kauču...
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 27.02.2018., 18:20   #9017
ma imam dvije koje sam sačuvala kad sam mijenjala fridž, pa ako ti zatreba, javi.
to su dvije koje su bile u dnu frižidera.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 27.02.2018., 18:25   #9018
Meni su gornje dvije. Treća je ko nova. Gornja ima dimenzije 15 * 43, a donja oko 22 * 43. TO samo ova prednja prozirma plastika. Koliko vidim zbilja se može skinut s ladice i zamijenit.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 27.02.2018., 18:28   #9019
gdje ima crnih pamučnih štrampli?
baja is offline  
Old 27.02.2018., 18:40   #9020
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
gdje ima crnih pamučnih štrampli?
DM.
ja sam tamo svoje uzela.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:55.