Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2018., 20:12   #1401
Na desetoj stranici je veliko otkriće, iako prije toga ima hintova koji su izletjeli Miji dok je cupkala šećernim stazama

Preletjela sam cijelu temu, pri kraju Grokanica ne piše toliko, pa nije tako zabavno, ali u svakom slučaju cijela tema je vrh!
violent_violet is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 00:50   #1402
Kakva epska tema i praznoglavo djevojče.
-SOMEBODY- is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 07:24   #1403
Quote:
-SOMEBODY- kaže: Pogledaj post
Kakva epska tema i praznoglavo djevojče.
Ne znam za to, cura si je nesvjesno udarila ekstra PR. Sad je stalno negdje nominiraju za neke nagrade, vrti se često po radiju, snima reklame. Mislim da je ovo dosta utjecalo na to.
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 21:41   #1404
Nisam se toliko dugo ovak dobro nasmijala .

Samo mi nije jasno zašto Mija sa svojih malo mladih godina piše poput sredovječne učiteljice nižih razreda osnovne .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 23:43   #1405
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Nisam se toliko dugo ovak dobro nasmijala .

Samo mi nije jasno zašto Mija sa svojih malo mladih godina piše poput sredovječne učiteljice nižih razreda osnovne .
Možda joj je to mater, pa ima pristup njenom kanalu i brine se za to.
__________________
And how can man die better than facing fearful odds, For the ashes of his fathers, And the temples of his Gods.
Alyosha is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 12:43   #1406
Koje otikriće. Tema ide na pretplatu
Dobro se nasmijah jutros
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2018., 10:30   #1407
Quote:
Rollin Rollin kaže: Pogledaj post
To hvala a ima još jedan isto se nemogu sjetit isto mislim da je film 90tih radnja je kao tinejđeri ili tako nesto na nekom partyu u nekom šatoru i još imali si neki povez (kao pig nose) preko nosa mada malo blesavo zvuci pa ako znaš slucajno hvala ti
2 sata kasnije:
Quote:
Rollin Rollin kaže: Pogledaj post
tražim film mislim da je film 90tih radnja je kao tinejdžeri ili tako nesto na nekom partyu u nekom šatoru i još imali si neki povez (kao pig nose) preko nosa pa ako netko zna hvala
1 dan kasnije:
Quote:
Rollin Rollin kaže: Pogledaj post
nadopuna znaci film 90tih radnja tinejdžeri u kampu na partyu i preko nosa imaju masku (pig nose) sad ako se netko sjeti hvala puno P.S. sorry ako peglam puno
Quote:
macijauskas kaže: Pogledaj post
To mi je nešto poznato. Jesu možda imali pig nose priko nosa??
Quote:
Rollin Rollin kaže: Pogledaj post
Da preko nosa ako znas slucajno hvala unaprid
Flying Buttress is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2018., 13:04   #1408
Quote:
Flying Buttress kaže: Pogledaj post
2 sata kasnije:

1 dan kasnije:
Znam taj film. Snimljen u 90-im, teenageri u satoru na partyu. Imali su povez preko nosa
dct4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2018., 13:12   #1409
Quote:
dct4 kaže: Pogledaj post
Znam taj film. Snimljen u 90-im, teenageri u satoru na partyu. Imali su povez preko nosa
Nešto kao pig nose?
Flying Buttress is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2018., 15:18   #1410
Quote:
Flying Buttress kaže: Pogledaj post
Nešto kao pig nose?
Vidim, gledala si film
dct4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2018., 17:53   #1411
Možete odahnuti, riješen mu je problem.
https://www.forum.hr/showthread.php?p...7#post68631387
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2018., 21:10   #1412
Quote:
Alyosha kaže: Pogledaj post
Možda joj je to mater, pa ima pristup njenom kanalu i brine se za to.
Onda mi je manje smješno.

Vjerujem da bi i moja mama bila moj najveći die hard fan da se bavim glazbom .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2018., 10:46   #1413
Opet se traži film.
Prvo 2x ovaj post:
Quote:
mirnaaqueen2104 kaže: Pogledaj post
E ovako trazim film..... Radi se o tome da bracni par odlazi negdje u sumu gdje muz ima neku vikendicu.Sve pocinje bajno dok on ne pocne da fizicki zlostavlja svoju suprugu.U toj kuci dok njega nema ona pokusava pobjeci i pronalazi neke stvari koje su njoj bile bitne u zivotu no medjutim on joj to skrivao.Jednom je pokusala da pobjegne istrcala van usla u automobil i umjesto da pobjegne trazila mobilni telefon..koji naravno u toj sumi nije imao signala..Koliko se sjecam ona je bila plavusa...ostalo niss ne znam... Jel slucaj o ko zna o kojem filmu bi se moglo raditi
I onda totalno potreban prijevod na engleski, očito gugl translejt:
Quote:
mirnaaqueen2104 kaže: Pogledaj post
So I'm looking for a movie ... It's about the couple going somewhere in the forest where the husband has a weekend. Everything starts fabulously until he begins to physically abuse his wife. In that house, while he is gone, she tries to escape and finds out some of the things that mattered to her but in the meantime, he hid it. She once tried to escape the runaway out of the car into the car and instead of escaping the requested cell phone. Which, of course, did not have a signal in that sum .. As far as I remember, she it was blonde ... the rest of the niss I do not know ... Is it the case who knows what film could be done
Ne znam koji mi je dio draži:
She once tried to escape the runaway out of the car into the car and instead of escaping the requested cell phone
ili
Is it the case who knows what film could be done
Flying Buttress is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2018., 10:59   #1414
A nije isti nick.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2018., 22:23   #1415
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Pih, jebeš to, nije vijest kad pas ugrize čovjeka, nego kad čovjek ugrize psa.

Aj ti tamo pronađi neš pametno, ak si frajer...
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Ovo nije stvar pametno ili ne-pametno, nego čovjeku treba pomoć.
Niste skužili da se trolaju tamo i zezaju...
Lleena is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2018., 01:56   #1416
Quote:
Lleena kaže: Pogledaj post
Niste skužili da se trolaju tamo i zezaju...
Tiš meni reć kaj je trolanje...
Odi spat.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2018., 06:33   #1417
Quote:
violent_violet kaže: Pogledaj post
Ova tema mi je otkriće godine:

https://www.forum.hr/showthread.php?t=1001495

Ima valjda 60 stranica, nisam ni ja čitala sve, no proseri forumašice Grokan o glazbenom talentu Mije Dimšić su istodobno

Nakon par stranica forumaši uspijevaju autati Grokanicu kao samu Miju pomoću njenih skrinšotova s yubitoa


Ajme.

EDIT: Ovo sabija.

Quote:
Grokan kaže: Pogledaj post
Naravno, ti ne vidiš ništa dobro u svemu tome. Tvoji životni putovi nisu popločeni sjajnim mramorom što odašilje radost veliku kao cvrkut rajskih ptica. Štoviše, tvoji su putovi prekriveni azbestnim pločama koje siju smrt kvalitetnim idejama i životnom optimizmu. Šteta!
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2018., 06:53   #1418
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Tiš meni reć kaj je trolanje...
Odi spat.
Pa čudi me da nisi skužio jer znam da inače imaš kliker

Quote:
violent_violet kaže: Pogledaj post
Ova tema mi je otkriće godine:

https://www.forum.hr/showthread.php?t=1001495

Ima valjda 60 stranica, nisam ni ja čitala sve, no proseri forumašice Grokan o glazbenom talentu Mije Dimšić su istodobno

Nakon par stranica forumaši uspijevaju autati Grokanicu kao samu Miju pomoću njenih skrinšotova s yubitoa
Bio bi treš na kvadrat, ali mislim da sama Mija nije uopće od prvog posta namjeravala sakriti tko je ona. Kako je na forumu zabranjeno izravno reklamiranje (doduše znam da to vrijedi za trgovce, ne znam jel vrijedi za pjevače koji sami sebe reklamiraju), ona je to učinila neizravno - gdje najavljuje svoje koncerte, poziva ljude da dođu na njih, a ujedno nudi i neke zanimljive autobiografske priče, kao neki dnevnik - kako se osjećala tu večer na Porinu kad je dobila nagradu, osjećaj pjevača kad je na koncertu i razmjenjuje tu energiju s publikom i sl. jer je ljudima zanimljivo čitati takve priče koje sami nisu i neće doživjeti, a gledaju na TV.

Nisam dobila dojam da nešto jako pokušava sakriti svoj identitet, niti sam dobila dojam nekog susramlja.

Quote:
leMONZoo kaže: Pogledaj post
Ne znam za to, cura si je nesvjesno udarila ekstra PR. Sad je stalno negdje nominiraju za neke nagrade, vrti se često po radiju, snima reklame. Mislim da je ovo dosta utjecalo na to.
Možda i nije toliko nesvjeno.
Lleena is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2018., 08:31   #1419
Quote:
Lleena kaže: Pogledaj post
Niste skužili da se trolaju tamo i zezaju...
I ja sam se tako tjesio, ali strah me da je tamo mozda 5% trolanja, ostalo su zealoti.
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!
Garofeeder is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2018., 09:05   #1420
Quote:
Lleena kaže: Pogledaj post
Pa čudi me da nisi skužio jer znam da inače imaš kliker



Bio bi treš na kvadrat, ali mislim da sama Mija nije uopće od prvog posta namjeravala sakriti tko je ona. Kako je na forumu zabranjeno izravno reklamiranje (doduše znam da to vrijedi za trgovce, ne znam jel vrijedi za pjevače koji sami sebe reklamiraju), ona je to učinila neizravno - gdje najavljuje svoje koncerte, poziva ljude da dođu na njih, a ujedno nudi i neke zanimljive autobiografske priče, kao neki dnevnik - kako se osjećala tu večer na Porinu kad je dobila nagradu, osjećaj pjevača kad je na koncertu i razmjenjuje tu energiju s publikom i sl. jer je ljudima zanimljivo čitati takve priče koje sami nisu i neće doživjeti, a gledaju na TV.

Nisam dobila dojam da nešto jako pokušava sakriti svoj identitet, niti sam dobila dojam nekog susramlja.



Možda i nije toliko nesvjeno.
Onda imaš neki problem
dct4 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:34.