Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2017., 20:51   #1
Utječe li rođenje djeteta na seks

Često se ženama spočitava da s dolaskom bebe prestaju, odnosno u najmanju ruku smanjuju se seksualne aktivnosti.
S druge strane, pojedine to objašnjavaju obvezama oko bebe.

Mene zanima je li pad libida i neujednačena učestalost seksa (često - rijetko) bila i prije rođenja djeteta ili je tek njegovim dolaskom došlo do rapidnog pada? Je li želja i potreba za seksom bila i ranije periodična?
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 21:28   #2
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Često se ženama spočitava da s dolaskom bebe prestaju, odnosno u najmanju ruku smanjuju se seksualne aktivnosti.
S druge strane, pojedine to objašnjavaju obvezama oko bebe.

Mene zanima je li pad libida i neujednačena učestalost seksa (često - rijetko) bila i prije rođenja djeteta ili je tek njegovim dolaskom došlo do rapidnog pada? Je li želja i potreba za seksom bila i ranije periodična?
meni se seks popravio nakon djeteta, ona je postala slobodnija i najljepsi seks smo imali od rodjenja pa dok se nismo poceli raspadati.

postoje neke teorije da zene gube zelju nakon poroda jer je uvjetovano evolucijom tj ohladi se od oca kako bi se mogla zaljubiti i zanesti sa drugim muskarcem, a to potomcima daje vecu sansu radi vece genetske raznolikosti.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 21:29   #3
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Možda bi se i predomislio kad joj nakon poroda narastu.
Jesu se tvoje curke predomišljale, malo bi - malo ne bi ili stalno ne bi?
kak je to kod tebe nakon poroda?

obaveze oko bebe su pizdarija i privremeno dobro samozavaravanje.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 21:34   #4
Logično bi bilo da se ženama ne ševi koju godinu poslije poroda jer im toliko treba da se oporave. Ako se oporave. A i trudnoća ubrzo nakon prethodne je opasnija od one uz veći razmak.

Navedeno se, naravno, ne odnosi na nepenetrativni seks.
Klimava is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 21:36   #5
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
kak je to kod tebe nakon poroda?

obaveze oko bebe su pizdarija i privremeno dobro samozavaravanje.
Kod mene se ništa nije mijenjalo. Možda neki urođeni zastoj .
Ne, ozbiljno. Želju i potrebu sam imala i prije djece, i u trudnoći i nakon njihovog rođenja. Da nije teže pronaći vrijeme i prostor , jest. Ali ima i to svojih čari. S druge strane, neće ni oni uvijek biti mali.
Tvoje iskustvo je zanimljivo.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 21:38   #6
Quote:
Klimava kaže: Pogledaj post
Logično bi bilo da se ženama ne ševi koju godinu poslije poroda jer im toliko treba da se oporave. Ako se oporave. A i trudnoća ubrzo nakon prethodne je opasnija od one uz veći razmak.

Navedeno se, naravno, ne odnosi na nepenetrativni seks.
kak da se oporave?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 21:39   #7
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Kod mene se ništa nije mijenjalo. Možda neki uređeni zastoj .
Ne, ozbiljno. Želju i potrebu sam imala i prije djece, i u trudnoći i nakon njihovog rođenja. Da nije teže pronaći vrijeme i prostor , jest. Ali ima i to svojih čari. S druge strane, neće ni oni uvijek biti mali.
Tvoje iskustvo je zanimljivo.
zakaj je moje iskustvo zanimljivo?
mislim da to nije nista cudno.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 21:41   #8
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
zakaj je moje iskustvo zanimljivo?
mislim da to nije nista cudno.
Pa vidiš da po forumskim pričama problemi počinju dolaskom bebe, a kod tebe se stanje promjenilo nabolje. Što misliš što je utjecalo na njezino otvaranje nakon poroda?
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 21:51   #9
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Pa vidiš da po forumskim pričama problemi počinju dolaskom bebe, a kod tebe se stanje promjenilo nabolje. Što misliš što je utjecalo na njezino otvaranje nakon poroda?
e to nemam pojma.
nije da smo imali los seks prije, cak naprotiv. u trudnoci je bila divna kao osoba i jako napaljena.
rast je bio logican nastavak svega toga.

doduse, to su i godine kad se oslobadjas u seksu. rodila je prije nego je navrsila tridesetu.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 21:54   #10
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
kak da se oporave?
Fizički.
Klimava is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 21:59   #11
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
e to nemam pojma.
nije da smo imali los seks prije, cak naprotiv. u trudnoci je bila divna kao osoba i jako napaljena.
rast je bio logican nastavak svega toga.

doduse, to su i godine kad se oslobadjas u seksu. rodila je prije nego je navrsila tridesetu.
Ma super! Lijepo je čuti da ne ide sve nizbrdo s bebom.
Nejasni mi bili stavovi kako je normalno, očekujuće da počnu problemi samim tim jer je beba došla. Zato sam i postavila temu, da čujem iskustva drugih.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 22:02   #12
Quote:
Klimava kaže: Pogledaj post
Fizički.
Oporavila sam se za mjesec-dva.
Pa ne moraš odmah ići na sljedeću trudnoću. Za nju nije preporučljivo unutar jedne godine.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 22:02   #13
Quote:
Klimava kaže: Pogledaj post
Fizički.
od kad?

ljudi se nakon raka ne oporavljaju nekoliko godina.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 22:09   #14
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Ma super! Lijepo je čuti da ne ide sve nizbrdo s bebom.
Nejasni mi bili stavovi kako je normalno, očekujuće da počnu problemi samim tim jer je beba došla. Zato sam i postavila temu, da čujem iskustva drugih.
ako neki mogu, a neki ne mogu i imaju bebu i obaveze kao razlog, sto nam to govori?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 22:19   #15
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Oporavila sam se za mjesec-dva.
Pa ne moraš odmah ići na sljedeću trudnoću. Za nju nije preporučljivo unutar jedne godine.
Svaka ti čast.
Nisam ni mislila da se odma ide na trudnoću, ali tijelo i hormoni ne znaju da živimo u doba durexa.

Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
od kad?

ljudi se nakon raka ne oporavljaju nekoliko godina.
Svake godine umru tisuće žena jer zatrudne prebrzo nakon poroda, a nemaju pristup naprednoj medicinskoj njezi. Preporuča se neke dvije godine razmaka među porodima bar.

Osim toga su i djeca koja su rođena unutar nekog kraćeg vremena nakon prethodnog poroda bolesnija.

Ima smisla da ženama nije do jebanja neko vrijeme nakon poroda. Ima smisla da dojenje donekle blokira ovulaciju (tako nešto).
Klimava is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 22:21   #16
Quote:
Klimava kaže: Pogledaj post
Svaka ti čast.
Nisam ni mislila da se odma ide na trudnoću, ali tijelo i hormoni ne znaju da živimo u doba durexa.



Svake godine umru tisuće žena jer zatrudne prebrzo nakon poroda, a nemaju pristup naprednoj medicinskoj njezi. Preporuča se neke dvije godine razmaka među porodima bar.

Osim toga su i djeca koja su rođena unutar nekog kraćeg vremena nakon prethodnog poroda bolesnija.

Ima smisla da ženama nije do jebanja neko vrijeme nakon poroda. Ima smisla da dojenje donekle blokira ovulaciju (tako nešto).
pricamo o seksu, a ne o tome sto trudnoca radi tijelu. picka je spremna na seks nakon dva mjeseca.

dojenje ubija zelju radi prolaktina. treba paziti na svoj brak i ne dojiti predugo.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 22:32   #17
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
pricamo o seksu, a ne o tome sto trudnoca radi tijelu. picka je spremna na seks nakon dva mjeseca.
Hormoni ne znaju da imamo durex i da Flat ima sjajnu samokontrolu.
Nisi li ti spominjao neku evoluciju na prethodnoj stranici. Sad kad znaš da jebanje ženi u prvih godinu i pol nakon poroda znači povećane šanse za smrt i bolest, zbroji dva i dva.

Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
dojenje ubija zelju radi prolaktina. treba paziti na svoj brak i ne dojiti predugo.
Kurac nije centar svemira, ne sramoti se.
Klimava is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 22:37   #18
Quote:
Klimava kaže: Pogledaj post
Hormoni ne znaju da imamo durex i da Flat ima sjajnu samokontrolu.
Nisi li ti spominjao neku evoluciju na prethodnoj stranici. Sad kad znaš da jebanje ženi u prvih godinu i pol nakon poroda znači povećane šanse za smrt i bolest, zbroji dva i dva.



Kurac nije centar svemira, ne sramoti se.
ne znam po cemu se sramotim, a nekima seks i intima koju on donosi nisu sinonim za kurac.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 22:41   #19
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
ne znam po cemu se sramotim, a nekima seks i intima koju on donosi nisu sinonim za kurac.
Sklona sam misliti najgore dok se ne dokaže suprotno.
Klimava is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 22:43   #20
Quote:
Klimava kaže: Pogledaj post
Sklona sam misliti najgore dok se ne dokaže suprotno.
vrlo lijepa znacajka karaktera
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:12.