Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2018., 12:06   #61
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Magnezij klorid. Za kalcij ne znam.
Što nije citrat ili malate, a klorid je najgori? Ili mi se sve izmiješalo
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Old 06.01.2018., 12:14   #62
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Meni to dodje ko servis auta ili laptopa, jebiga.
Sto se tice samana koji lijece emocije i energiju, od njih vjerujem samo psihijatrima
ja inače ne volim nikakve alternativce, niti im dajem pare.
ovo je bilo nešto posebno, otvorio mi je nove vidike.
psihijatrija je možda i najjadnija grana od svih (poslije endokrinologije i nuklearaca).

Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Imam takvih par primjera. Eno ih pod pločom nakon godina patnje.
KKS, Papa test, UZV dojki jednom godišnje i ja sam mirna.
ja radim to + hrpu još drugih stvari.
a ovih pod pločom mi nije žao ni 1%.

Quote:
Nagrišpana kaže: Pogledaj post
Što nije citrat ili malate, a klorid je najgori? Ili mi se sve izmiješalo
da. ali ne znam zašto piti kalcij. treba piti D vitamin i K2
sanjita is online now  
Old 06.01.2018., 12:20   #63
Quote:
Nagrišpana kaže: Pogledaj post
Što nije citrat ili malate, a klorid je najgori? Ili mi se sve izmiješalo
Zašto je najgori?
http://lijecnik.hr/prehrana/koje-su-...h-primijeniti/
Ay Carmela is online now  
Old 06.01.2018., 12:21   #64
Quote:
sanjita kaže: Pogledaj post

da. ali ne znam zašto piti kalcij. treba piti D vitamin i K2
D pijem, ali zasto K?
TincH is offline  
Old 06.01.2018., 12:28   #65
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Vidiš, pomiješala s oksidom

Xiang, ja imam KAL Malate trenutno, s iHerba.
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Old 06.01.2018., 12:32   #66
Quote:
epsoslav kaže: Pogledaj post
MNM je da su Hrvati mazohisti i wannabe sveci-mučenici
To je to, da, samo kad kažete Hrvati nikad ne znam izuzimate li sebe ili ne, mogu li se ja izuzeti, da li se to ne odnosi na cijeli ŽĶ, spadaju li pod Hrvate i Bosanci i Srbi, ima li takvih Hrvata među recimo Englezima i Francuzima odnosno tko tu na koga s visine može gledati?

Ali da, vidjela sam cijelu jednu temu gore na psihologiji ili kojem već podforumu gdje ljudi izražavaju nezadovoljstvo spram onih "uvijek veselih" jer to je fejk jer nešto kriju jer ako su okej s drugima potajno mora da ih ne podnose i kad-tad će im zabiti nož u leđa.
Bonnie Ann is offline  
Old 06.01.2018., 12:35   #67
Hvala zene
Quote:
Nagrišpana kaže: Pogledaj post
Xiang, ja imam KAL Malate trenutno, s iHerba.
E bas sam ga jucer mjerkala
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Old 06.01.2018., 12:38   #68
Quote:
sanjita kaže: Pogledaj post
ako misliš na klasične jaja brašno i to, moraš strogo odvojiti žutanjke od bjelanjaka (ako upadne i mrva žutog u bijelo, ne valja). miksaš svako posebno, žutanjke sa šećerom.
lagano u žutanjke umiješaš (žlicom) bjelanjke. brašno ne strpaš onako samo unutra, nego prosiješ i lagano umiješaš u taj miks žutog i bijelog.



ja sam od onih žena koje osim jačih menstruacija (koje traju samo 2,5 dana) nemaju nikakvih drugih problema oko same menstruacije (tipa bolovi i to), ali sam u određenim danima ciklusa tipa 7 dana prije menstruacije imala gadne emotivne brejkove dok sam uzimala neke hormone. totani kuršlus u glavi. i onda doslovnom odjednom kao da je sav taj pritisak nestao. užasne su te igre hormona u našem tijelu.







wtf, ali stvarno wtf. kako možeš misliti da je to preuveličavanje ili nešto slično kad ljudi s teškim alergijama mogu umrijeti? ne da mi se dalje tipkati, niti nešto pametno pisati, ali uvijek se začudim kad vidim takvo govedo kao što si ti.
Čitaj sa razumijevanjem kravetino! Rekla sam da sam mislila da su alergije na polen i ambroziju preuveličavanje, a ne sve alergije. Uostalom tema se zove MNP, koji ti je k...? Pms?
monamona is offline  
Received Infraction
Old 06.01.2018., 12:41   #69
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Usput, moze preporuka za kalcij i magnezij supplemente? Moze skupa, moze odvojeno.
Navodno je magnezij citrat najbolja opcija za trkače.
-LittleWing- is offline  
Old 06.01.2018., 12:42   #70
Quote:
monamona kaže: Pogledaj post
Čitaj sa razumijevanjem kravetino! Rekla sam da sam mislila da su alergije na polen i ambroziju preuveličavanje, a ne sve alergije. Uostalom tema se zove MNP, koji ti je k...? Pms?


neko je zaboravio popiti pilse za živce.
sanjita is online now  
Old 06.01.2018., 12:44   #71
Quote:
sanjita kaže: Pogledaj post


neko je zaboravio popiti pilse za živce.
Ne, samo alergijska reakcija na idiote...
monamona is offline  
Old 06.01.2018., 12:45   #72
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
D pijem, ali zasto K?
ne da mi se tipkat, ovo npr https://www.centarzdravlja.hr/hrana-...-o-vitaminu-k/

D bez vit K može dovesti do bubrežnih kamenaca itd.
sanjita is online now  
Old 06.01.2018., 12:46   #73
Quote:
monamona kaže: Pogledaj post
Ne, samo alergijska reakcija na idiote...
ja bi ipak rekla da je do tvoje nesposobnosti da kontroliraš ispade bijesa.
nije to dobro.
sanjita is online now  
Old 06.01.2018., 12:46   #74
Šora, šora!
Bonnie Ann is offline  
Old 06.01.2018., 13:00   #75
Quote:
Bonnie Ann kaže: Pogledaj post
To je to, da, samo kad kažete Hrvati nikad ne znam izuzimate li sebe ili ne, mogu li se ja izuzeti, da li se to ne odnosi na cijeli ŽĶ, spadaju li pod Hrvate i Bosanci i Srbi, ima li takvih Hrvata među recimo Englezima i Francuzima odnosno tko tu na koga s visine može gledati?

Ali da, vidjela sam cijelu jednu temu gore na psihologiji ili kojem već podforumu gdje ljudi izražavaju nezadovoljstvo spram onih "uvijek veselih" jer to je fejk jer nešto kriju jer ako su okej s drugima potajno mora da ih ne podnose i kad-tad će im zabiti nož u leđa.
Bosanci, Srbi i sva dijaspora sve slično. Pogledaš ove malo manje obrazovane dijasporaše, natječu se koga su više izjebali u mozak. “Ha, ti nisi dobio godišnji odmor godinu dana, ja nisam dobio godišnji PET godina!”, “Ha, tebi je prvi posao bio pranje mrtvaca, MENI je prvi posao bio skupljanje ostataka iz prometnih nesreća, požara i eksplozija!”.
epsoslav is offline  
Old 06.01.2018., 13:44   #76
MNM - neki ljudi ne vjeruju u PMS jer ga muskarci nemaju

Jer da oni kojim slucajem imaju mengu, ne da bi imali PMS vec bi imali i cijeli sustav potpore. Npr. Za vrijeme PMS-a bi otvarali 'komplikacije' a za vrijeme menge 'menstrualni', u rangu porodiljnog plus sto bi bracni drug mogao uzeti placeno da ode njegovati miceka.

Ako bi dosli na posao za vrijeme menge to bi islo pod beneficirani radni staz.

Isli bi svuda preko reda i samo bi o tome pricali.

"E, frende ja sam ovaj mjesec koristio onaj s tri kapljice"
"Pih, ja sam onaj nocni s 4 kapljice"
"Nemate pijma. Ja sam nabavio turbo upijajuci tampon iz Japana - znas kako upija! Radvojio bi Mrtvo more"
"To su gluposti, samo Svabo zna kako napravit ulozak ili tampon"
VeronaM is offline  
Old 06.01.2018., 13:51   #77
I Buco i tampon
Ćufta is offline  
Old 06.01.2018., 14:07   #78
Mene živiciraju kada kukam za pms, štitnu ili nešto i onda me sasječe da dramim, da je sve to normalno, ta mladež ne zna trpiti itd itd. Šta ispadaš veća faca ako šutiš i trpiš, ne razumijem

Menge me malo bole ali pmsovi su mi jaki, od oscilacije raspoloženja do svih živih fizičkih simptoma i nema šanse da je izmišljotina. Moj je najveći problem zadržavanje vode par dana prije, balon balon.
__________________
Dok god ima mraka, biće i svanuća.

Ain't Got No... I Got Life.
Jess22 is offline  
Old 06.01.2018., 14:16   #79
Meni se ti simptomi kombiniraju i mijenjaju iz mjeseca u mjesec. Nekad uopce nisam zivcana, osjecam samo bol u sisama i donjem dijelu trbuha.
Nekad cice uopce ne osjetim, al sam nabrijana i te dane manijakalno cistim.
Nekad placem i jedem svakakve kombinacije hrane sve dok ne dodem do stanja riganja,a nekad sam samo jednostavno zicvana na sve.
Nije da mi utjece na kvalitetu zivota da bas te dane ne mogu funkcionirati, al me sjebe u odredenoj mjeri
Decko vec po mom ponasanju zna procijeniti kad sam u pmsu, a nije bas da mu kukam i naricem, tak da definitivno nije da izmisljam.
Ah, hormoni

Poslano s mog kauča
Pegi B. is offline  
Old 06.01.2018., 14:46   #80
Mene pere perimeno u kombinaciji s pms-om i ona koja je napisala pocetni post ima srece kaj se prek neta nemre nikog zadavit.
Da hormoni nisu bitni...pa jebote.
Nisam citala dalje od prvih par postova nakon pocetnog o izmisljenom pms-u da sebe ne zadavim jer nemam kog drugog.

Zadnje uređivanje Hilda : 06.01.2018. at 14:58.
Hilda is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:25.