Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2018., 09:45   #1761
Quote:
raptured_insomniac kaže: Pogledaj post
da. a ja ni nemam ciceke
evo, postavila si granice i vise me tvoje cice ne zanimaju i vise ne smiju biti tema. ovaj dio gdje kazes da nemas neke ciceke je onda previse.
Flat is offline  
Old 14.02.2018., 09:45   #1762
Quote:
brezia kaže: Pogledaj post
ma meni ti je uopće čudno takvo razmišljanje,
ne primjećujem ljude, svejedno mi tko, što i kako nosi,
seksi su mi neke skroz druge stvari,
spika, šarm, humor, samouvjerenost, a ne mrdanje bokovima
Šarmantni zabavni samouvjereni - niski ćelavi fajn stariji debeljko, sa sumnjivom flekom na koži?
ZloPrase is offline  
Old 14.02.2018., 09:47   #1763
Quote:
ZloPrase kaže: Pogledaj post
Šarmantni zabavni samouvjereni - niski ćelavi fajn stariji debeljko, sa sumnjivom flekom na koži?

idi u klinac, sad mi Gorbačov pade na pamet
hardy is offline  
Old 14.02.2018., 09:47   #1764
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
robica u izlogu se nece naljutiti ako ju dobro odmjeris i iskomentiras.
kompliment je kompliment. Uopće ne kužim čemu se ljutit na kompliment. Isto kao da ti netko kaže da ti je lijep auto, stan, cipele ...
Kažeš hvala i to je to. Netko ti je uljepšao dan. No viš, licemjerje je u tome što se ženske osjećaju polaskane ako dobiju kompliment od tipa koji im se sviđa, a uvrijeđene ako dobiju kompliment od tipa koji im se ne sviđa.
Potonji odmah ispadne prostak i napasnik.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Old 14.02.2018., 09:50   #1765
jel vama jasno da postoji ogromna razlika između "kolegice, lijepo izgledate danas" i "bara, tak ti stoji taj minjak da bi te mam nategnul prek stola"?
ok je i za muškarce i za žene da pridaju pažnju svom izgledu. ok je i primjetit taj trud i primjetit nečiji vanjski izgled. nije ok bit neugodan i bacat lascivne komentare.
__________________
...kad narastem, pokazat ću ja vama...
raptured is offline  
Old 14.02.2018., 09:51   #1766
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post

idi u klinac, sad mi Gorbačov pade na pamet
Čuo je da je spomenut u raspravi o ratu spolova.

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2012/...29_470x433.jpg
ZloPrase is offline  
Old 14.02.2018., 09:52   #1767
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post

idi u klinac, sad mi Gorbačov pade na pamet
pa, sumnjam da je on imao nesto problema sa zenama
ZgSash is offline  
Old 14.02.2018., 09:52   #1768
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
jadne male zbunjene djevojcice, nemate pojma zasto se oblacite, sminkate i kaj s tim postizete i svijet vam je jedno veliko cudenje
Nisam muskarac, ali se osjecam uvrijedeno umjesto normalnih muskaraca

Ne, ozbiljno, zasto se date tako vrijedati, muskarci?

Po ovom ispadne da ste toliko hormonalni da niste u stanju vladati sobom, nego se "prepustate iskonskoj prirodi"(znaci isto kako je Camille Paglia izvrijedala zene da su a jadne mutave, nisu one krive, jednom mjesecno, ispada da ste vi mice mutavi svaki dan kad netko na posao dode sa cipelicama i ruzem).

Niste zivotinje i niste neuracunljivi zbog hormona, kao ni mi, ali jos mi nije jasno kako ne shvacate da ljutnja na povisene pete - zapravo VAS vrijeda i ponizava.

Niste psi, jbt. Kak vam se da slusat to da jeste?
Laaaa13 is offline  
Old 14.02.2018., 09:54   #1769
Quote:
ZloPrase kaže: Pogledaj post
Čuo je da je spomenut u raspravi o ratu spolova.

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2012/...29_470x433.jpg


:riknuću:

nikad nisam na ničiji kompliment ružno reagirala, neovisno o tome tko ga je uputio, al jasno mi je da ima superhoh princeza kojima se obični smrtnici ne smiju ni obratit.
__________________
...kad narastem, pokazat ću ja vama...
raptured is offline  
Old 14.02.2018., 09:54   #1770
Quote:
ZloPrase kaže: Pogledaj post
Šarmantni zabavni samouvjereni - niski ćelavi fajn stariji debeljko, sa sumnjivom flekom na koži?
nisam našla još takvog samouvjerenog,
ali pala sam na jednog nižeg od sebe, proćelavog,

imao je nevjerojatnu karizmu
brezia is offline  
Old 14.02.2018., 09:54   #1771
Quote:
raptured_insomniac kaže: Pogledaj post
znači moram bit neprimjetna da bi me ljudi poštedili neumjesnih komentara?
što je loše u tome ako si nekome seksi? Čime to vrijeđa tvoju inteligenciju ili ostale kvalitete? Zašto bi se zbog toga osjećala ugroženo?
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Old 14.02.2018., 09:54   #1772
Quote:
raptured_insomniac kaže: Pogledaj post
jel vama jasno da postoji ogromna razlika između "kolegice, lijepo izgledate danas" i "bara, tak ti stoji taj minjak da bi te mam nategnul prek stola"?
ok je i za muškarce i za žene da pridaju pažnju svom izgledu. ok je i primjetit taj trud i primjetit nečiji vanjski izgled. nije ok bit neugodan i bacat lascivne komentare.
meni je nevjerojatno da odraslom muskarcu moras objasnjavat sto je normalni komplimentic, a sto je vec nesto neugodno
Laaaa13 is offline  
Old 14.02.2018., 09:55   #1773
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
zapravo, ne vidi se bas...
a ne vidi se jer samo o tebi ovisi hoce li ti neki komentar biti laskanje ili neprimjeren, hoce li dodir biti zeljen ili ne, zelis li ti ostati s nekim nasamo...
zafucka marko tiho i dobije smjesak i vrtiguz u odlasku
zafucka tiho pero i - dobije otkaz
Zapravo, vidi se bas bas. Ne koketiram nigdje a najmanje na poslu a fizicki dodiri ne dolaze u obzir ni u zajebanciji. Ne volim ni grljenja ni cmokanja ni sa sestrom i frendicama a kamoli dodirivanje nekakvih muskaraca na poslu. Samo idiot ili zlostavljac u mom slucaju ne bi skuzio da radi nesto sto NE smije. A ako jesu takvi i ne prestaju, pa Boze, naravno da zasluzuju otkaz.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Old 14.02.2018., 09:55   #1774
Quote:
raptured_insomniac kaže: Pogledaj post
jel vama jasno da postoji ogromna razlika između "kolegice, lijepo izgledate danas" i "bara, tak ti stoji taj minjak da bi te mam nategnul prek stola"?
ok je i za muškarce i za žene da pridaju pažnju svom izgledu. ok je i primjetit taj trud i primjetit nečiji vanjski izgled. nije ok bit neugodan i bacat lascivne komentare.
Sorry to je potpuno nedefinirano. Nema potpuno jasnih pravila.

Između dva ekstrema - verbalnog nasrtaja i potpunog ignoriranja postoji svemir mogućih interakcija koje se mogu tumačiti ovako ili onako.
Identičnu izrečenu stvar se može drugačije prihvatiti ako dolazi od druge osobe.
I ako dolazi od iste osobe ali je neki vanjski faktor bio drugačiji taj dan (štajaznam, biometeorološka prognoza).

IMHO bilo bi dosta konstruktivno za cijelu tu temu kad bi prijave išle podjednako u oba smjera.
ZloPrase is offline  
Old 14.02.2018., 09:56   #1775
Quote:
Laaaa13 kaže: Pogledaj post

Niste zivotinje i niste neuracunljivi zbog hormona, kao ni mi, ali jos mi nije jasno kako ne shvacate da ljutnja na povisene pete - zapravo VAS vrijeda i ponizava.

Niste psi, jbt. Kak vam se da slusat to da jeste?
ovo!!!
__________________
...kad narastem, pokazat ću ja vama...
raptured is offline  
Old 14.02.2018., 09:58   #1776
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
što je loše u tome ako si nekome seksi? Čime to vrijeđa tvoju inteligenciju ili ostale kvalitete? Zašto bi se zbog toga osjećala ugroženo?
kad ti komplimenti zvuče: "imaš dobra usta, klekni i popuši mi ga" mislim da se imam svako pravo osjećat uvrijeđeno i ugroženo.
__________________
...kad narastem, pokazat ću ja vama...
raptured is offline  
Old 14.02.2018., 09:58   #1777
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Zapravo, vidi se bas bas. Ne koketiram nigdje a najmanje na poslu a fizicki dodiri ne dolaze u obzir ni u zajebanciji. Ne volim ni grljenja ni cmokanja ni sa sestrom i frendicama a kamoli dodirivanje nekakvih muskaraca na poslu. Samo idiot ili zlostavljac u mom slucaju ne bi skuzio da radi nesto sto NE smije. A ako jesu takvi i ne prestaju, pa Boze, naravno da zasluzuju otkaz.
i kaj sad?
da bih mogao komentirati ovo kaj si rekla, morao bih te poznavati i znati kako se ponasas
ovako, mogu reci samo generalno, da ne mogu nekome zamjeriti kaj je probao, ali ako nastavi nakon odbijanja - onda se slazem da mu nije mjesto medu ljudima
ZgSash is offline  
Old 14.02.2018., 10:00   #1778
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
što je loše u tome ako si nekome seksi? Čime to vrijeđa tvoju inteligenciju ili ostale kvalitete? Zašto bi se zbog toga osjećala ugroženo?
Ako se prihvati teza da u ljudi - kao i npr. pasa - ženke šalju poruku a muškarci na poruku reagiraju (i toliko su na poruke osjetljivi da i haluciniraju, vide ih kad ih nema), dozvoljavanje neograničenog slanja poruka a sankcioniranje reagiranja na poruke kriminalizira seksualnost jednog spola a nimalo ne regulira drugi.

Ogroman nesrazmjer u moći.
ZloPrase is offline  
Old 14.02.2018., 10:01   #1779
Quote:
Laaaa13 kaže: Pogledaj post
Niste zivotinje i niste neuracunljivi zbog hormona, kao ni mi, ali jos mi nije jasno kako ne shvacate da ljutnja na povisene pete - zapravo VAS vrijeda i ponizava.

Niste psi, jbt. Kak vam se da slusat to da jeste?
pa sad, ako cemo u tom tonu, izgleda da vi jeste neuracunljive, ako se u poslovnom okruzenju ponasate kao kuje u tjeranju
samo kaj kuja ima toliko pristojnosti da ne glumi da se ne tjera i ne cudi se kad ju pas pokusa naskociti
nekog odbije, nekog prihvati i ne radi dramu od toga
ZgSash is offline  
Old 14.02.2018., 10:05   #1780
Mislim da bi ljudima koji poslovne i drustvene odnose svode na ponasanje PASA I KUJA trebalo oduzimati poslovnu sposobnost

Vidim da moje uvjerenje kako smo napredniji od zivotinja nije popularno. A 2018. godina na grbaci
Laaaa13 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:35.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger