Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2018., 11:49   #21
Da, zasto bi curu uopce dovodio doma? Objasni joj situaciju i kreni trazit sebi stan.
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 04:01   #22
Quote:
Kontagon kaže: Pogledaj post
to je radio prije,posudivao od susjeda nekih s kojima nismo nikad pricali,pa od kumova i pricao da renoviramo nesto doma..Nije on normalan,majka place svaki dan radi njega pa i danas je isto...Al za pola sata ju prode i sve je kao normalno do sutra..kad opet sve ispocetka
Gle ti ne mozes svojoj mami biti psiholog.
Tebi place, ispovijeda se, a kad joj muz dodje kuci- tvoj otac- onda se svadlja.
Pa kad ode, opet reve i ispovijeda se tebi.

Kome se ti ispovijedas????

Ona je tebe u psihologa pretvorila, a cak i skolovani psiholozi imaju svog psihologa --- a ti skupljas u sebe i preuzeo si na sebe suosjecanje prema materi.
Tvoja mater je odrasla osoba koja se mogla 100puta rastaviti - za tango je potribno dvoje,ocito njoj pase glumit mucenicu i bit odana tvom ocu, igrat ulogu udane zene, majke, niposto rastavljenice, jer sto bi susjedi rekli.

Bjez petama vjetra, idi u psihologa, a sebi sam mos kupit kucu, mlad si, imas ispred sebe jos 40godina radnog vijeka.
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 09:29   #23
naravno da bi (teoretski) trebao odseliti, ali postoje dva velika problema: pare $$ i udobnost.

šta mislite, koliko para od svoje plaće mali tridesetogodišnjak daje u kuću za režije i troškove? koliko je raspoloźen najednom početi trošiti na pizdarije poput praška za rublje i servisa bojlera, umjesto na svoje pametne i zabavne potrebe?

šta mislite, koliko kućanskih poslova obavlja?

šta mislite, hoće li cura htjeti podnijeti na svojim leđima sve šta za njega radi mama? vjeroj nešto obavlja i tata, ali nije bitno sada.

kako majke sjebu sinove s tolikom "brigom" za njih, vjerojatno nisu svjesne. rezultat su nesamostalni, sebični ljudi prestrašeni svake odgovornosti.
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 13:50   #24
Steta sto ovde ne sme nista o pravopisu, prava je najezda jedne velike greske na ovoj temi

Bas tako je sto se tice muskaraca-mnoge mame od njih prave lenstine koji ne znaju sami da zive, pa zive u roditeljskoj kuci sve dok se ne ozene jer ne znaju da kuvaju, peglaju, operu ves, usisaju, kupe dovoljno hrane i ostalo. Zato i ostaju pod maminom suknjom, umesto da se odsele cim se zaposle. Naravno, opravdanje im je da ne mogu da ostave ''stare roditelje'', dok devojke naravno to mogu
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 00:53   #25
a jel to ova cura s kojom si prekinuo prije tri mjeseca, ili si već našao novu s kojom bi živio?

Quote:
Kontagon kaže: Pogledaj post
SAMP DA SE NADOVEZEM na tvoj post tu,makar ne mislim vise pisat,sreo sam njezninu kumu,ujedno i bivsu best frendicu koju je odbacila kao staru krpu...kaze mi da je znala kakva je ona i da je imala decke i s kolko njih je bila a meni je rekla da sam drugi..znaci mala je samo za onu stvar i hladna je kucka a drzi se kao neka extra dama ..da ne pricam da sam ju upoznao vani u klubu i za 10 dana mi je radila veceru u svom stanu ...te pricala kako je mama na festi negdje a da bi se mama jebala okolo uvijek...eto tolko o tome i nakon slaga na kraju ljubavnika maknuo sam se od njih i osjecam se puno bolje....
ako je to ta ista cura, nekako ne izgleda kao da se trebaš puno brinuti što ona misli o tvojima, nemaš ni ti baš visoko mišljenje o njoj i njenima.
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:50.