Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2018., 17:24   #61
Quote:
partyboy kaže: Pogledaj post
Fino se zaposliš ko blagajnica u dućanu, one ti rade od 6 do 2 popodne.
ja stvarno ne razumijem kako će mi promjena profesije produljiti dan do pola 10 kada sat ostane na zimskom računanju vremena

gzena, više se ne bude vidlo do pola 10, zauvijek će biti mrak
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 17:29   #62
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
Bi ti pasalo i zimi zivjet u mraku do 8-9 h ujutro ?


apsoutno da, ako popodne, dok ne radim ima svjetlosti

koji će mi kurac sunce u 4 ujutro kad spavam, a u 19 /taman kad imam vremena za lumpanje/ ga više nema
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 17:35   #63
Ja pitam o 8-9 ujutro, a ona prica o 4 ujutro.
Dobro koji vam je danas
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 17:37   #64
Dolazim na posao u 7, zimi je tad još uvijek mračnjikavo, ni svjetla ne palim u uredu, vegetiram, pijem kavu i zurim u komp ko mračnjak i pasalo bi mi i da je do podne mrak ako to znači da će kad nisam na poslu biti dan. Dole pomicanju sata!
Evo sad je 17:37, vani ko da je ponoć, ne da mi se iz kuće izaći.
pipi21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 17:37   #65
Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
apsoutno da, ako popodne, dok ne radim ima svjetlosti

koji će mi kurac sunce u 4 ujutro kad spavam, a u 19 /taman kad imam vremena za lumpanje/ ga više nema
apsolutno se slažem. radije mrak u 8 ujutro, nego mrak u 7 popodne.
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 17:38   #66
Quote:
pipi21 kaže: Pogledaj post
Evo sad je 17:37, vani ko da je ponoć, ne da mi se iz kuće izaći.
a znaš koliko je sad već dan produžen.
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 17:43   #67
Quote:
pipi21 kaže: Pogledaj post
.... i pasalo bi mi i da je do podne mrak ako to znači da će kad nisam na poslu biti dan.
....
I meni. Ovo mi je kao da se ljude zeli jos malo usmjeriti na lifestyle u kojem ti najveci dio dana ode na korporaciju za koju radis a slobodni ostatak valjda najbolje u trgovacke centre. Tamo nisu bitni ni sunce ni vremenske prilike.

Karikiram... malo.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 17:44   #68
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Ovaj topic se pretvara u ivooo varijantu za žene


Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
Dan traje koliko traje. I noc isto. Mijenja se okretanjem zemlje. Ionako je zimi kraci, a ljeti duzi na ovim prostorima.
Dva puta godisnje mijenjati ritam ljudima da bi netko mogao sat vremena duze roniti ili...nemam pojma sto...dajte pliz
Slažem se.
Reakcije su ko da će EU odlučiti da se sunce ohladi malo.
Podržavam nemijenjanje.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 17:45   #69
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
a znaš koliko je sad već dan produžen.
Mjerim pobožno svaki dan od 21.12
pipi21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 18:14   #70
Pogodite di ima najvise multiple. I reumatskih bolesti i slično ? Tamo gdje je manje sunca/vitamina D. Nijedan nadomjestak ne moze dovoljni nadoknaditi vitamin D..
Dokazano je da i za fizicko i psihicki zdravlje sunce blagotvorno.
Ako nekome smeta sunce, taj uvijek ima rjesenje zatvoriti se u kucu, rolete itd,ali zato izvise oni koji su "ovisni" o suncu..

Usput, ogromna većina turista nam dolazi jer imamo "sea, sun"..ionako imamo prekratko ljeto (u klimatskom smislu) u usporedbi s konkurencijom (Grcka, Turska, Spanjolska, Malta), najsezonalniji smo od mediteranskih zemalja, a sa kracima danom nam ode i ta prednost malo dole
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 18:16   #71
Meni je turbozanimljivo kako ljudi misle da će dan biti kraći ako se pomakne sat.
Kao da će turistima netko zabraniti da ustaju u 7 umjesto u 8 sati dok su kod nas na ljetovanju.

Eto, propast će nam turizam zbog nepomicanja sata.
__________________
Premnoge šuplje stvari su nam smisao života, zašto si se sad okomila na riječi? (vrrrlet)
Vraćamo se u prethistoriju. Ovo je civilizacija slike. Što ne zahtijeva sposobnost apstraktnog mišljenja. (MmeTipfeler)
Perzefona is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 18:20   #72
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Pogodite di ima najvise multiple. I reumatskih bolesti i slično ? Tamo gdje je manje sunca/vitamina D. Nijedan nadomjestak ne moze dovoljni nadoknaditi vitamin D..
Dokazano je da i za fizicko i psihicki zdravlje sunce blagotvorno.
Ako nekome smeta sunce, taj uvijek ima rjesenje zatvoriti se u kucu, rolete itd,ali zato izvise oni koji su "ovisni" o suncu..

Usput, ogromna većina turista nam dolazi jer imamo "sea, sun"..ionako imamo prekratko ljeto (u klimatskom smislu) u usporedbi s konkurencijom (Grcka, Turska, Spanjolska, Malta), najsezonalniji smo od mediteranskih zemalja, a sa kracima danom nam ode i ta prednost malo dole
Zato postoji nadomjesni d3

Ionako se ne preporuča izlazak na jako sunce autoimunašima

Da se ponovi: neće sunce nikako pobjeći, zaboga.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 18:24   #73
Čkomite.
Neću jebeni nadomjesni d3.
Hoću sunce i da je temp uvijek od 15-30max :
Gdje ima tog? Di je Maca, sigurno ona zna
pipi21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 18:27   #74
Quote:
pipi21 kaže: Pogledaj post
Čkomite.
Neću jebeni nadomjesni d3.
Hoću sunce i da je temp uvijek od 15-30max :
Gdje ima tog? Di je Maca, sigurno ona zna
Oko ekvatora. Odi, uživat ćeš!

Super mi je kad se traži d vitamin i zaziva se sunce, a ekipica onda stavi lijepo spf kreme posvud i d3 nemre uć.

Da, znam da ne ulazi.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 18:28   #75
Mexico
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 18:29   #76
Quote:
Perzefona kaže: Pogledaj post
Meni je turbozanimljivo kako ljudi misle da će dan biti kraći ako se pomakne sat.
Kao da će turistima netko zabraniti da ustaju u 7 umjesto u 8 sati dok su kod nas na ljetovanju.

Eto, propast će nam turizam zbog nepomicanja sata.
Nije dan kraci, nego ce svanuti u lipnju prije 4 ujutro (kad je samo turboekstremna manjina budna), a zalaziti oko 20.30.
Poanta je da je daleko bolje kad kasnije svane (kao dosad u lipnju nesto prije 5 sati ) i kad kasnije zadje, jer onda imas sat vremena vise iskoristivog vremena, a to puno znaci.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 18:30   #77
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Zato postoji nadomjesni d3

Ionako se ne preporuča izlazak na jako sunce autoimunašima

Da se ponovi: neće sunce nikako pobjeći, zaboga.
Cemu nadomjesni ako mogu prirodno? Em besplatno, em zdravije.
Ne preporucuje se oboljelima od MS suncanje, ali za preventivu je dobro (ne mislim na przenje na plazi usred podneva).


Ja se ne mazem kremama nikad, pa nisam ta koja bi sunce, a onda se maze kontra sunca .
Od sminke jedino krema za lice zimi danju i ljeti nocu nakon tusiranja .
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 18:32   #78
Quote:
pipi21 kaže: Pogledaj post
Hoću sunce i da je temp uvijek od 15-30max :
selim
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 18:52   #79
Šta uradi od teme!
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 18:57   #80
koje teme? kaj nisu sve isti bapski chat
pipi21 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:40.