Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2018., 22:57   #61
Ne vjerujem da ima ljudi koji stvarno mrze gejeve, nego su to ljudi koji imaju nekih drugih problema. Kad djeluju to nije bitno, ali ne vjerujem da netko mrzi gejeve, već imaju neke druge psihološke probleme.

Nadam se da nije neka ovlaštena budala dijelila banove za najrenesansnije postove na temi.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 22:58   #62
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post

Ne radim u Vinogradskoj, valjda si me pomiješala s nekim.

Da, može se normalno pričati o tim stvarima u mom domu.
e jebemu, al zapamtila sam da ti negdje kašlju u oči dok im krv vadiš.

zamisli, zbog ove druge rečenice mora da se željka markić negdje samozapalila
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 23:03   #63
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
e jebemu, al zapamtila sam da ti negdje kašlju u oči dok im krv vadiš.
Da, u ambulanti opće prakse gdje radim. Naravno da ti netko stalno kašlje u facu dok mu vadiš krv ili mjeriš tlak.

Quote:
zamisli, zbog ove druge rečenice mora da se željka markić negdje samozapalila
Jes vala, krpa se zapalila.. i sve zapalila
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 23:08   #64
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Ne vjerujem da ima ljudi koji stvarno mrze gejeve, nego su to ljudi koji imaju nekih drugih problema. Kad djeluju to nije bitno, ali ne vjerujem da netko mrzi gejeve, već imaju neke druge psihološke probleme.

Nadam se da nije neka ovlaštena budala dijelila banove za najrenesansnije postove na temi.
Ima ih koji mrze i iskreno, došla sam u fazu kad me boli kurac za njihove razloge.
Ne moram ja za njih imati razumijevanja, kao što ni oni nemaju za mene.

Moving on.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 23:19   #65
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Ima ih koji mrze i iskreno, došla sam u fazu kad me boli kurac za njihove razloge.
Ne moram ja za njih imati razumijevanja, kao što ni oni nemaju za mene.

Moving on.
Naravno da ne moraš imati razumijevanja, ali razumijevanje toga da njihova mržnja nema u biti veze s tobom bi trebala imati neki značaj u okvirima svih nesigurnosti koje donosi homo život.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 23:26   #66
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
ali razumijevanje toga da njihova mržnja nema u biti veze s tobom bi trebala imati neki značaj
Svakako da bi, pogotovo nakon što je njih pet dobro izudara martama, jer to u stvari nema veze s njom.
Blezgaš.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 23:31   #67
Sad odi po drugim temama i čitaj si koliko možeš objektivno postove pa razmisli da li si kompetentna za razgovor o suludim bijesovima na krivo citirane postove pa nadalje .
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 23:35   #68
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Naravno da ne moraš imati razumijevanja, ali razumijevanje toga da njihova mržnja nema u biti veze s tobom bi trebala imati neki značaj u okvirima svih nesigurnosti koje donosi homo život.

Ja znam da nema veze sa mnom kao jedinkom, napisala sam u nekom postu prije.

Ako je u pitanju autohomofobija, kontam te, brate sestro, ali ne mogu se više zamarati s time sve i da želim, a ne želim. Ne možeš u nekim godinama ispravljati krive drine.

Ostali, koji su samo homofobni, odnosno mrzitelji.. totalni ignore. Osim ako su baš ekstremi.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 23:36   #69
Oh dakako da nisam kompetentna nizašto ni upola koliko si ti kompetentna za trolanje.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 23:44   #70
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Ostali, koji su samo homofobni, odnosno mrzitelji.. totalni ignore.
zamisli, tebe ako budu mrzili, mrzit ćete samo zato kaj si gei.

do drugih osobina neće ni doći.

a nas negei mrzit će zbog male milijarde razloga

te nisi domoljub, te nisi dobar katolik, te braniš pedere, te braniš severinu...majketimile, radije bi bila gei, odmrze te i puste na miru

kako je mržnja prema gei pipl zapravo plitka, čovječe.
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 23:46   #71
Ako nisi gay, ne možeš te neke stvari shvatiti, jer ti većinom prođu ispod radara ili samo odmahneš rukom, jer te se osobno ne tiču.

Imala sam pun kurac situacija u kojima sam se osjećala jadno, evo opisat ću samo jednu (to je bilo prije dosta godina, sad me čak ni to više ne dira, oguglala sam već).

Pričam s dvije kolegice na poslu.

Prva kolegica: Joj, moj muž je baš bolestan, neće ići doktoru.
Ja: Pa zašto?
Prva kolegica: Ah, priča se da je doktor peder, pa mu nije baš drago ići.
Ja: Pa ako i je peder, kakve ima veze ako je dobar liječnik?
Prva kolegica: hihihihi.. Ma ok je, ali moj muž ne voli sad ići više k njemu otkad je to čuo.
Druga kolegica: A joooj, ja ne znam šta bih da moram raditi za nekog da znam da je peder.
Ja: Pa da, gadno je kad znaš da šefa uopće seksualno ne privlačiš.
Druga kolegica: hihihi, ma neee, ne mislim to, nego ono.. ffuuuuuj.
Prva kolegica: hehehe, pa daaaaaa...


I tak.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 23:49   #72
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Ja: Pa da, gadno je kad znaš da šefa uopće seksualno ne privlačiš.
isuse
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 23:53   #73
Meni je najodličnija priča kad je moju closetanu frendicu kolega od tate ozbiljno pitao "kaj ona misli, kad TI PEDERI prekinu s dečkom, dal oni isto pate i budu tužni kao mi normalni?"

Davno je to bilo pa sam malo zaboravio, nagađam da je pretpostavka bila da samo odmah nađu nekog drugog za TRPANJE V BULJU i idu dalje.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 23:55   #74
ja sam se tolko izolirala u svom malom mjehuricu da vise ne primjecujem ljude izvan. al izbezumim se kad naletim na ljude koji su zabrinuti za djecicu pa ako odobrimo ovo sta cemo onda s pedofilima, pa onda u raspravu uvedu jos i djecje brakove u neznamkojim zemljama i tolko zatrolaju da vise ni ne mozes argumentirano nista odgovorit nego sterat u vraju mater i otic u drugu sobu, s nekim ljudima nema razumnog razgovora.
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 23:55   #75
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
I tak.
Nisi se outala tad i tamo?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 23:57   #76
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Meni je najodličnija priča kad je moju closetanu frendicu kolega od tate ozbiljno pitao "kaj ona misli, kad TI PEDERI prekinu s dečkom, dal oni isto pate i budu tužni kao mi normalni?"

Davno je to bilo pa sam malo zaboravio, nagađam da je pretpostavka bila da samo odmah nađu nekog drugog za TRPANJE V BULJU i idu dalje.


potpuno sam svjesna da ovo uopće nije isto, no sjetilo me situacije otprije puno godina. imali smo neke frendove na cugi doma, a oni su poveli svoju frendicu, finu zg curu koja je cijeli život živjela doma sa svojima (do faxa, a tog trenutka smo svi studirali). ona je bila iskreno iznenađena našom kombinacijom cimerovanja u dva spola, i najveći joj je problem bio kak peremo veš skupa. i to je pitala i gledala sve nas druge, kao, jel i vas to muči.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 23:58   #77
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Ja znam da nema veze sa mnom kao jedinkom, napisala sam u nekom postu prije.

Ako je u pitanju autohomofobija, kontam te, brate sestro, ali ne mogu se više zamarati s time sve i da želim, a ne želim. Ne možeš u nekim godinama ispravljati krive drine.

Ostali, koji su samo homofobni, odnosno mrzitelji.. totalni ignore. Osim ako su baš ekstremi.
Ne mislim da se radi samo o autohomofobiji, nego o sto jadnoća u tim ljudima s kojima se ne znaju nositi.

Ne pravdam ih, ne mislim da ih trebaš razumijeti, ali eto da imam homo dijete rekla bih mu da nitko ne mrzi njega, nego nešto u svom životu. Pa ako će već imati polomljena bedra da ne misli da je trebao biti netko drugi.

Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
ni upola koliko si ti kompetentna za trolanje.
Evo, izbrisala sam pol posta da ne citiram sve .
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 23:59   #78
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Nisi se outala tad i tamo?
Nema šanse na poslu, nikad ne znaš šta se može desiti.
Nisam toliko hrabra da u selendrači u kojoj vladaju biskup i adeze idem staviti ideale ispred kruha i režija, jbg.

Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Ne mislim da se radi samo o autohomofobiji, nego o sto jadnoća u tim ljudima s kojima se ne znaju nositi.

Ne pravdam ih, ne mislim da ih trebaš razumijeti, ali eto da imam homo dijete rekla bih mu da nitko ne mrzi njega, nego nešto u svom životu. Pa ako će već imati polomljena bedra da ne misli da je trebao biti netko drugi.
Ma kužim i to je ok.
Sreća pa neću imati djecu, pa se ne moram time bakćati.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 00:03   #79
Vajli, zezala sam se

Naravno da se nisi outala tad i tamo
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 00:03   #80
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Nema šanse na poslu, nikad ne znaš šta se može desiti.
Nisam toliko hrabra da u selendrači u kojoj vladaju biskup i adeze idem staviti ideale ispred kruha i režija, jbg.
znači, na poslu ti ne znaju? a kako si uspjela izbjeći pitanja o mužu i djeci, daj podijeli molim te??
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:29.