Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.04.2017., 21:04   #3861
Moja mama je sad zadnjih par puta bila u kbc na pregled kod doticnog i svaki put ju odkanto samo tako,uopce joj nije htjeo objasnit sta ga pitala ni ocitat nalaz
Ocito je umisljeni drznik.ne znam kako ga drze u kbc
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 10:38   #3862
Ja sad se moram naručiti kod doktora Gržetića u DZ Krk jer imam neke bolove,mene jeza hvata.
Ja ne razumijem kako netko tko očito mrzi žene može biti ginekolog.
Pisala se peticija da se dotičnog udalji iz DZ ali ništa od toga,još uvijek radi.Prijavljivali ga Poreznoj radi naplaćivanja bez računa ,platio ogromnu kaznu i opet sve po starome.
Skoro svi se žale na njega da je osoran i grub prema pacijenticama,ne smiješ ništa pitati ili tražiti objašnjene.
Ja plaćam dopunsko 100 kn i opet moram platiti ultrazvuk 250 kn a ne radim nigdje tj sezonac sam,ponekad ne idem na godišnje preglede jer nemam sa čime.
Tip je jebena katastrofa od čovjeka ko dijagnostičar je ok pa zato pretrpim tu torturu dva puta godišnje.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 15:47   #3863
Meni je jedan big NO i dr.Prpić koji radi Medicu.
Ima one stavove zašto nisi rodila do 22. godine , daj da ja tebe naučim o životu, svijetu, tijelu, totalni ego manijak.
S tim da je doktorica Prpić u starom rodilištu totalno ok ženska. Hm, kad smo kod prezimena ne znam jesu li u rodu
Simbalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 02:18   #3864
@Simbalija: znas li kakvi su ostali doktori u mediku? Ja sam odavno prosla godine u kojima pere pubertet ali jos uvijek imam problema sa aknama a citala sam tu na forumu da to moze biti i zbog problema sa jajnicima. A u medico sam mislila ici da to obavim brze (citaj: jos se sjecam kad sam se isla naruciti na jedan pregled na polikliniku -nevezano za akne i ginekologa- i na nalazu doktorice -ima ugovor sa hzzom- pise velikim slovima hitno a oni me flegma stave na listu cekanja!).

Zadnje uređivanje unruly : 19.04.2017. at 02:23. Reason: dodan text
unruly is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 11:43   #3865
Quote:
unruly kaže: Pogledaj post
@Simbalija: znas li kakvi su ostali doktori u mediku? Ja sam odavno prosla godine u kojima pere pubertet ali jos uvijek imam problema sa aknama a citala sam tu na forumu da to moze biti i zbog problema sa jajnicima. A u medico sam mislila ici da to obavim brze (citaj: jos se sjecam kad sam se isla naruciti na jedan pregled na polikliniku -nevezano za akne i ginekologa- i na nalazu doktorice -ima ugovor sa hzzom- pise velikim slovima hitno a oni me flegma stave na listu cekanja!).
Bolje odi u Sunce. Dr Vezmar je bas dobar

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 11:48   #3866
Thnx, Verbena! Znas li mozda koliko dodje taj pregled u Suncu?

EDIT: Nasla na njihovoj stranici sad.

Zadnje uređivanje unruly : 19.04.2017. at 12:16.
unruly is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 16:21   #3867
Quote:
unruly kaže: Pogledaj post
@Simbalija: znas li kakvi su ostali doktori u mediku? Ja sam odavno prosla godine u kojima pere pubertet ali jos uvijek imam problema sa aknama a citala sam tu na forumu da to moze biti i zbog problema sa jajnicima. A u medico sam mislila ici da to obavim brze (citaj: jos se sjecam kad sam se isla naruciti na jedan pregled na polikliniku -nevezano za akne i ginekologa- i na nalazu doktorice -ima ugovor sa hzzom- pise velikim slovima hitno a oni me flegma stave na listu cekanja!).
Ne znam za druge ginekologe u Mediku jer sam bila samo kod Prpića (bila sam na sistematskom).
Inače sam bila kod ginekologinje koja je otišla nedavno u penziju pa sam prebačena kod doktorice Prpić u staro riječko rodilište. Ona je ok, brza, izravna i ugodna ženska. Doduše ne znam koliko se dugo čeka na pregled, ona je preko HZZO-a pa pretpostavljam dosta.
Simbalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 10:44   #3868
Quote:
Verbena kaže: Pogledaj post
Da li je netko od vas vodio trudnoću kod dr marije prpic i kako ste bilo zadovoljni?

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Ja trenutno vodim trudnocu tamo i zadovoljna sam. Sestra i doktorica su jako ljubazne, doktorica ti sve pokazuje i objasnjava dok radi uzv (koji se btw ne naplacuje). U slucaju bilo kakvih problema (nalazi krvi i sl) odmah te zovu i salju na dodatne obrade. Uglavnom ja sam jako zadovoljna
__________________
puno čitam, malo pišem..
BuBuBubiiiii is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 10:58   #3869
Quote:
BuBuBubiiiii kaže: Pogledaj post
Ja trenutno vodim trudnocu tamo i zadovoljna sam. Sestra i doktorica su jako ljubazne, doktorica ti sve pokazuje i objasnjava dok radi uzv (koji se btw ne naplacuje). U slucaju bilo kakvih problema (nalazi krvi i sl) odmah te zovu i salju na dodatne obrade. Uglavnom ja sam jako zadovoljna
Prima li nove? Ako znaš...
Ako ti nije problem, može broj tel. i njezino radno vrijeme na pm?
Našla sam neki broj na netu, ali nitko se ne javlja.
Orithyia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 12:07   #3870
Ne znam prima li nove. Ja sam se upisala prije 5 mj ( dosla sam iz drugog grada i jos trudnica) pa su me i mozda radi toga primili.
Broj je 051 371 193
Pon, sri, pet radi jutro
Uto, cet radi popodne

Znam da narucuju cetvrtkom od 14-17h i jos jedan dan pa se mozda iz tog razloga ne javlja..

Sretno u svakom slucaju!
__________________
puno čitam, malo pišem..
BuBuBubiiiii is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 12:22   #3871
Puno ti hvala!
Orithyia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 14:20   #3872
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
Vidim vise vas pise tu o tom doktoru i zali se ne kuzim sta ga ne prijavite
Ako tako otvoreno trazi sex od pacijentica cudno da ga do sad nitko jos nije prijavio
Vjerovatno se žene boje.Ovaj moj je bio prijavljivam x puta,pisale se peticije i on još uvijek radi.Bila sam tamo kad se derao na jednu trudnicu jer nije skužila da je trudna do 9 tjedna,pa joj je rekaoa on neće biti kriv ako joj dijete bude retardirano.
Jedna ga je prijavila i sve šta je od toga dobila je guranje pod tepih.
Većina tih doktora ima jako dobro zaleđe i znaju da takva sranja mogu raditi tu kod nas jer je Pravosuđe kakvo je .Vani im to ne bi prolazilo.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 10:24   #3873
Quote:
Verbena kaže: Pogledaj post
Bolje odi u Sunce. Dr Vezmar je bas dobar

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


Mozes li mi reci koliko se otprilike ceka od narucivanja do pregleda? I mogu li prilikom narucivanja naglasiti kod kojeg dr.zelim otici ili rade probleme oko toga?

Do sad sam par puta bila kod dr. Olujic Kabalin u Medicu, ali nisam bas odusevljena pristupom pa trazim druge opcije..



Sent from my iPhone using Tapatalk
Bad Hair Life is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 18:34   #3874
Mislim da je on jedini ginekolog u suncu.
Ne znam koliko se čeka jer nisam dugo bila ali nekad se zvalo nekoliko dana unaprijed.

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 20:06   #3875
Quote:
Verbena kaže: Pogledaj post
Mislim da je on jedini ginekolog u suncu.
Ne znam koliko se čeka jer nisam dugo bila ali nekad se zvalo nekoliko dana unaprijed.

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


Hvala ti, svakako cu nazvat i raspitat se malo


Sent from my iPhone using Tapatalk
Bad Hair Life is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 21:59   #3876
Quote:
Verbena kaže: Pogledaj post
Mislim da je on jedini ginekolog u suncu.
Ne znam koliko se čeka jer nisam dugo bila ali nekad se zvalo nekoliko dana unaprijed.

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Kad sam ja zvala u 3.mjesecu čeka se cca 1 mj.
anab789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 23:35   #3877
@Bad Hair Life -
Neznam ima li ih vise u Suncu ali naravno da mozes kad zoves rec da bi se narucila kod Vezmara. Ja nisam dugo cekala. Za Kabalin su mi rekli npr tek za dva tjedna.
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 08:55   #3878
Tnx Lilit! Kakav ti je bio Vezmar u usporedbi s Kabalin?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Bad Hair Life is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 09:56   #3879
Nisam bila kod kabalin ali vezmar mi je super. I voli čovjek pričati što volim kod doktora

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 10:11   #3880
Bila sam nedavno prvi put kod dr. Jurica na Turniću i sve pohvale. Pregled kao da ga nije ni bilo, vrlo nježna, pažljiva i ugodna. Ako ne prije na sljedećem PAPA testu sam kod nje
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:00.