Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.06.2007., 09:26   #41
ne idem tamo. gadi mi se ta hrpa golih spodoba. Uglavnom su ružni.
Jedu goli, i sjedaju s tim guzicama golim posvuda, fuj.
Jedne godine smo se slučajno "parkirali" na nekoj polu nudističkoj plaži. Išla ja ronit s maskom. Pa sam se našla licem u jelte "lice" s nekom odurnom guzicom neke još odurnije babe. Isus.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 09:39   #42
Quote:
funnygirl33 kaže: Pogledaj post
Jeste li se ikada sunčali na nudističkoj plaži? Kako je to izgledalo prvi put? Što mislite o tome?

Jeste li se ikad sunači na nudističkoj plaži? Ima li nekih uputa "za upotrebu" da ne ispadnem baš seljača?
na nudističku plažu se ide jer te zamara bit obučen, jer ti je tlaka imat badić i jer želiš biti gola, neopterećene i opuštena. dakle, zato jer ti to tako želiš. a ako da, onda se ne opterećuješ pitanjima kak ti tijelo izgleda, kak ćeš podnijet činjenicu da su svi oko tebe goli, kak se trebaš namjestit i koja su pravila ponašanja. jednostavno ti je to gušt.
ak te muče pravila ponašanja, onda radije ne idi.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 09:51   #43
ideš na nudističku ko na svaku drugu plažu. za početak ako ti je bed ideš na neku usamljeniju plažu gje ima malo ljudi, pa vidiš kako se osjećaš. i da... na nudističkoj nitko ne bulji u tebe, jer i ti njemu možeš vratiti istom mjerom, jer nisu primitivci već ljudi svjesni svoje ljepote i slobode
__________________
Don`t spend time with someone who doesn`t care spending it with you.
k-a-t-y is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 11:07   #44
Nikad se žene nisu sramile pokazat pizdu nego loše tijelo.

Tijelo se vidi i u badiću. U čemu je problem
__________________
Intuitive Tara: Again I appreciate all the advice and help . very validating . You helped me in 5 min more than the doctors in the last so many years lol so thank you!
DEBELKURAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 16:52   #45
Meni je nudistička plaža interesantna prije svega zbog toga da u svojoj glavi napravim klik Mene to više s psihološkog stanovišta interesira, a ne koliku tko ima kitu Debljina ili izgled tijela se vide i u badiću, a ovako, kad se skineš, šalješ svima poruku - popušite mi Što je trenutačno adekvatno mom raspoloženju Nekak kaj se više gledam u ogledalu zaključujem da i nisam tak ružna i da neće svi pomrijet kad se skinem. Valjda.
funnygirl33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 17:07   #46
Nisam se usudila do sada, a mislim da se ni necu usuditi! Nisam bas za to, presramezljiva sam sto se toga tice! Tako bih se suncala samo ako se radi o totalno praznoj divljoj plazici i da sam samo s deckom!
 
Odgovori s citatom
Old 16.06.2013., 17:29   #47
Što ako ti se nadigne!!!

Poštovani,

Se mogu ja jebat tam na nudističkoj plaž i što ako mi se nadigne.
Dali mogu doći nepoznatoj ženi i legnut gol pokraj nje.
karlo125 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2013., 17:59   #48
Quote:
karlo125 kaže: Pogledaj post
Poštovani,

Se mogu ja jebat tam na nudističkoj plaž i što ako mi se nadigne.
Dali mogu doći nepoznatoj ženi i legnut gol pokraj nje.
Jebat ćeš ježa isto ko što bi ga jebo da si nekome naporan i uvaljuješ se na nenudističkoj.
darkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2013., 23:58   #49
Quote:
karlo125 kaže: Pogledaj post
Poštovani,

Se mogu ja jebat tam na nudističkoj plaž i što ako mi se nadigne.
Dali mogu doći nepoznatoj ženi i legnut gol pokraj nje.
Ti se zajebavaš??!Bar se nadam...Mislim da je nudistička plaža za ljude koji golotinju potpuno normalno shvaćaju i nisu opterećeni niti izgledom tijela niti imaju seksualne konotacije isključivo zbog golotinje,niti ih ista dekomodira.Meni osobno nije gušt otići na nudističku plažu jer me jednostavno smeta golotinja hrpu nepoznatih ljudi,fali mi moja neka intimnost i ako bi se već išla kupati gola negdje,onda bi to bilo negdje na osami,sa partnerom ili sama.
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2013., 00:24   #50
Quote:
evelyn kaže: Pogledaj post
Mislim da je nudistička plaža za ljude koji golotinju potpuno normalno shvaćaju i nisu opterećeni niti izgledom tijela niti imaju seksualne konotacije isključivo zbog golotinje,niti ih ista dekomodira.
Teorijski.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 10:33   #51
Ja sam bio prvi put na nudističkoj plaži s 19 godina i osjećaj slobode me oduševio koji osjetiš u moru i na plazi dok te sunce grije. Poglede drugih i ne primjetiš i mislim da puno ljudi prenapuhiva sve to oko nudizma nepotrebnim komentarima i aludiranjem na seks. A nudizam je baš suprotno od svega toga.
dalmatinac91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 10:49   #52
Ja često odem na nudističke plaže, mislim da bi to trebala probati i da se nemaš čega sramiti, to je normalno i sve veći trend u cijelom svijetu. Tu imaš popis fkk plaža u Hrvatskoj, http://www.rezerviraj.hr/upoznaj-hrv...icke-ffk-plaze
bugi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 12:21   #53
Poznam ljude-nudiste.Obiteljski ljudi s djecom.S djecom idu u nudističke kampove.Fakat to ne kužim.Ne privlači me to.Ne gledaju mi se ničije guzice i jaja-a nemreš da ih ne vidiš predpostavljam.Ne kužim kaj djeca imaju tamo radit.Isto ne vjerujem baš da svi tamo idu i ne gledaju sa sexualnom konotacijom.Taj isti obiteljski čovjek nudist je imal one naočale s kamerom i potajno snimal.I misli da nas zanimaju te snimke.Kaj reći? Jadno ! Osobno mi je lijepo vidjeti lijepo tijelo-ne prenabildano ni nikaj takvo,bilo muško ili žensko-ali sa komadićem odjeće na sebi-na plaži sa kupaćim,u gradu sa lijepom majicom ili haljinom ovisno radi li se o muškarcu ili ženi.Ne vidim smisla u tome da guzicu izložim na izvolte,ne bih se osiječala ugodno ni najmanje.Il da ležim a kraj nosa il blizu njega mi je nečije dupe.Ne znam. Figura tijela je bitna jer .urac i guzica su više manje svima isti.Ili sise.Lijepše mi je vidjeti npr.žene u lijepim raznolikim badićima koji im super stoje.
sandraalex is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 23:41   #54
ja sam bio jednom dva put
nagovorila me tadašnja cura
mislio sam da ću se nagledati zgodnih žena al na kraju same babe i ono klinci koji se zaletavaju biciklom po putu da bi vidjeli gola tijela
nije mi se digo
bezveze
al ok mi je solo s partnericom biti gol na plaži, to je ekstra, al s ostalima - bezveze
__________________
ne znam
Trijezni Pijanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 23:42   #55
Quote:
sandraalex kaže: Pogledaj post
Poznam ljude-nudiste.Obiteljski ljudi s djecom.S djecom idu u nudističke kampove.Fakat to ne kužim.Ne privlači me to.Ne gledaju mi se ničije guzice i jaja-a nemreš da ih ne vidiš predpostavljam.Ne kužim kaj djeca imaju tamo radit.Isto ne vjerujem baš da svi tamo idu i ne gledaju sa sexualnom konotacijom.Taj isti obiteljski čovjek nudist je imal one naočale s kamerom i potajno snimal.I misli da nas zanimaju te snimke.Kaj reći? Jadno ! Osobno mi je lijepo vidjeti lijepo tijelo-ne prenabildano ni nikaj takvo,bilo muško ili žensko-ali sa komadićem odjeće na sebi-na plaži sa kupaćim,u gradu sa lijepom majicom ili haljinom ovisno radi li se o muškarcu ili ženi.Ne vidim smisla u tome da guzicu izložim na izvolte,ne bih se osiječala ugodno ni najmanje.Il da ležim a kraj nosa il blizu njega mi je nečije dupe.Ne znam. Figura tijela je bitna jer .urac i guzica su više manje svima isti.Ili sise.Lijepše mi je vidjeti npr.žene u lijepim raznolikim badićima koji im super stoje.
slažem se
te obitelji su mi čudne
ajde kad su djeca mala ali kasnije...
ne možeš na moru nikog ni u goste pozvati, (ak si u kampu a jesi), bezveze

slaćem se i za ovo s badićima - treba nešto ostaviti mozgu da mašta
__________________
ne znam
Trijezni Pijanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 23:47   #56
Bu pišo!
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 00:21   #57
Quote:
funnygirl33 kaže: Pogledaj post
e, da, jel ima neki dress code tipa kakva frizura se preporučuje?
bez frizure. tko se odluči biti bez frizure a prethodno pocrni sa žbunčićem, moš mislit' kako izgleda

Quote:
Marakana kaže: Pogledaj post
Obavezno koristi trovremenski Taft...
Svi će ti gledat u frizuru...


Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
Ne.. ako si bronZ onda izgledas bolje i mrsavije pa ti se i otvara veca paleta jebaca.... I mozes birat
Nije ni taj marketinški element zanemariv
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 15:44   #58
Po meni nudizam je super. Krenuo sam prije par godina na nudisticke plaze i mogu reci da nikoga tamo nije briga kako izgledas i kakvu frizuricu imas jer su ljudi dosli uzivati u suncu i moru bez odjece. Osjecaj je predobar i mogu apsolutno svima preporuciti da probaju.
Smera is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 20:43   #59
Quote:
nudistica kaže: Pogledaj post
bez frizure. tko se odluči biti bez frizure a prethodno pocrni sa žbunčićem, moš mislit' kako izgleda

Interesantno?
bijeli coflek is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 00:03   #60
danasnje doba mobitela nije prijateljski usmjereno ka nudistickim plazama , jer sutradan mozes iskrsnuti na interentu
YunStrijelica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:23.