Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2008., 16:26   #21
Quote:
DavorSt kaže: Pogledaj post
Koliki je taj Astra set, koliko komada? Je li to ovaj set od 9 komada?
ja ga isto imam, i prezadovoljna sam!
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 14:09   #22
Sto kazete na ovo posudje. Tj, je li netko ima iskustva? Reklamira se na TV-u by Bestseler. Posudje je marke Linea Esclusiva i kosta oko 1200kn + dobiju se nozevi i zlice

http://www.bestsellertv.com/index.ph...id=14&Itemid=9
frlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 10:18   #23
Quote:
frlet kaže: Pogledaj post
Sto kazete na ovo posudje. Tj, je li netko ima iskustva? Reklamira se na TV-u by Bestseler. Posudje je marke Linea Esclusiva i kosta oko 1200kn + dobiju se nozevi i zlice

http://www.bestsellertv.com/index.ph...id=14&Itemid=9
Ja sam kupio ovo posuđe i mogu vam reći da se stvarno isplati... Ljepog je izgleda i jako je kvalitetno. Održavanje je isto kao i kod Zeptera... Bio sam na prezentaciji Zeptera i ovakav set kod njih stoji oko 7000kn - ne vjerujem da je bolji od ovoga 7 puta...Cak mi izgledaju podjednako... Pribor za jelo je savrsen, dok nozevi nisu bog zna sta... Ali to su pokloni - poklonjenom konju se ne gleda u zube
potrosac is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 16:05   #24
reggie, jesi kupila čaše za martini?
Ja trebam neke za poklon, ali ne one jednostavne ravne... Može biti i 200-300kn komplet, ali mora biti nešto extra, s valovitim držačem ili šareno ili.... ugl prešla sam centar Zagreba i nema ama baš ništa.... jedino u Da Vinci, po komadu 1000kn, ali opet mi izgleda bezveze... mora biti extra dizajnerski ili šta već... ima li takvih dućana? sumnjam da u metro ima tako nešto extra....
gradibi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2008., 13:46   #25
WMF posudje...što imate i kako ste zadovoljni?...hvala
mammaRI is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 16:17   #26
baš nitko??? šmrc...
mammaRI is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 23:30   #27
Je li itko jos isprobao to linea esclusiva posuđe sa tv-a?! Moze li se mjeriti sa zepterom kojeg neki strasno hvale, a neki totalno osporavaju?! Imaju li kakvu garanciju?! Molim za pomoć ili savjet-moram uskoro nesto kupiti, a sve me te razlike u cijeni i misljenju stvarno bune
IVCY is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 09:30   #28
Quote:
IVCY kaže: Pogledaj post
Je li itko jos isprobao to linea esclusiva posuđe sa tv-a?! Moze li se mjeriti sa zepterom kojeg neki strasno hvale, a neki totalno osporavaju?! Imaju li kakvu garanciju?! Molim za pomoć ili savjet-moram uskoro nesto kupiti, a sve me te razlike u cijeni i misljenju stvarno bune
Imaš takve lonce trenutno na akciji u Metro-u, a cijena je nekih 500 kn niže nego Linea-lonci.
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2008., 01:49   #29
odlucila sam kupiti Fissler posudje.Tu kod nas ima kompleta od oko 1500 kn,a posto ovu zimu idm u Austriju da li mi se vise isplati pricekati i kupiti komplet u Austriji?
__________________
Dedex
zgbruno1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2008., 18:22   #30
Quote:
zgbruno1 kaže: Pogledaj post
odlucila sam kupiti Fissler posudje.Tu kod nas ima kompleta od oko 1500 kn,a posto ovu zimu idm u Austriju da li mi se vise isplati pricekati i kupiti komplet u Austriji?
gledao sam kod nas takve setove koji me iznenađuju svojom niskom cijenom (mada znam da oni rade više setova za različite cijene) i ne znam konkretno koliko bi vani takav set koštao ali u Njemačkoj sam uglavnom bio šokiran visinom cijene pojedinih komada suđa koji bi bili po duplo većoj cijeni nego ovaj cijeli set od 5kom. tu kod nas.
__________________
:-)(-:
poznanik is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 08:01   #31
http://www.luminarc.org/Templates/Fi...=PK2&idConcept

Molim pomoć!! Gdje kupiti asortiman Luminarc Poeme bleu, konkretno zdjela za salatu sa tim dezenom, a i visoke čaše me zanimaju za sok i šalica za doručak sa ručkom.

Tražila sam do sada u Ipercoop King cross i Mercatone, Interspar City center, Nama na trgu, Metro, Getro, Kika, Pevec, Merkur Samobor i u Lesnini Mercator, Kaufland, Gramat, Konzum.
Gdje još tražiti u Zagrebu, po kojim dućanima, nemam više ideja i inspiraciju!

Zadnje uređivanje Daisyduck : 28.11.2008. at 09:27.
Daisyduck is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 21:11   #32
Pozdrav kuharima .....

Jel netko probao onaj set posuđa inox 18/10 što ga reklamira onaj retard od kuhara (što frflja kad govori i ne zna izgovoriti točno riječi), valjda znate na kojeg mislim.... Dobit ću ga za vjenčani poklon pa me zanima dal da odobrim kupnju
ZovitemeŽuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2009., 11:19   #33
Jel zna netko nesto o Hoffmann Diamond Switzerland posuđu kaj se prodaje preko prezentacija?
civic12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2009., 12:12   #34
Quote:
civic12 kaže: Pogledaj post
Jel zna netko nesto o Hoffmann Diamond Switzerland posuđu kaj se prodaje preko prezentacija?
upisi u google naziv posuda i vidit ces sta o njemu pise. svaka bolja kuca ima svoju internet stranicu, a i mozda nades iskustva na kakvom forumu.
ako nades jako malo podataka, kani se takvog posuda jer je sad trziste puno kineskih gluposti sta se prodaju po prezentacijama ka "originalno" i pravo
__________________
kuvanje i kuzinavanje
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2009., 13:00   #35
Quote:
njasa kaže: Pogledaj post
upisi u google naziv posuda i vidit ces sta o njemu pise. svaka bolja kuca ima svoju internet stranicu, a i mozda nades iskustva na kakvom forumu.
ako nades jako malo podataka, kani se takvog posuda jer je sad trziste puno kineskih gluposti sta se prodaju po prezentacijama ka "originalno" i pravo
Na internetu nema apsolutno nista...
civic12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 22:45   #36


la creuset definitivno!
trustno1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2009., 21:41   #37
Quote:
ZovitemeŽuta kaže: Pogledaj post
Pozdrav kuharima .....

Jel netko probao onaj set posuđa inox 18/10 što ga reklamira onaj retard od kuhara (što frflja kad govori i ne zna izgovoriti točno riječi), valjda znate na kojeg mislim.... Dobit ću ga za vjenčani poklon pa me zanima dal da odobrim kupnju
i do kakvog saznanja si došla, jel' vrijedi suđe od frfljavog?
__________________
:-)(-:
poznanik is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 08:11   #38
Sjećam se da su to posuđe inox 18/10 reklamirali Talijani prije jedno 12 godina. Stvarno ne znam da li valja.
Ja sam nedavno kupila komplet posuđa od Barazzonia, prihvatljiva cijena, kvaliteta za sada uredu.
Biba27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 22:33   #39
Ja imam Berghoff set i odusevljena sam...
morsko prase is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 08:06   #40
Kupujem poduđe. Počinjem od nule, dakle nemam niti lončić za mlijeko podgrijati! ledam ono posuđe što reklamiraju na TV-u Linea exclusive (Inox 18/10). Ima li tko iskustva s time? Ovdje sam prvi put pročitao za taj korkmaz, vrijedi li to šta? Predložite mi još neke marke koje se isplati pogledati. naravno da su financijski pristupačne za običnog čovjeka.
bojleric is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:35.