Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2018., 06:17   #3881
Quote:
danielić kaže: Pogledaj post
Meni bliska osoba je bila u Avivi na magnetskoj rezonanci mozga. Radiolog je očitao nalaz i ustanovio manji lakunarni infarkt. Ok. Kada je ista osoba došla svom neurologu na Rebro, on je rekao da je izabrala najgoru polikliniku i najgori aparat. E sad, ja sam isto planirala na magnet u Avivu ali se sada premisljam. Imate li neki savjet?
Mr jednom raden u Dijagnostici 2000,prije puno vremena,jacina aparata 1,5 a druga dva puta puta Neuron 3,5 jacina,trazeno je da se radi na istom aparatu.Koliko mi je poznato u Neuronu rade 2 lijecnika nazovino neuroradiologa.Cijena Mr mozga u Neuronu je cini mi se 1600 kn,s kontrastom nesto veca.
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 06:46   #3882
Quote:
Azaleja kaže: Pogledaj post
Mr jednom raden u Dijagnostici 2000,prije puno vremena,jacina aparata 1,5 a druga dva puta puta Neuron 3,5 jacina,trazeno je da se radi na istom aparatu.Koliko mi je poznato u Neuronu rade 2 lijecnika nazovino neuroradiologa.Cijena Mr mozga u Neuronu je cini mi se 1600 kn,s kontrastom nesto veca.
Hvala, Azaleja.

Znaci, preporucujes Neuron?
danielić is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 13:09   #3883
Pozdrav!

Imala sam manjih neuroloskih smetnji prije vise godina (petit mal, migrene), za koje sam tada bila tretirana i manje-vise su prosli. Uzrok je bio otkriven na jedvite jade daleko van Zagreba nakon vise hospitalizacija i "strucnjaka" u Zagrebu. I evo sad, godinama kasnije, tri grand mala u mjesec dana

Molim ikakvu preporuku za neurologa u Zagrebu (ako je privatno, rado bih saznala i cijenu jer im cesto ne pisu po stranicama klinike). Potreban mi je lijecnik u Zagrebu specijaliziran za epilepsiju.
__________________
I urge you to please notice when you are happy, and exclaim or murmur or think at some point, 'If this isn't nice, I don't know what is.'
PooTeeWeet is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 19:20   #3884
Quote:
danielić kaže: Pogledaj post
Hvala, Azaleja.

Znaci, preporucujes Neuron?
Iz mog iskustva da , samo opet ne mogu reći ništa protiv Dijagnostike-ali računaj da je to bilo prije cca 10 godina.
I još jedna napomena-ne plaća se na rate-ali postoje neke cake , ali bolje pitati njih.
Ostalo pp.
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 11:46   #3885
Ljudi molim vas za pomoc. Prebacila bi karton iz dz Precko, jer sam kod Husman Miletic i doista je dosta, kroz sto sam prosla s njom, a k tome doslo je vrijeme da i dijete prebacim od pedijatra k opcoj praksi, pa vas molim preporuku za Zg., zapadni dio grada ako netko slucajno zna ili ima preporuku za dr.
Hvala vam!
__________________
Ljudi će zaboraviti što ste rekli, zaboravit će i što ste učinili, no nikad neće zaboraviti kako su se osjećali zbog vas.
plagra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 12:28   #3886
Privatni pedijatar u Rijeci?
__________________
*Kad postoji volja, nađe se i način!*
Ferrari-Ficho is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 17:12   #3887
Ima li netko iskustva sa dr Vladimirom Šalamonom u Zg? Privatna gastro ordinacija.
danielić is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 20:47   #3888
Quote:
unruly kaže: Pogledaj post
Molim preporuku za isto što i Dotty (doktorica opće medicine), po mogućnosti da je dobar dijagnostičar.

Moja je otišla u penziju a ova nova koja je došla mi je propisala antibiotik za kašalj bez da me je prethodno poslala vaditi krv da vidi dal uopće treba dati antibiotik.


P.s. Dotty, u kojem si dijelu grada?

sad tek vidim ovo. ja sam na brajdi. od preporuka ništa izgleda :/ pitala i uživo, nitko mi ne može navesti jednog dobrog doktora...
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 17:58   #3889
Zna li neko nekog dobrog oftamiloga u zagrebu? Moze i privatno. Hvala 😁
__________________
Moda blijedi. Samo stil ostaje :) Prodaja Avon kozmetike
COCO CHANEL 23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 17:43   #3890
Molim vas za preporuku dobrog endokrinologa, najbolje bi bilo oko Splita, no ako je netko dobar i u Zagrebu, ne bi mi bilo zao potegnuti. Samo da pomogne.

Nadalje, znam da je malo alternativa, no je li netko isao u dr funkcionalne medicine, konkretno Darka Marđetka u Zadru i Fedora Mataića u Splitu? Čujem dosta pozitivnog o obojici, no ne znam kod koga bih, jako dugo se čeka, po nekoliko mjeseci. Svaki savjet je vise nego dobrodosao!.

Pozdrav!
Lilivili is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 10:04   #3891
Ima li netko iskustva s kardiologom Prof.dr.sc. Hrvojem Pintarićem?
teta mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2018., 20:28   #3892
Ginekolog me salje ginekoloskom endokrinologu (ali na uputnici pise za ginekologiju jer nemre drukcije). Ima li netko preporuku kamo ici? Konkretne preporuke za Petrovu mozda? Ili privatno?
Krenula sam nedavno privatnom endokrincu koji je super, ali je primarno dijabetolog i tirolog, on sumnja na pcos pa me salje ginicu koji me pak salje na pregled *ginekoloskom* endokrinologu u bolnicu (sad mi kaze, kad sam potrosila preko 'iljadu kuna na endokrinca ). Imam inzulinsku rezistenciju, malo povisene androgene i stresni kortizol i po novom izmedju ostalog nizak estrogen i progesteron. Mislila sam da ce mi ginic propisati pilule i da cu ostati kod istog endokrinologa, kad ono sipak.

Hvala!
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2018., 20:40   #3893
Quote:
COCO CHANEL 23 kaže: Pogledaj post
Zna li neko nekog dobrog oftamiloga u zagrebu? Moze i privatno. Hvala
Majka mi ide u Zagreb na Rebro profesoru Vukojeviću i jako je zadovoljna.

Poslano sa mog NOA H4 koristeći Tapatalk
Hana67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2018., 14:22   #3894
Pozdrav, zna li itko nekog dobrog fizijatra/fizioterapeuta u Zagrebu, koji bi mi znao jasno odrediti dijagnozu i terapiju, zbog bolova u ledjima - donji dio, u zadnje vrijeme me sve jace boli, i dok stojim, i dok sjedim, i dok lezim, stalno?

Bila bi jako zahvalna za neku preporuku, jer ih ima sad toliko tih privatnih da ne znas kome bi otisao prije.
I da nije jako skupo. Ok mi je do nekih 150 kn po satu vjezbi.
n0_limits is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2018., 18:10   #3895
Quote:
COCO CHANEL 23 kaže: Pogledaj post
Zna li neko nekog dobrog oftamiloga u zagrebu? Moze i privatno. Hvala 😁
Dr Juratovac, inace je na Rebru a privatno je svaku srijedu u Monoklu
teta mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2018., 01:37   #3896
poz ima li u slaviniji kakv dobar doktor koji regullira hormone,nebi sad o tome a li mi je sve losije a obicni lijecnici na to gledaju kao ubod komarca..molim vas u pm preporuke i broj/miail

ili ako vas zanima u pm cu vam napisati probleme..hvala
Gaissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2018., 23:16   #3897
Selidba u drugi grad

Preselio sam nedavno u drugi grad pa bih trebao promjeniti doktora i stomatologa. Koja je procedura za to? Ako se samo pojavim u domu zdravlja hoće li me pitati za boravište ili prebivalište? To još nisam riješio.
__________________
"Mogu predvidjeti kretanje nebeskih tijela, ali ne mogu predvidjeti ludilo ljudi." - Isaac Newton
Extra Green is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2018., 23:03   #3898
Neurolog u Zagrebu

Zanima me da li mi neko može preporučiti neuropsihijatra/ neurologa, za koga bi mogli reći da je dobar, posebno što se tiče stanja demencije?

Vidjela sam da je na ovoj temi već pominjao doktora Grbavca. Pošto nisam često u HR, treba mi negdje gdje mogu odvesti oca i biti relativno sigurna da ću dobiti neki odgovor relativno brzo, a ne da me vuku šest mjeseci, a da ništa ne ustanove.
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2018., 09:41   #3899
Pozdrav svima!

Molim Vas preporuku za kvalitetnog, profesionalnog i odgovornog lijecnika opce prakse u zapadnom dijelu Zagreba?

Trenutno imam doktoricu u centru koja je skrta na uputnicama i dodatnim pretragama, a ozbiljne lijekove mi dijeli kao bombone i na moje opaske da su simptomi uzasni (vrtoglavica, mučnina, povraćanje, ubrzano lupanje srca i nesanica) me pita, citiram, a kaj bi' ja?
Deimante is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2018., 21:20   #3900
Quote:
Lilivili kaže: Pogledaj post
Molim vas za preporuku dobrog endokrinologa, najbolje bi bilo oko Splita, no ako je netko dobar i u Zagrebu, ne bi mi bilo zao potegnuti. Samo da pomogne.

Nadalje, znam da je malo alternativa, no je li netko isao u dr funkcionalne medicine, konkretno Darka Marđetka u Zadru i Fedora Mataića u Splitu? Čujem dosta pozitivnog o obojici, no ne znam kod koga bih, jako dugo se čeka, po nekoliko mjeseci. Svaki savjet je vise nego dobrodosao!.

Pozdrav!
Ja sam u međuvremenu otišla u Aviva polikliniku kod dr. Vesne Goldoni na osnovu dobrih recenzija online, i nisam uopce zadovoljna, necu otici sigurno na kontrolni pregled. Žena se koncentrira na pisanje nalaza na kompjuteru, slabo sluša i ništa mi nije rekla novo, osim da analize koje već imam ponovim (što je oko 1000kn sve skupa) da bismo bili sigurni, valjda 1000%. Također, nije dostupna preko maila, što meni ne odgovara, samo mi je hladno odgovorila da onda "dođem ponovno, no nije žurbe"...

A za preporučiti imam dermatovenerologicu dr Sanju Gregurić. To mi je najbolja doktorica što sam ikad imala priliku posjetiti - od ljubaznosti, stručnosti, znanja, apsolutno svaki aspekt...Žena - zmaj.
Lilivili is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:39.