Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2010., 09:57   #61
rokas, a koja je vaša dijagnoza?
Nisam nigdje pročitala...
Newbiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2010., 17:08   #62
nisam stigla pisati.....

14.01. sam bila kod dr Š. na folikumetriji i već sam imala folikul 15mm (mislim da je to rekao) i odmah mi dogovorio za 18.01. inseminaciju.

jučer sam 16.01. u 23,00 uzela Ovitrel i mjerim lh trakicama. od jučer mi je ona druga crta jača od kontrolne. znači da će ovulacija.....

sad mjerim danas i ujutro ću, u strahu da mi ne prođe ovulacija do Aih-a.
ne znam, umislila sam si da je prošli put sve bilo na vrat na nos, a i nisam mjerila lh trakicama pa ne znam jel se sve potrefilo. ??

i ovaj put smo u prirosnom ciklusu, a dr se malo iznenadio što zadnji (i prvi) put nije uspjelo.
__________________
Traži puno, dobit ćeš malo.
Traži malo, dobit ćeš sve.
m arta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2010., 19:00   #63
m arta puno sreće!!!!!!!!! Držim fige da ovaj put bude sve super i da nam uskoro javiš sretne vijesti!!!

p u s a
__________________
:) sretna :)
rokas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 16:06   #64
M arta, ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ne znam šta se doktor ima čuditi.
Mislim, mogao je onda pojasniti malo.

Rokas, jesi bila danas kod dr?
Šta kaže, kad je akcija?
Newbiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 19:11   #65
Wink

Newbiee
Ne znam šta se doktor ima čuditi.
Mislim, mogao je onda pojasniti malo.




Moj dr Š. je inače jako šutljiv, dobar je, al to mu je malo mana. moram ga ja sama sve pitati ako mi nije jasno. nije kao Vaš dr P. koji sve odmah kaže. a to sam imala priliku i doživjeti jer mi je dr P bio na folikumetriji u 12.mj. pa me zasuo sa pitanjima, i onda skužio da nemam pojma o čemu priča, pa mi je sve objasnio.
Tako da sad imam već "iskustva" u postupcima.
__________________
Traži puno, dobit ćeš malo.
Traži malo, dobit ćeš sve.
m arta is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 19:19   #66
Quote:
Newbiee kaže: Pogledaj post
rokas, a koja je vaša dijagnoza?
Nisam nigdje pročitala...
mm ima oligoastenozospermiu, a kod mene je sve ok.... Zasada. Trudimo se TEK 1 godinu i 4 mjeseca...

Bila sam danas u bolnici, uglavnom, kada dobijem ( dabogda ju ne dobila ), da mu pošaljem SMS i odmah slijedeći dan na UZV i taj si dan počinjem davati injekcije. Moram zapisati u koliko sat sam dobila...

Trebali bi na punkciju onaj tjedan iza 1.2., a dr. Popovića nema, tako da će me preuzeti netko drugi ako on ne bude u Osijeku, ako bude doći će. Jelda je dobar? <što je kod tebe problemčić Newbiee?
__________________
:) sretna :)
rokas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 19:20   #67
Rokas, jesi bila danas kod dr?
Šta kaže, kad je akcija?[/QUOTE]


i ja te to pitam?
__________________
Traži puno, dobit ćeš malo.
Traži malo, dobit ćeš sve.
m arta is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 19:49   #68
Quote:
rokas kaže: Pogledaj post
mm ima oligoastenozospermiu, a kod mene je sve ok.... Zasada. Trudimo se TEK 1 godinu i 4 mjeseca...

Bila sam danas u bolnici, uglavnom, kada dobijem ( dabogda ju ne dobila ), da mu pošaljem SMS i odmah slijedeći dan na UZV i taj si dan počinjem davati injekcije. Moram zapisati u koliko sat sam dobila...

Trebali bi na punkciju onaj tjedan iza 1.2., a dr. Popovića nema, tako da će me preuzeti netko drugi ako on ne bude u Osijeku, ako bude doći će. Jelda je dobar? <što je kod tebe problemčić Newbiee?
Pa dobro nije ni to malo truda. Dobro pa ste čak brzo otkrili spermiogram, pa znati kojim putem.
Bit će to sve ok.
Moj muž ima dobar spermiogram, ali ja imam malih problema s ovulacijama, ali još ne znam baš zašto.
Idemo sad na inseminaciju.
Znači, kažeš dr. nema iza 1.2. jel?
Ja u četvrtak idem na UZV i dr. je stvrano super.
Newbiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2010., 15:53   #69
Dr. Popovića nema prvi tjedan u 2 mjesecu..

iskreno se nadam da će sve biti ok, da će nam uspjet dobiti bebicu.. Mislim da će nam to biti najsretniji dan u životu! ajde javljajte što ima, ja vam naravno sve javim!!!!
__________________
:) sretna :)
rokas is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 19:28   #70
Hej! Sutra idem na UZV, drugi mi je dan ciklusa i ujedno sutra dobivam svoju prvu bocu.... Inače se ne bojim igala, krvi i tih stvari, ali strah me tih svih silnih nuspojava... Al valjda će sve biti ok na kraju! uglavnom, u hladnjaku nemamo ništa osim hrpe kojekakvih injekcija ( gonali, menopuri, decapeptil i ovitrelle!!!!!)
Strava!
Držite fige !!!
__________________
:) sretna :)
rokas is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 19:35   #71
Quote:
rokas kaže: Pogledaj post
Hej! Sutra idem na UZV, drugi mi je dan ciklusa i ujedno sutra dobivam svoju prvu bocu.... Inače se ne bojim igala, krvi i tih stvari, ali strah me tih svih silnih nuspojava... Al valjda će sve biti ok na kraju! uglavnom, u hladnjaku nemamo ništa osim hrpe kojekakvih injekcija ( gonali, menopuri, decapeptil i ovitrelle!!!!!)
Strava!
Držite fige !!!
Bit će to sve ok.
Samo hrabro!
Newbiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 16:11   #72
Quote:
rokas kaže: Pogledaj post
Hej! Sutra idem na UZV, drugi mi je dan ciklusa i ujedno sutra dobivam svoju prvu bocu.... Inače se ne bojim igala, krvi i tih stvari, ali strah me tih svih silnih nuspojava... Al valjda će sve biti ok na kraju! uglavnom, u hladnjaku nemamo ništa osim hrpe kojekakvih injekcija ( gonali, menopuri, decapeptil i ovitrelle!!!!!)
Strava!
Držite fige !!!


Sretno!!
__________________
Traži puno, dobit ćeš malo.
Traži malo, dobit ćeš sve.
m arta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 16:13   #73
m atra, kad ti ono ne trebaš dobiti?

Inače, jesi dobro?
Newbiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 16:38   #74
Hello! Da vam se javim, hvala na porukicama podrške..

Bila jučer na UZV, sve ok, krenila sa injekcijom, zasada.. 2 i 3 dan ujutro u 7h si dajem Decapeptyl, onda do 7 dana ujutro decape.. a navečer gonal 3 komada ... Moram Vam se pohvaliti da sam si danas sama dala u trbušćić i uopće me nije zapeklo za razliku od jučer kad mi je dala sestra na ginekologiji.. Ma ja to bolje .

Čitala sam na forumu da dosta njih ima neke nuspojave na decapep..., ali meni je zasada super, kao da si nisam ni dala ...

M arta kako si ti? Javim nam se!!! Držim nam fige
__________________
:) sretna :)
rokas is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 17:03   #75
Ćao!

Rokas, Newbee

ako ne dođe onda idem 01.02. vaditi krv.


ne znam, danas je 6. dan, al ja ništa ne osječam, neke promjene, a mislim da bi sad već trebala nešto?!

vidjet ćemo....
__________________
Traži puno, dobit ćeš malo.
Traži malo, dobit ćeš sve.
m arta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 17:04   #76
Newbee, jesi bila na UZV ? šta je bilo?
__________________
Traži puno, dobit ćeš malo.
Traži malo, dobit ćeš sve.
m arta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 17:52   #77
ne znam, danas je 6. dan, al ja ništa ne osječam, neke promjene, a mislim da bi sad već trebala nešto?!



Hej m arta! Ne znam bi li trebala nešto osjetiti, neki osjete, neki ne pa se nemoj na to oslanjati. U ovih godinu i nešto prije svake m ja imam sve simptome pa onda dobijem , tako da se ne brineš, ok?

Držim fige da ne dođe

__________________
:) sretna :)
rokas is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 21:55   #78
hvala rokas!

i ja tebi držim fige!
__________________
Traži puno, dobit ćeš malo.
Traži malo, dobit ćeš sve.
m arta is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2010., 11:28   #79
Pozdrav svima!

Nova sam ovdje i do sada sam samo citala.
Vec dugo vremena (3 god.) suprug i ja pokusavamo dobiti bebicu, ali ne ide.
Neke pretrage samo vec obavili ali ne u KBO. Posto smo iz OS zeljeli bismo postupak u KBO.
Kako doci do tamo? Treba li uputnica? Treba li se naruciti? Koliko se ceka?
Evo puno pitanja za prvi puta.
Nadam se da da ce vam se svima zelje ispuniti sto prije!
tamara30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2010., 16:27   #80
Quote:
rokas kaže: Pogledaj post
Hello! Da vam se javim, hvala na porukicama podrške..
Moram Vam se pohvaliti da sam si danas sama dala u trbušćić i uopće me nije zapeklo za razliku od jučer kad mi je dala sestra na ginekologiji.. Ma ja to bolje .

Čitala sam na forumu da dosta njih ima neke nuspojave na decapep..., ali meni je zasada super, kao da si nisam ni dala ...
Bome nije tebi lako sa tvojim silnim inekcijama.
Nadam se da ih više nećeš trebati.

Quote:
m arta kaže: Pogledaj post

ako ne dođe onda idem 01.02. vaditi krv.
ne znam, danas je 6. dan, al ja ništa ne osječam, neke promjene, a mislim da bi sad već trebala nešto?!
Mislim da je još rano da išta osjetiš.
Držim fige da je ovaj put uspjelo.

Quote:
m arta kaže: Pogledaj post
Newbee, jesi bila na UZV ? šta je bilo?
Danas zvršavam s klomifenima,pa u četvrtak na UZV.
Vidjet ćemo!
Newbiee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:43.