Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2009., 16:53   #41
Quote:
ja_a kaže: Pogledaj post
12 the first time ever I saw your face *** (kolko znam, ovo je prastara stvar, pa samim time ima nešto... mislim da sam original čuo na radiju koji mi je naravno bolji od ovoga... prilično patetična stvar, al dobra)
Original je Celine Dion - First Time Ever I Saw Your Face
Ova njezina izvedba uživo je daleko bolja od Leonine izvedbe, bilo uživo, bilo s albuma.

Quote:
14 a moment like this *** (probavljiva patetika kao jingl za životno osiguranje... ok, malo sarkazma.. pjesma ni nešt posebno, al ajde ima nešt.. čul sam je već prije).
Original je Kelly Clarkson - A Moment Like This

Bolje mi je otpjevala Kelly, ali Leona ima bolji spot.

Inače, što se njezinog glasa tiče, nije loš. Ima velik raspon, ali joj je glas užasno nazalan. A i vibrato joj je nekad tako naporan da je neslušljiv. Primjer!

Što se tiče albuma, nisu uopće loši.
__________________
La la da pa da le na da na!
MCM is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 17:23   #42
volume3d... zvuči mi Leona kao klon od Whitney i Mariah Carey ovdje. Da kažem da nema glas ili da ne zna pjevati srao bih.
Sa druge strane, slušati ovo histerično deranje ljudi je krajnje retardirano
Gle, unatoč njenom savršenom glasu valjda ti je jasno da je verzija od Whitney ipak jedno sto puta bolja.
Isto tako, kako kaže marinella, ona treba naći za svoj vokal druge producente i druge ljude.
Evo npr. imam od Sarah Brightman album Eden i album je tako savršeno osmišljen za nju. Na njemu ima mješavine i klasike i popa, stavljene riječi na prekrasnu Morriconeovu "Gabriel's Oboe" i umjesto da ju upropasti, dala joj je Sarah jednu jednu novu dimenziju. Pa obradila Dust In The Wind, My Heart Will Go On, pa ubacila i neke nove odlične melodije koji su skladali za nju baš, pa je ubacila dijelove iz nekih opera i arija kao recimo Nessum Dorma itd.
O savršenoj produkciji ne mora se ni pričati. Jednostavno, i više je nego jasno koliko je truda uneseno u taj album da bude za šire mase, a da opet ne izgubi niti trunku na umjetničkom šarmu i glazbenom senzibilitetu i da ne bude nekakvo uštogljeno sranje.
Ali dobro, Sarah je ipak operna pjevačica i mislim da je odabir pjesama ili ono što želi napraviti iz njih za nju puno veći izazov i problem nego za jednu novopečenu pop pevaljku Leonu čiji je album koji sam čuo jednostavno linija manjeg otpora svih tih par tisuća ljudi koji su popisani pod autore pjesama, te menađera i inih koji će zarađivati na njoj.
Glazba za onu publiku koja ispušta životinjske krikove nakon što otpjeva bilo šta ispred Simona, one Ozzyeve krmačetine i "onog trećeg".
Također, Katie Melua je naišla na Mike Batta koji je savršen skladatelj, a i ona se dokazala takvom i glazba tu nije prvenstveno za nekakvu bezličnu zaluđenu masu koja će pasti na trendy ulaštene pop-r'n'b pjesmuljke i pritom uživati u ispodprosječnim pjesmama, već puno više od toga, a definicija "talenta" ako se do sada zaboravila što je kod Katie jako dolazi do izražaja na više polja kad je glazba u pitanju.

Leona ne treba cijelu četu iza sebe za jedan album, već treba maksimalno dvoje, troje ljudi kraj sebe koji će učiniti od nje više od instant komercijalne zvjezdice koja se brzo upali i još prije ugasi.
Jel se ikad zapitaš čemu pod autora svake pjesme se nalazi i do 7 ili 8 imena? Zna se da pod autora pjesme obično nije potrebno više od dvoje, max troje ljudi. Jedan napiše tekst, drugi uglazbi, a treći je možda postavio neki akord koji im je dao ideju... eventualni četvrti ih nagovorio kakvu pjesmu da naprave... ajmo rastezati.
Znači, ili su se svi ti ljudi sjatili tu da budu dio nekakve mašinerije koja štanca bezvezne trendy pjesmice, pa su svi oni kao jedna tvornica (najprije moguće) ili su si mnogi ubacili tu svoja imena da i oni pokupe dio zarade na Leoninom glasu, a slobodno možemo reći da će zarada biti bezobrazno ogromna.
Mislim gle ovu prastaru stvar koja je mislim još iz 50-ih godina prošlog stoljeća na njenom albumu "The First Time Ever I Saw Your Face". Pod autora je stavljen- Ewan MacColl. WTF? Samo jedna osoba napisala pjesmu? Da, nije bilo još desetorice koji su Ewana guzili, pa da još i njih uvrsti pod autore. A sad pogledaj ove ostale pjesme... gle ovu stvar:
"Can't Breathe"
autori:

Lewis,
Keith Ross,
Uriel Kadouch,
Gavriel Aminov,
Cheryline Lim,
Michael Malih,
Lundon J. Knighten

Je li ovo završna špica nekakvog Spielbergovog epskog spektakla sa hrpom specijalnih efekata ili obična glupa pjesma? Dobar je i naziv pjesme... Leona zbilja nemre disat okružena sa tolikim autorima.
Iako, novi album nisam još čuo

Ona bi sebi trebala dovuć Bernie Taupina da joj piše pjesme i Elton Johna da joj sklada melodije ako nije u stanju to sama raditi i mislim da, ako ništa drugo, bar što se tiče kvalitete skladbi, da bi napredovala.
__________________
a man's got to do what a man's got to do
ja_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 17:24   #43
Quote:
MCM kaže: Pogledaj post
Original je Celine Dion - First Time Ever I Saw Your Face
Ova njezina izvedba uživo je daleko bolja od Leonine izvedbe, bilo uživo, bilo s albuma.

joj... daj ne širi dezinformacije

http://en.wikipedia.org/wiki/The_Fir..._Saw_Your_Face

pjesma je stara ko groblje.
__________________
a man's got to do what a man's got to do
ja_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 17:36   #44
Quote:
MCM kaže: Pogledaj post
Original je Celine Dion - First Time Ever I Saw Your Face
Ova njezina izvedba uživo je daleko bolja od Leonine izvedbe, bilo uživo, bilo s albuma.
mislim da nije ni njezina...to je neki stari klasik....jedna od leoninih najdražih pjesama...čak i na ovom albumu kad se skine sa itunesa ima bonus track neki live nastup FTEISYF.....

ma jednostavno radi tu glazbu jer joj je ok...šta mislite da je tako jednostavno doći do nekog svoh stila posebnog.....kad bi i bila takva kakvom je vi želite vidjeti bilo bi još više 'mrzitelja'...jednostavno možda treći, četvrti ili peti album pokaže nešto novo..........čak i na ovom albumu se vidi veliki pozitivni napredak......komentirate ju kao da su joj na albumu sve stvari boom boom pow, i got a feeling, if you seek amy...itd....a zapravo je daleko od toga.....ima svoj stil, najbolje se osjeća kad pjeva neke lagane ili mid tempo stvari i drži se toga......................baš sam čitao neki dan da je kritiziraju jer pjeva samo balade, pa sad kad su čuli outta my head govore da je njen glas predobar za to, da nije trebala to snimiti...itd
nikada na zelenu granu...tako i s vama

album je super..za svakoga po nešto, par različitih stilova odlično ukomponiranih u cjelinu......

cant breathe (mariah stil)
http://www.youtube.com/watch?v=_VCabxsEfwc

outta my head (elektro dance)
http://www.youtube.com/watch?v=dfVsHmgGbsg

broken (leona style balada)-meni najdraža
http://www.youtube.com/watch?v=sWfmjW3sshk

....itd...koga zanima pronaći će ostale..tko je fan već ih zna
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 17:44   #45
jednostavno ona nije ta tvoja kate ni sarah ni nitko drugi...ona je jednostavno leona lewis- pobjednica x factora 2006. godine koja je dobila milijun funti nagradu i morala potpisati multimilijunski ugovor sa JRecordsom ja mislim....ugovor govori da mora snimiti 5 albuma ...whitney je također bila kod njih i mislim da nikada nije napisala pjesmu za album...drugi su joj sve radili....leona se trudi da preuzme kontrolu...al jednostavno ugovor je tu itd...čak je i ovo super šta uopće sudjeluje u pisanju pjesama.....šta se sad čudiš-pa dovoljno je da budeš samo prisutan u sobi kad se piše pjesma pa te stave na kraj liste writing creditsa( beyonce halo)........meni je super drago da je leona sama napisala broken i happy jer riječi su mi savršene.........čak je napisala jednu stvar(perfect) za neku japansku zvijezdu Tata Young(ili tako nekako se zove)
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 17:51   #46
Quote:
volume3d kaže: Pogledaj post
nikada na zelenu granu...tako i s vama
ma nikakva zelena grana. samo raspravljamo. i ne mrzimo mi nju. to je glazba. kud bih stigla da svakog novog glazbenika mrzim ili volim. s nekima se oduševim a za neke smatram da bi mogli stvarno puno bolje. ali brijem da je za leonu veća nesreća to što je nastupila u tom talent showu nego da je umjesto toga započela u nekom skromnijem studiju sa polaganijim usponom. ovako će prebrzo izgorijeti.
iskreno, mislim da bi napravila dobru stvar kada bi uhvatila pod ruku timbalanda i malo s njim promozgala kako i što... jer on je meni genijalan. no to je sad već druga stvar, to je r'n'b ili tak neš.
inače MCM je ovo odlično zaključio: ''Inače, što se njezinog glasa tiče, nije loš. Ima velik raspon, ali joj je glas užasno nazalan. A i vibrato joj je nekad tako naporan da je neslušljiv.''

potpuno istina. isto kao i kod christine aguilere, koju sam upravo zbog njene nesnosne boje glasa i kričanja prestala slušati.
marinella284 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 17:53   #47
Ove linkove koje si poslal... zvuči mi čak nekak slabije od prvog albuma... al nemrem sudit po 3 pjesme... donekle i zanimljivo.
Broken je onak pretjerano bombastična... melodija je i relativno dobra, al bože moj... mislim da je vrijeme da te ostavim da uživaš u Leoni
__________________
a man's got to do what a man's got to do
ja_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 17:58   #48
Quote:
marinella284 kaže: Pogledaj post
ma nikakva zelena grana. samo raspravljamo. i ne mrzimo mi nju. to je glazba. kud bih stigla da svakog novog glazbenika mrzim ili volim. s nekima se oduševim a za neke smatram da bi mogli stvarno puno bolje. ali brijem da je za leonu veća nesreća to što je nastupila u tom talent showu nego da je umjesto toga započela u nekom skromnijem studiju sa polaganijim usponom. ovako će prebrzo izgorijeti.
iskreno, mislim da bi napravila dobru stvar kada bi uhvatila pod ruku timbalanda i malo s njim promozgala kako i što... jer on je meni genijalan. no to je sad već druga stvar, to je r'n'b ili tak neš.
inače MCM je ovo odlično zaključio: ''Inače, što se njezinog glasa tiče, nije loš. Ima velik raspon, ali joj je glas užasno nazalan. A i vibrato joj je nekad tako naporan da je neslušljiv.''

potpuno istina. isto kao i kod christine aguilere, koju sam upravo zbog njene nesnosne boje glasa i kričanja prestala slušati.
snimila je 2 albuma i prije x factora...Twilight i Best kept secret...a za x factor ju je momak natjerao da se prijavi..
imala je rezervirano vrijeme u studiu sa timbalandom za snimanje za ovaj album al znaš da su njegove stvari sve iste.......i počeo je po medijima pričati da će od leone napraviti new queen of danceflor, fierce as Beyonce & Rihanna...pa je ova odlučila da im se ipak mišljenja i neke vizije razlikuju i nisu ništa napravili
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 18:00   #49
Quote:
marinella284 kaže: Pogledaj post
potpuno istina. isto kao i kod christine aguilere, koju sam upravo zbog njene nesnosne boje glasa i kričanja prestala slušati.
Ma Aguilera po meni ni vrijedna spomena.
Ima jedna simpa cura koja voli Aguileru, a koja inače pjeva po pubovima i ima neki bend i sama pjeva i ima sto put bolji glas od nje.
Meni se ne sviđa Aguilera jer se preserava svojim glasom. Da, ima jak i dobar glas, pa se ponaša kao da je tu pjesma zbog njenog glasa, a ne naopako. To njeno zavijanje, na mjestu jednog tona ispuštanje 20 tonova... to mi je koma. Jednostavno ženska ima i sluh i glas, a ne zna pjevati. Agresivno, egotriperski i nimalo suptilno. Ona svojim vokalom i pjevanjem doslovno upuca raketnim bacačem svaku pjesmu i ubije ju u dušu i pitam se... koji je onda rezultat?
__________________
a man's got to do what a man's got to do
ja_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 18:04   #50
Quote:
ja_a kaže: Pogledaj post
Ove linkove koje si poslal... zvuči mi čak nekak slabije od prvog albuma... al nemrem sudit po 3 pjesme... donekle i zanimljivo.
Broken je onak pretjerano bombastična... melodija je i relativno dobra, al bože moj... mislim da je vrijeme da te ostavim da uživaš u Leoni
uživam ja svakodnevno...ne moraš sumnjati
sad je zanimljivo jer je na promo turneji po SADu.....

sinoć je imala ECHO release party...


i nastupala na Dancing with the stars
morala je na playback jer ima upalu grla...i to je 2 puta da vidim da ne nstupa uživo u ove 3 godine....
http://www.youtube.com/watch?v=_3O2Hc2moQ4
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 18:09   #51
Quote:
ja_a kaže: Pogledaj post
Ma Aguilera po meni ni vrijedna spomena.
Ima jedna simpa cura koja voli Aguileru, a koja inače pjeva po pubovima i ima neki bend i sama pjeva i ima sto put bolji glas od nje.
Meni se ne sviđa Aguilera jer se preserava svojim glasom. Da, ima jak i dobar glas, pa se ponaša kao da je tu pjesma zbog njenog glasa, a ne naopako. To njeno zavijanje, na mjestu jednog tona ispuštanje 20 tonova... to mi je koma. Jednostavno ženska ima i sluh i glas, a ne zna pjevati. Agresivno, egotriperski i nimalo suptilno. Ona svojim vokalom i pjevanjem doslovno upuca raketnim bacačem svaku pjesmu i ubije ju u dušu i pitam se... koji je onda rezultat?
ja do prije par godina nisam znao da ona uopće ima tako dobar glas....jednostavno sam ju izbjegavao jer sam mislio da je ista kao i britney....
ne volim ju baš...a najviše od svega mrzim jer izgleda ko najjeftinija fufa na planeti.....strašno....ali nećemo pljuvati novi album izlazi početkom 2010.
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 18:10   #52
Iskreno, ja Leoni želim svu sreću u karijeri jer će joj biti potrebna, a i izgleda mi ko uplašeno janje i još kad sam čuo da je od nekog idiota dobila šakom u glavu kao valjda naplatu njene slave, zbilja mi ju dođe žao.
Trebati će puno više od dva komercijalna albuma da opstane. Za 5 godina vidjeti ćemo da li će je se itko sjećati više.
Cura definitivno ima glas i potencijala, no jednog dana kada se oslobodi okova ove komercijalno glazbene mašinerije koja ju sad drži za muda, možda nađe diskografsku kuću koja će joj dopustiti da radi glazbu koju ona voli ili koju bi ona sama radila.
A da se oslobodi tih okova, treba prvo postati brend i institucija, a to nije baš tako lako.
Danas je brend biti Bob Dylan, Elton John, Bruce Springsteen, Madonna i još neki kojima ne možeš govoriti kakvu glazbu moraju raditi.
Chris Rea je čekao preko 20 godina da osnuje svoju diskografsku kuću tako da se može iživljavati sa glazbom i raditi što hoće. Ironije li, bio mi je bolji kao pop-rock-blues glazbenik nego kao čisti blues što je postao kao samostalan.
Leona ne može o tome odlučivati još.
__________________
a man's got to do what a man's got to do
ja_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 18:29   #53
Quote:
volume3d kaže: Pogledaj post
snimila je 2 albuma i prije x factora...Twilight i Best kept secret...a za x factor ju je momak natjerao da se prijavi..
imala je rezervirano vrijeme u studiu sa timbalandom za snimanje za ovaj album al znaš da su njegove stvari sve iste.......i počeo je po medijima pričati da će od leone napraviti new queen of danceflor, fierce as Beyonce & Rihanna...pa je ova odlučila da im se ipak mišljenja i neke vizije razlikuju i nisu ništa napravili
zanimljivo. to uopće nisam znala. hm
Quote:
ja_a kaže: Pogledaj post
Ma Aguilera po meni ni vrijedna spomena.
Ima jedna simpa cura koja voli Aguileru, a koja inače pjeva po pubovima i ima neki bend i sama pjeva i ima sto put bolji glas od nje.
Meni se ne sviđa Aguilera jer se preserava svojim glasom. Da, ima jak i dobar glas, pa se ponaša kao da je tu pjesma zbog njenog glasa, a ne naopako. To njeno zavijanje, na mjestu jednog tona ispuštanje 20 tonova... to mi je koma. Jednostavno ženska ima i sluh i glas, a ne zna pjevati. Agresivno, egotriperski i nimalo suptilno. Ona svojim vokalom i pjevanjem doslovno upuca raketnim bacačem svaku pjesmu i ubije ju u dušu i pitam se... koji je onda rezultat?
odlična usporedba. ne znam što mi je bilo da kupim original kazetu sa genie in the bottle kada sam bila klinka. valjda sam poludjela za onom njenom stvarčicom, ma kako li se samo zove. onaj njen veliki, turbo veliki hit. hm...
Quote:
volume3d kaže: Pogledaj post
ali što je je. vizualno je prelijepa tako da joj glas nije jedini adut. zapravo izgled će joj jako puno pomoći u karijeri.
Quote:
volume3d kaže: Pogledaj post
ja do prije par godina nisam znao da ona uopće ima tako dobar glas....jednostavno sam ju izbjegavao jer sam mislio da je ista kao i britney....
ne volim ju baš...a najviše od svega mrzim jer izgleda ko najjeftinija fufa na planeti.....strašno....ali nećemo pljuvati novi album izlazi početkom 2010.
ženska uopće nema stila. čovječe britney mi bolje izgledala sa ošišanom kosom na čelavo nego ona.
marinella284 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 22:29   #54
Prva asocijacija na Leonu Lewis mi je bezlična i bez osobnosti. Istina je da ima lijep glas, ali to je njezina jedina kvaliteta (uz pjevanje TUĐIH pjesama). Pjesme na albumima kao da nemaju veze jedna s drugom, slušajući ih imam osjećaj kao da su "sklepani" na brzinu, a Leona mi se i sama čini izgubljena u svemu što radi. Bleeding Love, Better In Time i Run (koja je obrada pa je niti ne bih trebala računati) su mi jedine dobre pjesme u njezinoj izvedbi. Mogla bih tu još pridodati A Moment Like This, koja opet nije njezina pjesma, no pošto je u Kellynoj verziji još manje volim, prednost dajem Leoni. Leona se zaista dobro snalazi u interpretiranju tuđih pjesama, ali kada istu stvar treba učiniti sa svojom pjesmom, kao da više niti sama ne zna što radi. :/
Dreamlover is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 22:31   #55
Quote:
marinella284 kaže: Pogledaj post
ali što je je. vizualno je prelijepa tako da joj glas nije jedini adut. zapravo izgled će joj jako puno pomoći u karijeri.
Gotta be kidding!
Meni je ona jedna od najružnijih (ako ne i najružnija) pjevačica. Pogotovo što se tiče lica koje ima konjski oblik. I imam feeling kao da joj nešto s očima ne štima, nekako su preudubljene. Iskreno, ne vidim ni jednu lijepu stvar na njoj. Stil neću komentirati, prestrašno! Znam, grozna sam.
Dreamlover is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 22:40   #56
Quote:
Dreamlover kaže: Pogledaj post
Prva asocijacija na Leonu Lewis mi je bezlična i bez osobnosti. Istina je da ima lijep glas, ali to je njezina jedina kvaliteta (uz pjevanje TUĐIH pjesama). Pjesme na albumima kao da nemaju veze jedna s drugom, slušajući ih imam osjećaj kao da su "sklepani" na brzinu, a Leona mi se i sama čini izgubljena u svemu što radi. Bleeding Love, Better In Time i Run (koja je obrada pa je niti ne bih trebala računati) su mi jedine dobre pjesme u njezinoj izvedbi. Mogla bih tu još pridodati A Moment Like This, koja opet nije njezina pjesma, no pošto je u Kellynoj verziji još manje volim, prednost dajem Leoni. Leona se zaista dobro snalazi u interpretiranju tuđih pjesama, ali kada istu stvar treba učiniti sa svojom pjesmom, kao da više niti sama ne zna što radi. :/
yes yes...find, read, copy, translate, paste haters opinion...

run-public demand
a moment like this-stvar koju je pjevala kao x factor pobjednik, tj. bilo tko da je pobjedio morao bi pjevati tu stvar.....

a druge su njezine pjesme, pa ih može interpretirati kako hoće.....a kad ih netko drugi poželi interpretirati jednostavno ispada preloše....koja bi ženska danas mogla live otpjevati bolje bleeding love od leone? nijedna.....

uglavnom evo neki odlično napravljen video -2 i pol minute....super prikazuje sve u protekle 3 godine šta je postigla... leona
http://www.youtube.com/watch?v=0e8X6...eature=channel

sad kad je drugi album izašao nema više toliko buke oko nje kao kad je bila aktualna x factor pobjednica.......čak se to prestaje spominjati.......sad je samo artist leona i naravno drugi album je jako važan u karijeri svih pjevača, a pogotovo nakon prvog koji je potukao sve rekorde.........svi očekuju da će ovaj biti veliki flop i da će svi zaboraviti na nju.....ali stvari idu dobro....gotovo siguran no1 album u UK ovaj tjedan, top10 u SADu šta je odlično........a na world chartu se očekuje možda čak u top3 sa Johnom Mayerom i Norah Jones......
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 22:48   #57
Quote:
Dreamlover kaže: Pogledaj post
Gotta be kidding!
Meni je ona jedna od najružnijih (ako ne i najružnija) pjevačica. Pogotovo što se tiče lica koje ima konjski oblik. I imam feeling kao da joj nešto s očima ne štima, nekako su preudubljene. Iskreno, ne vidim ni jednu lijepu stvar na njoj. Stil neću komentirati, prestrašno! Znam, grozna sam.
pa da, bolje nemoj ništa komentirati jer samo ponavljaš nešto šta si pročitala/o na drugome mjestu(youtube itd)......net pljuvači
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 22:57   #58
Quote:
volume3d kaže: Pogledaj post
yes yes...find, read, copy, translate, paste haters opinion...

run-public demand
a moment like this-stvar koju je pjevala kao x factor pobjednik, tj. bilo tko da je pobjedio morao bi pjevati tu stvar.....

a druge su njezine pjesme, pa ih može interpretirati kako hoće.....a kad ih netko drugi poželi interpretirati jednostavno ispada preloše....koja bi ženska danas mogla live otpjevati bolje bleeding love od leone? nijedna.....

uglavnom evo neki odlično napravljen video -2 i pol minute....super prikazuje sve u protekle 3 godine šta je postigla... leona
http://www.youtube.com/watch?v=0e8X6...eature=channel
1. Nisam hater, čak mi je bila favorit na X Factoru. Samo sam objektivna. Sviđala mi se do prvog albuma koji me je razočaro.
2. Nisam ja niti rekla da ona loše pjeva Bleeding Love, dapače. Mislim da je to jedina pjesma (uz Run) koju volim u live izvedbi. Poslušaj kako ju je otpjevao Jesse McCartney koji ju je i napisao. Inače ga ne volim, ali mi je njegova verzija puno ljepša od Leonine. On mi, recimo, pjeva tu pjesmu bolje od Leone.
Dreamlover is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 23:01   #59
Quote:
volume3d kaže: Pogledaj post
pa da, bolje nemoj ništa komentirati jer samo ponavljaš nešto šta si pročitala/o na drugome mjestu(youtube itd)......net pljuvači
Jeez, pa to je stvar koju su svi primijetili. Nije konjsko lice nešto subjektivno. Ne trebam tražiti po YouTube-u komentare o Leoninom izgledu da bih ih pisala na forumu. Face the facts, Leona nije neka ljepotica. Zapravo, nije uopće ljepotica. Ružna je.
Dreamlover is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 23:04   #60
pa poslušao sam....ok je....to bi vjerovatno slušale klinke do 14 godina koje ga i slušaju.....
znači sviđale su ti se samo izvedbe na x factoru???
ma ok...misli šta hoćeš, samo ne možeš reći da je ružna kad nije....i stil je čisto normalan....jedino ako si neki emo freak onda razumijem da ti je čudna hahah
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:37.