Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.08.2010., 15:34   #61
Imamo mali problem.Moja sestra je skinula s interneta microsoft office 2007, ali nismo našli product key.Onda smo obrisali 2007 i sad nas zanima kako opet možemo instlirat 2003 koji smo imali prije.Ak netko zna kak nek mi odg.Thanks!
darkozrnic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2010., 15:40   #62
Ubaciti Office CD i pokrenuti instalaciju?
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2010., 19:16   #63
Da....Al je problem u tome sta sam sve CD-e koje smo dobili uz komp vec isprobao i nijedan nije za to...
darkozrnic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2010., 19:57   #64
CD sa Office 2003 ne dobis uz komp njega moras kupiti, kao sto si kupio Office 2007.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 21:13   #65
Quote:
darkozrnic kaže: Pogledaj post
Imamo mali problem.Moja sestra je skinula s interneta microsoft office 2007, ali nismo našli product key.Onda smo obrisali 2007 i sad nas zanima kako opet možemo instlirat 2003 koji smo imali prije.Ak netko zna kak nek mi odg.Thanks!
Proguglaj Serials and keys - Unlock the world i nađi MO 2007
__________________
:)
Gospodin Nitko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 21:15   #66
Quote:
Gospodin Nitko kaže: Pogledaj post
Proguglaj Serials and keys - Unlock the world i nađi MO 2007
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 01:19   #67
MS Office - Q&A - zbirna tema (Word, Excel, PowerPoint...)

Kako narihtat u Microsoft Officu da ima onu provjeru gramatike, pokusala sam preko Spelling & Grammar, no pise mi da nemam Office Proofing Tool, link za skinut?
midsummer is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 12:54   #68

Vidim da tema nije baš aktivna u zadnje vrijeme ali nadam se da će naletit neka dobra duša da mi odgovori

Tipkam u wordu jednu zbirku pjesama (ujedno je to i priprema za tisak) pa mi trebaju neke ''tehnikalije'':
znači, Page setup/Orientation - Landscape
- u opciji Pages / Multiple pages sam izabrala ''2 pages per sheet''.

Ono što pokušavam dobiti je izgled stranice na formatu A4, polegnut landscape ali da na njemu onda budu smještene okomito 2 stranice teksta - kao knjiga. U biti, sa ovim svim navedenim postavkama sam to i dobila samo, da li postoji neka opcija da se ubaci neka linija po sredini lista papira, kad se isprinta da se vidi? I kako da narihtam da u print preview vidim tako napisan tekst ali u landscape formatu, jer mi stalno izbacuje Portrait view i dok pišem tekst isto ga tipkam na A4 stranici, Portrait.
Uuuf, al sam ga zakomplicirala, nadam se da ste skužili šta m treba
tartaruga is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2010., 00:18   #69
Quote:
tartaruga kaže: Pogledaj post
Ono što pokušavam dobiti je izgled stranice na formatu A4, polegnut landscape ali da na njemu onda budu smještene okomito 2 stranice teksta - kao knjiga. U biti, sa ovim svim navedenim postavkama sam to i dobila samo, da li postoji neka opcija da se ubaci neka linija po sredini lista papira, kad se isprinta da se vidi? Uuuf, al sam ga zakomplicirala, nadam se da ste skužili šta m treba
Baš si zakomplicirala.
Bolje da si otvorila novu temu sa novim naslovom, a ne dizati staru iz arhive

Ako želiš postaviti tekst knjige u Landscape pogledu tada probaj pisati u stupcima (kreiraj dva stupca na Landscape)
Za printanje knjige pogledaj ovdje za 2003 kao smjernicu za Word 2007. Naravno trebaš voditi računa i kakav printer imaš.

ovo je od Worda 2003
Ivan_C is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2010., 09:02   #70
Ma sve sam to napravila, jedino sam izabrala ovu opciju ''2 pages per sheet'' i kad se printa ispada ok. Ono što me zanima je da li se za printanje može dobiti ova linija po sredini stranice, da se na isprintanom papiru vidi ''fizički'' razmak između te 2 stranice?
Sorry na komplikaciji



I možeš mi molim te, objasniti koja je razlika u ovim opcijama ''2 pages per sheet'' i ''Book fold''? Ja baš ne vidim neku razliku kad prebacujem s jedne opcije na drugu?
Hvala!

Zadnje uređivanje tartaruga : 31.10.2010. at 10:31.
tartaruga is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2010., 16:30   #71
Quote:
tartaruga kaže: Pogledaj post
Ma sve sam to napravila
?
Quote:
tartaruga kaže: Pogledaj post
jedino sam izabrala ovu opciju ''2 pages per sheet'' i kad se printa ispada ok.
Pa u čemu je onda problem?
Quote:
tartaruga kaže: Pogledaj post
Ono što me zanima je da li se za printanje može dobiti ova linija po sredini stranice, da se na isprintanom papiru vidi ''fizički'' razmak između te 2 stranice?
Može. Nacrtaš jednu liniju na sredini između dva stupca. Ako imaš puno listova tada koristi Watermark
- Ovdje imaš sliku koju možeš importirati u Watermark
Tako da bi to izgledalo ovako kao na slici (dakle linija između dva stupca).



Quote:
tartaruga kaže: Pogledaj post
I možeš mi molim te, objasniti koja je razlika u ovim opcijama ''2 pages per sheet'' i ''Book fold''?
S obzirom na broj tvojih postova na ovom forumu iznenađen sam ovim pitanjem
- ''2 pages per sheet''
- ''Book fold''
Ivan_C is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 09:49   #72
Quote:
Ivan_C kaže: Pogledaj post
?
Pa u čemu je onda problem?]

Quote:
Ivan_C kaže: Pogledaj post
?
S obzirom na broj tvojih postova na ovom forumu iznenađen sam ovim pitanjem
Ok, malo ironije i sarkazma ne škodi
Glavno da ispada onako kako bi trebalo.


Hvala, iskemijat ću nešto sa tim watermarkom.
tartaruga is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 11:06   #73
Dal neko zna dal se mogu one strelice u wordu malo savijat? Treba mi dvosmjerna strelica ali koja neće ići samo sto posto ravno. Trebam je malo saviti.
Danny Z. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 20:02   #74
Excel Template For Fixtures and Tables

evo sto me zanima....
jel mi moze netko reci najjednostavniji nacin za ovo napraviti...
znaci ja bi radio ovako,unosio bi vamo rezultate



i da mi se to generira u tablicu koja bi izgledala ovako




jel mi moze netko reci najjedniostavniji nacin za ovo skuzit...tj koje formule bi trebao unositi i na koji nacin da bi se rezultati unosili u tablicu koja bi se sama generirala...znaci i broj pobjeda...utakmica....bodova i sve ostalo...
ako vam je sto nejasno u ovome pitajte pa vam objasnim...
ali mislim da cete skuziti sto zelim
googlao sam po netu i ovo sam nasao vamo

http://exceltemplate.net/sports/bund...dule-20102011/

ali to mi je malo komplicirano..ja bi to radije radio u jednom sheetu...i ovakvu tablicu kakvu sam ja stavio a ne ovu opširnu kakva je ona zapravo....

pa eto...cijenio bih jako ako mi mozete pomoci
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 21:00   #75
Sorry za off,
ali zar ti ne bi bilo lakše napraviti poveznicu u excelu sa već postojećim linkom na www (rezultati po kolima i tablica), imaš samo updajte da napraviš. (Sve ti prebacuje u excel)
Rezultat je isti a nema manuelnog unosa.

Nemam baš primjer za ovo što tebi treba, a slabo vremena ovih dana.Pozz.
__________________
Ako je znanje moć, bar znam zašto sam nemoćan.
fooreest is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 21:55   #76
kako mislis napravi poveznicu...(nekuzim tu rijec xD hahah...jel to znaci ''link''?)
ma evo uspio sam ,samo sam mjenjao sve ovo,tj zamjenio imena klubova i promjenio raspored...samo pitanje je kako ce to raditi ako je vise od 18 klubova :S (ako je manje cini mi se da nebi trebalo biti problema)....recimo ako obrađujem neku ligu koja ima 24 kao engleski championship...
cini mi se da bi onda morao malo proucit kako i sta pa dodat neke formule...tj iste formule sa malo izmjenjenim podacima
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 23:33   #77
Quote:
Mortiis kaže: Pogledaj post
evo sto me zanima....
Bilo je nedavno slično pitanje, čini mi se.

Loše ti je i rezultate i tablicu držati u istom sheetu, ružno će izgledati.

Nije neka znanost izračunati koliko tko ima bodova, jedino što sortiranje treba ići ili ručno ili pomoću makroa.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 02:04   #78
Quote:
Mortiis kaže: Pogledaj post
jel mi moze netko reci najjedniostavniji nacin za ovo skuzit...tj koje formule bi trebao unositi i na koji nacin da bi se rezultati unosili u tablicu koja bi se sama generirala pa eto...cijenio bih jako ako mi mozete pomoci
probaj vidjeti mogu li ti ove upute i formule pomoći

- Vođenje evidencije nogometnih rezultata u Excelu
Ivan_C is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 17:36   #79
Microsoft Office

Ovo je možda malo glupo pitanje, ali baš se i ne snalazim sa ovakvim stvarima pa da pitam tu. Nedavno sam nabavila novi laptop, os je windows 7 i sad me eto zbunjuje zašto nisam dobila i cijeli Microsoft Office, uopće nemam Word i skoro nijedan dokument ne mogu otvoriti... Kako da ga nabavim/instaliram?
Anwyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 18:08   #80
A zasto bi dobila cijeli Office ??? Kako ga nabaviti ?? Kupiti ga ili se "snaci" na netu !!
__________________
Luzifer666
Luzifer666 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:33.