Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2010., 00:41   #21
vesp to govoris o yogi il? Sad nist ne kuzim kaj trebam upisat u torrent da dodem do tog dvd-a? Kaj je ovaj novi sa girjama? Ja ih nemam edit: sad mi je mozak proradio, mislila si na plank-vjezbu
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"

Zadnje uređivanje suzuki750 : 20.09.2010. at 01:00.
suzuki750 is offline  
Old 20.09.2010., 04:27   #22
Quote:
suzuki750 kaže: Pogledaj post
Yoga meltdown je skinut sa torrenta? Ja sam ga tražila al bezuspješno
Ne, sorry Kupila sam ga sa ebay.
__________________
I remember years ago someone told me I should take caution when it comes to love...
I did...
I did.
Green-Eyed-Fairy is offline  
Old 22.09.2010., 23:59   #23
ja sam na levelu 2 day 3 i umirem ja sam na levelu 2 day 3 i umirem
nema odustajanja !!!
__________________
<3 08.04.2010 <3
kikica02 is offline  
Old 23.09.2010., 09:04   #24
Quote:
Vespers kaže: Pogledaj post
Suzuki, to je tzv. plank. Je, ubitačan je, ali je bomba. Danas sam se namučila na windshield wipersima. Fiju!
Plank već dugo radim, u raznim varijacijama. Mrzim tu vježbu , al' je stvarno učinkovita.
Gipsyqueen is offline  
Old 24.09.2010., 16:34   #25
aaaaaaa.. konačno sam si pustila bfbm!!

sreća da nemam susjede ispod! umrla sam, čak je i jillian darežljiva, nekak mi se čini da daje više odmora nego u nmtz, posustala par puta ali za 1 puta sam zadvoljna! ... mislim da ne trebam pisat da se bojim da mi se parketi ne dignu od litra i litra znoja!
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Old 26.09.2010., 22:39   #26
Odradila sam BFBM. Jebem joj mamicu
Posisala sam sav zrak u stanu.

Al mi se sviđa. Brzo vrijeme prolazi i vježbe su skroz fora. Ajl stik to it sad kad je vrijeme u banani.
Sheeva is offline  
Old 27.09.2010., 12:43   #27
Jillian zvana matica.
Vi ste sve njen Borg.
Ona radi od vas svoje ženke vojnike.
Tko zna čime vam ispire mozak na tim snimkama.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 27.09.2010., 14:12   #28
Kladim se da bi i Stipe skupa sa svim muškima na Rekreaciji bar malo dihao na glas na BFBM, ziher sam

Jillian is the godess

Obožavam njezine "psovke" i "prijetnje"
Vespers is offline  
Old 27.09.2010., 14:46   #29
Ciao cure,

molila bi ako mi neka moze poslat na PP torrent link za vjezbe da i ja pokusam s Jillian

Hvala
__________________
Kad srce kaže dijete, ne kaže Hrvatska
bebać is offline  
Old 28.09.2010., 01:41   #30
skroz je dobar ovaj koncept, ja sam iz mirovanja i išla sam danas po prvi put raditi s njom prvi stupanj 30 day shreda. super je to smišljeno pustiš mozak na pašu da si ne smišljaš sam trening, kratko je- nije da mi se ne da vježbati, ali doma nemam komoditet dvorane i bila bi mi tlaka da to sad traje i traje. a i ne kisneš do ffitnes, to je neprocjenjivo.

green eyed fairy- ta yoga, kakva je?
mmmila is offline  
Old 28.09.2010., 11:52   #31
Znači isplati se skinuti bfbm i nmtz?

Ja sam skinula 30day shred i dosadno mi je to. Nekako mi nije motivirajuća JM. Ja radim sa Chalene Johnson - Turbo Jam i ChaLean Extreme i nešto malo turbo fire, tj. jedan cd od 16 min. hiita. Ona mi je zakon, nabrijana i žestoka.
Sopor is offline  
Old 28.09.2010., 12:02   #32
30day shred je super jer traje kratko, 25ak minuta. Mislim ga ugurat ujutro prije posla za razbuđivanje.
BFBM je ubojica.
Sheeva is offline  
Old 28.09.2010., 12:20   #33
Quote:
Sopor kaže: Pogledaj post
Znači isplati se skinuti bfbm i nmtz?

Ja sam skinula 30day shred i dosadno mi je to. Nekako mi nije motivirajuća JM. Ja radim sa Chalene Johnson - Turbo Jam i ChaLean Extreme i nešto malo turbo fire, tj. jedan cd od 16 min. hiita. Ona mi je zakon, nabrijana i žestoka.
može pitanje dali znaš koliko traje Turbo Fire, mislim na kalendar ?
stayfit is offline  
Old 28.09.2010., 13:10   #34
Quote:
stayfit kaže: Pogledaj post
može pitanje dali znaš koliko traje Turbo Fire, mislim na kalendar ?
Skinula sam si bila te dokumente i plan vježbanja i jela, ali sam obrisala. Nisam ziher, mislim da nekih 3mj. ako se dobro sjećam.
S tim da je ona još napravila i neki hybrid kalendar turbo fire+chaLean Extreme... - to je za dugoročno, kao - for life...

Znači - Bfbm je cardio, a nmtz je oblikovanje/snaga?? Jel' to točno?
Volim žestoke treninge.
Malo mi je problem jer mi sama Jillian nekako nije legla. Ali ako su ova dva programa žešća i nabrijanija od 30dS - onda ih svakako skidam!!
Sopor is offline  
Old 28.09.2010., 14:19   #35
Sad sam gledao nekoliko videa sa tom ženom na Youtubeu. Ženska je jebena luđakinja. Ne razumijem što ljudi vide u njoj. Filozofije treniranja koje ona ima i upotrebljava su ozbiljno uznemirujuće. Forsira ljude da treniraju 4 sata dnevno tokom 4 mjeseca s motivirajućim riječima tipa "the only way you're gonna move down from that treadmill is if you die" ili "I don't care if you die on this floor, you better die looking good". Pa ljudi bi trebali naučiti uživati u sportu i rekreiranju, a ne zamrziti to. Ona ljude ne uči osnovnim motivirajućim filozofijama s kojima bi oni kasnije mogli motivirati sami sebe. Ti ljudi koji dramatično smršave će se nakon tog njezinog treninga kasnije vjerovatno vratiti u staro stanje ili će ostati fit ali će biti depresivni jer se nisu suoćili s pravim razlozima koji su ih doveli do onakve debljine. Inače agresivnost i njezinu primjenu ne smatram pametnim rješenjem ili metodom za bilo šta, a pogotovo treniranje. Ženska mi se nije nimalo svidjela.

P. S. I jebeno je ružna. Kad sam vidio onu arogantnu grimasu koju vjerovatno smatra osmjehom usrao sam se.
Coffee Addict is offline  
Old 28.09.2010., 14:24   #36
Šta si se tako uznemirio? Odi rađe traži self timer na mobitelu.

Ne znam šta si to gledo, al niko nikog ne forsira da trenira 4 sata dnevno tokom 4 mjeseca, bar nema riječi o tome u ovome šta sam ja skinula.
Najobičniji dvd s vježbama od 25 i 45 minuta, odlično složeni, kombinacija cardija i vježbi snage. I dec it.
Sheeva is offline  
Old 28.09.2010., 14:57   #37
Quote:
Coffee Addict kaže: Pogledaj post
Sad sam gledao nekoliko videa sa tom ženom na Youtubeu. Ženska je jebena luđakinja. Ne razumijem što ljudi vide u njoj. Filozofije treniranja koje ona ima i upotrebljava su ozbiljno uznemirujuće. Forsira ljude da treniraju 4 sata dnevno tokom 4 mjeseca s motivirajućim riječima tipa "the only way you're gonna move down from that treadmill is if you die" ili "I don't care if you die on this floor, you better die looking good". Pa ljudi bi trebali naučiti uživati u sportu i rekreiranju, a ne zamrziti to. Ona ljude ne uči osnovnim motivirajućim filozofijama s kojima bi oni kasnije mogli motivirati sami sebe. Ti ljudi koji dramatično smršave će se nakon tog njezinog treninga kasnije vjerovatno vratiti u staro stanje ili će ostati fit ali će biti depresivni jer se nisu suoćili s pravim razlozima koji su ih doveli do onakve debljine. Inače agresivnost i njezinu primjenu ne smatram pametnim rješenjem ili metodom za bilo šta, a pogotovo treniranje. Ženska mi se nije nimalo svidjela.

P. S. I jebeno je ružna. Kad sam vidio onu arogantnu grimasu koju vjerovatno smatra osmjehom usrao sam se.
ha ha ha...

cijeli taj komplet njezinih vježbica i filozofiju koju prodaje je tipično kompleksaško američko sranje.

Ceo fudbal je tu promašen, ali čemu kvarit ljudima zabavu...
Schockrae is offline  
Old 28.09.2010., 15:06   #38
Quote:
Schockrae kaže: Pogledaj post
cijeli taj komplet njezinih vježbica i filozofiju koju prodaje je tipično kompleksaško američko sranje.

Ceo fudbal je tu promašen, ali čemu kvarit ljudima zabavu...
Dobro ti kažeš.

Quote:
Sheeva kaže: Pogledaj post
Šta si se tako uznemirio? Odi rađe traži self timer na mobitelu.


Ma pogledaj ove linkove:
http://www.youtube.com/watch?v=ovfW5...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=V19C6...eature=related
Coffee Addict is offline  
Old 28.09.2010., 15:10   #39
Isuse Kriste. Ovo je fakat sajko.

Oke, ovi dvd-ovi s vježbama nemaju apsolutno nikakve veze s ovim.
Tamo je simpatična i smješka se i baca fore stalno.
Naprimjer: http://www.youtube.com/watch?v=uy3m3...eature=related

Dakle, šuš.
Sheeva is offline  
Old 28.09.2010., 15:21   #40
Ma, ona i sama kaze da je taj show The Biggest Loser totalno pretjeran i da je ono sto im rade u kampusu za mrsavljenje cisto ludilo.

I snimaju ih 6 tjedana po principu Big Brother.

Ali ipak pobjednik ide doma s 250k dolara, a trener pobjednika sa 100k dolara.

A njeni dvd-i su izvrsno napravljeni.
Chris Blue is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:29.