Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2017., 13:41   #2441
Quote:
asjusha kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipa, tražim malu pomoć...

Totalno sam nova u ovom svemu i beba mi dolazi za 3 mjeseca pa istražujem koju autosjedalicu uzeti. Gledala sam na ovom linku autosjedalice. Zanime ma koji brand ima najsigurnije autosjedalice i koje imaju dobar omjer cijene i kvalitete?

Hvala vam puno !
Uvijek volim preporučiti Maxi cosi jer stvarno sa njima imam dobra iskustva (jaje Pebble je preživjelo 4 bebe u 5 godina, a u Pearl se vozi druga beba a kod mene je korištena 3 godine), a i cijene su umjerene i dobro prolaze na testovima
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 09:35   #2442
Quote:
petra_wb kaže: Pogledaj post
Ufffff bas mi je krivo zbog vas Doduse, krivo mi i zbog mene jer sam se ponadala da cu doci do te sjedalice. Ali u svakom slucaju, dobro za vas da se poteglo to pitanje i da ste odmah otkrili da u biti niste kupili ono sto pise da ste kupili.
Evo da javim, advansafix II više nema. Bubamara Slo na svojim stranicama i u katalogu i dalje drži II, na računima također, a prodaje novi model. Upozorila sam ih da su to dvije različite sjedalice. Uvjeravali su me da je II od 9-18 kg Mi smo na kraju ostavili III nadam se da će biti ok.
Exclusive is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 20:12   #2443
Moj deckic ima 107 cm i tezak je 17 kg i razmisljam lagano o nabavi nove AS. Dosad smo bili vjerni Maxi Cosi - prvo Pebble i onda Tobi odnosno Pearl u drugom autu. Inace je mrsav i malo visi od prosjeka. Gledala sam MC Rodifix Air Protect: https://www.magicbaby.hr/catalog/pro...1/category/95/ - ima li tko iskustva??
Imate li jos neku drugu preporuku?
zanuimljiva mi je i ova: https://www.babycenter.hr/cybex-auto...86-662749.html
i oVa (al malo preskupa): https://www.babycenter.hr/cybex-auto...00-604820.html
__________________
A rabbit a day keeps the doctor away.
HarveyNorman is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 04:26   #2444
HarveyNorman, preporučujem ovaj Cybex Solution M fix. Također smo imali u užem izboru MC Rodifix Airprotect pored ovog Cybexa i uzeli Cybex na kraju na akciji u Babycenteru(nisu, doduše, imali baš velik izbor boja, ali nije nam to bio neki veliki faktor). Super nam je sjeo u auto, curki se sviđa, a i ona je također dugačka i tanka.
Ima dobre ocjene također, i na ADAC-u , a i na domaćim testovima.
Redovna cijena je bila 1350kn, mi smo platili 1150kn. MC je bio oko 1500kn. Te dvije sjedalice su, inače,meni dosta slične. Pisala sam već prije o ovome par stranica prije. Specifikacije su vrlo slične, ocjene također. Cijena Cybexa je bolja.


Poslano sa mog LG-D410 koristeći Tapatalk

Zadnje uređivanje Light Green : 31.12.2017. at 04:40.
Light Green is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 19:16   #2445
Hvala!! Treenutno je Cybex isto na akciji - 1149 u Baby centru, a Airprotect MC 1200 kn na akciji u Magic baby. U MC je sjeo i cini mi se ok, idemo onda i Cybex uzivo pogledati pa cemo vidjeti. Hvala na recenziji
__________________
A rabbit a day keeps the doctor away.

Zadnje uređivanje HarveyNorman : 31.12.2017. at 20:39.
HarveyNorman is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 22:02   #2446
Ako netko ima iskustva, sto biste preporucili izmedju Maxi Cosi Pebble i Maxi Cosi Cabrio Fix?
Mrcinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 22:24   #2447
Quote:
Mrcinica kaže: Pogledaj post
Ako netko ima iskustva, sto biste preporucili izmedju Maxi Cosi Pebble i Maxi Cosi Cabrio Fix?
Nemam još nikakvog iskustva jer nisam rodila, ali mi smo se bila dvoumili između Pebble I Pebble plus. Odlučili smo se za plus jer stari model ima službeni rok trajanja 4 ili 5 godina (sorry ne sjećam se vise točno), a novi 10+. Pa ako planirate vide djece, isplati se i to uzeti u obzir.

Sent from my TA-1053 using Tapatalk
Plavusa132 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 10:48   #2448
Quote:
Plavusa132 kaže: Pogledaj post
Nemam još nikakvog iskustva jer nisam rodila, ali mi smo se bila dvoumili između Pebble I Pebble plus. Odlučili smo se za plus jer stari model ima službeni rok trajanja 4 ili 5 godina (sorry ne sjećam se vise točno), a novi 10+. Pa ako planirate vide djece, isplati se i to uzeti u obzir.

Sent from my TA-1053 using Tapatalk

Nisam to znala, hvala na informaciji.
Mrcinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 14:01   #2449
Pebble mi se cini puno udobniji od Cabrio, nekako konkretniji. Najbolje si pogledaj uzivo. Mi smo s Pebble bili jako zadovoljni.
__________________
A rabbit a day keeps the doctor away.
HarveyNorman is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 15:05   #2450
Quote:
HarveyNorman kaže: Pogledaj post
Pebble mi se cini puno udobniji od Cabrio, nekako konkretniji. Najbolje si pogledaj uzivo. Mi smo s Pebble bili jako zadovoljni.
I mi i istog sam mišljenja, iako je nekome razlika u cijeni vrlo bitna pa si uzme ipak Cabriofix

No ako se razmišlja unaprijed, pa se uzme i baza koja je ujedno i za Pearl - onda je odgovor Pebble

Inače na bazu za Pearl 2 way, ide i stari Pebble, ne mora se uzeti Pebble plus
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 15:12   #2451
Mi imamo pebble plus i stvarno je sjedalica zakon. I bas uzeli plus jer namjeravamo imati jos jednu bebu
charmed84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 15:21   #2452
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
I mi i istog sam mišljenja, iako je nekome razlika u cijeni vrlo bitna pa si uzme ipak Cabriofix

No ako se razmišlja unaprijed, pa se uzme i baza koja je ujedno i za Pearl - onda je odgovor Pebble

Inače na bazu za Pearl 2 way, ide i stari Pebble, ne mora se uzeti Pebble plus
Al u tom slučaju Pearl ne može u suprotnu stranu. Pa je po meni svakako bolje 2 way Pearl, a time i Pebble plus.
charmed84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 18:26   #2453
Quote:
charmed84 kaže: Pogledaj post
Al u tom slučaju Pearl ne može u suprotnu stranu. Pa je po meni svakako bolje 2 way Pearl, a time i Pebble plus.
Možda nisam najjasnije napisala: na bazu na koju kasnije ide 2 way Pear ide običan Pebble, ne mora se kupiti Pebble plus (ne znam razliku u cijeni ali sigurno postoji)
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 07:55   #2454
Quote:
Plavusa132 kaže: Pogledaj post
Nemam još nikakvog iskustva jer nisam rodila, ali mi smo se bila dvoumili između Pebble I Pebble plus. Odlučili smo se za plus jer stari model ima službeni rok trajanja 4 ili 5 godina (sorry ne sjećam se vise točno), a novi 10+. Pa ako planirate vide djece, isplati se i to uzeti u obzir.

Sent from my TA-1053 using Tapatalk
sve mc as imaju 10 god rok ne samo nove!
__________________
Žalostan je čovjek u kojemu nije ostalo ništa dječje.
Lauf is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 10:49   #2455
Ima tko kakvih iskustava sa ovim sjedalicama?
https://www.magicbaby.hr/catalog/pro...s/category/95/

Meni je nekako neuvjerljiva upotreba ISOFixa sa onim trakicama...
IgorVG is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 11:39   #2456
Info: Ako netko kupuje MC pebble, u babycentru su na akciji uz učlanjenje u baby center klub, 1160kn
Dekanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 21:56   #2457
I na Magic babyu iz Grupe 1, Britax Romer Safefix, ja kupila. 2000kn

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
Ailani is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 12:07   #2458
Pitanjce: Pebble je ok i kad se koristi bez isofixa? Nakon rodenja planiramo novo auto koji ce imati isofix, a prvi par mjeseci ce biti staro auto bez.
Ovakvih popusta bude cesce? Planiramo tek od 01'05 poceti kupovati
tomorrow2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 14:23   #2459
Ma bez frke se veže remenjem. Čak i u manjim automobilima.
charmed84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 14:28   #2460
Quote:
tomorrow2 kaže: Pogledaj post
Pitanjce: Pebble je ok i kad se koristi bez isofixa? Nakon rodenja planiramo novo auto koji ce imati isofix, a prvi par mjeseci ce biti staro auto bez.
Ovakvih popusta bude cesce? Planiramo tek od 01'05 poceti kupovati
Malo je prtljavo dok se naviknes ali je jednako sigurno

Bude popusta oojekakvih svako malo
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:05.