Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2014., 13:46   #21
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Daj, Sviba, uozbilji se i pusti cure da na miru igraju "košarku"


-Stipe
Sam oćem pomoći
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 14:27   #22
Quote:
banana123 kaže: Pogledaj post
Slažem se.
A vi biste igrale isključivo negdje vani na igralištima ili dolazi u obzir i neka školska dvorana? Npr. platimo si jedan il dva sata tjedno pa igramo bez obzira na vremenske (ne)prilike, a i među ostalim nikad ne znaš hoće li koš bit prazan tamo di dođeš il ćemo se prvih sat vremena natezat s tamo nekim klincima da nam ustupe jedan koš.
Dvorana je super, kaj se mene tiče. Čak je bolja opcija od betona ak se mene pita.
Tko je za?

Apropos mješovitih ekipa- not a good idea. Znam kak to završi, ili postane totalna beskorisna zajebancija ili si frajer nađe priliku da sam sve odigra.
Osim toga, ja osobno nisam u nekoj formi i sad da igram s muškićima, vjerojatno bi patila i kondicija i atmosfera.
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 16:34   #23
Di ima dvorana za iznajmit? Pa ovisno u koje doba dana bi se išlo, ako je prek tjedna možda i bude slobodno. Lijepo mi se na tuskancu čini ja sam u takvoj formi da mi ide dodavanje lopte isplati li se rezerviravat dvoranu za smijuriju?
kukurice is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 18:15   #24
Hmm. Trebat ćemo guglati ili naći neki kontakt. Možda netko od ekipe zna neku dvoranu u centru gdje bi se moglo iznajmiti..
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2014., 12:14   #25
Gotovo svaka osnovna škola koja ima svoju sportsku dvoranu ju i iznajmljuje. Treba vidjet koja lokacija najviše odgovara, da je lako dostupna i da je cijena najprihvatljivija. Čini mi se da se cijene kreću od 150-200 kn za sat vremena, negdje možda i manje.
banana123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2014., 16:35   #26
Treba to dobro ispitati. Za te pare nas ne smije biti ispod 6 fakat jer će izaći previše.
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2014., 17:47   #27
Quote:
banana123 kaže: Pogledaj post
Gotovo svaka osnovna škola koja ima svoju sportsku dvoranu ju i iznajmljuje. Treba vidjet koja lokacija najviše odgovara, da je lako dostupna i da je cijena najprihvatljivija. Čini mi se da se cijene kreću od 150-200 kn za sat vremena, negdje možda i manje.
Da

Quote:
GothicA kaže: Pogledaj post
Treba to dobro ispitati.
Ma nađeš brojeve par škola, okreneš ih 2-3, i popričaš s ravnateljem ili profesorom tjelesnog, već kome su dali da brine oko iznajmljivanja. Jednostavno je


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2014., 20:54   #28
Ajmo, žene, di ste? Nemojte sad zbrisati kad smo na domak uspješnog dogovora
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2014., 21:12   #29
Quote:
GothicA kaže: Pogledaj post
Ajmo, žene, di ste? Nemojte sad zbrisati kad smo na domak uspješnog dogovora
Mogu se i ja prikljuciti? Davno sam igrala kosarku, u osnovnoj. Imam 36 g, pa javite ako padne dogovor.
Ima dvorana i u areni, nemam pojima koliko kosta.

Sent from my GT-P5110 using Tapatalk
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 11:19   #30
Možeš, ofkors. Super, skupljamo se. Ajmo se još skupiti pa da se nekaj i dogovorimo.
Kaj se Arene tiče, to mi baš i nije opcija jer nemam auto i imam sto dana jahanja do tamo. Mislim da je najbolje da negdje oko centra dogovorimo jer centar je centar ili Jarun kako je netko spomenuo jer je tamo lepo ko u bajci No pretpostavljam da je mnogima Jarun daleko opet, tak da nam opet ostaje centar.
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 13:30   #31
Da, i meni je Arena totalno ne na dohvat ruke kao i Jarun pošto sam isto bez auta... Tak da bi centar možda svima ipak bio najprihvatljivije rješenje.
Ja danas kontaktirala u jednu osnovnu školu u centru (Varšavska) čisto da saznam onak okvirno cijenu i dal uopce iznajmljuju, uglavnom cijena je 100kn/h što je čini mi se fakat povoljno, za sada imaju slobodne termine srijedom, čini mi se i petkom al nešto dosta kasno, a može se dogovorit i za neki termin vikendom. Imaju i dvoranu ali i vanjsko igralište s koševima.
banana123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 15:52   #32
100 kn / h vam je super cijena, a vikend je jedino vrijeme kad ćete se uspjeti dogovoriti


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 18:14   #33
Ja bih predložila prvo nalaženje i upoznavanje negdje na otvorenom, da se vidimo i onda dalje dogovorimo što i kako.

Mogu donijeti loptu Kad većini ekipe odgovara, ja ću se prilagoditi. Na srednjoškolskom igralištu ima dosta koševa, tamo će sigurno biti barem jedan slobodan kad mi poželimo zahaklati

EDIT: ako slučajno netko ne zna, srednjoškolsko igralište je tamo u Klaićevoj, iza Mimare
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 18:31   #34
Sviđa mi se ovo s Varšavskom i cijena je ok. Kaj veli ostatak? Možda će vikend biti najbolja opcija. Meni su tipa sad i srijeda i petak zauzeti nekim aktivnostima.
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 21:56   #35
Quote:
GothicA kaže: Pogledaj post
Možeš, ofkors. Super, skupljamo se. Ajmo se još skupiti pa da se nekaj i dogovorimo.
Kaj se Arene tiče, to mi baš i nije opcija jer nemam auto i imam sto dana jahanja do tamo. Mislim da je najbolje da negdje oko centra dogovorimo jer centar je centar ili Jarun kako je netko spomenuo jer je tamo lepo ko u bajci No pretpostavljam da je mnogima Jarun daleko opet, tak da nam opet ostaje centar.
Ja sam vise za jarun, ima tramvaj, ima parking , a i sa bajkom. Al kako pase vecini, nek bude.

Sent from my GT-P5110 using Tapatalk
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 00:18   #36
Quote:
Kymatica kaže: Pogledaj post
Ja sam vise za jarun, ima tramvaj, ima parking , a i sa bajkom. Al kako pase vecini, nek bude.

Sent from my GT-P5110 using Tapatalk
Ja bi isto više bila za Jarun,a k tome mi je i bliže nego centar , no treba sad vidjeti kako drugima paše pa da se iskombiniramo.
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 12:00   #37
Ja sam pak nažalost više za centar jer bih do jaruna imala sat vremena tamo i nazad, zaista previše
banana123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2014., 00:06   #38
Ok, onda centar gledamo. Koliko nas ima ukupno?
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2014., 13:18   #39
Smile

Evo ak bi bio centar, onda sam ja za
banana123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 19:32   #40
Ja sam i dalje za samo što nisam za unaprijed plaćanje dvorane jer baš i nisam imala dobrog iskustva s grupnim nalazenjem, do toga da bi se doslovno pol sata prije otkazivalo. Rane dvadesete sam ako to nije smetnja
kukurice is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:28.