Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2014., 14:12   #61
probaj u Navi-x u search upisat, mozda nesto izbaci
natko1412 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2014., 17:18   #62
Nego, stavio sam si confluence temu sa sedam shortcut ikona i nisu mi radili titlovi. Govorim o gothamu. Stavim pointer na ikonu za titlive i nista. Nema onog gore "download". Vratim confluence sa 5 shortcut ikona i sve radi savrseno... ne znam jel netko imo ovakvih iskustava, ak je nek javi kaj trebam podesit jer podesenja su mi biala kao i ranije.
Puyol2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 13:01   #63
Quote:
romi123 kaže: Pogledaj post
P2P mi uredno radi na Minix-u, Acestream i Sopcast. Međutim, na laptopu sa Vistom (ne pitaj zašto Vista, službeni je) neće, neće i Acestream, izludio sam više. Sve sam isprobao, ali uzalud.

Any help!!!!!
Ma instaliraj Win7 , ja kad sam imao Vistu nista mi nije radiloo na xbmc
natko1412 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 16:28   #64
Jedno možda glupo pitanje budučeg korisnika ovog ili sličnog programa i sustava...mogu li se muzika i filmovi slušati gledati isključivo online sa zadovoljavajučim izborom i kalitetom(filmovi HD)?
Kakva je praksa, šta najviše koriste HTPC korisnici?
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 16:30   #65
Quote:
natko1412 kaže: Pogledaj post
Ma instaliraj Win7 , ja kad sam imao Vistu nista mi nije radiloo na xbmc
Ne mogu dirati OS, službeni je .
Inače ostalo sve radi.
romi123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 16:35   #66
Quote:
VDCOTO kaže: Pogledaj post
Jedno možda glupo pitanje budučeg korisnika ovog ili sličnog programa i sustava...mogu li se muzika i filmovi slušati gledati isključivo online sa zadovoljavajučim izborom i kalitetom(filmovi HD)?
Kakva je praksa, šta najviše koriste HTPC korisnici?
Pa sve ti ide online. Dakle, što bolja i stabilnija veza te veća brzina, to bolje. Naravno i flat. Ako nešto nije od navedenoga dobro, neće biti dobro.
HD sadržaje gledaš bez problema ako su zadovoljeni gornji uvjeti. Filmovi i serije još nekako ali sport neće baš ići tako glatko ako je gornji uvjeti slabiji. Negdje sam pročitao da za XBMC treba biti brzina barem 10 Mbit/sec. Vidim ja kako
XBMC radi kad sam spojen na poslu a kako kad sam doma, naravno da je na poslu veća brzina.
romi123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 17:50   #67
Trenutno dijelim vezu , iako je veza 10 Mbit/sec vuče od 3-6. Sad ču uvesti svoju liniju uskoro znači ispod 10 Mbit/sec nebi trebao to sam shvatio.
Za sport nemam brige jer ga ne gledam.
A imaju li negdje dobri tutorijali za XMBC na naš jezik?
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 20:16   #68
Quote:
natko1412 kaže: Pogledaj post
Ma instaliraj Win7 , ja kad sam imao Vistu nista mi nije radiloo na xbmc
Ja sam do sada imao desetke operativnih sustava, za XBMC ti mogu reći da mi ne radi na originalnom Windows 7. Jednostavno zamrzne poslije pokretanja i kreće ubijanje procesa, praktički ruši windows. Nisam istraživao što je, ali nije trivijalno.

Na Linuxu radi.

Na ostalim nisam probao.
__________________
408 Request Time-out 503 service unavailable
wand_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 22:22   #69
Quote:
wand_1 kaže: Pogledaj post
Ja sam do sada imao desetke operativnih sustava, za XBMC ti mogu reći da mi ne radi na originalnom Windows 7. Jednostavno zamrzne poslije pokretanja i kreće ubijanje procesa, praktički ruši windows. Nisam istraživao što je, ali nije trivijalno.

Na Linuxu radi.

Na ostalim nisam probao.
Ja sam bez problema instalirao na original Win 7 i 8, na nekoliko računala, bez ikakvih problema rade, nema smrzavanja, ne guta resurse, ništa. I Frodo i Gotham, svejedno. Problem je negdje drugdje. Android također bez problema, jedino nisam ni na jedan Linux do sada.
romi123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 22:27   #70
Quote:
VDCOTO kaže: Pogledaj post
A imaju li negdje dobri tutorijali za XMBC na naš jezik?
Nisam baš vidio nešto posebno.

Inače, sama instalacija i podešavanje se može obaviti i sa udaljene lokacije,
npr, preko Team Viewera. Tako sam instalirao na dva računala sa Win 7 i Win 8 bez problema. Naravno da je lakše direktno ali eto, može i remote.
romi123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 19:12   #71
Quote:
romi123 kaže: Pogledaj post
Ja sam bez problema instalirao na original Win 7 i 8, na nekoliko računala, bez ikakvih problema rade, nema smrzavanja, ne guta resurse, ništa. I Frodo i Gotham, svejedno. Problem je negdje drugdje. Android također bez problema, jedino nisam ni na jedan Linux do sada.
Bit će driveri..
__________________
408 Request Time-out 503 service unavailable
wand_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 19:59   #72
Jel ima tko instaliran Tv Dixie ili TV On Tapp ili kako se već zove jer je mijenjao ime nekoliko puta... Ili neki drugi EPG / PVR TV koji radi?

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
DankoBananko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 23:56   #73
Quote:
romi123 kaže: Pogledaj post
Pa sve ti ide online. Dakle, što bolja i stabilnija veza te veća brzina, to bolje. Naravno i flat. Ako nešto nije od navedenoga dobro, neće biti dobro.
HD sadržaje gledaš bez problema ako su zadovoljeni gornji uvjeti. Filmovi i serije još nekako ali sport neće baš ići tako glatko ako je gornji uvjeti slabiji. Negdje sam pročitao da za XBMC treba biti brzina barem 10 Mbit/sec. Vidim ja kako
XBMC radi kad sam spojen na poslu a kako kad sam doma, naravno da je na poslu veća brzina.
Gdje god da si to citao, nije istina. Ja doma na 4 Mbit/s bez problema gledam full HD na XBMC.
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 08:11   #74
...mozda filmove i serije u 720p ali live stream sportskih prijenosa cisto sumnjam da gledas...osobno imam brzunu 15mbps pa mi nekad znaju stekat sopcast i acestreamovi a tebi na 4mbps mislim da nece ici...
mariodjk is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 11:28   #75
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ekipa s posla je narucila X7 za 49.99$ +9$ iz Kine, doslo fino zapakirano, radi. Koliko vidim, cijena X8 je ipak skoro duplo vise. Zato pitam.
Ovo mi izgleda povoljno,molim te pitaj za koliko im je dana stiglo,i jeli to stvarno original,hvala?pozz
__________________
Daruvar
dfranc is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 15:56   #76
Quote:
mariodjk kaže: Pogledaj post
...mozda filmove i serije u 720p ali live stream sportskih prijenosa cisto sumnjam da gledas...osobno imam brzunu 15mbps pa mi nekad znaju stekat sopcast i acestreamovi a tebi na 4mbps mislim da nece ici...
Potpisujem
romi123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 16:03   #77
Quote:
dfranc kaže: Pogledaj post
Ovo mi izgleda povoljno,molim te pitaj za koliko im je dana stiglo,i jeli to stvarno original,hvala?pozz
Budite jako oprezni, to je u pola cijene od originala (Geekbuying 119,90 USD), a u Chipoteci 1099 kn.
Bojim se da to ne može biti original, ne razumijem kako ga netko može prodavati po toj cijeni ako je pravi.
romi123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 19:23   #78
Quote:
romi123 kaže: Pogledaj post
Budite jako oprezni, to je u pola cijene od originala (Geekbuying 119,90 USD), a u Chipoteci 1099 kn.
Bojim se da to ne može biti original, ne razumijem kako ga netko može prodavati po toj cijeni ako je pravi.
Bitnije je da li radi i kako radi
__________________
408 Request Time-out 503 service unavailable
wand_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 19:32   #79
Quote:
mariodjk kaže: Pogledaj post
...mozda filmove i serije u 720p ali live stream sportskih prijenosa cisto sumnjam da gledas...osobno imam brzunu 15mbps pa mi nekad znaju stekat sopcast i acestreamovi a tebi na 4mbps mislim da nece ici...
ja isto imam 4mbps, streamovi filmova HD uglavnom rade(ako source ima brze servere), ali utakmice ne mogu sopcast ni acestream... moze se naci
vrlo dobra slika SD koja ne steka, ali HD nikako ne ide...
natko1412 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 21:21   #80
Meni na iskonu id 8mbps sve radi... Ali na žici. Mislim da je i to vrlo bitno
DankoBananko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:13.