Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.01.2014., 13:35   #41
I moj Mars je u vagi u 8k..
Radi konjukciju sa SA u vagi takodjer 8k
trigon ASC
trigon sunce
trigon merkur
sextil MC



Imam veci nos, duzi, ne mrsav i ne pupast..srednji...
__________________
Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?(M. Selimovic)
Bubica30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 14:35   #42
Moja majka ima Mars0Saturn u Strijelcu, a nema velik nos.
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 16:56   #43
Quote:
magic potion kaže: Pogledaj post
Moja majka ima Mars0Saturn u Strijelcu, a nema velik nos.
Saturn općenito ne daje veličinu nosu već ružnoću, grbavost, koščatost, "konkretnost" i te stvari.

I za opis nosa je iznimno važan ASC koji pored ostaloga opisuje i dojam koji nos ostavlja, ponekada nos iako ružan ljudima pristaje uz osobnost ili obrnuto.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 12:31   #44
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Saturn općenito ne daje veličinu nosu već ružnoću, grbavost, koščatost, "konkretnost" i te stvari.

I za opis nosa je iznimno važan ASC koji pored ostaloga opisuje i dojam koji nos ostavlja, ponekada nos iako ružan ljudima pristaje uz osobnost ili obrnuto.
Pa ni u tome je ne mogu prepoznati.
Asc je u Vodenjaku, ali na njoj nema ništa uransko, ništa neobično, ništa što odskače itd...Nju bolje opisuju Venera i Mjesec u 1. polju.
Ima baš rakovsko lice, a smatrali su je lijepom ženom.
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2014., 20:29   #45
Quote:
kodlioko kaže: Pogledaj post
Ma meni bas smeta. Jako sam nesigurna zbog toga, u svemu.. narocito u ljubavi. Upropastih sve veze. Operisala bih ga ali se plasim kako ce ispasti. Zato bih i volela da vidim karte Emine i Ksenije koje su uspesno operisale. Izgledaju deset puta bolje nego pre.
Pitala si dva puta za kartu Emine Jahović.

http://tinypic.com/r/124dobs/5
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2014., 23:11   #46
Quote:
magic potion kaže: Pogledaj post
Pitala si dva puta za kartu Emine Jahović.

http://tinypic.com/r/124dobs/5
Hvala! Samo sto ja ne znam da je protumacim
kodlioko is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2021., 16:11   #47
Navodno muškarci s podznakom u škorpionu imaju rimski nos. Slavne osobe s ovim aspektom: Hugo Black, James Caan, Sigmund Freud, Mark Harmon, Robin Williams.... Poznajem dvije muške osobe s asc škorpion i obojica imaju rimski nos.
Nomen.Est.Omen is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2021., 20:35   #48
Quote:
Nomen.Est.Omen kaže: Pogledaj post
Navodno muškarci s podznakom u škorpionu imaju rimski nos. Slavne osobe s ovim aspektom: Hugo Black, James Caan, Sigmund Freud, Mark Harmon, Robin Williams.... Poznajem dvije muške osobe s asc škorpion i obojica imaju rimski nos.
Znam i ja jedan primjer, istina u njegovom slučaju
Ali opet nije to u svim primjerima, vjerojatno ovisi i o aspektima na Asc, gdje je vladar, sta radi, dispozitor vladara..
__________________
Sve što ja rukom dotaknem ili povredim ili porušim
shamelesss is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2021., 20:43   #49
Quote:
shamelesss kaže: Pogledaj post
Znam i ja jedan primjer, istina u njegovom slučaju
Ali opet nije to u svim primjerima, vjerojatno ovisi i o aspektima na Asc, gdje je vladar, sta radi, dispozitor vladara..
To definitivno, ali ako nema nekih aspekata trebalo bi biti ovako. Ako se ne varam, npr. aspekt sa suncem je povećanje, sa saturnom umanjenje?
Nomen.Est.Omen is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2021., 21:56   #50
Quote:
Nomen.Est.Omen kaže: Pogledaj post
To definitivno, ali ako nema nekih aspekata trebalo bi biti ovako. Ako se ne varam, npr. aspekt sa suncem je povećanje, sa saturnom umanjenje?
Jupiter uvećava na način da se pod njegovim utjecajem nos proširuje. Pročitaj malo prethodne stranice, o svemu tome smo pisali.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2021., 01:08   #51
Recimo ja imam Asc lav sunce kvadrat podznak, i imam veliki nos i ima grbu
Znam osobu ima Jupiter u dvanaestoj u konjukciji sa Asc i ima sirok nos, ovo što je Fish rekla
__________________
Sve što ja rukom dotaknem ili povredim ili porušim
shamelesss is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2021., 09:13   #52
Interesantno je kako su žene generalno nezadovoljne svojim nosom. To svakako ima smisla s obzirom da im je prirodnija Venera, a nos je Mars.

Kod mene je stanje s nosom idealno. Dosta ljudi mi je dalo kompliment za izgled nosa zbog njegove pravilnosti i veličine, općenito simetričnosti lica i fizionomije. U pitanju je vjerovatno genetika jer oba roditelja imaju simetrično lice, a ja nememam naglašen znak Vage koji bi upućivao na simetričnost.
Ali po natalnoj se možda ne bi moglo pretpostaviti tako jer Ma u 1. kući, So0Pl, Ma60Pl, Ma60So, Mo u Lavu, Ve u Jarcu..


Zanima me kako bi se moglo vidjeti, možda u kartama poznatih ličnosti, aspekti koji bi upućivali na želju za estetskim zahvatima na nosu ili eventualno urađen estetski zahvat
Ice_scorpio is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2021., 15:10   #53
Quote:
Ice_scorpio kaže: Pogledaj post
Interesantno je kako su žene generalno nezadovoljne svojim nosom. To svakako ima smisla s obzirom da im je prirodnija Venera, a nos je Mars.

Kod mene je stanje s nosom idealno. Dosta ljudi mi je dalo kompliment za izgled nosa zbog njegove pravilnosti i veličine, općenito simetričnosti lica i fizionomije. U pitanju je vjerovatno genetika jer oba roditelja imaju simetrično lice, a ja nememam naglašen znak Vage koji bi upućivao na simetričnost.
Ali po natalnoj se možda ne bi moglo pretpostaviti tako jer Ma u 1. kući, So0Pl, Ma60Pl, Ma60So, Mo u Lavu, Ve u Jarcu..


Zanima me kako bi se moglo vidjeti, možda u kartama poznatih ličnosti, aspekti koji bi upućivali na želju za estetskim zahvatima na nosu ili eventualno urađen estetski zahvat
boldano - istina.

zanimljivo je da je ova tema isplivala baš kad nakon dugo vremena opet imam issue sa svojem nosom i to nakon jedne fotke.
imam nos koje valjda 95,8% onih spremnih na operaciju bi željelo imati (ukratko, mali dječji nosić) a meni je uvijek bio bezvezan i neodgovarajući mojoj 'strašnoj i opasnoj prirodi'.
natalno se to očituje kroz sveprisutne veneru i mars i njihovu međusobnu recepciju.

i naravno, ljubitelj sam markantnih marsovsko plutonovskih saturnovskih noseva.
__________________
short circuit
rubylee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:24.