Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.05.2008., 12:33   #21
Quote:
žalosna sova kaže: Pogledaj post
Zašto se krijete?
ne krijemo se..
samo ne želimo da nas i tamo prati ovdašnji status razaračica brakova..
_mia_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 12:47   #22
Ako se kome da pratiti moje aktivnosti na forumu, iskrici, portalu za rastavljene, chatu gay serbia , blogu, facebooku, my spaceu, googlu, flickr-u, planinarskom forumu, samo naprijed. Drago će mi biti da nekoga interesiram. Pa makar i MUP
žalosna sova is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 13:04   #23
Quote:
žalosna sova kaže: Pogledaj post
Ako se kome da pratiti moje aktivnosti na forumu, iskrici, portalu za rastavljene, chatu gay serbia , blogu, facebooku, my spaceu, googlu, flickr-u, planinarskom forumu, samo naprijed. Drago će mi biti da nekoga interesiram. Pa makar i MUP
iznenadila bi se što sam sve doživjela u ovih par godina što surfam netom..
i ti bi mjenjala profile..
p.s. ne bavi se mup s time..
_mia_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 13:11   #24
Ti si zločko, ŽS. Inače ja bih ponovio tvoje pitanje ( u bla bla NgO-i bla bla djelu ) za moderatora. Šta ( potencijalna ) udruga želi postići, strategija, razvoj, financiranje? Koji je fokus interesa? Primarni, sekundarni, tercijalni, kvartalni, kvintalni,....?
Ili je to zamišljeno poput kluba mrtvih pjesnika s razlikom da će ovo biti klub razvedenih - malo slatko okupljalište gdje ćemo djeliti svoje životne priče i probleme?

Lijep pozdrav.

PS. Inače lijep site.....dobro zamišljen i izveden mada, za moj ukus, presvaštaren, od prognoze do tečajne liste....ali kvalitetno obrađen.....congratulation.
zodax is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 13:59   #25
Quote:
_mia_ kaže: Pogledaj post
iznenadila bi se što sam sve doživjela u ovih par godina što surfam netom..
i ti bi mjenjala profile..
p.s. ne bavi se mup s time..
Na netu sam od 93. Znam jaaaaakooooo dobro što ima na netu .
By the way, Žalosna Sova je muški lik u ekipi Vukova sa Ontarija, tako bunim mlađu generaciju, koja mi daje podršku kao "jadnoj" ženskoj.

Zodaxe, mi smo stari NGO lavovi, pa nećemo sada tražiti iglu u nekoliko velikih plastova sijena
žalosna sova is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 14:01   #26
Quote:
_mia_ kaže: Pogledaj post
ne krijemo se..
samo ne želimo da nas i tamo prati ovdašnji status razaračica brakova..
yes...
Coco_Chanel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 14:03   #27
Quote:
_mia_ kaže: Pogledaj post
iznenadila bi se što sam sve doživjela u ovih par godina što surfam netom..
i ti bi mjenjala profile..
p.s. ne bavi se mup s time..
idem viditi dali cu te skuziti
Coco_Chanel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 14:05   #28
Quote:
Coco_Chanel kaže: Pogledaj post
idem viditi dali cu te skuziti
ja sam tebe skužila..
mislim da nećeš ovaj put..
_mia_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 14:51   #29
Quote:
_mia_ kaže: Pogledaj post
ja sam tebe skužila..
mislim da nećeš ovaj put..
jesam jesam
Coco_Chanel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 14:54   #30
Quote:
Coco_Chanel kaže: Pogledaj post
jesam jesam
uh..zaboravih da sam ti pokazala onaj nick....
_mia_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 16:15   #31
Quote:
žalosna sova kaže: Pogledaj post
Uf, bolje vam je onda da me nema u toj udruzi. Nakon 15 godina rada u NGO (pola domaći, pola međunarodni sektor), imam tako loših iskustava sa domaćim NGO da se već u startu pitam da li imate razrađenu viziju djelovanja udruge, rješavanja sukoba interesa, ...
Razumijem te, žalosna sovo. Jako te dobro razumijem. Iz, također, osobnog iskustva. Bez brige, nećemo se zalijetati. Najprije treba vidjeti koliko nas uopće ima ozbiljno zanteresiranih za udrugu razvedenih. Za početak dobro je da imamo bar svoj portal. I da taj portal čvrsto zaživi...
antibarbarus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 16:32   #32
Quote:
zodax kaže: Pogledaj post
Ti si zločko, ŽS. Inače ja bih ponovio tvoje pitanje ( u bla bla NgO-i bla bla djelu ) za moderatora. Šta ( potencijalna ) udruga želi postići, strategija, razvoj, financiranje? Koji je fokus interesa? Primarni, sekundarni, tercijalni, kvartalni, kvintalni,....?
Ili je to zamišljeno poput kluba mrtvih pjesnika s razlikom da će ovo biti klub razvedenih - malo slatko okupljalište gdje ćemo djeliti svoje životne priče i probleme?

Lijep pozdrav.

PS. Inače lijep site.....dobro zamišljen i izveden mada, za moj ukus, presvaštaren, od prognoze do tečajne liste....ali kvalitetno obrađen.....congratulation.

Hej, za sada, recimo, da je to samo ideja. Vidim da više nego dobro kužiš problematiku udrugarstva na hrvatski način. Svaka čast! Ali, polako, kako sam odgovorio žalosnoj sovi, treba najprije vidjeti imali li ljudi za to ozbiljno zainteresiranih i što bi ti, ozbiljno zainteresirani ljudi, htjeli. Što se kluba razvedenih tiče to se može imati i bez statusa pravne osobe. Zašto si komplicirati život. Ponavljam, polako, hajdemo najprije vidjeti što ima izgleda, a što nema, i koliko ima, ako ima. Nije netočno da je Portal Humanitas malo presvaštaren, ali to je rezultat traganja za optimalnim izgledom i sadržajem, da ne kažem vlastitim identitetom, a to će potrajati. Za sada učinjeni su samo prvi koraci (inicijatora, početnog web mastera i prvih registriranih korisnika). Čini se da nisu - u prazno. A dalje - vidjet ćemo. Hvala za ohrabrenje, a posebno za prvu kritiku! Osobno držim jednako - ako ne i više - do kritike, naročito ako je popraćena konstruktivnim sugestijama, nego do pohvala. Pozdrav!
antibarbarus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 16:36   #33
Quote:
_mia_ kaže: Pogledaj post
iznenadila bi se što sam sve doživjela u ovih par godina što surfam netom..
i ti bi mjenjala profile..
p.s. ne bavi se mup s time..
I ja sam, ali sad sam u fazi da me to skoro više uopće ne tangira. Barem ne previše.
antibarbarus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 16:44   #34
Quote:
_mia_ kaže: Pogledaj post
ne krijemo se..
samo ne želimo da nas i tamo prati ovdašnji status razaračica brakova..
Mia, ne može se razoriti brak koji je stvarno kvalitetan.
antibarbarus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 17:14   #35
Quote:
antibarbarus kaže: Pogledaj post
Mia, ne može se razoriti brak koji je stvarno kvalitetan.
slažem se..
no što se tiče foruma, mogao bi biti ok, samo da se još članova javi..
_mia_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2008., 12:17   #36
Prvom hrvatskom portalu razvedenih tjedan je dana. Kao njegov inicijator moram priznati da baš nisam previše optimističan. Valjda sam stvar preozbiljno shvatio. Kad vidim koliko vrijednih misli i iskustava o razvodu i u vezi razvoda ostaje razbacano po postovima ovog foruma, a gotovo nitko osim inicijatora (izuzetak je jedna draga Splićanka i jedna Zagrepčanka) nije na portalu razvednih, odnosno za njega, napisao gotovo ništa, nisam siguran treba li taj portal uopće treba nastaviti. Sinoć, osim toga, otkrijem na Internetu da već postoje tri udruge razvedenih (rastavljenih), ali toliko su aktivne i uspješne da se pitam postoje li još uopće (osim formalnopravno). Znači li to da razvedenima zapravo niti treba ozbiljan portal niti ozbiljna udruga i da je tema Rastave na ovom forumu zapravo dovoljna? Ako je tako nema problema. Znači da je Portal Humanitas - promašaj. Unatoč činjenici da ima u proteklih tjedan dana registriranih 26 korisnika. Objektivno, jedino što u njemu za sada, donekle, prolazi to je, čini se, interni dating servis za upoznavanje. No, to neki drugi portali ionako rade puno uspješnije jer gotovo da nemaju kriterija. Ne znam, ljudi dragi, kako hoćete. Ja sam to neću raditi. Za čije babe zdravlje bih to sam radio? Mogu se ja nekako sa svojom postrazvodnom situacijom nositi i bez tog portala.
antibarbarus is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2008., 21:45   #37
Quote:
antibarbarus kaže: Pogledaj post
Prvom hrvatskom portalu razvedenih tjedan je dana. Kao njegov inicijator moram priznati da baš nisam previše optimističan. Valjda sam stvar preozbiljno shvatio. Kad vidim koliko vrijednih misli i iskustava o razvodu i u vezi razvoda ostaje razbacano po postovima ovog foruma, a gotovo nitko osim inicijatora (izuzetak je jedna draga Splićanka i jedna Zagrepčanka) nije na portalu razvednih, odnosno za njega, napisao gotovo ništa, nisam siguran treba li taj portal uopće treba nastaviti. Sinoć, osim toga, otkrijem na Internetu da već postoje tri udruge razvedenih (rastavljenih), ali toliko su aktivne i uspješne da se pitam postoje li još uopće (osim formalnopravno). Znači li to da razvedenima zapravo niti treba ozbiljan portal niti ozbiljna udruga i da je tema Rastave na ovom forumu zapravo dovoljna? Ako je tako nema problema. Znači da je Portal Humanitas - promašaj. Unatoč činjenici da ima u proteklih tjedan dana registriranih 26 korisnika. Objektivno, jedino što u njemu za sada, donekle, prolazi to je, čini se, interni dating servis za upoznavanje. No, to neki drugi portali ionako rade puno uspješnije jer gotovo da nemaju kriterija. Ne znam, ljudi dragi, kako hoćete. Ja sam to neću raditi. Za čije babe zdravlje bih to sam radio? Mogu se ja nekako sa svojom postrazvodnom situacijom nositi i bez tog portala.
Nemoj odustati tako brzo. Mislim da imaš i snagu i energiju za pokrenuti nešto dobro.
Evo pomolit ću se za uspjeh udruge i sad se idem prijaviti.
Uspjet ćeš. Projekt ti neće biti promašaj.
brezovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2008., 01:12   #38
Hvala, Brezovka. Ma ne radi se o meni. Ne vjerujem u horoskope, ali ako ti kažem da sam Vodenjak pa pogledaš u neki horoskop što to znači, mislim da nećeš puno fulati. Stvarno sam spreman učiniti sve što znam i mogu da mi, razvedeni, imamo svoj ozbiljan i kvalitetan portal i po mogućnosti ozbiljnu i kvalitetnu udrugu. Ali i da hoću - ne mogu to sve sam. O tome se radi. A molitva ti izgleda nije bez učinka. Nakon danas dopodne ne smijem odustati. O čemu je riječ saznat ćeš za par dana. Puno pozdrava!
antibarbarus is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2008., 12:40   #39
Današnji Jutarnji list o Portalu Humanitas

Današnji Jutarnji list o Portalu Humanitas:

http://www.jutarnji.hr/dogadjaji_dana/clanak/art-2008,5,12,,119156.jl
antibarbarus is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2008., 17:39   #40
OTV i Glas Istre o problematici i portalu razvedenih

Danas će o prvom hrvatskom portalu razvedenih biti riječi u emisiji "Serbus Zagreb" na OTV (emisija počinje u 18.30). Sutra će o razvodima i Projektu Humanitas biti riječi u emiisiji "Svakodnevica" na OTV-u (emisija počinje u 17.30). Također, u pripremi za objavljivanje je članak u "Glasu Istre". Imamo šansu uliniti više od samo jadanja znancima i prijateljima, anonimnog bloganja za dušu i postanja po forumima. Ovisi o nama!
antibarbarus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:10.