Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.06.2008., 20:19   #21
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
. čak je i aleksandra napisala da ja sa 20 godina ne mogu imati pojma pa kad sam joj pogodio promijenila je mišljenje.
dragi moj nisam ja to nikad rekla malo si pobrkao loncice ja sam od onih kojima godine nikad nisu bile vazne niti su mjerilo icega ..z aono sto si meni rekao tj odgovorilo na moje pitanje sam ti jako zahvalna i komentirala sam prognozu to znaci da te cjenim i da sam zahvalna ..a ti koji pljuju uvjek ce se nac takvi sta da kazem i najbolji grijese
__________________
nikad ne raspravljaj sa budalom, ljudi mozda nece uociti razliku
aleksandra is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2008., 20:30   #22
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
asteri, mene je više zanimalo da li oni kojima to radimo dovoljno cijene, u ljudskom ne u materijalnom smislu. evo ja imao slučaj da nešto pogledamt ako preko pp-a i rekao ajde, i mene se popljuje jer nisam dao željeni odgovor...
ponavljam ti, preispitaj svoje motive.
Ak radiš radi istine, nije te briga hoćeš li bit prorok u svom selu.
Ak radiš da pomogneš ljudima, pomaži nesebično, nije te briga hoće li te cijeniti.
Ak radiš za novce, nije te briga, dobiješ novce i uložiš u nešto tebi vrijedno.
Poštovanje će doći kad dođe samo od sebe, kad ga izazoveš kod drugih.
btw. Ako radiš radi poštovanja drugih, morat ćeš se strpit i puno ulagati da bi to ostvario.

Svatko će birati astrologa po afinitetima i povjerenju, meni osobno niš ne smeta ako astrolog ima 30% pogreške, ako me razumije i da mi dobar savjet u pravo vrijeme poštujući moju osobnost i mogućnost percepcije.

(a posebno sam slab na astrologe sa marsom u vagi)

Jer na kraju krajeva, on meni daje savjet, ja sam taj koji na kraju donosi odluke
FW190 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2008., 21:14   #23
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
nigdje ja nisam pogriješio,
niti jedna moja prognoza na ovom forumu nije bila pogrešna.
Sorry, mačiću, ali bila je.
To sam ti, uostalom, rekla i na telefon,
a navodim za one koji misle da rijetko griješiš.
Naime, napisao si da ćemo izgubit od Turaka ako prvi primimo gol.
Prvi nismo primili gol i svaka raspra vezana za to je suvišna.
Nisam puno čitala po ovom forumu jer sam tek došla,
ali čisto sumnjam da baš ništa nisi pogriješio.
Svi mi griješimo, neki više neki manje.
Ako postoji liječnik koji nikad ni malo nije fulao dijagnozu,
ako postoji konobar kome ni jedna čaša nije pala itd.
neka se javi....

Što se teme tiče,
to s pp-ima je dosta nezahvalno.
Npr. ja na svojoj stranici www.marinakrleza.com
koja, btw., nije astrološka,
imam opciju astroloških upita
na kojem posjetitelji stranice mogu postaviti astro pitanje.
I to može biti pomalo nezahvalno,
jer kad jednom nekome odgovoriš na pitanje
(a odgovaraš zato da bi ljudima pokazao koliko astrologija ima smisla),
taj netko želi još i još i još.
Naravno, takvi su u manjini,
ali činjenica je da u Hrvatskoj
ljudi još uvijek premalo cijenene astrologiju i astrološke usluge.
Nažalost
__________________
Toleriram sve osim gluposti i nepravde. Zovite me netolerantnom.
Ewa11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2008., 21:32   #24
Sve sto je Astrolog svjesniji da "njegova nije zadnja"radi bolji horar i sve druge oblike astroloskih predvidjanja dugorocno.Podmetanja zna biti..rijetko
i uglavnom od strane kolega.Saturn na Asc je jasan pokazatelj toga,ako nije ujedno i vladar kuce na koju se odnosi pitanje...ima toga jos.
Odgovarati na horarna pitanja putem foruma sigurno ima vise veze sa promoviranjem Astrologije nego sebe osobno.
Vrlo hrabro i nadobudno,mada na prvu loptu ne izgleda tako.
To sto netko prakticira Astrologiju sa 20 godina, po ovom sto sam stigla iscitati na forumu samo moze biti prednost.
__________________
Vi ste vazni.Ljudi vas ne razumiju u potpunosti.Vasi poroci su u biti vrlo dragi.
AnsticiaGrande is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2008., 21:39   #25
Quote:
aleksandra kaže: Pogledaj post
dragi moj nisam ja to nikad rekla malo si pobrkao loncice ja sam od onih kojima godine nikad nisu bile vazne niti su mjerilo icega ..z aono sto si meni rekao tj odgovorilo na moje pitanje sam ti jako zahvalna i komentirala sam prognozu to znaci da te cjenim i da sam zahvalna ..a ti koji pljuju uvjek ce se nac takvi sta da kazem i najbolji grijese
moje isprike pobrkao sam te s jednim drugim nickom.

mea culpa.

ewa, pa lijepo da si se uhvatila Turske samo si preskočila dio u kojem piše da će "biti jako teško i opasno za nas sa neizvjesnim rezultatom" .

e sad ako si poentirala mnogo na omjeru golova nemam ništa protiv.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2008., 22:14   #26
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
zvjezdoznanac vam je najbolje odgovorio i ja tu mogu malo što dodati.

Saradonijo.....

nigdje ja nisam pogriješio,
niti jedna moja prognoza na ovom forumu nije bila pogrešna.
Onda sam sebi skačeš u usta jer si u prijašnjem postu napisao u vezi onog horara da si pogriješio, tako sam bar shvatila, ako sam krivo shvatila, možda si se pogrešno izrazio. Ostatak tvojih prognoza ne proučavam jesu li ispravni ili ne imam pametnija posla
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
Pa došli smo bili čak do te točke da ljudi otvoreno priznaju kako sam pogodio pa si valjda u napadu bijesa to obrisala, postove od aleksandre i damira pod nekom izlikom. čak je i aleksandra napisala da ja sa 20 godina ne mogu imati pojma pa kad sam joj pogodio promijenila je mišljenje.
Što sam pobrisala? Ako je bilo nešto off topic, premješteno je u odgovarajuće teme. Potraži pa ćeš vidjet. Nemam napade bijesa kad čitam ovdje po forumu, zašto bih imala? Stvarno si smiješan.
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
no to ovdje nije tema.

Ja imam svoje klijente nevezano za forum, bilo bi jadno da ih na nekom forumu skupljam.

Ti bi Saradonija Boga dala da meni možeš naći pogrešku i znam da to frustrira.

Ja rado pozivam sve članove ovog foruma da mi se javi svatko onaj kome sam ja išta pogriješio.
Isuse, šta si se naljutio Nisam rekla da skupljaš klijente po forumu, nego sam ti htjela dobronamjerno dati savjet da ukoliko dobivaš toliko pp pitanja zašto ih jednostavno ne preseliš na neki vlastiti link.
Pobogu zašto bih ti tražila pogrešku niti me to frustriralo? Pa koji ti misliš da si ti meni faktor ovdje? Čitam i tvoje i svačije postove, neke selim radi toga što se često skreće u postovima s teme. Što god je pobrisano nije pobrisano iz osobnih razloga već iz razloga chatanja kojem nije svugdje mjesto. Zašto sve shvaćaš toliko osobno? Niti ti tražim grešku niti me ne zanima tvoj astrološki rad u tom smislu, niti proučavam način nakoji ti radiš niti bilo koji drugi astrolog. Moje opaske tebi mogu doći jedino moderatorski kad skreneš temu i onda unutar neke teme ima gomila postova kojima tamo nije mjesto. Al si osjetljiv.

Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
Ovdje je tema pp, NE JA. Dakle, ima li smisla ljudima raditi usluge, da li oni to dovoljno cijene.

ja mislim saradonija da ti je jako tužan dan kad god ne stigneš pljunuti na mene i moj rad koji je dosada bio besprijekoran.

Kad ti napišeš neku prognozu, ili daš detaljnu analizu e onda ćemo draga moja razgovarati.

ja sa obzora ne gledam u maglu nego u sunce.
Na tebe pljuvala nisam, neznam gdje si to doživio i što sam to točno rekla što te uvrijedilo. Prozivala tvoj rad nisam. Mjestla sam jedino brdo tvojih postova i ne samo tvojih već i od drugih s tema gdje im nije bilo mjesto na 'Natalne karte-pitanja' i 'Pričalicu'.
Suspirium jel ti znaš što je to konstruktivna kritika? Moja jedina kritika na tvoj boravak ovdje na forumu je kad skrećeš postovima određenu temu. Tako je bilo i na temi 'Horarna astro.' gdje si odgovarao na pitanja, ali nisi koristio astrološku simboliku u odgovorima. Eto.
I sad da nebih i ja skretala ovu temu dalje, ako mi imaš što reć reci na pp ili na Pričalici.
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2008., 22:39   #27
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
pazi to ovo bokte koji cinizam.

prava mi se javila da mi govori da sam JA pogriješio...

Pa ti Saradonijo nisi nikad ni u PRILICI da pogriješiš.

Horarni chart je bio lažan. tu ja ne mogu ništa.

baš si destruktivna.
Ma ti si Suspirium čovjek za krepat od smjeha, daj se skuliraj, sam si napisao da si pogriješio u vezi onog horara gore. Dobro ako sam tvoj post krivo shvatila, i sad kažeš da je horar bio lažan, ok bio je lažan.
Ofrlje si pročitao moj komentar i sad me vrijeđaš, ustvari ne vrijeđaš me jer ovo je nesporazum, i ja se čitajuć čudim i smijem i nemogu vjerovat šta si sve napisao
Ne napadam tvoj način rada, svejedno mi je. Zbilja. Ne zamaram se ja ni tvojim ni ničijim radom, niti bilo koga želim prozivat po tom pitanju.
Suspirium, misilm da je došlo do nekog nesporazuma između tvog pitanja na vrhu ove teme i mojih odgovora.
Ukratko pitao si kako radim i što mislim o radu putem foruma. Radim van foruma, evenutalno se može desiti da nekog preusmjerim na svoj email ako za to postoji potreba. O radu na forumu osobno smatram da treba biti volonterski, al to je moje osobno mišljenje, svatko neka radi kako želi i na način koji želi.
Eto jel sad jasniji moj stav? Ne moraš se odma vrijeđat, niti me napadat, nema razloga.
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2008., 00:29   #28
Quote:
naddir kaže: Pogledaj post
a objektivnost definitivno nije brisanje Suspiriumovih ili tuđih astro-postova.
Iskoristiti ću ovaj upis pa napisati da se na ovom forumu jako pazi na svaki obrisani post, te da puno truda stoji iza ovog kako izgleda forum Astrologija.

Da bi forum funkcionirao nužan je on topic i pristojna komunikacija, a svi forumaši mogu slobodno upitati na PM oko bilo koje nejasnoće. Tako da ovo gore napisano nije istina.


On topic:

Mislim da je forum vrlo koristan medij za rad, razmjenu iskustva i promoviranje Astrologije. Osim toga tu se jako lijepo i vrlo brzo vidi nivo komunikacije i kako stoje stvari "uživo" s astrologijom i astrolozima. Također, svatko tko se želi baviti astrologijom na ovaj način vrlo brzo dobiva povratnu informaciju o svom radu. Mislim da je to neprocjenjivo iskustvo, posebno za nove naraštaje astrologa.

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 23.06.2008. at 03:40. Reason: "n"
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2008., 00:42   #29
ma ja se bojim astrologije,pogotov jer nailazim često na fatalistički pristup,uf činjenica da me neko može pročitati na temelju brojeva,znakova,odnosa planeta itd.mi se čini nemoguć,bar u potpunosti,ili sam u krivu?
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2008., 01:05   #30
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
asteri, mene je više zanimalo da li oni kojima to radimo dovoljno cijene, u ljudskom ne u materijalnom smislu. evo ja imao slučaj da nešto pogledamt ako preko pp-a i rekao ajde, i mene se popljuje jer nisam dao željeni odgovor...

A cuj, mene redovno u real life popljuju ljudi koji nisu zadovoljni i to, zamisli - ne popljuju me za prognoze, vec za ono cuveno "tumacenje psiholoskog profila" - dakle, ljudi imaju sliku o sebi koju nece da ruse, pa ti budi i astrolog i psiholog i sta vec hoces.

Na forumima, moram priznati, nemam takvih iskustava do sada - onaj ko nesto pita dobije odgovor i skrene mi paznju ako se nesto ne uklapa, ali pljuvanja nema.

Mada, cak i kad bi toga bilo, priznajem da me to ne bi bas previse dotaklo.
__________________
Moj horoskop
Asteri is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2008., 12:07   #31
većina ljudi na ovaj podforum astrologija dolazi zbog razmjene informacija, iskustava...neki da nauče nešto novo, neki samo da postave pitanje
moja iskustva su sva pozitivna i zahvalna sam svima koji su mi odgovorili na pitanja..a mislim da se svačiji trud treba cijeniti i sigurno nije u redu nekog pljuvati ako ti je ta osoba odlučila pomoći pa makar i pogriješila u procjeni

Suspirium ti se ne trebaš ništa ljutiti, ako ne želiš/ne možeš odgovarat na PM nemoj nego ljudima tako reci ili im ostavi neki mail da te mogu kontaktirati pa im onda naplatiš analizu ili kako već želiš
mush mushi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2008., 12:07   #32
hehehe iz još jednog ugla se vidi da tumačenje psihološkog profila nije u modi

pa i ja mislim da ti psihološki trebaš to protumačiti, ali sebi ne i toj osobi, jer nju to baš previše ne zanima. tebi ta PA više pomaže da ti sama najbolje izabereš pristup toj osobi. Ali sad pak mislim da se njoj ne sluša previše o sebi.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2008., 18:46   #33
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
u redu ljudi ali mislite li

da u slučaju kada nešto i obavite besplatno


da li vas tada taj netko cijeni ? da li vas uzima ozbiljno i da li je svjestan onoga što činite za njega ?
Važno je da proceniš zašto nešto radiš i do čega je tebi samom stalo. Ako te zabavlja da deliš svoje znanje, sposobnosti, talente, umeće - onda to radi na način koji je tebi ugodan, a ako te zamara - onda nemoj ili naplati na konkretan način. Najgore je nešto davati sa željom da ti se uzvrati pohvalama ili vrednovanjem onoga što radiš, tj. hranjenjem sujete.
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2008., 20:15   #34
Sve je manje više rečeno... izdvojit ću neka razmišljanja s kojima se slažem da ne ponavljam sve već rečeno...

Quote:
S.C. kaže: Pogledaj post
Detaljne analize horoskopa se, po mom misljenju, ne mogu odraditi na pm, a niti ja imam toliko vremena. Isto tako smatram da nitko nije obavezan odgovarati na privatne upite niti bih sama nuzno ocekivala to od nekoga. Sve je stvar dobre volje (i vremena koje je netko spreman utrositi).
Quote:
Saradonija kaže: Pogledaj post
Kakav rad na pp? Pa nije pp mjesto gdje bi astrolog trebao raditi. PP služi da izmjeniš nekoliko rečenica s nekim iz razloga što ti i ta osoba ne želite da ostatak foruma vidi o čemu komunicirate.

Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Mislim da je forum vrlo koristan medij za rad, razmjenu iskustva i promoviranje Astrologije. Osim toga tu se jako lijepo i vrlo brzo vidi nivo komunikacije i kako stoje stvari "uživo" s astrologijom i astrolozima. Također, svatko tko se želi baviti astrologijom na ovaj način vrlo brzo dobiva povratnu informaciju o svom radu. Mislim da je to neprocjenjivo iskustvo, posebno za nove naraštaje astrologa.
Quote:
Enchantress kaže: Pogledaj post
Važno je da proceniš zašto nešto radiš i do čega je tebi samom stalo. Ako te zabavlja da deliš svoje znanje, sposobnosti, talente, umeće - onda to radi na način koji je tebi ugodan, a ako te zamara - onda nemoj ili naplati na konkretan način.
Dakle ukoliko vidim da je osoba u problematičnoj situaciji , a ja imam vremena i mogućnosti pomoći odgovorim na pitanje ili razjasnim situaciju/problem ali ne preko PM već isključivo u razgovoru (net ili telefon) i onda više uopće nije bitno da li će ta osoba biti zahvalna ili ne jer to i nije point, već ako želiš i možeš pomoći pomozi ako ne , nikom ništa...i tako je to tvoja dobra volja i ne daješ da bi dobio nešto za uzvrat ... već daješ zato što ti želiš da daš...

Iako zna vrijediti i ovo
Quote:
zvjezdoznanac kaže: Pogledaj post
ali općenito važi pravilo da ako im pružiš prst oni odmah hoće cijelu ruku!
sasa62 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2008., 00:45   #35
ovako, ja sam laik, i mogu reci da mi je saradonija do sada najljepse odgovorila na moje pitanje o ljubavi koju nikak ne postizem. pratim dosta astro foruma, i fascinantno mi je kak se suspirium iliti dečko pod više nadimaka uvijek uspije zakačit s nekim. jednom sam ga i pitala nesto preko PP pa je naglasio da naplacuje inace, blabla, i odustala sam jer je to bilo ponizavajuce.
privatno sam isla astrologu jednom, i ok je bio, al nas dvoje ocito nismo bili na istoj valnoj, podudarnoj, tako da cu drugi put posteno razmislit idem li nekome.

ugl saradonija hvala, samo tako nastavi
tramica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2008., 08:17   #36
Quote:
tramica kaže: Pogledaj post

ugl saradonija hvala, samo tako nastavi
pridružujem se pohvalama.
Kama is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2008., 11:46   #37
Quote:
tramica kaže: Pogledaj post
ovako, ja sam laik, i mogu reci da mi je saradonija do sada najljepse odgovorila na moje pitanje o ljubavi koju nikak ne postizem. pratim dosta astro foruma, i fascinantno mi je kak se suspirium iliti dečko pod više nadimaka uvijek uspije zakačit s nekim. jednom sam ga i pitala nesto preko PP pa je naglasio da naplacuje inace, blabla, i odustala sam jer je to bilo ponizavajuce.
privatno sam isla astrologu jednom, i ok je bio, al nas dvoje ocito nismo bili na istoj valnoj, podudarnoj, tako da cu drugi put posteno razmislit idem li nekome.

ugl saradonija hvala, samo tako nastavi
pa tramice ja bih rekao da se nisam s nikime zakačio, to je jedino pitanje stila komuniciranja ne poznaješ me dovoljno pa zato stječeš pogrešan dojam.

evo i danas kada sam se ulogirao opet na ovaj forum morao sam brisati cijeli inbox od upita.

zašto bi naplaćivanje svoga rada bilo ponižavajuće ??

Forum PRIJE SVEGA služi za razmjenu iskustava, mišljenja, razrađivanje raznih teorijskih pristupa, uspoređivanje saznanja, međutim mnogima koji i ovdje dolaze on služi samo kao BESPLATNI SERVIS za tumačenje.

Saradonija i SC su također kao i ja pomogle drugima i ja sam to zaista radio već dugo, no stječem dojam da me počinju uzimati ti drugi zdravo za gotovo, kao da sam ja ovdje samo zato da njima odgovaram. I to ne bi bio problem sve do trenutka dok se netko još ne bi nadurio jer nije dobio odgovor kakav je očekivao.

sve skupa pišem na 6 foruma, i svugdje je situacija ista, ljudi samo dolaze dolaze i postavljaju pitanja a bez da su se imalo angažirali oko rada foruma.

I to je ono što mene smeta.

Ja razumijem ljude koji se nalaze u zaista teškoj financijskoj situaciji pa ih zanima za kredit, ili je netko teško bolestan, ili treba dobiti vizu i u takvim slučajevima ću uvijek pomoći.

ali mi je muka kad mi dođe neka balavica i pitca "joj prekinula sam s dečkom prije 3 mjeseca, hoćemo se pomiriti" i u nastavku kaže al mi nije opet tako jako stalo do nejga.

e to je onda ZA MENE ponižavanje.

još samo da nešto dodam: zbog stila Saradonija i SC ne mogu odgovoriti velikom broju ljudi nego tek nekolicini, i to je ok, respektiram njihov stil i način. s druge strane ja sam svojim stilom uspio dati odgovore mnogima, ali sam kasnije vidjeo da to kako kaže zvjezdoznanac ide u beskraj.

meni forumi zaista ne trebaju , stranica mi se dovršava, imam svoje klijente većinom iz stranih zemalja, ne odavdje jer tamo ipak ima neke više kulture, poštuju se neki principi. pogledajte samo www.astro.com forum na koji način se ljudi tamo jedni drugima obraćaju i ako nekome nešto pogledaš ta osoba će zaista to i cijeniti.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2008., 13:27   #38
Redovito pročitam forum astrologije jer me sve više interesira, a kako sam se nedavno u svemu tome našla smatram normalnim da sam još daleko od nekih tumačenja i mogućnosti raspoznavanja natalne karte ili bilo čega drugog te stoga smatram da forumi i jesu sredstva na kojima osoba pita najprije nešto o sebi. Jer svatko najbolje zna svoj karakter i sebe kao osobu i bez natalnih karata, a još kad ti natalna da u uvid da se sve u životu događa s razlogom onda tek stvarno upoznaš sebe.

Svatko od ovdje prisutnih astrologa ima svoj princip rada i na kraju vodi svoj način života pa mislim da stvarno nitko nikoga ne bi trebao vrijeđati..

Veoma sam zahvalna Saradoniji koja mi je na najljubazniji mogući način odgovorila na moja pitanja te mi otvorila neke nove vidike najprije o samoj sebi a onda i šire.
Hvala ti.
__________________
Uživam u životu!!!!
FASHION GIRL is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2008., 19:43   #39
bok svima!
evo ja nisam astrolog ali vase postove redovito citam i smatram da je ova forum jako zanimljiv..
iskreno nije mi jesno kako od astrologa neko moze ocekivati da im radi natalnu, sinastriji ili solarni preko pm-a. ja osobno odlazim astrologu 1-2 godisnje.. ako imam nekih pitanja fino mogu nazvati i znam da mi se astrolog u potpunosti povetio.. moj je moto cist racun diga ljubav ...

osobno sam smo jedan put imala upit vezan za mog chriona u 10.kuci.. moj astrolog nezna kako bi ga tumacio, samo zna da se aktivira u drugoj polovici zivota.. pa sam mislila da je prikladno da pitam nekoga od vas s obzirom da vas ima puno i da valjda netko nesto zna
Evo meni je suspirium lijepo odgovorio i objasnio mi da ima neko znacenje.. kad bi mi objasnio koje je to znacenje ja bi mu to i plaila ali u svakom slucaju sam mu jako zahvalna na trudu..

iskreno.. po meni je ok da ljudi koji se tek uce vjezbaju na natalnim kartama forumasa.. profesionalci bi po men trebali fino naplativati svojih 50 eura pa onda uvazavati kritike klijenata.. naravno ako odgovaraju na pitanja iz dobre volje onda bi ostali forumasi trebali cijenii njihov trud...

evo toliko od mene
capocapa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2008., 19:50   #40
gledaj capocapa neke osnovne stvari čovjek i sam može vidjeti. no da bi bio vrhunski astrolog moraš imati smisla i inuticiju a u nekim slučajevima i vidovitost.

kiron da radi u drugoj polovini života - ne znam na osnovu čega je to rekao mada je moguće.

kiron je uvijek bol, točka gdje patimo, stvari koje ne možemo promijeniti. to je onaj nejgov prvi dio. drugi dio je mudrost - ona polja života gdje drugima možemo pomoći svojim sposobnostima.

orbis ne smije biti veci od 2.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:44.