Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2010., 08:20   #2081
kako volim procitati ovak nesto kad se probudim


(my fav part je ono gdje su se oboje trudili da svrse )
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2010., 08:33   #2082
đizs, 16 godina pa toliko malo znati.. ajde da ne trolam samo cu ti dat par savjeta... Normalno je da si krvarila jer ti ej himen puk'o, decko nesmije svršit u tebe..., koristite li zastitu? Ta bol ce ti s vremenomproci.. i da ako nisi svrsila znaci da te decko nemoze zadovoljit sta nije nista cudno, moja frendica laze decka vec godinu dana da svrsava po 3-4 puta tijekom seksa a prava istina je da jos nije ni jednom.. Pomalo, joas par puta i sve dođe na svoje..

EDIT: zanima me samo jos ako niste oboje svrsili vec 3 puta zaredom, kako je taj vas seks zavrsio u ta 3 puta tj kako je prestao odnos??
__________________
What goes around comes around.
Gogo vertigo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2010., 08:55   #2083
Quote:
Gogo vertigo kaže: Pogledaj post
EDIT: zanima me samo jos ako niste oboje svrsili vec 3 puta zaredom, kako je taj vas seks zavrsio u ta 3 puta tj kako je prestao odnos??
pa umorili se



http://flyingtoonederland.com/wp-con...7/kids-sex.jpg

__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2010., 15:23   #2084
ma biće nezna kako izgleda kad svrše hahah

još će pitati zašto je njemu izašlo nešto bilo iz kurca
__________________
Ako te muči neka misao,nalaziš je svud,sve je izražava,čak je mirišeš u zraku.Jedini način da se oslobodi jest da se izrazi.
BrokeBM is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2010., 16:22   #2085
Hehe. Puno hvala onima koji imaju strpljenja i razumijevanja.
okej, istina u danasnje vrijeme ima puno informacija o svemu i svacemu, stoga ima i mnogo krivih informacija. znanstvenici vise ni sami ne znaju postoji li ta G tocka ili ne i tome slicno...
Bez brige, znam i ja neke stvari, nisam glupa kao sto se cini iz posta. mogla sam isfilozofirati pitanje ali sam htjela da bude kratko pa je na kraju ispalo uistinu malo djetinjasto.

U cemu je problem ako imam 16 godina??? vi ste kao svi cekali do osamnaeste ili do braka jelda? hmmmm...
Smatram da sam dovoljno savjesna pa sam barem dosla na forum traziti neki pametan odgovor/savjet, a ne praviti se pametna kao neki. Mogla sam neke stvari sama sebi rasjasniti s vremenom, ali postavljanjem pitanja na forumu htjela sam ubrzati ucenje o seksu i samoj sebi.

ocito sam toliko naivna da se nadam da ce netko svako toliko i pomoci. duboko se ispricavam sto sam vas uznemirila :P
beverly is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2010., 16:26   #2086
Quote:
beverly kaže: Pogledaj post
Bok, imam 16 godina i spavala sam s deckom 3 puta.
svaki put kada bi ulazio u mene bolilo bi me a onda bi nakon nekog vremena bilo sve u redu.
nakon drugog seksa imala sam krvarenje jos 5 dana.
dali to znaci da mi je pukao himen?
ako je pukao, zasto me jos uvijek boli kada ulazi u mene?

Ali imam jos pitanja... ni jednom tijekom seksa nisam dozivjela orgazam, a niti decko nije uspio svrsiti u meni. A posljednji put smo se stvarno trudili. Dali je to normalno?

Molim vas da mi o svemu napisanome date savjete...

Hvala!
Quote:
beverly kaže: Pogledaj post
Hehe. Puno hvala onima koji imaju strpljenja i razumijevanja.
okej, istina u danasnje vrijeme ima puno informacija o svemu i svacemu, stoga ima i mnogo krivih informacija. znanstvenici vise ni sami ne znaju postoji li ta G tocka ili ne i tome slicno...
Bez brige, znam i ja neke stvari, nisam glupa kao sto se cini iz posta. mogla sam isfilozofirati pitanje ali sam htjela da bude kratko pa je na kraju ispalo uistinu malo djetinjasto.

U cemu je problem ako imam 16 godina??? vi ste kao svi cekali do osamnaeste ili do braka jelda? hmmmm...
Smatram da sam dovoljno savjesna pa sam barem dosla na forum traziti neki pametan odgovor/savjet, a ne praviti se pametna kao neki. Mogla sam neke stvari sama sebi rasjasniti s vremenom, ali postavljanjem pitanja na forumu htjela sam ubrzati ucenje o seksu i samoj sebi.

ocito sam toliko naivna da se nadam da ce netko svako toliko i pomoci. duboko se ispricavam sto sam vas uznemirila :P
evo ja cu ti pomoci.

prvo i osnovno, nije bitno s kolko godina se sevis, nego je bitno radis li to odgovorno. pod time mislim, stitis li se. i sebe i njega. ako si vec napisala da nije uspio svrsit u tebi, za pretpostavit je da imate neki oblik zastite. ako nemate, zaboravi na sevu bez posjeta ginekologu ili barem kupnje kondoma. ako nece on, onda ti to ucini.

drugo.... ako si tek pocela sa sevom, nije bas za ocekivat da ces svrsavat kao velika. zenski orgazam je vecinom u mozgu, tako da ti treba puno vremena da se naviknes na seks, na partnera, na osjecaje i onda jos da i skuzis kaj ti sve pase ili ne pase. tri puta se posevit i ocekivat bog-zna-sto je totalno nerealno.

i trece, da, puknuo ti je himen.

cetvrto, normalno je da te boli. ne brini.

i peto - pozdravljam postavljanje pitanja na forumu i trazenje informacija i savjeta. ali daj mi reci, molim te, da se stitite.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2010., 16:37   #2087
Hvala Zoey.
Ma naravno da koristimo zastitu i odgovorni smo onoliko koliko mozemo biti.
Nisam ni ocekivala nekakve ultra orgazme, al ipak mislim da ne skodi pitati.
beverly is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2010., 16:48   #2088
Quote:
beverly kaže: Pogledaj post
Hvala Zoey.
Ma naravno da koristimo zastitu i odgovorni smo onoliko koliko mozemo biti.
Nisam ni ocekivala nekakve ultra orgazme, al ipak mislim da ne skodi pitati.
kakvu zastitu?

i... odgovorna moras biti i vise nego sto mislis. pogotovo sa 16.

ultra orgazmi ce doci poslije. sad jos eksperimentirajte i istrazujte jedno drugo. eto. sretno!
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2010., 17:11   #2089
zastita - kondom

Bila bih zahvalna ukoliko ima netko za podjelit jos koji savjet u vezi zastite ili bilo cega...

eto, bas zato sto imam 16 i trebam biti jaaako odgovorna postavljam svakakva pitanja jer ponekad stvari koje se cine nevazne budu ustvari iznimno vazne...
beverly is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2010., 17:25   #2090
Quote:
beverly kaže: Pogledaj post
zastita - kondom

Bila bih zahvalna ukoliko ima netko za podjelit jos koji savjet u vezi zastite ili bilo cega...

eto, bas zato sto imam 16 i trebam biti jaaako odgovorna postavljam svakakva pitanja jer ponekad stvari koje se cine nevazne budu ustvari iznimno vazne...
Evo ja ću.
Nemoj nikad, ali baš nikad dopustiti sex bez zaštite.Tako se štitiš i od bolesti i od trudnoće. Također nikad nemoj raditi u seksu nešto u što nisi sigurna i što ne želiš uraditi, unatoč nagovaranju.
Što se užitka tiče, reci što ti odgovara bez srama, a praksom do savršenstva. Eto. Pamet u glavu!
__________________

Ona je drukčija, s njom nema šmekanja i mnogo bolje nosi moj stil...
DreamStickle is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2010., 17:34   #2091
mene nista nije bolilo i nista mi nije puklo
a mozda san prespavala prvi put pa mi onda drugi put nije nista puklo
red_bull_15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2010., 17:44   #2092
Quote:
beverly kaže: Pogledaj post
zastita - kondom

Bila bih zahvalna ukoliko ima netko za podjelit jos koji savjet u vezi zastite ili bilo cega...

eto, bas zato sto imam 16 i trebam biti jaaako odgovorna postavljam svakakva pitanja jer ponekad stvari koje se cine nevazne budu ustvari iznimno vazne...
a slusaj.

prvo i osnovno, moras ici kod ginekologa. ako imas stalnog partnera, ne trebas se bojat bolesti i slicno (pod uvjetom da je on zdrav), ali moras se brinuti za vlastito zdravlje. ginekolog je prva stanica. njega mozes sve pitati isto kao i nas, nema ti kaj bit neugodno, okej? njima je to posao, i svakodnevno se susrecu s curama i zenama s kojekakvim problemima na koje te mogu i upozoriti.

kaj jos da ti velim? ..... seks je divna stvar, ali jedino ako se u njega upustas s osobom kojoj vjerujes. bilo kakve nedoumice, zelje, nesto sto te smeta, boli, brze bi, sporije bi - mu trebas reci. isto vrijedi i za njega. slusajte jedno drugo i samo lagano do savrsenstva.

i ne - u seksu nista nije nevazno. nista.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2010., 19:38   #2093
joj dobro. seks je divna stvar, ali jedino ako se u njega upustaš s osobom kojoj vjerujes - cak i ons zahtijeva odredenu dozu povjerenja (da te nece ubit i tako to). vec smo pricali o ovome.

poanta: treba znati sto se hoce i ocekuje od seksa s nekim. zelis li divlju jebacinu, stvarno za to mozes bit i s partnerom, ali i kvartovskim haharom koji ti se uopce ne svida. a zelis li njezno ljuljuskanje uz kisi-kisi i interne dosjetke, to mozes samo s partnerom. anyway, povjerenje je, bar ja tako mislim, osjecaj kad znas da ce tvoj partner uciniti sve kako bi ti bio zadovoljan, a ne onaj osjecaj kad se samo posevis s nekim tek tolko.

valjda sam sad dobro prenijela svoju bujicu u glavi. beverli je tek pocela sa seksom. zeli li potpuno iskustvo, mora bit s nekim kome vjeruje. tocka.

Zadnje uređivanje eleuthera : 30.03.2011. at 17:22. Reason: micanje kvotanog kartoniranog posta
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 12:24   #2094
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
to je preduvijet.
aha! now you're talking.


eto, to je ako mene pitas najbitnije. a sve ostalo je stvar prosudbe koliko ugodno ce se osjecati sa realizacijom napaljenosti. to je ipak osobna stvar.

nekome ne treba nista vise od toga, nekome treba skidati zvijezde da se ne osjeca jeftino (stogod ta glupost znacila ), netko ce zeljeti prsten prije nego sto skine junf...


jebat ga, neki rade tesku dramu od podrucja u zivotu koje je namijenjeno uzitku.

__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 12:50   #2095
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
aha! now you're talking.


eto, to je ako mene pitas najbitnije. a sve ostalo je stvar prosudbe koliko ugodno ce se osjecati sa realizacijom napaljenosti. to je ipak osobna stvar.

nekome ne treba nista vise od toga, nekome treba skidati zvijezde da se ne osjeca jeftino (stogod ta glupost znacila ), netko ce zeljeti prsten prije nego sto skine junf...


jebat ga, neki rade tesku dramu od podrucja u zivotu koje je namijenjeno uzitku.

pa naravno da je to najbitnije. kako ces se posevit s nekim ako nisi napaljen? navlazen, uzdignut bla bla? (ok, dont answer that. )

i.... zasto se, o zasto, sevit s nekim ako nisi napaljen na tog nekog?

vec sam puno puta bas na ovoj temi napisala da sam se prvi put posevila tek onda kad je atmosfera dosegla "ma daj stavi mi ga/sad sjedam na njega"-trenutak. ni prije ni kasnije. nema to puno veze ni s klikom u glavi ni s razmisljanjem o tome dal je on pravi ili nije bla bla bla. i zato mi nisu bas jasni svi ovi losi prvi seksovi - meni je prvi put bilo sasvim zadovoljavajuce.

totalno mi nije jasno zasto se oko seve toliko filozofira. sevis se onim tko ti je pojebljiv i napet i bok. mislim da se tako ne moze pogrijesiti.

Zadnje uređivanje Zoey : 06.01.2010. at 13:00.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 21:05   #2096
Quote:
beverly kaže: Pogledaj post
Bok, imam 16 godina i spavala sam s deckom 3 puta.
svaki put kada bi ulazio u mene bolilo bi me a onda bi nakon nekog vremena bilo sve u redu.
nakon drugog seksa imala sam krvarenje jos 5 dana.
dali to znaci da mi je pukao himen?
ako je pukao, zasto me jos uvijek boli kada ulazi u mene?

Ali imam jos pitanja... ni jednom tijekom seksa nisam dozivjela orgazam, a niti decko nije uspio svrsiti u meni. A posljednji put smo se stvarno trudili. Dali je to normalno?

Molim vas da mi o svemu napisanome date savjete...

Hvala!
Draga Beverly.. evo ja ću ti isto napisati što su i ostali...

prvo, ne shvaćam zašto se ovdje uvijek nađu neke budale koje osuđuju mlađe kako su neinformirani, glupi, neodgovorni itd.. mislim, dobro je upozorit i lupit se rukom u glavu ako fakat ne vjeruješ što čitaš, ali dajte ljudi...

dakle ono što ću ti ja reći je - to što su ti drugi napisali: 16 godina je puno prerano za seksualne odnose.. shvaćam da si možda došla u glavi do faze "dosta sam stara, mogu i ja to"... ali razmisli bolje, nitko ne zna puno toga kad započne seksualni život, ali ti stvarno ne znaš puuuno toga
tako da, već u početku bih ti savjetovala - uživaj s dečkom, budite si dobri, mazite se, pazite, ljubite, pipkajte, ali nemojte se još seksati

a sad stvari vezane uz tvoj post...
kao prvo, neznam zašto i dalje svi (STARIJI LJUDI OVDJE) koji daju savjete i koji su tolko "pametni" (ne mislim ni na koga pojedince i ne želim nikoga uvrijediti) govore o PUCANJU himena.. zaboga, people, himen ne puca nego se jednostavno mala rupica na ulazu u rodnicu (nazvana himen skupa sa okolnim tkivom) prodorom penisa proširi, a pošto nije od gume, naravno da dolazi u većini slučajeva do krvarenja..
što se tebe tiče, Beverly, tebi je sigurno "pukao" himen, krvarila si 5 dana - to je moguće, ne brini se..
još uvijek te boli jer nije dovoljno vremena prošlo da bi ti se situacija "dolje" smirila i da bi se ulazak u rodnicu unormalizirao (uzmi za primjer i bušenje uha, iako naravno nije isto... tek za cca 1mj se rupica "porubi" prirodno i zaraste, od tada pa nadalje naušnica uđe bez bolova) i da bi tako ostao... možda će te boljeti još neznam koliko puta, ali to je sasvim normalno...

što se tiče orgazma... ženskoj osobi nije tako lako svršiti unutarnjom penetracijom kao što je preko klitorisa (vjerojatno, i nadam se, i sama znaš kako je tako svršiti..), tako da vjeruj, trebat će ti još podulje vrijeme da bi uopće doživjela orgazam na taj način, pošto si do sada imala samo 3 odnosa... što se tiče dečka, sigurno nije bio dosta opušten, jednostavno ste oboje mladi i hrpa sitnica se mora skupiti na dobro mjesto u pravi trenutak da bi do svršavanja došlo.. ovo što si rekla da ste se zadnji puta stvarno trudili... ne znam koliko se možeš truditi tako rano, kad si sva osjetljiva i pomalo preplašena ako smijem reći, da ti ili dečko svršite...
ukratko, toliko o tome.

neznam koliko ste bliski dečko i ti, no znaj da ste još uvijek poprilično mladi, nemate pojma puno toga o odgovornosti koju seks zahtjeva te o mogućim posljedicama... tako da, dok ne posjetiš ginekologa, sad više nisi djevica pa bi bilo dobro odmah se naručiti i na pregled, posavjetuješ se s njime i saznaš neke stvari, ostavi seks po strani. vidjela si otprilike kako to slavno djelo izgleda , sada razmišljaj o zdravlju oboje i pazi što radite.

uživajte i pozdrav !
Georgia_6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2010., 23:32   #2097



Ja san prvi put sa 17 ipo godina i nisan pozalila......bila san godinu dana u vezi... smatram da kad gajis iskrene osjecaje prema nekome te kad prode odredeno vrijeme u vezi tek tada se mozes upustiti u seks.A ako dode do nezeljenih rezultata lakse ces ih podnit jer znas da je uz tebe osoba koja te voli i koja ce biti uz tebe te koja ti puno znaci ... To je barem moje razmisljanje... i eto... danas san zarucena
__________________
Ako voliš me, oprostit ćeš mi grije, pokajala san se, pusti srce da se smije
Garavusha5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 00:08   #2098
Thumbs down

Quote:
Georgia_6 kaže: Pogledaj post
Draga Beverly.. evo ja ću ti isto napisati što su i ostali...

dakle ono što ću ti ja reći je - to što su ti drugi napisali: 16 godina je puno prerano za seksualne odnose.. shvaćam da si možda došla u glavi do faze "dosta sam stara, mogu i ja to"... ali razmisli bolje, nitko ne zna puno toga kad započne seksualni život, ali ti stvarno ne znaš puuuno toga
tako da, već u početku bih ti savjetovala - uživaj s dečkom, budite si dobri, mazite se, pazite, ljubite, pipkajte, ali nemojte se još seksati

Ne vidim razlog zašto bi 16 godina bilo puno prerano za seksualne odnose ukoliko se partneri vole, poštuju i nekog vraga znaju o samom reproduktivnom sustavu, fizionomiji tijela, spolnim bolestima i nisu emocionalno zatupljeni
Ta stvar sa godinama mi zaista diže živac.
Joybeline is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 00:11   #2099
Smisao zivota je:
Ljubav prema svima u neogrnicenom smislu i samim time i sex u dobi koja odgovara mentalnom sklopu te osobe!
Workstation1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 12:56   #2100
Prvi seks...

pozdrav!
imam jedan problem,za koji mislim da mi vi mozete pomoci...po naslovu teme mozete zakljuciti o cemu se radi...medjutim problem je da je to i meni i djevojci prvi put...tako da nijedno ne zna u sta se upusta
pricali smo o tome i naravno zelja nam je da probamo,ali ipak dok ona bude "spremna"...zelim da joj priustim to sa sto manje boli,jer djevojka mi fakat puno znaci,ali problem je sto nemam bas puno iskustva ni sa predigrom...
Listao sam po netu da se informisem kako to uraditi na najbezbolniji nacin,medjutim nigdje ne pise konkretno Sta i kako da uradim...cackao sam i po ovom forumu te mislim nam Vi mozete pomoci
da ne tusim dalje,evo mojih pitanja...
-Na koji nacin opustiti i navlaziti djevojku sto se tice predigre (g-tocka,lizanje klitorisa?????) poljupci i mazenje se podrazumjeva...
-Najbolja poza za taj cin je Misionarska,vase misljenje?
-kako penetrirati u nju, njezno i polako/naglo,brzo i jako???

vjerovatno vam se ova pitanja cine smijesnim,ali yebiga,manjak iskustva
KadeTT is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger