Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2010., 23:53   #3021
Quote:
Sljiva kaže: Pogledaj post
Na kraju ostaješ samo ti.
jasno mi sasvim, pitam sve ovo zbog vlastitih predradnji
__________________
Alien feelings
We have to accept.
Bella Krleža is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2010., 23:58   #3022
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post

/od ovolke price o tome, zelim se i ja s nekim SPEEEETLJAT! /
pa jako ti želim

al nisam sigurna kolko mu se sviđam na drugim nivoima, jer mu se konverzacija svodi samo na jednu stvar, a jaaaaaako se malo poznajemo.
dečko se hoće ševit i to je to, i nije on ova priča "rukica kosica", konkretan je mali, a u ostalome se čuva... jasan je sasvim u potrebama...

hm.
__________________
Alien feelings
We have to accept.
Bella Krleža is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 00:01   #3023
Malo vina čini čuda.Opustiš se,a možda ti se jezik razveže.Al popijte skupa veća je fora.I to ak možeš crno vino.
Kai Rosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 00:02   #3024
Quote:
Bella Krleža kaže: Pogledaj post
pa jako ti želim

al nisam sigurna kolko mu se sviđam na drugim nivoima, jer mu se konverzacija svodi samo na jednu stvar, a jaaaaaako se malo poznajemo.
dečko se hoće ševit i to je to, i nije on ova priča "rukica kosica", konkretan je mali, a u ostalome se čuva... jasan je sasvim u potrebama...

hm.
i ja sam isto konkretna i jasna kad se zelim sakriti od mozebitne intimnosti. nije za pohvalit se, al eto.

ne znam mozes li ti uopce shvatiti koliko je tesko s nekim imat samo seva odnos. i mislim da ne trebas na to pucat. e bas zato mislim da moras razgovarat s njim. ako me kuzis.

/o ovo s casom vina isto nije losa ideja. pod uvjetom da je zaista jedna casa vina. takes the edge off. /

EDIT: e pa kad se malo upoznate onda ces vidjet svidas li mu se na drugim razinama i svida li se on tebi na drugim razinama. zato sam ti i napisala da se seva ne mora dogoditi odmah kad se vidite.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 00:21   #3025
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
i ja sam isto konkretna i jasna kad se zelim sakriti od mozebitne intimnosti. nije za pohvalit se, al eto.

ne znam mozes li ti uopce shvatiti koliko je tesko s nekim imat samo seva odnos. i mislim da ne trebas na to pucat. e bas zato mislim da moras razgovarat s njim. ako me kuzis.
hm, hm. viš, himen ti meni ne da tak razmišljat

ja odmah zblokam i tu prestaje moj svaki prostor za menevar. promatram i gledam na situaciju ograničeno

ok, primirit ću se
iako 29.a u kombinaciji "dagaopetnespominjem" gadne zbrke i spačke radi. uh.

u potpisu
naivna
__________________
Alien feelings
We have to accept.
Bella Krleža is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 00:50   #3026
Quote:
Bella Krleža kaže: Pogledaj post
hm, hm. viš, himen ti meni ne da tak razmišljat

ja odmah zblokam i tu prestaje moj svaki prostor za menevar. promatram i gledam na situaciju ograničeno

ok, primirit ću se
iako 29.a u kombinaciji "dagaopetnespominjem" gadne zbrke i spačke radi. uh.

u potpisu
naivna
zato sto ti je bed jer znas da seks nije samo seks*. i to je normalno. da je samo seva, vec bi se ti rijesila svojeg himena odavno.

*a posebno ne onaj prvi.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 00:51   #3027
Recimo meni se desilo sljedeće.Kad sam prvi put spavala sa dečkom nijesam bila sigurna dal mi je probio himen,mada osjetila sam peckanje.Nije bilo krvi,al i to se dešava .Ne mora je uvijek biti.Ja sam sljedećem dečku rekla kakomislim da jesam junferica mada sam već imala bliski susret pa neka to dovrši.Kaj ja znam.Pitaj ga u zezanciji jel misli da si djevica il tako nešto.Nemam ideje.A sad može se bit neiskusna tj loša jebačica samo u slučaju da se nisi već pohvatala sa nekim.Meni je to bila prednost.Tako da čak i da sam mu prešutila ne bi baš skužio.
Kai Rosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 01:00   #3028
Zoey

uglavnom, spavat ću mirn(ij)a.
__________________
Alien feelings
We have to accept.
Bella Krleža is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 01:08   #3029
Quote:
Bella Krleža kaže: Pogledaj post
Zoey

uglavnom, spavat ću mirn(ij)a.
ajde spavat, bit ce sve dobro. nemoj unaprijed paranoizirat.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 01:08   #3030
a i još nešto.
sad sam se sjetila

kak zvuči kad netko usred šulanja kaže: e gle, nisam ja još...
s recimo 29.g.
jer to onda fakat mijenja malo stvari i situaciju.
jer dok gacaš prema ili po tridesetima, razlozi za brijanje (i/ili ševu) nisu (ni približno) ist ko s 16, 18, 21....
sasvim su i drugačiji razlozi za ulazak u bilo kakav odnos...
i onda još ovo...
ionak mi to oduzima puno energije i vremena i fakat me živcira što ću/ćemo još na to trošit vrijeme... ma znam da nejde drugačije i da je to "taj" dobar put... ali NA POR NOOOOOO

a ovo sve ostalo se valjda zovu osobne stvari koje jednostavno treba pregristi
__________________
Alien feelings
We have to accept.
Bella Krleža is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 01:14   #3031
Quote:
Bella Krleža kaže: Pogledaj post
a i još nešto.
sad sam se sjetila

kak zvuči kad netko usred šulanja kaže: e gle, nisam ja još...
s recimo 29.g.
...
halo? pa neces mu reci usred akcije, nego ces mu reci prije.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 01:25   #3032
pa sigurno mu neću reći usputno dok navlači kondom...!
mislila sam na neka uvertirna šulanja
i pričala o tome kako će nakon toga situacija malo zastagnirat.
brijem da nikome nije baš fantazija imat malu virgo29 u nekom odnosu
koji se počinje tek razvijati i u kojem još samoga sebe malo štitiš i čuvaš
i proračunat si u tim godinama jer imaš nekog iskustva koji te po koji put i pameti naučio...
__________________
Alien feelings
We have to accept.
Bella Krleža is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 01:30   #3033
Quote:
Bella Krleža kaže: Pogledaj post
pa sigurno mu neću reći usputno dok navlači kondom...!
mislila sam na neka uvertirna šulanja
i pričala o tome kako će nakon toga situacija malo zastagnirat.
brijem da nikome nije baš fantazija imat malu virgo29 u nekom odnosu
koji se počinje tek razvijati i u kojem još samoga sebe malo štitiš i čuvaš
i proračunat si u tim godinama jer imaš nekog iskustva koji te po koji put i pameti naučio...
daj ne brij.

nije ni meni bila fantazija ljubakat se s frajerom mjesec dana pa jesam. nes ti problema. stvari su takve kakve jesu, nemres to promijeniti. i bok.

ne brini tako jako toliko unaprijed. stvaras si nepotreban pritisak i nije ni cudo da se onda zablokiras.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 01:36   #3034
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
daj ne brij.
da, to je to...

__________________
Alien feelings
We have to accept.
Bella Krleža is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 10:24   #3035
Quote:
Bella Krleža kaže: Pogledaj post
da, to je to...

Jesi ti riba u horoskopu?
__________________
Slažemo se da se ne slažemo.
Sljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2010., 02:23   #3036
Jedno pitanje.

Meni je cura rekla da ona ne može svršiti preko g-točke (sama), nego samo preko klitorisa.

Pa me zanimalo dal je to finalno, tj. nepopravivo ili se može nekako curu dovesti do orgazma preko g-točke ako niti ona sama ne može, tj. bar tako kaže.
__________________
Don't just call me a pessimist. Try and read between the lines.
Tool is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2010., 11:15   #3037
Quote:
Tool kaže: Pogledaj post
Jedno pitanje.

Meni je cura rekla da ona ne može svršiti preko g-točke (sama), nego samo preko klitorisa.

Pa me zanimalo dal je to finalno, tj. nepopravivo ili se može nekako curu dovesti do orgazma preko g-točke ako niti ona sama ne može, tj. bar tako kaže.

Pa ni ja isto ne mogu sama preko g-točke...za to mi i služi dečko .
__________________
~ bounded for life ~
lizzy borden is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2010., 15:43   #3038
ja sam pred par dana imala prvi spolni odnos s deckom s kojem sam 2 god...oboje smo bili nevini, i dogodilo se sasvim spontano, i bilo je predivno.. nit je nesto posebno bolilo, nit je bilo krvi,... .i sad je svaki drugi put bolji... e sad, mene zanima dali je kondom dovoljna zastita? koristimo durex extra safe, ne svrsi u mene nego izvadi prije.. ali svejedno me strah da pukne, stvarno smo jos jako mladi za bebu... a opet pilule..neznam..ne mogu rec mami... kao dovoljna zatita nam moze biti jedino neplodni dani...
we_love_animals is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2010., 15:45   #3039
Quote:
we_love_animals kaže: Pogledaj post
ja sam pred par dana imala prvi spolni odnos s deckom s kojem sam 2 god...oboje smo bili nevini, i dogodilo se sasvim spontano, i bilo je predivno.. nit je nesto posebno bolilo, nit je bilo krvi,... .i sad je svaki drugi put bolji... e sad, mene zanima dali je kondom dovoljna zastita? koristimo durex extra safe, ne svrsi u mene nego izvadi prije.. ali svejedno me strah da pukne, stvarno smo jos jako mladi za bebu... a opet pilule..neznam..ne mogu rec mami... kao dovoljna zatita nam moze biti jedino neplodni dani...
A kak bi zatrudnila ako nema unutarnje ejakulacije i jos koristite kondom? Jeste vec poceli imat biologiju u skolu ili si 4. i nize razred?
Ispijač Mozga is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2010., 15:49   #3040
Quote:
Ispijač Mozga kaže: Pogledaj post
A kak bi zatrudnila ako nema unutarnje ejakulacije i jos koristite kondom? Jeste vec poceli imat biologiju u skolu ili si 4. i nize razred?
haha pa moram biti sigurna..
we_love_animals is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:05.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger