Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak > Pivnica

Pivnica Čisti hedonizam: O hrani, piću, duhanu, sportu, alatu, oružju i ostalim muškim užicima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2016., 21:05   #1
Snuff duhani-Iskustva

Ima li neko iskustva sa tom vrstom uzimanja duhana,neki dan moj prijatelj stalno stavlja to pod nos.Kaze da mu je to spas na poslu da izdrzi do pauze,pa potajno stavi mrvicu na ruku ili prst i kao fol svrbi ga nos pa ga cese,a u stvari Snuffa duhan.Meni se to jos uvijek cini kao misija prebrojavanja svih planeta u svemiru,nemogu zamisliti da to radim,a najstrasnije od svega imam osjecaj da kada bi kao on vukao direktno iz pakovanja,povukao svih 10g odjednom.Inace kaze da se isplati jer tih 10g traje mu tjedan i pol,a kosta samo 18 kn.Pa me zanima sta vi mislite o tome,i kako je moguce izbjeci odlaske do grla,posto kaze da onda stvara jako odvratan okus.On vec dugo kaze koristi Grawith Snuff Apricot,posto mu odgovara,a i jako je mali izbor na nasem trzistu.
__________________
...neka nebeska sila to...
JazzManiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2016., 21:17   #2
Nikad cuo za taj snuff, ja znam samo za snus kojeg koristim na poslu i dobro me drzi. Ovo smrkanje o kojem ti pises mi zvuci jako bolno.
Big Gogovski is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 06:20   #3
Quote:
JazzManiac kaže: Pogledaj post
Ima li neko iskustva sa tom vrstom uzimanja duhana,neki dan moj prijatelj stalno stavlja to pod nos.Kaze da mu je to spas na poslu da izdrzi do pauze,pa potajno stavi mrvicu na ruku ili prst i kao fol svrbi ga nos pa ga cese,a u stvari Snuffa duhan.Meni se to jos uvijek cini kao misija prebrojavanja svih planeta u svemiru,nemogu zamisliti da to radim,a najstrasnije od svega imam osjecaj da kada bi kao on vukao direktno iz pakovanja,povukao svih 10g odjednom.Inace kaze da se isplati jer tih 10g traje mu tjedan i pol,a kosta samo 18 kn.Pa me zanima sta vi mislite o tome,i kako je moguce izbjeci odlaske do grla,posto kaze da onda stvara jako odvratan okus.On vec dugo kaze koristi Grawith Snuff Apricot,posto mu odgovara,a i jako je mali izbor na nasem trzistu.
Uživanje snuffa daleko je od nekih tako neugodnih senzacija kakvih se pribojavas. Naprotiv, snuff može biti izuzetno ugodan nacin konzumacije duhana.Ako se nesto o tome zna i napravi dobar izbor (postoji doslovno bezbroj vrsta, okusa/mirisa,brandova, s razlicitim postotkom vlaznosti,nijansi i nikotinske jacine) te koristi na pravi nacin(ne usmrkava se kao lajna i nikad se ne vuce naglo, na kraj nadlanice iz kutijice se istrese grudica ili kolicina praha otprilike jednog prstohvata,kao sto bi u juhu stavio papra ili soli,te uvuce u nos polaganim udisajem nosnice. Najbolje je nabaviti kutijicu (nesto kao “tabakijera” za snuff)u koju se duhan prebaci iz originalnog pakiranja jer ona ima vrlo zgodan otvor za doziranje kojem se moze prilagođavati velicina. Snuff siroke palete okusa/mirisa i izvrsnog kvaliteta jest Toque(izrazito suhi snuff srednje jacine), razne brandove juznoafrickog snuffa najcesce karakterizira izuzetna jakost, prisutnost nikotina, koja jednim usmrkavanjem, uvijek iste i jednakom tehnikom, male kolicine duhana udarom nikotina doslovno ”izbacuje iz cipela''. Njemacki snuffovi vecinom su slucajeva oni light u odnosu na nikotin i gotovo u pravilu nadaju na mentol, visokog su postotka vlaznosti i najcesce su upakirani u zgodnim jednokratnim kutijicama s malim otvorom koje omogucuju izravnu konzumaciju. Za pocetak preporucujem Gletscher Poschl kojeg sam vidjao, na vlastito nemalo iznenadjenje(ako se u obzir uzme da je uzivanje snuffa kod nas vrlo iznimna rijetkost),cak i u nekim domacim,najcesce malim privatnim trafikama, i to po cijeni nizoj od one na ebayu.
Nadalje je poznato i dokazano da je ''smrkanje'' duhana jedini gotovo bezopasni nacin konzumacije duhana, a po nekim teorijama, postoji cak i njegov blagotvorni ucinak na organizam ako se uzme u obzir da potice kihanje. Kihanje je, prema ucenju Tibetanaca, oslobadjanje unutarnjih cakralnih vjetrova, vrlo slicno onome koje se dogadja prilikom orgazma.
__________________
ma nije sto povrijedi mene mozda je i bolje tako al' sto moja majka place to ti necu oprostiti lako

Zadnje uređivanje misho-pisho : 23.02.2017. at 06:34.
misho-pisho is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 06:45   #4
Quote:
Big Gogovski kaže: Pogledaj post
Nikad cuo za taj snuff, ja znam samo za snus kojeg koristim na poslu i dobro me drzi. Ovo smrkanje o kojem ti pises mi zvuci jako bolno.
Đe kupuješ snus baćo?One najkvalitetnije brandove(Ettan,General, Götebergs rape i ostale od Swedish matcha)kod nas, od 2009. kad je Švedskoj uvedena zabrana izvoza u EU, nabaviti je gotovo nemoguća misija.
__________________
ma nije sto povrijedi mene mozda je i bolje tako al' sto moja majka place to ti necu oprostiti lako
misho-pisho is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2023., 01:15   #5
Danas uzeo snus na kiosku da i to testiran, već kad su ga onako dobro izreklamirali po medijima
Uzeo dva pakiranja Pablo i Velo max. nikotin.
Microban is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2023., 18:08   #6
Uporabljiva alatka, i kud i kamo bolja stvar od nikotinskih žvaka što se prodaju u ljekarni.
Sustav dostave nikotina je brz i jak (uzeo max) i najbolje mi radi ujutro nakon što sam odspavao 7-8 h kad tijelo bude odvojeno od nikotina i kad je potreba za istim najjača.
Microban is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:26.