Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.08.2017., 15:47   #41
Ona. Posesivna je.
__________________
🎭 El que no arriesga nada no va al infierno ni va a los altares 🎭
Maryati is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 15:53   #42
Quote:
Maryati kaže: Pogledaj post
Ona. Posesivna je.
I @ayca isto, nije dala decku da ide gledat utakmicu u kafic s drustvom, pa ju je otkantano.
ahaoke is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 16:10   #43
Talking

Quote:
ayca kaže: Pogledaj post
Pa sve ono nabrojano možeš raditi i sam ili švrljajući baš sa tih 5,10,15,20 osoba, istovremeno ili zasebno.
Ako ti to želiš, to ne znači da tvoja partnerica želi.Vaše želje nisu usklađene.

Da se mene pita, morao bi gadno izabrati! Cenzura! Ili velika obostrana tolerancija a slučajno znam da ste vi muški posesivna ljubomorna bića!

Misliš da ona nema neki svoj život prije tebe, hrpu fuck frendova ili potencijalnih koje je otpilila baš zbog tebe?
Moguće da imaš sreću pa je beznadno zaljubljena i ovisna o tebi pa popuši sva tvoja sranja
(iako se u dubini duše nadam da si našao bezobraznu osvetničku kuju koja će te jahati ko magarca i krv ti popiti dok ne bude po njenom!).

No, neki bezobrazni momci baš imaju sreće naći svoje...suprotnosti!
Ti mora da si djevojka od ahaoke?
Zašto ne rješite problem u 4 oka umjesto da se ovdje prepucavate po forumu

Šalim se.
Ne znam zašto si tako nabrijana. Čovjek ima pravo kreirati svoju budućnost kako mu odgovara. Naravno, i djevojka ima pravo kreirati svoju budućnost.
Neki ljudi pričaju o kompromisima. I sam sam u vezi i braku preko 15 godina i napravio sam mali milijun kompromisa ali ne mogu dopustiti da netko od mene napravi ono šro ja nisam.
Znači, prihvatiš partnera takvog kakvog si ga odabrala a ne mijenjaš ga da bude ono što ti želiš. Na kraju ni sam(a) nećeš biti zadovoljna onim što dobiješ. To možeš raditi s lutkom ali ne sa čovjekom. Ako ti se ne sviđa traži dalje, naći ćeš ono što ti treba. Samo treba biti iskren i komunicirati a ne govoriti jedno a misliti drugo.
dysback is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 16:28   #44
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
U principu se slažem s tobom.

Jedino kaj si ti fokus stavila baš na njih dvoje i daljnju perspektivu njihovog odnosa, a ja sam se fokusirao samo na tu jednu jedinu njegovu rečenicu, i to u općenitom smislu, ne misleći na njih dvoje.
Pa dobro njegova je tema, mislim da je ok da ne odemo u širinu, ima dovoljno okvirnih tema o ljubomori i posesivnosti i o hendlanju društvenog života.


Malo mi je cudno da netko tko za ovu i ostale veze piše da su bili pokušaji kontroliranja (tj tako on gleda na zahtjeve tih svojih cura) postavlja pitanje tko je u pravu, ona ili ja? Ako biraš isključivo "udave" onda ili biraš krive osobe za sebe ili ti nešto krivo radiš u tih vezama u koje se uvališ.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 16:56   #45
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Pa dobro njegova je tema, mislim da je ok da ne odemo u širinu, ima dovoljno okvirnih tema o ljubomori i posesivnosti i o hendlanju društvenog života.
Nije valjda da očekuješ od mene, filozofa s pjesničkom dušom, da se strogo držim zadane teme?
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 10:36   #46
Quote:
romkius kaže: Pogledaj post
Covjek zeli curu, ali zeli i svoj vlastiti zivot. Nista cudno i normalno, nije veza zatvor.

Inace cure vole dosta u slicnim situacijama spominjati nespremnost za vezivanje ili obveze. Takodjer pod tim nazivima zele stosta progurati
veza nije zatvor ali nije niti da su ti prijatelji prioritet u odnosu na vezu, a pogotovo da svoju partnericu ne miješaš s prijateljima i da ne stječete zajedničko društvo i prijatelje. nazovite vi to kako hoćete ali meni je to klasični fuckbuddyzam
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 00:16   #47
Quote:
ahaoke kaže: Pogledaj post
I @ayca isto, nije dala decku da ide gledat utakmicu u kafic s drustvom, pa ju je otkantano.
Skroz legitimno.
__________________
🎭 El que no arriesga nada no va al infierno ni va a los altares 🎭
Maryati is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 02:50   #48
Nisi ti kriv sto je ona lagano posesivna. Ali lagano. No dovoljno da te to izbaci iz takta.
E sad, da ti odjebes sve zbog nje i da se samo njoj posvetis, dosadio bi joj brzo.
__________________
Liječim sidu
NezaposlenUm is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 03:13   #49
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
nisam citao sto si napisao ali ti iz iskustva mogu reci da si ti kriv i to uvjek
tocno tako
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 05:32   #50
Ti sada imas potpunu kontrolu i mozes postavit uvijete po volji, vrti ju kao lutku na spagu.
__________________
Osjećam se dva dana mlađi.
mauzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 17:34   #51
Zašto si u vezi sa osobom koja te, kako kažeš, "abnormalno živcira"?

Ukratko, nije ti dovoljno napeta. Da te pomela s nogu, ti bi nju žicao za odlaske na kave.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 21:33   #52
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Zašto si u vezi sa osobom koja te, kako kažeš, "abnormalno živcira"?

Ukratko, nije ti dovoljno napeta. Da te pomela s nogu, ti bi nju žicao za odlaske na kave.
Ego
__________________
Osjećam se dva dana mlađi.
mauzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 21:40   #53
a nisi ti zaljubljen u nju, ne znam zašto si s njom uopće
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger