Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2017., 00:15   #761
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Ja kad imam tremu, a uvijek sam ju imao s novom - ni ne mogu svršiti prvih nekoliko puta, iz straha da neću zadovoljiti. Tako da doslovno mogu sat vremena ako treba. Pa samo čekam da je uspijem JAKO, JAKO napaliti i dalje pratim kako njoj paše.....
Ne znam kako reagiraju one na to da ti ne svršiš. Sigurno nije neki kompiment.
Lilly blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 00:20   #762
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
I uopće mi nije jasno šta negiraš time? Pa naravno da te ostavila! Šta je tu čudno? A koga sam ja direktno vrijeđao?
https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...&postcount=756
Pogledaj post ? Tvoju tezu da se zena zakaci za muskarca poslije seks . Dok muskarac koji se emocionalno ne veze odjebe svaku zensku poslije prvog seksa.
Kod mene je bilo obrnuta situacija . Ona je odjebala mene .

Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Ja kad imam tremu, a uvijek sam ju imao s novom - ni ne mogu svršiti prvih nekoliko puta, iz straha da neću zadovoljiti. Tako da doslovno mogu sat vremena ako treba. Pa samo čekam da je uspijem JAKO, JAKO napaliti i dalje pratim kako njoj paše.....
Hvala ti na savijetu . Imam sasvim drugi pristup seksu . Nikada nisam bio u performans a piliti jadnu zenu do boli mi je ne zamislivo .
Iz moga iskustva mnogi strasljivi muskarci imaju éjaculation précoce .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 00:23   #763
Quote:
Lilly blue kaže: Pogledaj post
Baš me zanima što smatraš katastrofalnim seksom? Niste se mogli opustiti zbog prevelikih očekivanja, pa je ispalo prosječno ? Ili nešto još gore? Izostanak erekcije?
Da ,nismo bili opusteni . Nikakav erectilni problem . Ona presitna a ja ogroman .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 00:29   #764
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Da ,nismo bili opusteni . Nikakav erectilni problem . Ona presitna a ja ogroman .
Govorimo o cijeloukupnom tijelu ili samo određenim dijelovima tijela?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 00:32   #765
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Govorimo o cijeloukupnom tijelu ili samo određenim dijelovima tijela?
Cijeloukupnom ! Nije moj stil da se falim alatom . Nisam djete .
Laku noc . Mislim da sam zavrsio sa ovom temom . Ovaj decko me je totalno izbacio iz takta sa svojim postovima .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 00:36   #766
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Cijeloukupnom ! Nije moj stil da se falim alatom . Nisam djete .
Laku noc . Mislim da sam zavrsio sa ovom temom . Ovaj decko me je totalno izbacio iz takta sa svojim postovima .
Interesantno u svakom slučaju no ne i toliko neobično! Ja bi rekal da je to bila rekacija na preveliko očekivanje od tolike napaljenosti. Odoh i ja jer bu me garant banirali pošto mi se vrnula "najdraža" forumašica!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 00:39   #767
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Interesantno u svakom slučaju no ne i toliko neobično! Ja bi rekal da je to bila rekacija na preveliko očekivanje od tolike napaljenosti. Odoh i ja jer bu me garant banirali pošto mi se vrnula "najdraža" forumašica!
Da, mislim da je to principalni razlog kao i cinjenica da ne poznas fizicki drugog .
Laku noc Josuha i citamo se . Ignoriraj sve sta te smeta ?
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 00:44   #768
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Ona presitna a ja ogroman .
Mislila sam da to može postojati samo kao psihološka prepreka...

P.S. Očekivanja su gadna stvar

Zadnje uređivanje Notfunny : 11.01.2017. at 01:00.
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 00:49   #769
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Da ,nismo bili opusteni . Nikakav erectilni problem . Ona presitna a ja ogroman .
Trebalo je ženu bolje napaliti..valjda niste krenuli odmah sa činom..
__________________
Kao prvo ne moram ja nista..kao drugo isto to..
Slakica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 00:52   #770
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Da, mislim da je to principalni razlog kao i cinjenica da ne poznas fizicki drugog .
Laku noc Josuha i citamo se . Ignoriraj sve sta te smeta ?
Uvijek sam mislio da opaka kemija uvijek pomogne ali eto nekada čak i ona u određenim trenucima zakaže. Teško je to objasniti i sebi ,a kamoli drugima!
Laku noć i tebi! Nema šanse. Pa kakav bi ja to forumaš bio?!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 01:28   #771
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Da ,nismo bili opusteni . Nikakav erectilni problem . Ona presitna a ja ogroman .
jesam plavuša,al nek mi netko ovo objasni može i nacrtat
Quote:
Tvoju tezu da se zena zakaci za muskarca poslije seks . Dok muskarac koji se emocionalno ne veze odjebe svaku zensku poslije prvog seksa.
ma ovaj HHmiš baljezga napamet..kolko me sjećanje služi,bilo je to ipak u prošlom tisućljeću, i ja sam ih nekolicinu odje nakon...i nisam čekala baš svaki put taj "sudbonosni" treći sudar a neki su bome i cvilili zbog toga ..toliko od mene o toj "HHmiševoj teoriji"
znam,opet se hvalim
__________________
kad nepravda postane zakon,otpor postaje dužnost!
gradojev is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 01:50   #772
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Muskarac je topli kruh . Mekan ,vruc , ukusan ,topi se u ustima . Ne trazi mnogo daje sta moze i zna .
Slažem se u cjelosti! Voljela bih jedino da ste malo skloniji učenju, posvećeniji, malo manji fatalisti i malo manje podložni legendama, vjerovanjima bez stvarnog uporišta. Oko MŽ odnosa. Pa bi ono što dajete bilo manje različito, relativno, od pojedinca do pojedinca.
Mada, da, može vas se motivirati i strpljenjem postići vrhunske rezultate. I isplati se najčešće!
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 03:19   #773
Quote:
Lilly blue kaže: Pogledaj post
Ne znam kako reagiraju one na to da ti ne svršiš. Sigurno nije neki kompiment.
U pravu si. Nije. Ali nisam doživio da ih je to sekiralo. Višestruko više mi sekira moju zakonitu kada ja ne uspijem svršiti jer se koji put previše suzdržim od vlastitog orgazma.

Djevice nisu previše kužile, ove koji nisu bile bi se pitale tek negdje 2 - 3. put. U 4. bi ja u pravilu isto svršio....
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...&postcount=756
Pogledaj post ? Tvoju tezu da se zena zakaci za muskarca poslije seks . Dok muskarac koji se emocionalno ne veze odjebe svaku zensku poslije prvog seksa.
Kod mene je bilo obrnuta situacija . Ona je odjebala mene .
Zaboravio si vrlo bitan detalj - žena se nakon seksa U KOJEM DOŽIVI jako DOBAR ORGAZAM počinje vezati za muškarca.
Ne nakon svakog seksa.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 03:24   #774
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
jesam plavuša,al nek mi netko ovo objasni može i nacrtat

ma ovaj HHmiš baljezga napamet..kolko me sjećanje služi,bilo je to ipak u prošlom tisućljeću, i ja sam ih nekolicinu odje nakon...i nisam čekala baš svaki put taj "sudbonosni" treći sudar a neki su bome i cvilili zbog toga ..toliko od mene o toj "HHmiševoj teoriji"
znam,opet se hvalim
Očekujem da se pohvališ kada konzumiraš mladog poskoka ili budeš sretna u braku. Ostalo su ionako pričice kao i npr. "peća i vuk".
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 05:01   #775
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
U pravu si. Nije. Ali nisam doživio da ih je to sekiralo. Višestruko više mi sekira moju zakonitu kada ja ne uspijem svršiti jer se koji put previše suzdržim od vlastitog orgazma.

Djevice nisu previše kužile, ove koji nisu bile bi se pitale tek negdje 2 - 3. put. U 4. bi ja u pravilu isto svršio....
sry malo mi je komično ..ti se nama tu hvališ kolko si dobar jebač il što?
u biti taslačiš žene satima i ne vidiš problem u tome?ja sam da se za svaku krajnost posjeti dotura
Quote:
Zaboravio si vrlo bitan detalj - žena se nakon seksa U KOJEM DOŽIVI jako DOBAR ORGAZAM počinje vezati za muškarca.
Ne nakon svakog seksa.
aha..nema veze ako naknadno skužiš da je idiot,tenkre itd,važno da te dobro izje.. i ti si njegova do kraja života ...buahahaha
__________________
kad nepravda postane zakon,otpor postaje dužnost!

Zadnje uređivanje gradojev : 11.01.2017. at 05:12.
gradojev is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 10:07   #776
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Iz tvog vlastitog pisanja si imala iza sebe estetske operacije. Jesi isto tako imala i dovoljno samopouzdanja i bila zadovoljna svojim izgledom pa si sigurna i u ovo što ovdje pišeš?

Znam, bezobrazan sam........ ...čak ti se i ispričavam zbog toga.

Kako znaš da nije prije seksa imao NIKAKVE emocije prema tebi? Kako znaš da nisi zapravo spavala s nekim levatom za kojeg si bila premija, pa je htio biti s tobom jer je 1000% siguran da ne može bolje?
A što tebe tjera da guraš ljude u nekakve kalupe? Ja recimo uopće neću diskutirati o tvom odabiru, čak što više, ako je to tebi perfect match, dapače baš lijepo

Ali, tisuće je različitih i jednako divnih puteva ka sreći, od kojih su neki vrlo spontani i lijepi. I nisu se dogodili jer je netko manje vrijedan ili kompleksaš jer eto mora da je tako jer se ne uklapa u tvoju jednodžbu. Nema potrebe za potezanjem takvih argumenata jer ne vidim svrhe. Možda i zato jer muškarce ne vidim kao partnere kojima nešto dajem time što jednako uživam u njihovom tijelu. I zbilja ne vidim kakve veze imaju korekcije na mojoj fasadi 20 godina nakon predmetne jebačine o kojoj drvimo
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 10:12   #777
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
jesam plavuša,al nek mi netko ovo objasni može i nacrtat
Nećemo ga sada gnjaviti (počevši od mene ).
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 10:35   #778
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post

Zaboravio si vrlo bitan detalj - žena se nakon seksa U KOJEM DOŽIVI jako DOBAR ORGAZAM počinje vezati za muškarca.
Ne nakon svakog seksa.
Nije uvjet..
Napucala s lika s kojim sam se sexualno super poklapala i koji me vodio do ludilo.
No zato u drugim segmentima totpalno nedposoban i nikakav materijal za nesto ozbiljno.
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 11:48   #779
Quote:
Notfunny kaže: Pogledaj post
Mislila sam da to može postojati samo kao psihološka prepreka...

P.S. Očekivanja su gadna stvar
Pa i ne baš. Svojevremno, jako zaintrigirana pričama iz svlačionice lokalnog nogometnog kluba, kušala sam nešto što poslije nikako ne bih poželjela za po doma.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 11:52   #780
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
A što tebe tjera da guraš ljude u nekakve kalupe? Ja recimo uopće neću diskutirati o tvom odabiru, čak što više, ako je to tebi perfect match, dapače baš lijepo

Ali, tisuće je različitih i jednako divnih puteva ka sreći, od kojih su neki vrlo spontani i lijepi. I nisu se dogodili jer je netko manje vrijedan ili kompleksaš jer eto mora da je tako jer se ne uklapa u tvoju jednodžbu. Nema potrebe za potezanjem takvih argumenata jer ne vidim svrhe. Možda i zato jer muškarce ne vidim kao partnere kojima nešto dajem time što jednako uživam u njihovom tijelu. I zbilja ne vidim kakve veze imaju korekcije na mojoj fasadi 20 godina nakon predmetne jebačine o kojoj drvimo
Ne kužim di ti vidiš kalupe, ne ukalupljujem apsolutno nikoga.

20 godina NAKON JEBAČINE? Ja mislio kako žustro pišeš da na dnevnoj, barem mjesečnoj bazi spavaš s muškarcem koji nije zaljubljen u tebe i on nastavi cviliti za tobom.
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Nije uvjet..
Napucala s lika s kojim sam se sexualno super poklapala i koji me vodio do ludilo.
No zato u drugim segmentima totpalno nedposoban i nikakav materijal za nesto ozbiljno.
Pa ali ja nisam nikada i nigdje napisao da se žena nakon dobrog seksa veže za muškarca do groba i prihvaća sve.

Nego samo da joj hormoni utiču da se produbljuju emocije prema muškarcu nakon toga. Što iskusnija razumna žena može "zatomiti" ako sve ostalo ne štima, povrijedi je se, ne poštuje...

Pa čisto sumnjam da si ti nakon tog super seksa samo tako instant ohladila osjećaje.

Nego, zašto onda nisi ostala s njim u "sex bez obaveza" odnosu?
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:35.