Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.08.2017., 09:10   #4601
Netko će zabunom emitirati finalnu epizodu ovu nedjelju .


A što se tiče svih događanja ove epizodu ja sam si našao neke smislene stvari , a vi kako želite .
Noći zapravo tamo traju 16-18 sati , oni nisu daleko otišli , pa je Gendry trčeći mogao veoma brzo doći natrag do Eastwatcha, gavrani su mogli brzo prenijeti poruku , a Daenerys je još brže mogla doći s zmajevima .
Sve u svemu za 18 sati se je sve moglo napraviti .

A što se tiče dokaza , pa Cersei i ostala plemići uopće niti ne razmišljaju o tome da WW postoje i sad kad im kažeš da postoje valjda bi se ti smijali .
A sad kad ga budu vidjeli i kad ga budu doveli u KL i kad ga vojnici ne budu mogli ubiti , svi će dobiti dokaz .


Budući da će posljednja epizoda trajati oko 80 min. , valjda će i tu morati ubrzano : trebaju riješiti LF , pa velik dio epizode će ići na KL . Valjda će prikazati i Eurona i što radi sa Yarom.
Posljednja scena će mislim imati veze sa Night Kingom . Ili će zid pasti ili najvjerojatnije NK dolazi pred zid .
Samo razmišljam .

@Sonja - 8. se još nije počela snimati . Tek su mislim završili scenarij , sad tek pripremaju plan snimanja . Ni u kojem scenariju ne vidim dolazak završne sezone na ekrane prije 10.mj. 2018. , možda još kasnije : siječanj 2019.
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 09:10   #4602
Quote:
JustPassingBy kaže: Pogledaj post
Ja ne kužim poantu Normalno da su se na nju svi napalili, prelijepa je... I madr of đregons
Glupa je ko kurac i ima barem 10 komada u seriji ljepsih od nje.

Al ima zmajeve oa to nivelira glupoću.

To je bila poanta


Edit: evo nabrajam - Cersei, Sansa, Mel, Missandei, Ygritte, Ros, jedna od Sand Snakes al neznam kak se sve zovu, Marg....aj morala bi jos razmislit. Lijepa je da, i jednom davbo je bila i kul. Sad je samo cmoljavo deriste sa odraslim zmajevima pa ajd, stob se reklo "moze stat"
Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 09:15   #4603
Paaaa meni je recimo Danny najljepša... Sve je stvar ukusa Ali vjeruju joj da će kao spasiti svijet, zato je vole još više Čist sumnjam da je ne bi doživljali bez onih letečih... But that's just me
JustPassingBy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 09:32   #4604
Quote:
Altairfan kaže: Pogledaj post
Netko će zabunom emitirati finalnu epizodu ovu nedjelju . : rofl : : bonk :



Quote:
LOST01 kaže: Pogledaj post
Gendry i Jon kao dva patuljka među onim muškarcima

I gdje su ledeni ogromni pauci? :c onfused :
Ja sam se ismijala kad Jon otima onu čuturu??? sa alkoholom od Hounda i ugao kamere je malo odozdo i Jon u prvom planu a iza njega Hound tako da izgleda da su okvirno iste visine pošto je lik koji glumi Hounda oko 2 m visok.

Nemoj pauke živa bila. Brrrrrrrrrrr


Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
ma mislim da neće. iako će biti histerije bez obzira kako završi.

na tu temu- ne želim da završi ili želim da završi već sutra jer ovo iščekivanje od tjedna do tjedna me ubija u pojam.
Oooooo znaaaaaaam kako ti je. Svi znamo, tačnije.

Ovo za histeriju je tačno. Sinoć mi brat kaže da na kraju mora biti neki hepiend jer niko ne piše takve knjige bez hepienda. Što ima smisla. I onda dođemo do toga da mi se neće svidjeti ni ako bude hepiend (jer je malo u nesaglasju sa čitavim serijalom) a ni ako ne bude pošto svi nekako uvijek i podsvjesno očekujemo HEA.



Budimo objektivni, Emilija jeste džepna Venera plus je lijepa - ima ona tu i sisića i dupeta i uzak struk, da ne spominjem krupne, plave oči, pune usne i super joj stoji plava kosa. Druga stvar je što nije neka glumica.


Quote:
Inanna kaže: Pogledaj post
Jeste da je od srebra ali jbt...
__________________
U traganju za potpisom...
Kovrdžava is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 09:44   #4605
Pa zapravo, za toliki komad nakita nije to ni puno

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 10:15   #4606
Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Ma znam ali očekivala sam nešto od te scene, više ne znam ni šta. Znaš ono kad čekaš, gradiš tenziju, gradiš i na kraju - ništa.

Zapravo, bojim se da će čitav Got na kraju da se svede na neki antiklimaktični kraj.

Neće valjda.
Sve upućuje na takav ishod. U trenutku kada su zašli u svoj fan fiction, otišlo je sve kvragu.
Quote:
JustPassingBy kaže: Pogledaj post
Ja ne kužim poantu Normalno da su se na nju svi napalili, prelijepa je... I madr of đregons
Well, da me izvedu pred Bend D Knee, moram priznati da bih zurio u prevoditeljicu tj. Missandei, a ne u glupaču na tronu.
__________________
“When I think of asses, a woman’s ass, somethin’ comes outta me.”
Winter Snake is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 11:05   #4607
Za 2600 funti dobiš zlato i dijamante, srebro
Dobiš za 260 kuna
Za kraj, realno imamo par favorita koje pratimo od početka do kraja:
Emo klita, Proljefku, eventualno Patuljka i Nindžu...
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 11:05   #4608
Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post

Budimo objektivni, Emilija jeste džepna Venera plus je lijepa - ima ona tu i sisića i dupeta i uzak struk, da ne spominjem krupne, plave oči, pune usne i super joj stoji plava kosa. Druga stvar je što nije neka glumica.



Pa sad da je baš neka obdarena lepojka u kategoriji džepne Venere i nije

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2015/...4063866349.jpg

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...ce8e617196.jpg

Ali u zadnjoj ep s onim zimskim kaputićem je bila super i jasno mi je da je po knjigama ljepotica s tom srebrnom kosom i magijom Targaryena pa ne bi trebalo čuditi što svi konkurentniji pastusići Bend D Knee prije ili kasnije

Što se tiče struka, mora da joj daju nekakav mini korzet ili nešto.
Ratnica Svjetla is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 11:16   #4609
U jbt, šta ti je dobra kostimografija!!!
Meni je izgledala sva načitana, načitana...
__________________
U traganju za potpisom...
Kovrdžava is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 11:16   #4610
Svi ce pocrkat na kranu a Bronn ce skupit zlato i bit kralj svega

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 11:26   #4611
Super mi je ta tvoja završnica.

Jedino dodajem da želim da procvjeta započeta romansa između Tormunda i Hounda. Baš bi bili cakan par.
__________________
U traganju za potpisom...
Kovrdžava is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 11:26   #4612
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Svi ce pocrkat na kranu a Bronn ce skupit zlato i bit kralj svega

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
Prodano!
Ratnica Svjetla is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 11:34   #4613
Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Jedino dodajem da želim da procvjeta započeta romansa između Tormunda i Hounda. Baš bi bili cakan par.
To samo ako The Big Woman tuzno umre na rukama Jamie Lannistera

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 11:42   #4614
Osma sezona ako ne bude sex od serije,ne znam šta reći,pogotovo jer znamo da Zid pada i da će Jamie pohitit na Sjever Jonu
nar.kO is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 11:47   #4615
Jel netko skužio gdje je točno Rhaegal pobjegao nakon Viserionove smrti? Samo je bolno jauknuo kad se braco strovalio i odmaglio u planine?! Ok, to bi donekle odgovaralo karakteru Rhaegara Targaryena po kojem je nazvan pošto je i on netragom nestao kad je bio najpotrebniji. Na kraju smo na Zidu vidjeli samo jednog zmaja, pretpostavljam Drogona.
Ratnica Svjetla is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 11:53   #4616
Quote:
nar.kO kaže: Pogledaj post
Osma sezona ako ne bude sex od serije,ne znam šta reći,pogotovo jer znamo da Zid pada i da će Jamie pohitit na Sjever Jonu
Pa brate jel ju nije vec sad Sansa poslala u KL po nekom zadatku, jos joj je i napomenula kao "aj sta sad idi umjesto mwnw, tam ti je Jamie s njim si si dobra"

Kad smk kod toga, zaboravila sam il nisam obracala pozornost, zast je ona nju slala nju tamo

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 12:06   #4617
Quote:
Ratnica Svjetla kaže: Pogledaj post
Jel netko skužio gdje je točno Rhaegal pobjegao nakon Viserionove smrti? Samo je bolno jauknuo kad se braco strovalio i odmaglio u planine?! Ok, to bi donekle odgovaralo karakteru Rhaegara Targaryena po kojem je nazvan pošto je i on netragom nestao kad je bio najpotrebniji. Na kraju smo na Zidu vidjeli samo jednog zmaja, pretpostavljam Drogona.


A čuj , Rhaegal igra igru prijestolja na sličan način kao i Theon . Treba znati pobjeći kad treba .
A baš bi si pasali on i Theon .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 12:13   #4618
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Pa brate jel ju nije vec sad Sansa poslala u KL po nekom zadatku, jos joj je i napomenula kao "aj sta sad idi umjesto mwnw, tam ti je Jamie s njim si si dobra"

Kad smk kod toga, zaboravila sam il nisam obracala pozornost, zast je ona nju slala nju tamo

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
Poslala ju je jer je Cersei želi sasatanak,a ona se boji ići.
Tu će sad biti svi oni,čak i Daenerys,dovest će wighta što su ga "uhapsili"

Najvjerovatnije nas očekuje Cleganebowl

btw,nisan ti ja Jorah sa tim "brateuu" šemama
nar.kO is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 12:13   #4619
Živ bježi, mrtav samo leži?
Koja je ono Grunfova?
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 12:18   #4620
Quote:
nar.kO kaže: Pogledaj post

btw,nisan ti ja Jorah sa tim "brateuu" šemama
Aa ne brini, bome nebi Đoru bratom zvala

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:22.