Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2017., 11:29   #61
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Jel imate dvostruke kriterije ili vam je i više od 30% žena domaćica u braku također lijeno i nesposobno?
Ne znam bas za nijednu kucanicu koja spava do podneva
Ipak treba djecu ujutro odvesti u školu.
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 11:34   #62
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Ne znam bas za nijednu kucanicu koja spava do podneva
Ipak treba djecu ujutro odvesti u školu.
Biti lijen za baš sve u životu je jedna stvar, a ne raditi bilo kakav formalni plaćeni posao ako baš ne moraš je druga.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 11:39   #63
Ali cime se on bavi, osim kafenisanja?
Nema radne navike, nema volju, nema ambicije..nista.
Ako mu je to mala placa, sta si ne potrazi bolje placeni posao?
Pa i najveci bogatasi rade, da bi jos vise zaradili, a kamoli ovaj koji ni nije nesto pretjerano bogat. Nije stvar samo u lovi, nego se covjek osjeca korisnim.
Ma ja bih takvim nacinom zivota odavno prolupala
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 11:42   #64
Autorice, zamisli da ti neka jako dobra frendica ima istu situaciju/vezu i da ti ovo prepricava. Sto bi joj rekla?
NightDive is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 11:57   #65
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Ali cime se on bavi, osim kafenisanja?
Nema radne navike, nema volju, nema ambicije..nista.
Ako mu je to mala placa, sta si ne potrazi bolje placeni posao?
Pa i najveci bogatasi rade, da bi jos vise zaradili, a kamoli ovaj koji ni nije nesto pretjerano bogat. Nije stvar samo u lovi, nego se covjek osjeca korisnim.
Ma ja bih takvim nacinom zivota odavno prolupala
Ja ne bih odbio posao od 5.500 kn kao taj lik ako je u mojoj struci ili donekle povezan s njom.
Svi znamo koliko je teško naći posao u Hrvatskoj, neki se prave da je to piece of cake (ne čudi me jer 90% forumaša živi u Zagrebu i svi su turbozapošljivi IT-evci, ne)
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 12:08   #66
da razum u većini slučajeva pobjeđuje, na ovom bi svijetu bilo mnogo jednostavnije živjeti. ali ne pobjeđuje. ljudi jesu misaona bića, ali baš i ne koriste ono što im je dano.

tema...pa super ti je taj lik. jel vam dobar sex? pa dok traje - traje ili s njim razmišljaš proslaviti zlatni pir? ako je ovo potonje, nekako mi se čini da ćeš se napatiti na tom putu. al fala bogu...svi biramo za sebe. razumom, naravno.
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 13:53   #67
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Ali cime se on bavi, osim kafenisanja?
Nema radne navike, nema volju, nema ambicije..nista.
Ako mu je to mala placa, sta si ne potrazi bolje placeni posao?
Pa i najveci bogatasi rade, da bi jos vise zaradili, a kamoli ovaj koji ni nije nesto pretjerano bogat. Nije stvar samo u lovi, nego se covjek osjeca korisnim.
Ma ja bih takvim nacinom zivota odavno prolupala
mozda covjek, ako nadje posao, vise nece imati pristup "free moneyu".

tako da, matematicki, ako dobija 5500 za djabe, i ako za iste pare mora raditi - jasno je sto je isplativije i ugodnije.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 14:26   #68
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Sta sad joj?
Stapic. 🙄
Zaboga to je pas, a ne dijete. Veze se za onog tko se s njim najvise bavi i njemu je najprivrzeniji.

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 14:29   #69
Quote:
Ivanicapeca kaže: Pogledaj post
Stapic. 🙄
Zaboga to je pas, a ne dijete. Veze se za onog tko se s njim najvise bavi i njemu je najprivrzeniji.
Ja sam mislio da pises o djetetu ali u prevedenom smislu
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 14:31   #70
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Ja sam mislio da pises o djetetu ali u prevedenom smislu
Napisala sam da nabave stene i na to kvotano sam dobila komentar tak da fakat ne znam di je nestao nesporazum 🙄

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 16:00   #71
Quote:
NightDive kaže: Pogledaj post
Autorice, zamisli da ti neka jako dobra frendica ima istu situaciju/vezu i da ti ovo prepricava. Sto bi joj rekla?
Rekla bi joj isto ono sto je meni rekao jedan moj prijatelj koji se sokirao kad je cuo sa kim sam...bas zato sto sam uvijek bila najglasniji protivnik vucibatina koji zive starcima na grbaci.

Neki dan mu nekaj pricam za ovaj mbanking i slikaj i plati kak je zakon stvar za racune, a on me u cudu gleda i onda sam se sjetila da on vjerojatno nije platio niti jedan racun

Zivim sama i imam psa, koje ginace on jako voli i zove svojim djetetom
alfa111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 16:06   #72
Quote:
alfa111 kaže: Pogledaj post
Rekla bi joj isto ono sto je meni rekao jedan moj prijatelj koji se sokirao kad je cuo sa kim sam...bas zato sto sam uvijek bila najglasniji protivnik vucibatina koji zive starcima na grbaci.

Neki dan mu nekaj pricam za ovaj mbanking i slikaj i plati kak je zakon stvar za racune, a on me u cudu gleda i onda sam se sjetila da on vjerojatno nije platio niti jedan racun

Zivim sama i imam psa, koje ginace on jako voli i zove svojim djetetom
Onda u suzivot. Pa vidi kak klapa. Intelektualka si, zrela i odgovorna osoba koja zna sto joj u zivotu treba i mislim da si sposobna u sebi naci ravnotezu izmedju razuma i osjecaja i da ti za to nije potrebno previse vremena. Daj mu sansu, a sad hoce li je on znati prepoznati i iskoristiti, jer si i ti toga, medju ostalim vrijedna, vrlo brzo ce se pokazati.
Sretno draga!

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 16:41   #73
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
mozda covjek, ako nadje posao, vise nece imati pristup "free moneyu".

tako da, matematicki, ako dobija 5500 za djabe, i ako za iste pare mora raditi - jasno je sto je isplativije i ugodnije.
Mi to ne znamo 😀 Mozda autorica zna vise o tome.

A matematicki..to k'o kad ljudi na socijali tvrde da im se ne da radit za toliko i toliko, jer im svejedno sjeda lova bez da mrdnu prstom 😁
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 16:44   #74
Quote:
Ivanicapeca kaže: Pogledaj post
Onda u suzivot.
Pa u suzivot jedino ako misli s njim nesto ozbiljno.
A vec ju smetaju neke stvari.
A ako joj je samo za zabavu, nek uziva dok traje i dok ne naleti drugi, ali posto je sama rekla da se s nijednim drugim nije ovako osjecala...malo fali da padne. A tad je sve gotovo. Bude mu sve oprostila 😀 Dok se ne nade u braku, sa djecom i muzem neradnikom. I onda opet na forum 😁
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 17:45   #75
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Pa u suzivot jedino ako misli s njim nesto ozbiljno.
A vec ju smetaju neke stvari.
A ako joj je samo za zabavu, nek uziva dok traje i dok ne naleti drugi, ali posto je sama rekla da se s nijednim drugim nije ovako osjecala...malo fali da padne. A tad je sve gotovo. Bude mu sve oprostila 😀 Dok se ne nade u braku, sa djecom i muzem neradnikom. I onda opet na forum 😁
Pa cura mi djeluje kao netko tko bi zelio ostvariti nesto ozbiljnije i dugorocnije. Zivot pod istim krovom je za mnoge katarzicno i prosvjetljujuce iskustvo za kojeg nije potrebno puno vremena ako si zrela i artikulirana osoba.

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 17:50   #76
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Upravo ovo. Zašto se u 21. stoljeću očekuje da muškarac mora biti taj koji financira obitelj? Jel imate dvostruke kriterije ili vam je i više od 30% žena domaćica u braku također lijeno i nesposobno?

Možda lik ne želi raditi 8 sati za plaću ali želi brinuti za kućanstvo i baviti se djecom.

Da zeli, ziveo bi sam, a ne sa svojima. Zasto se mora odvojiti od roditelja tek da se ozeni?

''Zanimljivo'' drustvo ima kada u podnevnim i ranim popodnevnim satima ima sa kime da ispija kafe

Da li ej ikada rekao od cega ce da zivi za 20 godina? Kako ce penziju da zaradi? Kako je moguce da nema neki hobi, nesto sto ga okupira?
To sto se krecete u istom drustvu, kako utice na teme o kojima pricate, nije valjda da se sve svodi na sitna ogovaranja i ko gde putuje, sta radi :-)?
__________________
''Mene brine, sto su kupili te sine,ti sa vlasti, da bi mogli nastaviti krasti!Stidece se tebe deca, sto si glasao za keca,
Jer je tvoje srce k'o u zeca, muko moja.''
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 17:52   #77
Quote:
Ivanicapeca kaže: Pogledaj post
Imam u susjedstvu bracni par s nekim invaliditetom i imaju sina. Ljudi nikad nisu nikod odzdravljali ili pozdravljali kad ih sretnes u zgradi. Uzasno mrzovoljna i antipaticna bica. Kaku su zbog invaliditeta vjerojatno bili angazirani u nekim civilnim udrugama za pse vodice, dobili su na socijalizaciju psa. Dakle, ljudi su odjednom pistali dijametralno suprotni. Poceli ljude pozdravljat, razgovarat, obracat se mom psu, mojoj djeci, nasmijeseni, ono wooow...znali smo ostajati s wtf izrazom lica.
Ljude je ne moguce mijenjati, ali ljudi se mijenjaju. Mislim da svi zasluzuju sansu i podrsku.
Bas lepa prica

P.S. Ja ne bih mogla ni bez romantike, ni bez prijatelja i ljubavnika, sve mora u jednoj osobi da bude :-) Romantika je na trecem mestu. Zavodjenje, pa onda promena mi se nikako ne svidja!
__________________
''Mene brine, sto su kupili te sine,ti sa vlasti, da bi mogli nastaviti krasti!Stidece se tebe deca, sto si glasao za keca,
Jer je tvoje srce k'o u zeca, muko moja.''
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 18:08   #78
Quote:
Preveza kaže: Pogledaj post
Bas lepa prica

P.S. Ja ne bih mogla ni bez romantike, ni bez prijatelja i ljubavnika, sve mora u jednoj osobi da bude :-) Romantika je na trecem mestu. Zavodjenje, pa onda promena mi se nikako ne svidja!
S godinama se prioriteti mijenjaju. Ja s 2, 3 i 4 banke smo tri razlicite osobe. Sada mi je vaznija prakticnost od romantike. Prije sam rezala vene za tipovima koji mi se danas niti malo ne svidjaju.

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 18:13   #79
Ne racunajuci studentske dane, meni su prioriteti isti. Ko ima decu, kod njega je drugacije. Mi ih ne planiramo, pa ono sto sam zelela i nasla krajem dvadesetih, zelim i sada, krajem tridestih :-) Nikada nisam htela da se neko promeni, niti to ocekivala, a on se jeste promenio, u nekim, recimo sitnicama, nabolje :-)
__________________
''Mene brine, sto su kupili te sine,ti sa vlasti, da bi mogli nastaviti krasti!Stidece se tebe deca, sto si glasao za keca,
Jer je tvoje srce k'o u zeca, muko moja.''
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 18:30   #80
Quote:
alfa111 kaže: Pogledaj post
Neki dan mu nekaj pricam za ovaj mbanking i slikaj i plati kak je zakon stvar za racune, a on me u cudu gleda i onda sam se sjetila da on vjerojatno nije platio niti jedan racun
razumno bi bilo da već sada zatvoriš tu priču. jer prema svemu što si napisala ti njega nikada nećeš poštovati i prihvatiti, ako ovako nastavi. a to je, ako je uzajamno, temelj svakog zdravog odnosa.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:24.