Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2017., 20:10   #21
>ne mogu snaci u hrpi tema
>brza sam i snlazljiva
Taj dio mi baš nije jasan.

Šalu na stranu, ispoliraj CV i personalizirane molbe u slučaju ako se u njima također nalaze slične kontradiktornosti.

Ne znam jesi li već imala razgovore za posao, ali pripremi se za razna testiranja tvog znanja rada na računalu i znanje stranih jezika. Dobro bi bilo imati u rukavu spremne konkretne primjere što točno znaš iz određenih softvera (dakle ne samo puku listu čime se služiš), kao i konkretne primjere situacija u kojima si brzo reagirala i našla rješenje.

Ako ti financijski nije sila raditi i možeš komotno živjeti, koncentriraj se prvenstveno na učenje. Bez obzira radi li se o studiju, prekvalifikaciji ili nečemu trećem.

My two cents. A na kraju dana, ti sama najbolje znaš svoju situaciju, koji su tvoji prioriteti te na kakav posao i radne uvjete si spremna pristati.

Sent from my E2303 using Tapatalk
bijeli zeko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 20:40   #22
Ja sam dojma da se otvaračica teme pomalo izgubila u raznim smjerovima s kojim je krenula misleći da će joj tako posa biti osiguran, ali tako nije baš ispalo pa je razočarana. Prije nekih 20, pa i 15 godina, ona bi s svojim školovanjem lako dobila posa ali nažalost danas i VSS nije garancija zapošljavanja.

Nije završila farmaciju ali ipak i ovo što ima nije bezvezno, možda da pokuša tražiti posao u drugom manjem mjestu, bilo kao laborantica ili da predaje engleski u školi.. Što se tiče sezone mogla bi i tu pokušati, samo ne bi joj baš preporučio rad u restoranu ili slično, neka pokuša s prodajom aranžmana/izleta, zaposli u turističkoj agenciji ili uzme neke objekte koje će onda puniti..
Nosonja_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 21:54   #23
Ma što će joj sve to u životu, neka se vrati k roditeljima ili dobro uda! Mlada je i ima vremena do 40-e, a onda neka je uhvati panika.
PREDSJEDNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2018., 10:45   #24
Tražim posao na području knjigovodstva,administratora iili operatera za unos podataka na području Grada Zagreba i Zagrebačke županije.
Već 2 godine tražim posao i nakon poslanih preko 100 molbi nitko ne odgovora na njih.Za državne službe ista stvar.
Imam završenu ekonomsku školu, završen tečaj knjigovodstva i iskustvo u knjiženjima i izradi obrazaca za državne službe i iskustvo na aplikacijama državnih službi.
milena-ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2019., 13:02   #25
Airbnb (co host) sudomaćin

Kao iskusni co-host (administrator smještajnih objekata) na platformama poput Airbnb- a i Booking.coma pomoći ću Vam da ostvarite maksimalan broj rezervacija u svojim smještajnim objektima
Posao uključuje:
➡️ detaljno postavljanje oglasa na engleskom jeziku
➡️Unos opisa , informacija, kalendara, cijena, fotografija, kako bi vaš oglas bio atraktivniji za goste
➡️ Pokazat ću Vam kako se komunicira s gostima putem platforme i sve što se od Vas traži

Za daljnu suradnju u administriranju Vaših oglasa moguć dogovor.
Host it up is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:12.