Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Poduzetništvo, računovodstvo i porezi Pokrećemo poduzetništvo u Hrvatskoj - za računovođe i one koji ih trebaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2008., 12:54   #81
sve ovisi o lokaciji... dobre su vec zauzete od starih restorana...
alabrale is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2008., 21:58   #82
kako stoji Pula?
mislim na centar i centre, kvartovi otpadaju
dada7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2008., 23:09   #83
što je sa zagrebačkim Vrbikom?
eruditio is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 19:44   #84
poslovni prostor u zdravstvenoj ustanovi

Dali netko zna kome se treba obratiti za najam poslovnog prostora u bolnici?

unaprijed hvala
Balkan-Bet is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2008., 13:18   #85
pa valjda upravi te bolnice
alabrale is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 10:50   #86
Minimalni tehnički uvjeti

Htjela bi pokrenuti proizvodnju kolača manjeg kapaciteta, ne slastičarnu, nego isključivo proizvodnju. Imam nekoliko pitanja vezanih uz to: 1) da li to mora biti isključivo obrt, doo ili može biti npr. neki tiha kućna djelatnost?
2) koji su minimalni tehnički uvjeti za otvaranje takvog nečeg?
kolačić is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 11:23   #87
obrt ili doo nema drugo..

to su posebni slucajevi i treba zvati ministarstvo ..
alabrale is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 11:54   #88
Hvala. Tak sam i mislila. Pokušala sam naći nešto o tim minimalnim tehničkim uvjetima u narodnim novinama, nema ničeg konkretnog. Morat ću zvati ministarstvo.
kolačić is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 12:18   #89
ja ipak mislim da može kao kućna radinost ali ne znam detalje... raspitaj se
__________________
Jel´ što će ti sloboda kad nemaš čast...
drabotic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 20:12   #90
da ako je na crno
alabrale is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 21:42   #91
:
Quote:
alabrale kaže: Pogledaj post
da ako je na crno
ova ti je dobra


Ma znam da ima neka fora s tom kućnom radinošću, samo moram točno ispitati situaciju. Upoznala sam ženu koja upravo tako radi, no skriva informacije ko zmija noge. Bezveze. Pa nisam joj ja nikakva konkurencija, radimo sasvim različite tipove ovog "slatkog" posla.
A kako nemam novaca za pokretanje nekog ogromnog biznisa, ja bi to pomalo....onak da zaradim za i eventualno novi auto
kolačić is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 21:44   #92
Poslovni prostor - GRADSKI LOKALI

Imate li iskustva sa najmom ili otkupom lokala u vlasništvu Grada. Naime, ima ih puno po gradu praznih pa me zanima, na koji način unajmiti ili otkupiti takav lokal?
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 10:24   #93
Kojeg grada?????
takvi najmovi ti obično idu javnim natječajem, al najbolje probjeriti u poglavarstvu
knjigovodcica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 10:27   #94
Quote:
kolačić kaže: Pogledaj post
Hvala. Tak sam i mislila. Pokušala sam naći nešto o tim minimalnim tehničkim uvjetima u narodnim novinama, nema ničeg konkretnog. Morat ću zvati ministarstvo.
odi u ured drzavne uprave (ili ih nazovi) tako ces najlakse saznati o minimalnim tehničkim uvjetima jer oni to i rade, oni ce ti izaci da ih utvrde.
ministarstvo nema pojma a i morat ces zvati 30 brojeva dok ne dobijes nekoga ko zna odgovorit na pitanje
knjigovodcica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 22:50   #95
Hvala ti. Krećem ovih dana u akciju.
kolačić is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2008., 11:44   #96
cijena ima je povoljnija nego kad to iznajmljuje neka osoba..
i možeš se lakše dogovarati..ako je za urediti grad ce ti bez problema odbiti od najma ono sta uložiš.
još ako imaš veze u gradskoj upravi..
__________________
HMMMMMM
THE_BEATLES is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2008., 22:52   #97
Hvala na odgovorima Mislila sam kakva je procedura redovnim putem? Svakako, uskoro ću provjeriti direktno jedino se bojim da je tu puno muljanja a ja ne namjeravam ići tim putem
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 11:35   #98
Kako kažu: Kada si u Rimu, ponašaj se kao rimljanin.

Ili se priklopi ili izgori.

To je nažalost naša stvarnost.

you will be asimilated.
raff34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 19:44   #99
U uredu drzavne uprave ces dobiti sve podatke ali vjerovatno ce ti reci sljedece:ispitatai elektricnu instalaciju i donjeti zapisnik da je ispravna , te donjeti dokaz da ventilacija prostora gdje radis ima divoljnu izmjenu zraka (Za kuhinje 20 zapremina prostora na sat) i nabavi vatrogasni aparat koji je servisiran. za zapisnike potreazi utel imeniku tvrtku koja se bavi zaštitom na radu i pitaj cijenu. Zovi nekoliko i probaj se pogoditi za najpovoljniju ali za ispitati struju za malu kuhinju i ventilaciju ne ocekujem vecu cijenu od 500kuna i aparat je cca 400kn
__________________
george
georgehrri is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 20:17   #100
Prenamjena stana u uredski prostor

Zamolio bih ako mi netko može dati informacije što je sve potrebno kako bi se stan koji je u vlasništvu firme prenamijenio u uredski prostor i potom koristio kao takav. Naime, postoje neki minimalni tehnički uvijeti koje treba osigurati ali pretpostavljam da ne treba ići na prenamjenu prostora (tj. da to više ne bude stambeni nego poslovni prostor). Hvala.
Orbit2006 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:02.