Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2009., 16:30   #81
Veko32 odakle ti sve te "informacije"?? Doduse, pogodio si da je bila nedjelja i da je u igri 13 dan svibnja 1990.

Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
Utakmica nije nikad odigrana, kasnije je s pravom okarakterizirana kao jedan od uzroka Domovinskog rata.
Kako, svega ti, mislis da je ova neodigrana tekma bila s pravom okarakterizirana kao jedan od UZROKA rata? I jos s pravom? Kojim pravom? Tko ju je okarakterizirao? Sve udovice, neutjesne majke, djeca bez jednog ili oba roditelja - svoj jad i tugu ne bi osjetili da je ta tekma ipak odigrana??? Valjda.

Quote:
Veko32 kaže:
U Zagreb je na utakmicu stigao Arkan tada vođa Delija, kasnije ratni zločinac i vlasnik jednog nogometnog kluba.
Arkan tada nije bio vodja Delija, ali je doista stigao u Zagreb. Mafijas je imao veze u FK Crvena zvezda i sjedio je na klupi za rezervne igrace (tj. tamo je trebao sjediti da je tekma odigrana). Neke od tih veza je gradio preko poznanstava sa samim politickim vrhom Srbije, a i bio je vlasnik slasticarne kraj Zvezdinog stadiona gdje je silna poznanstva stigao dalje siriti. U to vrijeme je vodja Delija bio Zorz koji je zbog problema s murijom ostao u Beogradu, a jedan od vodecih iz prve garniture Zvezdinih navijaca koja je stigla u Maksimir bio je Peca Panker koji je netom prije promijenio nadimak Panker u onaj koji vise odgovara njegovoj osobnosti - Cetnik.
Arkan se poceo muvati po Zvezdinom sjeveru tek nakon 13.05. gdje je poceo agitirati za "svoju" (u to vrijeme Slobinu) politiku. Mnogi tvrde da je upravo i instaliran na Sjever od Zlobe. Raznjatovica navijanje niti je zanimalo - niti je znao navijati. Navodno je dobio i priliku popeti se na stangu, ali retard nije znao niti jednu Zvezdinu pjesmu, pa je i karijera kao navijaca propala, ali se zato nazalost afirmirao kao ubojica, lopov... ratni zlocinac.

Quote:
Veko32 kaže:
Masovne tučnjave na tribini Delije su razbijali reklame i sjedala na maksimirskom jugu, provalili su na gornju tribinu i izboli noževima neke koji nisu uspjeli pobjeći, no dočekali su ih Bad Blue Boysi.
Siguran sam da nitko nije bio izboden na tribinama - barem u to vrijeme niti jedan medij, niti hrvatski, niti srpski, niti bosanskohercegovacki nije prenio vijest o izbodenim ljudima na tribinama.


Nije mi namjera ni u kom slucaju umanjiti znacaj BBB-a u obrani Hrvatske (iako ne smatram da je front otvoren 13.05.) - daleko od toga - ali u ovom topicu je bilo niz mistifikacija i ocitih pogreski. Ne znam je l' su nastale u prici s generacije na generaciju i iskreno me zanima - sjeca li se netko tko se upisao u ovaj topic doista i (jasno) tih dogadjaja.
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 16:58   #82
Quote:
Zemljanin kaže: Pogledaj post
...
A gdje si se ti sad nasao dizat ovu temu koja je pokrenuta ne kao rasprava vec da se ljudi sjete tog dogadjaja.

Inace, ove godine prva utakmica finala kupa se igra 13.05 i nadam se da ce Dinamo zaigrati u finalu a mi dostojno obiljeziti sjecanje na dane ponosa i slave
__________________
You don't need a weather man, To know which way the wind blows
It's all right to say things can only get better, If you haven't just lost your brand new sweater
Peterpunk is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 17:02   #83
Quote:
Peterpunk kaže: Pogledaj post
A gdje si se ti sad nasao dizat ovu temu koja je pokrenuta ne kao rasprava vec da se ljudi sjete tog dogadjaja.

Evo ja sam ih podsjetio Nije red da se sjetimo samo na obiljezavanje godisnjice.


Nego Peterpunku, sjecas li se ti trinaestog dana mjeseca svibnja proljeca tisucudevetstodevedesete?
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 17:05   #84
Quote:
Zemljanin kaže: Pogledaj post
Evo ja sam ih podsjetio Nije red da se sjetimo samo na obiljezavanje godisnjice.


Nego Peterpunku, sjecas li se ti trinaestog dana mjeseca svibnja proljeca tisucudevetstodevedesete?
Sjecam se ali imao sam samo osam godina i sve to pratio na TV-u.
Po danasnjim pricama vecine ljudi moje generacije valjda sam jedini od njih koji nije bio na stadionu taj dan.
__________________
You don't need a weather man, To know which way the wind blows
It's all right to say things can only get better, If you haven't just lost your brand new sweater
Peterpunk is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 17:09   #85
Quote:
Peterpunk kaže: Pogledaj post
Sjecam se ali imao sam samo osam godina i sve to pratio na TV-u.
Po danasnjim pricama vecine ljudi moje generacije valjda sam jedini od njih koji nije bio na stadionu taj dan.


O tome ti ja pricam...
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 17:11   #86
Quote:
Zemljanin kaže: Pogledaj post


O tome ti ja pricam...
Kuzim ja tebe no to meni ne umanjuje vaznost tog datuma nego stvara odredjenu sliku o tim ljudima u mojoj glavi.
__________________
You don't need a weather man, To know which way the wind blows
It's all right to say things can only get better, If you haven't just lost your brand new sweater
Peterpunk is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 18:31   #87
a od kud tebi da je peca panker bio jedan od vodecih delija??!!..jednom od vodecih delija se pjevavima nama peca,kurac pusio i to od ljudi iz njegove grupe koji ga zajebavali?!..znao je imati brojeve drugih pa zivkati okolo kad nisu bile tekme..bio je smijesan lik,nikakav bitniji faktor..jest da je isao na tekme..
ili zasto bi taj zorz bio bitniji od suce,time,,sime i ostalih..cak mislim da on prije toga zapalio van il su ga pokupili prije te utakmice..di je vec sada,australija il tako nesto..
a mislim nebitno je sve ovo,ali cem vadjenje iz naftalina svega ovoga i to stvari otprije 20 godina,a tri razlciite verzije oko nedjeljnog derbija..
ili os reci da je ikada zabiljezen tako masovni napad na ondasnju miliciju..i to od "smijesnih" purgera,ispred kojih su bile tadasnje horde zla sa sirkom na celu..
i nama od 88 i onog derbija sa hajdukom vise murja niej stajala na tribini,a neznam bas za ostale..u svakom slucaju,to ostaje prvi obracun sa takvom srbocetnickom politikom..pa bolilo to neke ili ne,ali je to istina..a bilo je slicno i godinu ranije u banja luci kad zbog nepozljnih pjesama su upali na tribinu..
al ima tu starijih,pa nek napisu koju,meni je glupo ista pisati vise
__________________
Gdje je najteže,gdje je najgore,tu treća bojna ratuje..Na našim leđima,stotine bitaka..Slava nam ne treba,neka ide drugima..Dok oni pjevaju,mi lijemo krv..3 bojna-neprobojna
patriot is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 18:49   #88
ok, ova tema dobiva poseban status, tak da nek pišu samo stariji o njoj ili ako netko ima neku zanimljivost, nema glupih prepucavanja o ratu, centralizaciji i sl.



p.s. ovo "stariji" (i mudriji) podliježe slobodnoj procjeni
native is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 19:22   #89
Quote:
patriot kaže: Pogledaj post
a od kud tebi da je peca panker bio jedan od vodecih delija??!!..jednom od vodecih delija se pjevavima nama peca,kurac pusio i to od ljudi iz njegove grupe koji ga zajebavali?!..znao je imati brojeve drugih pa zivkati okolo kad nisu bile tekme..bio je smijesan lik,nikakav bitniji faktor..jest da je isao na tekme..
ili zasto bi taj zorz bio bitniji od suce,time,,sime i ostalih..cak mislim da on prije toga zapalio van il su ga pokupili prije te utakmice..di je vec sada,australija il tako nesto..
Evo - to sam trazio - napokon netko tko ima pojma o cemu prica.

Peca (ex Panker) Cetnik je u ratnim godinama napustio Delije i poceo navijati za Rad ili Zemun - da ne slazem. Tako da nisam siguran je li pjesma koju si spominjao iz tog perioda ili od ranije? Osim toga - ne znam da je nekome nebitnome - nekome iz (sopstvene navijacke) mase - obicavano posvetiti pjesmu??

Zorz, kao sto smo obojica spomenuli nije bio u Zagrebu - nije u to vrijeme jos otisao preko grane - mislim da ga je murija bila pokupila u Beogradu.

Polovica te prve garniture Delija nije bila 13.05. u Maksimiru jer je istoga dana otkrivan spomenik djeneralu Drazi na Ravnoj Gori, pa su izmedju sebe podijelili delegatsko-cetnicke duznosti - neki na Goru, neki u Zagreb.

Uglavnom - Arkan u to vrijeme nije imao nikakvu vezu sa Zvezdinim sjeverom. Bilo je i likova koji su bili sigurni da je on - ni manje - ni vise - Udbin covjek??

Quote:
patriot kaže:
ili os reci da je ikada zabiljezen tako masovni napad na ondasnju miliciju..i to od "smijesnih" purgera,ispred kojih su bile tadasnje horde zla sa sirkom na celu
Pa nisam shvatio da je to bio napad na ondasnju miliciju... prije milicije na narod?? A ako pricamo o vecim sukobima navijaca i milicije - pada mi napamet sukob iz proljeca '87 kada je na Tusnju bila sora izmedju Red Army (doslo ih je blizu 3 tisuce - pokrili su cijelo stajanje) i tuzlanskih specijalaca.

Ni ne znam zasto purgere navodis kao "smijesne" - ukoliko me sjecanje ne vara - dosta Delija je bas cijenilo hrabrost BBB-a...

Sirko nije bio neka posebna sarza, pogotovo ne za gostovanja, ali su mnogi dobili batine u Sarajevu.
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 19:57   #90
peca je radio na pumpi u zemunu il tako nesto..valda ga i poceo pratiti tako kasnije..jedan drugi delija je poslije tucnjave sa radovcima presao u redove istih..
i ta pjesma je sa tog maksimira i tog 13.5.
pa "posvetili" mu pjesmu jer ga ismijavali kad je davao izjavu za telku..one fore da je dosao za vojvodu vuka blablabla..
to sto spominjes sa red armyem je bas narod,ne navijacka grupa..jer red army kao navijaci su nebitni u cijeloj prici..kao i finale kupa 86 kad im gradonacelnik platio da idu za beges,al gro njih,ma 85% su bili obicna raja..tada nitko nije mogao nitko iz velike cetvorke skupiti 3,000 tisuce navijaca na gostovanje,a kamoli neki red army..isto kao i kad dosli u split 86..dosla je raja obicna..
ovdje govorim o tuci navijacke grupe sa milicijom..tada na istok stajanju..
a ovo za hrabre purgere je bio sarkazam jer mnogi za nas govore da smo bili nula u ex yu..cudno da se o nuli tako puno prica onda
__________________
Gdje je najteže,gdje je najgore,tu treća bojna ratuje..Na našim leđima,stotine bitaka..Slava nam ne treba,neka ide drugima..Dok oni pjevaju,mi lijemo krv..3 bojna-neprobojna
patriot is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 09:09   #91
Quote:
patriot kaže: Pogledaj post
kako se zvao onaj srbin,glavni milicajac,Milan nesto..pustio ih je da orgijaju kako su htjeli..triput su ipak bjezali na jugu od obicnih ljudi..a na nase rusenje ograde je poslao sve sto je imao u pricuvi,govno cetnicko..a face kad je probijena ograda i kad su zasuti kamenjem i onako se zasrali,pokrivajuci se stolicama-neprocjenjivo..nitko nije ustao da obrane niti jedan transparent..
VJECNO HVALA SVIM NASIM MOMCIMA I IZ OSTALIH GRUPA,KOJI POLOZISE ZIVOTE NA OLTAR DOMOVINE
Dupalo kćerkicu mu pojebem
ćerka mu išla u moju školu tad, popio sam joj krv iza togaizbjegavala me na hodniku do kraja školske godine!
a dooobra do bola
__________________
kacavida
šarafciger is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 12:40   #92
Quote:
patriot kaže: Pogledaj post
i ta pjesma je sa tog maksimira i tog 13.5.
pa "posvetili" mu pjesmu jer ga ismijavali kad je davao izjavu za telku..one fore da je dosao za vojvodu vuka blablabla..
Ovako kad to spomenes vise mi vuce na zayebanciju, a manje na ismijavanje, ali dobro.
Ako se ne varam njega su bili spominjali kao "idejnog tvorca" one pjesme "Mi imamo Mc Donalds, a gde je vama?". Nebitno. Previse o jednom cedi na ovom topicu.

Quote:
patriot kaže:
to sto spominjes sa red armyem je bas narod,ne navijacka grupa..jer red army kao navijaci su nebitni u cijeloj prici..kao i finale kupa 86 kad im gradonacelnik platio da idu za beges,al gro njih,ma 85% su bili obicna raja..tada nitko nije mogao nitko iz velike cetvorke skupiti 3,000 tisuce navijaca na gostovanje,a kamoli neki red army..isto kao i kad dosli u split 86..dosla je raja obicna..
ovdje govorim o tuci navijacke grupe sa milicijom..tada na istok stajanju..
Tesko mi je reci koliko je u zadnjem kolu YU prvenstva sezone 86/87 na Tusanj doslo navijaca, koliko simpatizera rodjenih, a koliko samo turista, ali ih je definitivno bilo oko 3 tisuce. Ta je tekma pobjedom Veleza donosila titulu u Mostar, a pobjedom Slobode - ostanak Tuzlaka u ligi. Kada je nakon drugog gola Slobode (za 2:1, okrenuli 0:1 gol zabio Tuce, a Sloboda oba zabila iz penala) pogodjen kamenom ili necim slicnim linijski sudac - krenuli su specijalci na Red Army. Takvu "evakuaciju" dijela stadiona ni Copperfield ne bi kvalitetnije izveo.
Poslije se pricalo da je tekma bila namjestena i da je FS BiH odlucio kako je bitnije imati jos jednog prvoligasa nego prvaka.

Nego, kada si vec spomenuo izjave za teve... sjecas li se emisija nastalih nakon te tekme gdje su se razvezale kojekakve diskusije u koje su bili involvirani psiholozi, sociolozi, politicari, komentatori? Uglavnom samo su se redale emisije u formi kao predlosku danasnje Latinice ili Otvorenog.
Elem, u jednoj od tih emisija Zvezdini su navijaci izljavljivali da ce svakako ici navijati u Italiji za YU repku (na SP-u koje je predstojalo), ali da sigurno nikada vise nece navijati zajedno s Bad Blue Boys-ima.
Ono sto mi je bilo interesantno, i cega se jasno sjecam, da su neki predstavnici BBB-a (koliko su bili znacajni ili ne - stvarno ne znam) - za neku od tih silnih emisija izjavili da ce i dalje navijati za YU repku, a da im je svejedno hoce li navijati s Delijama... nesto u tome stilu.
Naravno, vec je prijateljska s Nizozemcima pokazala da nema nista od toga, ali eto... ta izjave su mi u kontradikciji s danasnjim stavom prema 13.05.

Nadalje, ako se ne varam, a ne varam se - Boban je nastupao za tadasnju YU repku nakon 13.05. u kvalama za Europsko prvenstvo (ono isto koje su osvojili Danci jer su na njega dosli umjesto Osima i drugova). I ako se ne varam, a ne varam se - "debitirao" je na Marakani usavsi kao izmjena i gdje su ga docekali aplauzima.
Tako da mi se ni ta kockica bas ne uklapa idealno u danasnju sliku o dogadjajima vezanima za naslov topica.
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 13:04   #93
da ne kvarim topic, al posto si poceo tu bacat neke izjave u vezi tekme ned-yu, znam samo da je jedan od brace vujovic , mislim zlatko, izjavio dan kasnije da nikad vise ne zeli stavit nogu na maksimir, da kako te ljud nije sram fuckat takvoj himni, ono zanelo ga ajmo reci tako.....

http://www.youtube.com/watch?v=jPGAk2C-HCI
jägermeister is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 13:13   #94
Arkan nije bio klasicni vodja navijaca, ono na tribini, na stangi, i to. Vec je infiltriran od strane SDB Srbije na tribinu, iz razloga sto su Jovica i Slobodan shvatili da je tribina idealno mjesto za podgrijavanje nacionalizma i mobilizaciju zestokih momaka za potrebe kasnijeg rata.

Kao da su slucajno Delije tog dana poceli razbijati Maksimiriski stadion, sve to je rezirano i od strane Arkana, i uostalom kako kazu i sami pripadnici Delija, nije Arkan kao Arkan bio jedini, on je sjedio u odijelu u VIP lozi ili na klupi sa igracima, a cijela njegova ekipa je djelovala na tribini. Imao je svoje ljude, koji su kasnije sa njim isli u Erdut, usput mobilizirali debile sa zvezdinog sjevera, zeljne pljacke i ubijanja.
Crni_Bombarder is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 13:40   #95
Quote:
Crni_Bombarder kaže: Pogledaj post
Arkan nije bio klasicni vodja navijaca, ono na tribini, na stangi, i to. Vec je infiltriran od strane SDB Srbije na tribinu, iz razloga sto su Jovica i Slobodan shvatili da je tribina idealno mjesto za podgrijavanje nacionalizma i mobilizaciju zestokih momaka za potrebe kasnijeg rata.

Kao da su slucajno Delije tog dana poceli razbijati Maksimiriski stadion, sve to je rezirano i od strane Arkana, i uostalom kako kazu i sami pripadnici Delija, nije Arkan kao Arkan bio jedini, on je sjedio u odijelu u VIP lozi ili na klupi sa igracima, a cijela njegova ekipa je djelovala na tribini. Imao je svoje ljude, koji su kasnije sa njim isli u Erdut, usput mobilizirali debile sa zvezdinog sjevera, zeljne pljacke i ubijanja.
Pa tako nesto sam i ja napisao... s tim da se Arkan nije pojavio na Zvezdinom sjeveru prije Maksimira i 13.05. I sve te pobrojane politicko-navijacke aktivnosti je poceo provoditi nakon neodigrane tekme u Maksimiru. Mobilizirao retarde za Tigrove, tvrdio da se Srbi ne smiju dijeliti zbog politike i oko nje, a kada je poceo rat navodno se pojavio jos samo jedanput donijevsi na tribinu table gradova/mjesta/sela koje je "osvojio".
Tu infrastrukturu svojih ljudi je instalirao nakon 13.05. Do tada se slusalo Zorza i kako patriot spominje
Quote:
patriot kaže:
ili zasto bi taj zorz bio bitniji od suce,time,,sime i ostalih..
Timu, vodju jedne skupine (mislim Ultrasa), Simu (Zulu Warriors) i Zelju (treca skupina kojoj se ne mogu sjetiti imena)...
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 14:15   #96
arkan je bas nebitan u toj prici..trebalo je preusmjeriti rastuci nacionalizam njihov sa stadiona i arkan je bio taj..ali sad da je usmjerio divljanje tog 13.5?..te price o stanisicu,jedinici i ostalom su malko previse napuhane da dignu gledanost..jest da je bilo puno njihovih i kod vukovara i neki kosti ostavili,steta sto ih nije bilo vise,ali i grobari su trgali one reklame u jesen 1989..
ovaj je vodio red devilse..cak je isla prica da se on nasao sa M. na trgu ili negdje u blizini i da su oni odnjeli pobjedu,a nasih naravno bilo vise..
vjerovatno iz vjerodostojnih izvora cire iz lazarevca..
dosta mi foruma,uspiju me nazivcirati druge teme,a i nisam ja kompetentan da da pricam puno o ovome
__________________
Gdje je najteže,gdje je najgore,tu treća bojna ratuje..Na našim leđima,stotine bitaka..Slava nam ne treba,neka ide drugima..Dok oni pjevaju,mi lijemo krv..3 bojna-neprobojna
patriot is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 11:26   #97
ako ima netko da napiše nešto o boysima na utakmicama Newcasle-Croatia i Dinamo-Milan.
ZGBd is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 19:59   #98
Quote:
BITNO JE DA VI PRATITE SRPSKU SCENU I VELIKI STE POZNAVATELJI SRPSKE ĆIRILICE
http://www.bloger.hr/settings/bbb/im...s.%20jaduk.jpg
 
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 16:18   #99
Quote:
1990 kaže: Pogledaj post
Pa Riki,Kosta i Štrule su i bili nekad ti koje navodim pod BBB VŽ,a Sloga je priča za sebe,ali je također tada bio mlad sa svega 18-19 godina.Raskol između Sloge i Rikija je preteška tema koja još dan danas razdvaja grupe ultrasa u gradu Varaždinu.

Kaj se tiče transparenata mad team i podravina boys ti su transparenti bili na jugu u više navrata.Mad team je trans od ako se ne varam dobrog prijatelja sa nekim od naših članova koji je tada slikao skoro sve naše domače tekme,pošto mi nismo imali službenog fotografa,a stavljan je na ogradu uz odobrenje nekih naših članova.Ovim mu se putem i zahvaljujem za sve slike napravljene tih 90-ih,jer bez njegovog fotića bi vrlo malo fotka izašlo u časopise tifo i tribina.
Podravina boys ti je nosila ekipa koja ti se je kasnije razdijelila u dvije frakcije,dio su ostali stonsi(Ludbreg),a dio je otišao među purgere,pa je i zato transparent bilo moguče vidjeti i na našem jugu i kasnije na maximiru.
Mead team su nosili Kreso i Vicko sa kvatrica . Oni su skupa sa Petrinjcima prvih godina poslije rata isli u Varazdin kada je tamo gostovao Hajduk te skupa sa domacinima natjeravali tovare.
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 16:25   #100
Quote:
splicanin_ kaže: Pogledaj post
ej ljudi...meni je stari priča da je na jednon od gotovanja u zgrebu bilo masu njih...to je ukratko šta je on priča...nije bitno.

uglavnon kaže da su došli u zg, i kupovali karte, da je jug bija rasprodan, i onda su bili primorani kupovat zapad, i desilo se da je večina torcide na zapadu bila na donjoj tribini, a on je bija među manjinon na gornjoj.... i pošto su tili bit skupa, oni odgori su se spuštali doli... i zapad doli je bija puno torcide i jug također... ja neznan kolko je to ljudi, al po mojo procjeni je masu... valjda više od 10 000?
sad, zanima me jel iko prisustova toj utakmici, jel ima nekih koji znaju da je to bilo tako?!

bbb- ne serite, ne pričajte gluposti... samo oču čut jel neko zna da je bilo tako, odnosno da je bija tamo
Treba priznati i reci da je tovara stvarno masu dolazilo osamdesetih godina i da je nerijetko tribina koja je bila predvidjena za njih bila pretijesna pa ih je bilo i po ostalim tribinama(pa cak i na sjeveru) sto nije bilo nista cudno jer su odnosi bili dobri(uz koji izolirani incident) sve do 90.-e i legendarne(vjerovatno najvece i najduze) sore kod kineskog zida
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:02.