Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.03.2016., 18:55   #401
Hvala svima na savjetima

Vezano za ove busove što voze relaciju Krakow - Oswiecim, je li se karta kupuje u samom busu (ili autobusnom kolodvoru u Krakowu) na dan putovanja ili se mogu kupiti i preko neta !? Nisam vidio tu mogućnost na onome linku.
viktorward is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2016., 11:42   #402
pročitao sam temu od početka stvarno puno korisnih informacija i nekih detalja koji ti niti ne padnu na pamet prije polaska...cura i ja idemo u krakow 28.10. navečer iz zg u 21h...ponuda je bila za 5 dana 3 noćenja/doručak do 01.11. 990kn/po osobi...nakon ovog što sam tu sve pročitao jedva čekam da krenemo, većina komentara su pozitivni
__________________
"Champions aren't made in gyms. Champions are made from something they have deep inside them a desire, a dream, a vision. They have to have last-minute stamina, they have to be a little faster, they have to have the skill and the will. But the will must be stronger than the skill."
The Black Mamba is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2016., 14:49   #403
Bok!
Planiramo na doček u Krakow. Pronašli smo dosta dobrih aranžmana ali sad se ne možemo odlučiti s kojom agencijom bi išli. Svi pljuju po Algi pa smo njih prekrižili.
Sad nam ostaju Best travel i Collegium. Ostale agencije nemaju Auschwitz pa smo ih odbacili.
Da li netko ima Iskustva s tim agencijama?

Hvala
irena irenčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2016., 00:26   #404
jel išao ko avionom u krakow? idem iz gdanska za krakow avionom dan prije stare godine i u krakow stižem oko 21:40 i sad me zanima kako do grada, hostel mi može organizirat taksi ali to dođe 90zlota, jel ima budeva ili nešto jeftinije do grada?
chichano is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 14:05   #405
pozz svima..zanima me koliko para promjeniti za 4 dana..put i smjestaj su placeni..pa sad samo za dzeparac?
Tihomiy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 09:01   #406
Javni prijevoz

Pozdrav, koje vrsta javnog prijevoza ima Krakow? Hvala!
favorit is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 12:51   #407
Quote:
hrovje kaže: Pogledaj post
Pozdrav, koje vrsta javnog prijevoza ima Krakow? Hvala!
bus, tramvaj i nešto prigradske željeznice (uglavnom neiskoristive u turističke svrhe, osim za doći do Wieliczke)
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 11:22   #408
KRAKOW - Alga

Pozdrav..
Imam upit vezano za put u Krakow preko Alge. Rijec je o putovanju za 1.5. pa me zanima par stvari od osoba koje su bile s njima na takvom putovanju.
Zanima me o kojem ili kojim hotelima je rijec u Krakowu jer naravno ne navode nikakve hotele u ponudi..
A drugo kaj me zanima jer vezano za posjet Auschw i Wadowitzama..piše da je to kao fakultativno a opet prvo se ide tamo pa od tamo prema Krakowu, pa mi nije jasno kaj s onima koji ne zele ici na te izlete?! Ako je itko bio na takvom puru od Alge neka podjeli iskustvo :-)
FORZA986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 12:47   #409
Idem u Krakow u 10 mjesecu na tjedan dana! U kojem dijelu je najbolje uzeti smjestaj da budem u centru?

Hvala,
Lp,
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 15:33   #410
Quote:
Galadriel kaže: Pogledaj post
Idem u Krakow u 10 mjesecu na tjedan dana! U kojem dijelu je najbolje uzeti smjestaj da budem u centru?

Hvala,
Lp,
Mi kad smo isli smo u Zidovskoj cetvrti bili i blizu svega je i fkt sve super. Abel Hostel se zvao i sve korektno i dobra cijena, ako te zanima neka preporuka
kaji is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 09:22   #411
Postovani, isla bi u Krakow za advent 4 dana sredinom 12.mj. Zanima me jel jako gore hladno u to vrijeme, da idem sad ili da odgodim za neko toplije vrijeme? Hvalaa
bojana-kc is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2019., 17:35   #412
Molim preporuke za koju agenciju se odlučiti za putovanje u Krakov (3-4 dana), da nije neki prenatrpan sadržaj, za mlade, da je okej bus i dobar smještaj.......
__________________
"Since we cannot change reality, let us change the eyes which see reality."
StephanieM is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2019., 14:49   #413
Idemo u Krakov u vlastitom aranzmanu. U planu nam je i posjet rudniku soli Wielicka. Zanima me kolika je guzva, mogu li se karte kupiti na licu mjesta i ceka li se dugo na ulazu?
Klara 32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2019., 20:26   #414
Karte se mogu kupiti na licu mjesta, a potrebno je još nešto nadoplatiti ukoliko se želi fotografirati u rudniku.

U rudnik se ulazi po grupama koje su organizirane po jeziku npr. engleski u 08:10, poljski 08:30, francuski 08:40...

Iz osobnog iskustva mislim da je najbolje doći odmah ujutro po otvaranju jer je tada najmanja gužva, jer grupe s autobusima uglavnom ne stignu zbog doručka u hotelima, tako da je tad podnošljivo.
Potucalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2019., 14:38   #415
Hvala!!!
Moze jos samo preporuka za rutu. Naime, idemo autom s 3 djece. Najvise radi njih smo planirali preko Beca i Ceske jer je sve autoput. No, vidim da vecina spominje rutu preko Slovacke. Kakve su ceste preko Slovacke i sti bi preporucili?
Klara 32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2019., 15:36   #416
Mi smo iz Osijeka putovali preko Mađe, znači Osijek Budimpešta Šahy Zvolen Banska Bistrica Ruzomberok Oravski Podzamok Poljska granica Krakow. Mislim oko 650 km 8,5 sati voznje. Slovacke ceste su ok, rekao bi na razini hrvatskih, ima murje al ljudi blicaju.

Poslano sa mog MI 9 koristeći Tapatalk
ikunda is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2019., 23:14   #417
Mi idemo iz ZG. Ukoliko se odlucimo ici preko Slovacke, isli bi na pravac Bratislava, Zilina, Krakov. Kakav je taj dio?
Klara 32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2019., 22:29   #418
cijene u restoranima

Idem u Krakow na sedam dana 15. rujna, plaćeno mi je spavanje, koliko da ponesem za hranu. Svaki dan trebam ručak platiti, kolike su im cijene u restoranima i kafićima.
dian is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2019., 21:54   #419
Našao sam dva računa kad sam bio u Krakowu i cijene su više manje kao kod nas. U restoranima nismo nešto štedjeli i ispalo nas je od 80-110 kn po glavi za juhu, glavno jelo i dva pića.
Potucalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2019., 13:20   #420
I ja sam malo skicala preporucene restorane, i vise-manje su cijene kao u Zagrebu.
Klara 32 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:44.