Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2008., 10:50   #1
Zakon o navijačima

mislim da je vrijeme da se ostavimo dječjih moj tata je bolji od tvog, jer nam je stigao prijedlog zakona o navijačima

evo prijedloga zakona, koji, ako se usvoji bi vrlo brzo mogao izmjeniti ili u potpunosti ugasiti navijačku kulturu u rvata...
dajte samo pametne komentare što i kako izmjeniti...

po meni,
-nikako oduzimanje putovnice, jer ako se netko mora javiti gdje je za vrijeme zabrane, nema niti potrebe oduzimati mu putovnicu
-zatim, nikako na bi smjeli obavještavati škole u slučajevima maloljetnika jer to dovodi do diskriminacije učenika spram ostalih i kod profesora (niti kod drugih prekršaja ne obavještavaju škole)

PS PREVELIK JE (IAKO JE MANJI OD 1 MB, TJ. 767KB) PA MOLIM ADMINA DA MI OBJASNI KAKO UPLOADATI, JER JE TEMA VRLO OZBILJNA!
 
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 10:56   #2
Daj link stavi pa ćemo neš sredit.
Veko32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 12:56   #3
Ma ovo vam nikog ne zanima osim možda desetak entuzijasta...

Gamad će nas ukinut, a većina se bavi gluparijama, tako i na ovom forumu...
 
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 13:11   #4
Ima entuzijasta, nego reci, po tvom iskrenom mišljenju, ima li nade za pomak i normalni suživot? Daj neki svoj pogled.
zovi čovika is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 13:25   #5
Quote:
zovi čovika kaže: Pogledaj post
Ima entuzijasta, nego reci, po tvom iskrenom mišljenju, ima li nade za pomak i normalni suživot? Daj neki svoj pogled.
Ima. Uvijek ima dok nas ima svjesnih zla koje se urotilo protiv nas...

Kad sam pred 5 godina govorio da će nam se jebat majka i progonit nas se kao životinje dok god nas par stotina ne započnemo ozbiljni štrajk glađu, ljudi su govorili da sam budala i katastrofičar, a sada mi sve više ljudi vjeruje.

A jebiga, očito mi Židovi imamo bolji nos za opasnost od ostatka Hrvata.
 
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 15:01   #6
Ista stvar se dogada u cijeloj Europi.Sto se svijest ljudi bude sirila to su vece sanse za uspjeh. Korijen uzroka problema se mora maknuti iz nogometa. Novac
mad max 04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 15:33   #7
eto vam najvažnije stvari iz novog zakona
- maskiranje lica, kapom, maramom il ina neki drugi način radi prikrivanje indetiteta
- definirali su alkoholiziranost, zabranjeno je imat 1.1 g/kg u krvi
- policija ima pravo ako sumnja da si navijač, da ti pretaži auto, bus... i traži jel imaš pirotehnike, alkohola, droge... i ako je vozač ili suvozač nrp pod utjecajem alkohola mogu isključiti iz prometa
- policija može zabraniti odigravanje utakmice ili je prekinuti
- zabrane s obvezom javljanja u policijsku postaju i s obvezom boravka u policijskoj postaji
- zabrane vrijede i za inozemstvo (predavanje putovnice i javaljanej u pp, ili boravak u pp)
- zaštitne mjere (min 1god-max2god) mogu se izreći i bez izricanja kazne
- javaljanje u pp: najkasnije pol sata prije tekme i reći di ćeš biti za vrijeme tekme i 2 sata poslije
- oni koji moraju boraviti u pp, ti moraju doć 4 sata i bit tam do 2 sata poslije tekme
- za inozemstvo 7 dana ranije predat putovnicu
- na utakmicama visokog rizika mora biti sudac na stadionu
- ako ste student i prekršite neki članak policije će obavijestiti fakultet
- za maloljetnike obavijeste rodtelje, cetar za socijalnu skrb i školu
- novčane kazne 1 do 10 tisuća kuna, 3 do 30 dana zatvora (za maksiranje lica i za alkoholiziranost, uvredljivi tran, posjedovanje pyro)
- novčana kazna 4 do 20 tisuća kn za bacanje predmeta na teren, pjevanje pjesama nekih (mržnja ovo ono), pali baklje, poziva na tučnjavu, sudjeluje u istoj, ulazak na teren, oštećuje stadion, prijevozno sredstvo
- novčana kazna 5-20tisuća (20 do 60 dana zatvora) kn za nejavljanje ako si pod zabranom, ili ako u 2 godine napraviš 2 prekršaja
- 10 000kn ako pod zabranom te uvate na stadionu
- policija vodi zbirku podataka o osobama i događajima vezanim uz utakmcie (sve osobne podtake, nadimke, fotografije i sve ostalo..)
ascon is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 19:12   #8
Evo zakona.

http://rs429.rapidshare.com/files/16...v_huligana.pdf
supermirko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 00:36   #9
Quote:
supermirko kaže: Pogledaj post
Možeš li ponovo stavit link krepa ti je ovi!
Kohni Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 00:42   #10
http://www.megaupload.com/?d=VHDU6I9N
supermirko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 00:57   #11
To Mirko asu fala
Kohni Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 03:55   #12
Jel se može tražit zabrana sponzorstva pivovara u nogometu budući da potiču protuzakonito ponašanje?

Šta ak je hladno na utakmici jel se smijem tad maskirat preko lica?ja sam sad protiv Spartaka bio u kapi i šalu preko lica jer mi je bilo ledeno?jel to sad protuzakonito?

Dobra je i ova regionalna mržnja ili "neka druga posebnost"...baš me zanima u koju posebnost spada kad Smradaner drži govore na rivi na kojoj masa urla da će ivicu i stipu pojest crne vrane...možda su samo otvarali usta

Ali ipak dobro je da se donose ovakvi zakoni

Ipak će to spriječiti neo-ustaške kanibale koji žele paliti peći,zaklati i jesti svoje neprijatelje.a i dječica i nemoćni starci ne dolaze na utakmice zbog njih

A i upozorio nas je predsjednik susjedne nam demokratske i liberalne srbije nedavno u jednom tjedniku da su takva skandiranja neprimjerena...možda ga podsjećaju na zločinačku Oluju...ipak trebamo razmišljati o budućnosti i suživotu u regijonu...zamislite samo kako se saborski zastupnik Stanimirović osjeća kad čuje takvo genocidno ustaštvo na stadionu,a on se jadan toliko trudio u skupštini RSK da ih uništi...a evo ih ponovno...na stadionu


politička korektnost će uništit ovo društvo
Pljačkam Invalide is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 15:32   #13
spitka je još jednom potpuno u pravu
__________________
"Fight and you may die. Run and you will live at least awhile. And dying in your bed many years from now,
would you be willing to trade all the days from this day to that for one chance, just one chance, to come back here as young men and tell our enemies that they may take our lives but they will never take our freedom!"
soulcrew is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 17:10   #14
Treba priznat da su si sad dobrim djelom i sami navijači(osobito BBB) krivi kaj su svojim glupim potezima(podjele,kapfenberg,šore na repki,"čišćenje",prag) dali povoda novinarima da ih se ocrni totalno i da više nikog ne zanima mišljenje druge strane
Pljačkam Invalide is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 18:42   #15
čišćenje
Veko32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 19:07   #16
Jebote kad se sad sjetim toga umirem
šta sve novinarni nebi napisali za senzaciju
Zgmarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 19:12   #17
ali gledaj iz perspektive prosječnog hrvatskog građana(debila)-fantomski mail "čišćenja"+klinci koji urlaju na trgu s metlama i razbijaju kameru+tučnjave po gradu(općenito)+mrtav dugokosi klinac čiji napadači imaju na myspaceu dinamove pjesme-rezultat..."ima pravo Đurđa s novim zakonom...."
Pljačkam Invalide is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 19:14   #18
i 4 pana
Veko32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 19:16   #19
ma znam to je sve istina...
A ovo sa klincima na trgu je po meni bila dobra kacija samo da se skupilo više ekipe i više starije ekipe...
Zgmarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 19:40   #20
Ako se sami maknemo sa stadiona, neće ostat nitko! Ako nitko ne ostane na stadionu, neki ljudi će se zapitat i promjenit ove piz**arije..dakle, bojkot.. Bilo koje drugo riješenje donjet će nam zabrane, zatvor i novčane kazne, prije ili kasnije..

Rado bi volio čut neko drugo riješenje, argumente za to..
casualRi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:55.