Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Državna matura

Državna matura Matura-tortura

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.03.2010., 18:55   #21
Quote:
dibidus! kaže: Pogledaj post
Ima netko onu knjigu Matematika u 24 lekcije? Naručila bih ju pa me zanima jel ok ta knjiga za pripremanje niže razine?
ja se pripremam po toj, ali za višu razinu..a čula sam da će na nižoj razini biti samo gradivo 1. i 2. razreda, a sad, kolko je to točno, ne znam, nisam gledala u katalogu jer svejedno pišem višu.
pilsner is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 20:03   #22
Quote:
dibidus! kaže: Pogledaj post
Pa nekad mi je dobro išla, al ju već par godina izbjegavam u širokom luku... Mislila sam da smo se oprostile za sva vremena.... Šta su tako teški zadaci? Meni su se činili dosta lagani u ispitnom katalogu... Jel naznačeno što je točno za nižu, a što za višu? Čini mi se da je ta knjiga za obje razine pa ne znam jel piše u njoj što mi neće trebati?
Zadaci su tezi i od vise razine, kao da budemo sigurni da cemo dobro rijesiti maturu. Ako ti se bas ne da, postoje i knjige specijalizirane samo za visu i nizu razinu. Pogledaj malo na stranicama Elementa
cr.yp.to is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 20:16   #23
imas na drzavna-matura.com ogledni ispit, na probnoj koji je bio i nacionalne ispite za nizu razinu od 2006. pa nadalje... i to mozes sve rijesit i provjezbat
Lagupagup is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 20:19   #24
Za nižu razinu imaš baš knjigu za to. Vesna Skočir- B matematika! odlična je!
Anavi=) is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 20:55   #25
Puno hvala! Mislim da ću ipak uzet ovu drugu knjigu da si ne zakompliciram učenje....
dibidus! is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 00:17   #26
Quote:
dibidus! kaže: Pogledaj post
Puno hvala! Mislim da ću ipak uzet ovu drugu knjigu da si ne zakompliciram učenje....
da,za nižu ima neka crvena i još neka,valjda je to od ovih autora prije navedenih..ova matematika u 24 lekcije je stvarno teža i od više razine zapravo,naravno ne svi zadaci,ali mislim da je za nižu sigurno prekomplicirana.
cloudy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 00:21   #27
Ja sam stariji maturant i nisam matematiku taknuo već 3 godine. Dakle ne znam ništa. Planiram od idućeg tjedna imati instrukcije, možda nekih 10-20 dana koliko bude potrebno, onda vježbati cijeli travanj i svibanj tamo negdje do 20-og kad bi opet pozvao instrukcije i tako planiram. Uglavnom cilj je radit svaki dan bar 3-4 sata.
OhYeah is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 00:29   #28
Quote:
OhYeah kaže: Pogledaj post
Ja sam stariji maturant i nisam matematiku taknuo već 3 godine. Dakle ne znam ništa. Planiram od idućeg tjedna imati instrukcije, možda nekih 10-20 dana koliko bude potrebno, onda vježbati cijeli travanj i svibanj tamo negdje do 20-og kad bi opet pozvao instrukcije i tako planiram. Uglavnom cilj je radit svaki dan bar 3-4 sata.
Koja si razina.
__________________
Ništa nije komično, sve je tragično. Ništa nije tragično, sve je komično, sve je stvarno, nestvarno, nemoguće, pojmljivo, nepojmljivo. Sve je tegobno, sve je lako.-Eugene Ionesco
Groinx is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 00:56   #29
ou dem. vi se svi spremate, a ja ćem pod praznicima tek
nižu razinu.
ništa ne znam. ili bar mislim da ne znam.
ah niko, niko ništa ne zna, krhko je znanje
imam zelenu knjigu
__________________
I sve je tako kako treba biti, a ono sto bude bit ce... tetovirana jesen, i sanjiva do zore.. kao mrtav delfin sto sanja usnulo more..
moon girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 12:43   #30
duplić, obrišite.
matika is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 12:45   #31
zakaj je ova tema tako kratka?
ljudi.. spremajte se na vrijeme i sve bu ok

Ja pomazem 2 frendice za maturu.. nagovorih ih da uzmu višu razinu, ova niza je fakat bila prelagana..
matika is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 12:57   #32
Quote:
matematika_za_5 kaže: Pogledaj post
zakaj je ova tema tako kratka?
ljudi.. spremajte se na vrijeme i sve bu ok

Ja pomazem 2 frendice za maturu.. nagovorih ih da uzmu višu razinu, ova niza je fakat bila prelagana..
Ma dovoljno je riješiti ogledni primjer testa i to je to. Ne može doći ništa što nije u tom katalogu.
black10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 13:35   #33
Quote:
moon girl kaže: Pogledaj post
ou dem. vi se svi spremate, a ja ćem pod praznicima tek
nižu razinu.
ništa ne znam. ili bar mislim da ne znam.
ah niko, niko ništa ne zna, krhko je znanje
imam zelenu knjigu
Ne spremamo se svi,ne brini,večinom se jave na ovu temu samo oni koji se spremaju,a ostali je zaobilaze u širokom luku.

Ja sam isto mislio da nemam pojma matematiku jer je ne pratim kroz srednju baš,ali ovi mi zadatci idu odlično koji su na maturi ko napravljeni za mene

Ako riješim ispod 95% kastrirat ću se

U ovo boldano sumnjam jer tko imalo ima u glavi i razmišlja može rasturit B razinu,a koliko sam shvatio do sad ti imaš.
Nixxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 14:57   #34
Ma B razinu svatko može, ali svatko riješiti! Onak, ja sam do sada imala 2 iz mat Zdnji put 5 vidila u osnovnoj A na probnoj rasturila. I ne budem li sada imala 95% razbit ću sama sebe
Anavi=) is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 15:21   #35
Quote:
Nixxx kaže: Pogledaj post
Ne spremamo se svi,ne brini,večinom se jave na ovu temu samo oni koji se spremaju,a ostali je zaobilaze u širokom luku.

Ja sam isto mislio da nemam pojma matematiku jer je ne pratim kroz srednju baš,ali ovi mi zadatci idu odlično koji su na maturi ko napravljeni za mene

Ako riješim ispod 95% kastrirat ću se

U ovo boldano sumnjam jer tko imalo ima u glavi i razmišlja može rasturit B razinu,a koliko sam shvatio do sad ti imaš.
Laskaš mi, ha?
__________________
I sve je tako kako treba biti, a ono sto bude bit ce... tetovirana jesen, i sanjiva do zore.. kao mrtav delfin sto sanja usnulo more..
moon girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 15:39   #36
Quote:
moon girl kaže: Pogledaj post
Laskaš mi, ha?
Izgleda da sam primio na znanje onaj tvoj savjet o odnosu prema ljudima na forumu
Ili makar prema tebi
Nixxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 15:49   #37
a mica.
evo ti pjesmu. nevezanu uz matematiku

http://www.youtube.com/watch?v=xrvJ_...eature=related
__________________
I sve je tako kako treba biti, a ono sto bude bit ce... tetovirana jesen, i sanjiva do zore.. kao mrtav delfin sto sanja usnulo more..
moon girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 16:46   #38
Quote:
moon girl kaže: Pogledaj post
a mica.
evo ti pjesmu. nevezanu uz matematiku

http://www.youtube.com/watch?v=xrvJ_...eature=related
U ovakvim trenucima poželim da znam "baratat" španjolskim.
(kad smo več kod španjolskog rekli su na vijestima da je samo jedna osoba prijavila taj predmet za maturu,ako ništa bit će jedan od rijetkih koji će imat 100% centila )

Sad bi i ja tebi nešto poslao,ali nećemo začatavat temu
Nixxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 18:25   #39
Ja sam prijavila A razinu matematiku,nabavila sam već odavno knjugi "Matematika u 24 lekcije" ali nisam se još počela ozbiljno spremat.
Iman još 2 miseca,al moram krenit brzo jer me već lagano panika hvataaa aaa
tt_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 20:55   #40
Quote:
Nixxx kaže: Pogledaj post
U ovakvim trenucima poželim da znam "baratat" španjolskim.
(kad smo več kod španjolskog rekli su na vijestima da je samo jedna osoba prijavila taj predmet za maturu,ako ništa bit će jedan od rijetkih koji će imat 100% centila )

Sad bi i ja tebi nešto poslao,ali nećemo začatavat temu
da cura iz moje škole : ponosan:

i da kažem za sebe o matki,nisam još počela...ali od nadolazećeg tjedna krećem na pripreme po 2 školska sata tjedno,pa tako sve do testa,mislim da ću čak i prije malo pojačati eto,pišem višu razinu a matka mi je muka isusova
Jacqueline7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:51.