Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2012., 16:57   #61
Quote:
elektroman kaže: Pogledaj post
Zavisi na kakvu stranicu mislis?

Sto se tice PTC stranica mogu reci da su neobux i clixsense vrlo popularne, sigurna isplata, a koliko mozes zaraditi ovisi o tebi...
znam da je stara tema, ali eto naletio pa da podijelim svoje misljenje.. def se slazem sa neobuxom..ali samo za one koji nemaju napredno znanje baratanju internetom..i koji ne zele uciti..ali isto tako nista ne ide bez uloga.. ulozis 20 dolara i kupis sto referala..nadas se da ce ti svi referali biti zdravi..ako ne recikliras trule i nadomjestis ih sa novima..po teoriji sa obicnim racunom i 20 dolara ulozenih, kad bi sve bilo savrseno, na kraju mjeseca imas 30 dolara na racunu..(isprobano)..sa time da moras obnoviti te referale tako da ces zaradjenih 20 dolara platiti, ali si u plusu 10..i tako dok ne skupis dovoljno da kupis premium akaunt gdje se zarada udupluje ili umnozava sa vecim faktorom..dakle ima kruha, ali ako ne zelis uloziti vece pare, profitabilno bi moglo postati tek nakon par mjeseci, a vece zarade nakon godinu..( iako ako se to zbroji sa ostalim stranicama koje su iskrene i placaju zaradjenu lovu, onda bi se dalo zaraditi i nesto vise, ali nis od toga.. ali i nesto je dobro, jelda?
nenki is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2012., 16:51   #62
Može se na neobuxu solidno zaraditi ali ima tu puno stvari koje utjecu na zaradu. Problem je što mnogi misle da su ptc stranice za ljude koji ništa ne znaju na internetu i tu dosta grijese. Istina klikanje je jednostavan posao ali na tim stranicama klikanje je je samo vrlo mali dio. Glavni dio posla je reklamiranje i nalaženje direktnih referala a za to treba malo više znanja: web dizajn, smisao za marketing, treba znati gdje se oglašavati, video prezentacije itd... Iako se čini jednostavnim poslom to i nije baš tako, a ima pojedinaca koji veliku lovu na tome mlate ali sigurno ne klikanjem...
Uglavnom svi su u nekoj zaradi, najteži je početak ali kada sastav postavite imate 5 min dnevno posla oko toga a lova može biti solidna. Na vama je samo da se povremeno logirate i pogledate kako dolari pristižu... Ako nekog više zanima neka mi se javi na pm i dat ću mu sve moguće savjete i objašnjenja...
elektroman is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 20:44   #63
Posao na internetu

Quote:
tomo-os kaže: Pogledaj post
ako netko zna i zarađuje preko interneta neka napise ime stranice, neke svoje preporuke, iskustva i ostalo. I ja bih poceo sa zaradom preko interneta!
Za sve one koji su ikada željeli pronaći način kako da zarade putem interneta preporucujem STIFORP kompaniju koja je kompletna u svakom pogledu internet poslovanja. Ja radim 20 dana aktivno i zaradila sam 300$. Kao majka troje djece vrlo sam zadovoljna, jer ovaj posao radim od kuće. Posao je zaista unosan a nije naporan, niti težak može ga raditi svatko! Probala sam svašta ali ovo je prvi posao preko interneta s kojim sam zaradila onako kako mi je bilo obećano i zaista se može doći jako brzo do lijepih iznosa zarade. Isplatu primam svake srijede na Stiforp master card. Alate za početak rada i svu moguću pomoć dobivate kako od kompanije tako i od mene.
Za detaljnije informacije o svemu molim Vas da bez obaveza upišete svoje podatke na ovom sajtu BusinessNet.STIFORPHR.com i dobit ćete detaljna uputstva o načinu poslovanja i mogućnosti zarade i do 8191,50 $ mjesečno.
freya75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 20:49   #64
Thumbs up Kako zaraditi novac preko interneta

Za sve one koji su ikada željeli pronaći način kako da zarade putem interneta preporucujem STIFORP kompaniju koja je kompletna u svakom pogledu internet poslovanja. Ja radim 20 dana aktivno i zaradila sam 300$. Kao majka troje djece vrlo sam zadovoljna, jer ovaj posao radim od kuće. Posao je zaista unosan a nije naporan, niti težak može ga raditi svatko! Probala sam svašta ali ovo je prvi posao preko interneta s kojim sam zaradila onako kako mi je bilo obećano i zaista se može doći jako brzo do lijepih iznosa zarade. Isplatu primam svake srijede na Stiforp master card. Alate za početak rada i svu moguću pomoć dobivate kako od kompanije tako i od mene.
Za detaljnije informacije o svemu molim Vas da bez obaveza upišete svoje podatke na ovom sajtu BusinessNet.STIFORPHR.com i dobit ćete detaljna uputstva o načinu poslovanja i mogućnosti zarade i do 8191,50 $ mjesečno.
freya75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 12:11   #65
jel moraš uložiti išta para? ako ne evo me za 5 minuta tamo
razer92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2012., 12:46   #66
Quote:
razer92 kaže: Pogledaj post
jel moraš uložiti išta para? ako ne evo me za 5 minuta tamo
Išta para?

Na prethodno spomenutoj stranici gdje se navodi super zarada treba uložiti osjetan novac a ako nekome tako dobro ide čemu žicanje na forumu???

Za početak najbolje krenut s nekom pouzdanom ptc stranicom tipa neobux, clixsense i tako slične...

Nema velike love ali ni ulaganja pa kad dobijete prvi novac polako se penjete...

Tako sam i ja počeo i sada solidno ide...

Više informacija na pm...
elektroman is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2012., 19:53   #67
Quote:
elektroman kaže: Pogledaj post
Nema velike love ali ni ulaganja pa kad dobijete prvi novac polako se penjete...

Tako sam i ja počeo i sada solidno ide...

Više informacija na pm...
baš me zanima koliko ti to solidno ide Zaradis li dnevno vise od 1 $ ?
curva-tamburello is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2012., 21:48   #68
nema kruha od toga
registriran sam na neobuxu već neko vrijeme a imam tek 0.9$, na clixsensu ide malo brže imam 2.5$ al to je sve čisto sranje, žao mi odustat kad sam na pola puta do isplate ali samo vrijeme gubim..
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2012., 00:23   #69
Quote:
curva-tamburello kaže: Pogledaj post
baš me zanima koliko ti to solidno ide Zaradis li dnevno vise od 1 $ ?
Kao prvo ne klikam po cijele dane jer imam full time job....

Znaci standard navecer se lagano surfa, ode na forum, fejs i sl. i usput odradim par klikova...

Trebalo mi je malo vise vremena da postavim sustav, izradim web, blogove malo to uredim i pustim u promet...

Tak da sada samo par obaveznih klikova dnevno to potraje cca max 20 tak minuta i to onak usput. Za najvaznije stranice imam instalirane toolbare tako da stranice ne moram ni otvarati i svaki trenutak vidim stanje s reklamama i iznosom u dolarima.

Mnogi od vas, a i ja sam tako nekada satima visio bez veze na raznim stranicama a nisam dobio ni centa - 1 $ dnevno za par minuta posla dnevno je meni ok a i lijep je osjecaj da se na netu nesto i zaradi.

Imao sam i ja pocetnu fazu kad sam klikao po cijele dane ali to je pogresan pristup i zato mnogi odustaju...

Kljuc uspjeha je u referalima a za to postici nije dovoljno samo klikati - treba puno znanja : od htmla pa do seo optimizacije...
elektroman is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2012., 14:39   #70
Kako funkcionišu referali na clixsens-u? Vidim da se ne kupuju kao na neobux.
Jel referal može biti netko tko je već prijavljen na sajtu ili se netkog treba navesti da se prijavi na sajt i on postaje referal?
Jakaša is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2012., 17:09   #71
Quote:
Jakaša kaže: Pogledaj post
Kako funkcionišu referali na clixsens-u? Vidim da se ne kupuju kao na neobux.
Jel referal može biti netko tko je već prijavljen na sajtu ili se netkog treba navesti da se prijavi na sajt i on postaje referal?
Na clixsense nema kupovanja referala i moze ti biti referal osoba koja jos nije prijavljena ili ako izbrise account pa pnovo napravi novi.
elektroman is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2012., 17:27   #72
Dobro. Hvala.
Jakaša is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 17:53   #73
Bolji mi je mturk od PTC stranica. Tamo sam ipak nešto zaradio, a na PTC stranicama zarada ide po 1 centu dnevno. Na mturk ništa se ne mora ništa uložiti, obavi se jedan posao i može se zaraditi do 1$ po poslu (zavisi od vrste).

Znam da na PTC stranicama sve ovisi od referala, ali...
Jakaša is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 12:13   #74
Ja radim vec par mjeseci za Lionbridge kao Internet assessor. Placaju 60-ak kn po satu, mjesecno uberem (zavisno od posla) 1500kn-3000kn (maksimalno je cca 4k kuna). To nije nikakav affiliate, klikanje po reklamama i slično. Treba proci neki njihov test ali novac uredno sjeda.
krvoločni slaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 13:53   #75
wtf je internet assessor?
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 14:00   #76
mah, nis posebno, posao se svodi na ocjenjivanje rezultata u trazilicama (npr google) obzirom na zadani korisnicki upit (query) po nekim pravilima i naputcima.
krvoločni slaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 19:20   #77
:O
de i ja bi
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 00:10   #78
prijavi se, evo, posto me nekoliko ljudi pitalo za detalje na PP postavit cu odgovor koji sam napisao jednom od forumasa:

Pozdrav, na ovom linku je popis slobodnih pozicija za Internt assessor. Koliko vidim za Hrvatsku trenutno nema slobodnih prijava no međutim mozda na ovom linku postoji neke slobodne pozicija za hrvatsku. Uglavnom s vremena na vrijeme provjeri linkove, mozda otvore.

Uglavnom, kada vidis otvorenu poziciju za Hr, prijavis se preko linka. E sad, ne znam tocno kako sam ja ispunjavao (bilo davno), znam da sam morao prvo account kreirat, pa se prijavit za poziciju, pa uploadat zivotopis. Moguce da ti neda hr jezik jer nema pozicije trenutno za hrvatsku, ali u svakom slucaju bi trebao moci kreirat account.

e sada o poziciji intenet assesor (vidim da ima i drugih al ne zam sta su tocno). Firma je partner googla pa se posao svodi na ocjenjivanja rezultata trazilica obzirom na upit.

Naprimjer: imaš upit "larin izbor stream" i link na neku stranicu koja moze, a i nemora biti vezana za upit. I onda ocjenjujes po nekakvim pravilima koliko je ta stranica "bitna" za upit.

To je samo jedna vrsta zadataka, a ima ih brdo, al poanta je da se sve svodi na "user expirience". Postavis se u kozu korisnika i ocjenjujes rezultate. Nekad je rijec o slikama, nekad o geografskim lokacijama, nekad prijevodi itd. Zadaci su raznovrsni.

Placa je oko 8,6 eura po satu (61-62 kuna), uplacuju na devizni racun u banci (nema paypal). Ocekuju od tebe minimalno 10 sati tjedno rada, maksimalno 20 sati tjedno no cesto nema toliko zadataka pa u biti se zaradi koliko ima zadataka. Sve je sigurno, imam nekoliko uplata od 200, 300 eura, zavisno koliko sam radio. Napominjem, ovo nije nikakav scam, affiliate, refferal ili ppc program, nema spamanja po forumima itd. Najnormalniji job.

Pa eto, sretno s prijavom. Eh da, ako te pozovu prvo moras proci test njihov, teorijski i prakticni dio. Poslati ce ti materijale pa se stignes pripremit. Eto to bi bilo vise manje to, ako imas pitanja jos pitaj....
krvoločni slaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 16:07   #79
Da li je netko odradio kakav posao za freelance.com stranicu možda?

Ako je bilo bi dobro ako može napisati kakva su iskustva....
felida is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 21:20   #80
Smile Bok!

Quote:
krvoločni slaven kaže: Pogledaj post
Ja radim vec par mjeseci za Lionbridge kao Internet assessor. Placaju 60-ak kn po satu, mjesecno uberem (zavisno od posla) 1500kn-3000kn (maksimalno je cca 4k kuna). To nije nikakav affiliate, klikanje po reklamama i slično. Treba proci neki njihov test ali novac uredno sjeda.
Ukoliko je moguće, molim te za par savjeta. Uskoro ću polagati test pa onako ima li straha ili panike?
Pozdrav,
Nessabr3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:20.