Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2011., 10:39   #61
Quote:
valsimot53 kaže: Pogledaj post
zadnjih 10-ak godina bio dva puta u bugarskoj, dva puta u makedoniji, rukometu protiv partizana i kosarci protiv spanjolaca i svaki put su prema nama bili korektni
mlada repka -šid
__________________
volim vladeka vise nego rakiju
ljuljacka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2011., 13:36   #62
navise sta zelim jedan od neostavrnih snova da poginu panduri njih mrzin vise od delija grobara cigan roma zidova slovenaca muslimana mrzin ih iznad duse
molin boga da budu neki neredi samo da in vratimo bar dio za svako pendrecenje svaku trisku saku u stanioci svaki omalovazavanje mrzin ihhhhhhhhh..

ovi udara zenu a doma isto ima svoju zenu ima mozda i dicu bice mu nije tila dat a nije bas da je neki romatik za dobit pizde zena se zavodi a ne tuce smece krepajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj..

ljubav je najvaznija
__________________
"postoji ljudi koi su fizički jaki i borbeno sposobni.No,kada dođe vrijeme za takve teme uvijek se pokaže da ti top ljudi ne postoje "
maslina007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2011., 14:07   #63
[IMG]http://img713.imageshack.us/img713/1824/93937235.jpg Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Englezi u Zg-u kad su nas nabušili 1:4. Upala im policija u kafić, bilo i naguravanja, iša to slikat i na to uljeće dotični majstor s slike i pita me "daj mi aparat da vidim kako sam ispao..."
SosCagon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 13:30   #64
Zagrebačka murija je meni najgora, a od njih definitivno lolek i bolek (Arbutina i Popov), dva govna, ne zna se koje je veće.
Na gostovanjima najgora murija varaždin, rijeka i zadar! Vani definitivno mađarska murija, makar mi frend kaže da španjolci peglaju samo tako!
__________________
DZG
MLB is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 13:45   #65
Quote:
MLB kaže: Pogledaj post
Zagrebačka murija je meni najgora, a od njih definitivno lolek i bolek (Arbutina i Popov), dva govna, ne zna se koje je veće.
Na gostovanjima najgora murija varaždin, rijeka i zadar! Vani definitivno mađarska murija, makar mi frend kaže da španjolci peglaju samo tako!
Vidija sam na Eurosportu kako su madridski murjasi udarali po vasima ( sta je bia tu razlog? ), a vasi se nisu lose drzali ....
__________________
In God we trust
Duh sa sikirom is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 13:46   #66
guardia civil
__________________
flickr vienna
zcb covik is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 14:02   #67
Quote:
Duh sa sikirom kaže: Pogledaj post
Vidija sam na Eurosportu kako su madridski murjasi udarali po vasima ( sta je bia tu razlog? ), a vasi se nisu lose drzali ....
Ako misliš na onu tekmu Atl.Madrid - Dinamo, jesu, nisam bio tamo, ali znam ljude kaj su bili gore. Neka ti Valsimot ispriča
__________________
DZG
MLB is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2011., 11:05   #68
Riječani definitivno najgori debili. Možda je tamo u policiji ostalo puno Srba ko od prije rata i nisu se skidali ko u drugin gradovima
__________________
Ostani tu, snove čuvaj samo za nju
Germinal88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2011., 18:49   #69
Ma,kurac,moj ..meni je najgrozomornija bila BG.murija-prijeratna... kad su te u bajbukanu strpali,gdje te čitavo vrijeme mlate i maltraju gdje čekaš poziv dva dana do istražnog,kak bi se branio sa slobode...A,ovo sve naspram njih po Evropi je disnilend.
žacko11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2011., 20:56   #70
Slažem se sa većinom VŽ murija je najgora ZG i RI su također grde,
OS i ŠI imam dobra iskustva sa 1,00 promila na stadion,dok doma nemrem sa
0,15 na stadion a osim toga svakodnevno imati posla sa njima u VŽ
ZD nisam imal loša iskustva,VK su se pjemili dosta,to su novija iskustva iz 90-tih se ne sjećam nikakvih jer je bilo svaka tekma 2,5
W.S. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2011., 22:03   #71
VŽ murja i VŽ specijalci mislim da su se zvali RODE, jednom su me na poljudu speglali ko budalu. Pratili su nas od Sinja do stadiona i nazad.
Točno na poluvremenu sa zapada neki narodni heroj baca bocu karlovačke u naš kavez. Boca pada na metar od mene a komad stakla me pogodi u glavu, srečom bez posljedica. Bijesan trčim do ograde, neznam ni sam točno kaj sam htio a par tih famoznih specijalaca me odlači u tunel od tribine. Budući da se nisam uspio smiriti sam od sebe , a u žaru borbe sam jednog zakačio nogom u trbuh, mislim da je nepotrebno bilo šta dalje opisivat.
TuljanBoys is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2011., 00:41   #72
Ih inače, nije me sram dobit a još manje priznat,ali od murije mi nema premije u peglanju (murija me peglala,kiša me prala a vjetar sušio...).
Na mislim prvome posliratnom kupu u Rijeci na uzvratu Din-Ri,kada smo dobili kup,a navijači nam vode donosili,..misalim oko 94 god da je bila..
A ,što su nas tada dugo držali na tribini onoj nezgodnoj u p.m.pa nikad kraja i onoj žegi prokletoj...a kamenje leta opdozgora s ceste sa svih strana,jer se Armada navodno šajbala s rijom kak bi do nas došli.
I tak neka polucigla zvizne jednog pored mene,ja sav već nadrilan,..i mi se na ulazu počeli ka bunit da čemo vanka,kad se dva neka specijalca osokolila i počela pendrečit(samo,kaj je naglavnije....vazda tu nevini nadrapaju) i vidim kako nevina dečka šajbaju bzvz i bespotrebo iživljavanje i primim ga za ruku i zaustavim pendrek,kad oni dvojica se okomiše na me.Mene toliko nije nit boljelo,koliko sam već unervožen bio.I tak nas kordfonom sproveli do vlakova,
a mi nismo imali onu povratnu jer smo došli autom,samo kad smo ulazili sa golfom u Rijeku,najednom sa zG redama drito upali u njihov navijački karusel...
Uhuhu ,hajme veselja,...i vozačeve face koju nigdar nebum zaboravil-neprocjenjivo što stres uradi. Ugl.sparkali se pored murije,Al kak sam se sreo sa svojim Riječanima iz rata,! pol. sam bil s dečkima na zapadu,tak da je ovaj glavonožac uranija zabrijal i zalilpa mado ...No mi sprovođeni do vlakova,ali nigdje mjesta,nemamo ni povratnu...I kud češ negoli opet za Dragstor-to im neka dučan-trafika u lancunima,..a nas dvoje mrtvi strgani uz pivkane sjedimo,a okolo nas tisuče ljudi iz armade se smjenjuje i krvavi,zderani se vračaju iz bojišta s murijom...UGl.skontali su nas da smo Purgeri,i nebi vjerovali koliko nam je od umora i pijanstva več svega dosta i tak svedno bilo,da nas je neki lučki radnik,ka bilder a majica mu ono bijela razdrljena i dobrano krvava, preuzeo ....i još smo s njime dva dana brijali po Rijeci...
Neponovljivo.
žacko11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2011., 00:48   #73
Mislim da se išlo u Srbadiju il Tuzlu na gostovanje,nas oko 30-tak i nekaj,
pizdarija,sranje,murija utile više njih neg nas,i pijani Kvisko mu skine šapku i veli mu da je "samohotka plačenička"..ovi drot poludil ka pas,..njega odvojili,..i tukli ga na stanici po četvorica onak pijanog,i to fest udarci,pendreci lete po njemu i rade zgibove na sto strana,i već kislili da bu se onesvijestil od batinanja,kad ga pabdurija upitaše,pa dobro jel ti sada dosta?-a on im veli-Ma znaš kaj,pa nemrte vi dat batina,koliko ja mogu primiti.
žacko11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2011., 00:53   #74
Meni su u VŽ,sasma korektni i civilizirani bili,čak nit globe nisam dobija a privođeni bili.
E kad je oni kup,protiv Varteksa bio oko 95 god. Onda sam zadnji puta išel sa M. ,i baš mi je tad pričal putem,kao da je predvidjel stanje stvari,kaj bu se dogodilo(valjda,ne i kuma svoga...) kao novi klinci iza rata,treba netko stariji ipak s njima raditi da ih educira i tako.
ali se,kontalo tada da ga čak više od pola škvadre nije niti poznalo.
žacko11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2011., 00:54   #75
Quote:
žacko11 kaže: Pogledaj post
Meni su u VŽ,sasma korektni i civilizirani bili,čak nit globe nisam dobija a privođeni bili.
E kad je oni kup,protiv Varteksa bio oko 95 god. Onda sam zadnji puta išel sa M. ,i baš mi je tad pričal putem,kao da je predvidjel stanje stvari,kaj bu se dogodilo(valjda,ne i kuma svoga...) kao novi klinci iza rata,treba netko stariji ipak s njima raditi da ih educira i tako.
ali se,kontalo tada da ga čak više od pola škvadre nije niti poznalo.
WTF
odbij seal is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2011., 00:56   #76
Quote:
odbij seal kaže: Pogledaj post
WTF
ae, kolko vas ima po forumu,čovjek podalmatini
podržavač is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2011., 01:03   #77
Quote:
podržavač kaže: Pogledaj post
ae, kolko vas ima po forumu,čovjek podalmatini
ubra san da ste i vi poćeli koristit rić "retaj"
odbij seal is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2011., 01:14   #78
Quote:
odbij seal kaže: Pogledaj post
ubra san da ste i vi poćeli koristit rić "retaj"
hoće to s vremenom
podržavač is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2011., 04:28   #79
Podražavač? i kaj to podražavaš? ako nije tajna? (i ja imam hrapav jezik)
Zakaj me boldaš,kada to ne volim,..a lijepo si moga pitati.
Pa nisam podalmatinio,nego mogu i književno čisto pisati,pa su se neki bunili(ko od bunike rođeni) da me tewško čituckaju sa razumijevanjem,pa nastojim bit kaj jednostavniji,pa čak i skartit koju rič ka vi iz Torce,kontam uračunat čete mi več jednom u pravednost, ak niš ono drugo.
a i brži mi jezik za piskaranje na mojoj skalameriji.
Inače sam Zet,koji je oženil Ercegovku iz Metkovića (to je pored Komina)
i još mi rekla da se samo jednom seksala prije mene,a sada ti budi pametan i vjeruj ženskama,kad nečeš muškima.
žacko11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2011., 04:33   #80
Quote:
odbij seal kaže: Pogledaj post
WTF

odbij=dobija
tamo ti kažu dobil,u VŽ.ali mi nije baš nekako palatalizirano.
I kaj ne vjerujete da me rija pustila.?
Pa širom dalmacije imam rodbine,tako da se mogu dobrano i prikriti,iako me izdajnička tetovaža izdaje....i to sam ju još počel delat na psihijatriji,pa kad sam skontal kaj mi tip to zbušil ko sa borerom duboko ,zađubreno ,zagnojeno,zakrastano,pa sam morao iči profiču na popravni da se napravi kaj dadne jbg.
samo neznam,zakaj veli da zastave obično nerado crtaju?
žacko11 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:47.