Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2017., 12:25   #601
Joj nemam ti pojma, ali znam da je bilo prilično kasno (za neke moje pojmove s obzirom na početak školske godine). Pogledaj po temi unazad, možda je neko bio i stavio kad je bio natječaj. I da, vidim da su se mijenjala neka "pravila" (tipa asistent na 4. godine) pa ne garantiram da će sve biti isto i ove godine
__________________
Postoji plan da te anđeli ukradu, ili bar na čas da te vrate meni.. <3
bony4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 20:04   #602
Asistent u nastavi preko ugovora o djelu

Molim vas za pomoc...
Djevojka radi kao osobni asistent u nastavi u Zagrebu preko Ugovora o djelu.
Do sada je dobivala novce 15.-17. datuma u mjesecu, no ovaj mjesec jos nije dobila placu od lipnja.
Prije je radila na strucnom osposoblj., a sada vise to nije slucaj i zanima me da li netko zna zasto ta bijeda od 1200kn nije jos isplacena?
Navodno placa Gradski ured(jedan od njih).
Hvala unaprijed na pomoci
PauGasol is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 14:34   #603
Quote:
titanika kaže: Pogledaj post
Super, hvala ti - puno si mi pomogla.
Daskle treba pratiti natječaje i to je to. Sjećaš se kad su išli ti prvi natječaji? Kolovoz?


ovaj petak (04.08.) izlazi natječaj, tak mi je rečeno na hzz-u.

bumo vidli
__________________
There'll be sparks in the rain... honey in your hair... I'm wishing you were here with me...
M Jena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 19:20   #604
Quote:
M Jena kaže: Pogledaj post


ovaj petak (04.08.) izlazi natječaj, tak mi je rečeno na hzz-u.

bumo vidli


Hvala na informaciji!
titanika is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 09:56   #605
Već su počeli izlaziti natječaji za pomoćnike.
lavko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 12:55   #606
Krapinsko-zagorska županija
__________________
There'll be sparks in the rain... honey in your hair... I'm wishing you were here with me...
M Jena is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 11:37   #607
Bok...Da li netko zna ako se prijavi u vise skola preko prstena potpore i bude se primljeno u vise njih da li se moze birati ili nema mogucnosti nakon sto si primljen da ides u druge skole na razgovor?
katy26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 18:05   #608
Kakav je razgovor za pomoćnika u nastavi? Što pitaju?
__________________
Vocal trance, uplifting & progressive trance - muzika koja jedino danas nešto znači i zvuči.
Nella5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 11:40   #609
važno je impresionirati roditelje djeteta sa poteškoćama. oni imaju presudnu i zadnju riječ u odabiru.
kikec is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 22:52   #610
Za Rijeku, zna li netko kakve su plaće asistenata u nastavi preko Grada i Županije?
Za škole u izvan Ri (Kastav, Čavle, Viškovo) je li veći prijevoz s obzirom da to nije više prva zona?
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 23:10   #611
Postoji li takav natječaj i za fakultete (za asistenciju studentima)? I znate li kako je to točno regulirano - znam da imaju programi EU,ali ne znam detalje
__________________
i kad je gotovo za mene znaj tek tad je počelo
Billie Jean is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 11:17   #612
Ako netko moze napisati sto pitaju na razgovoru za pomocnika? ( konkretno Varazdin, al moze i dojmovi iz drugih gradova )
Evalynn is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 12:23   #613
Quote:
Evalynn kaže: Pogledaj post
Ako netko moze napisati sto pitaju na razgovoru za pomocnika? ( konkretno Varazdin, al moze i dojmovi iz drugih gradova )
S obzirom da je u pozivu napomenuto da uzmemo kemijsku sa sobom moguće da će neki pismeni test biti? Ili je uvijek razgovor?

Pozvana si u petak u 8h?

Zadnje uređivanje titanika : 22.08.2017. at 12:44.
titanika is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 17:58   #614
Jel inače uvijek bude razgovor i sl.? Ili je moguće da odaberu kandidate bez toga? Sestrićna se prijavila, ovo je prvi put pa još nije upoznata s načinom na koji sve funkcionira. Može nekakav savjet uoči potencijalno razgovora, tko sve bude prisutan? Inače se prijavila na natječaj za posao asistenta u gradskim školama, ako ima ikakve veze (jer i županija traži po sš i selima, pa zato napominjem).
wawrinka1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 21:26   #615
Da podijelim svoje iskustvo: na razgovor smo bili pozvani svi koji smo se prijavili i vec prije pocetka razgovora, dobili smo na znanje da ce biti primljeni oni koji su radili i prosle godine. A par osoba je odabrano da budu rezerve, tj. da idu na edukaciju, pa ako tko odustane, mozda im se posreci 😆 meni ne bude, ocito. 😵


Poslano sa mog SM-G361H koristeći Tapatalk
__________________
...and a rock feels no pain...
...and an island never cries...
cat_storm is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 21:54   #616
Quote:
cat_storm kaže: Pogledaj post
Da podijelim svoje iskustvo: na razgovor smo bili pozvani svi koji smo se prijavili i vec prije pocetka razgovora, dobili smo na znanje da ce biti primljeni oni koji su radili i prosle godine. A par osoba je odabrano da budu rezerve, tj. da idu na edukaciju, pa ako tko odustane, mozda im se posreci 😆 meni ne bude, ocito. 😵


Poslano sa mog SM-G361H koristeći Tapatalk
Kako izgleda razgovor? Šta pitaju?
I koji je grad u pitanju?
titanika is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 23:17   #617
Quote:
titanika kaže: Pogledaj post
Kako izgleda razgovor? Šta pitaju?
I koji je grad u pitanju?
Trazili su da se predstavim. Nije bas bilo nekih pitanja osim sto je jos jednom naglaseno kako prednost imaju oni koji su bili pomocnici i prosle godine. 2-3 minute razgovora.
Jedno manje mjesto u zg zupaniji je u pitanju.

Poslano sa mog SM-G361H koristeći Tapatalk
__________________
...and a rock feels no pain...
...and an island never cries...
cat_storm is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 11:22   #618
Varaždinci, ja sam upravo dobila poziv za edukaciju danas u 14h pa provjerite mailove.
titanika is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 14:01   #619
mene samo zanima kada ministarstvo obrazovanja misli donijeti odluku o raspodjeli sredstava za asistente u nastavi udrugama?
školska godina pred vratima a još ništa...
kikec is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 09:44   #620
Varazdinci, sto se radilo jucer na edukaciji? Kak to izgleda zapravo?
Evalynn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:21.