Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2016., 16:08   #61
Piro89 jel se mi to nismo razumeli prošli put? Kakav Istanbul, Atina, Zagreb? Ima ljudi koji bi mogli mnogo toga da napišu pa neće to da rade, šta se ti praviš pametan? Idi piši o vremeplovu, politici, muzici, navijačkim zezalicama, prestani da se pecaš na ove provokacije.
SXE is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2016., 20:50   #62
Quote:
SXE kaže: Pogledaj post
Piro89 jel se mi to nismo razumeli prošli put? Kakav Istanbul, Atina, Zagreb? Ima ljudi koji bi mogli mnogo toga da napišu pa neće to da rade, šta se ti praviš pametan? Idi piši o vremeplovu, politici, muzici, navijačkim zezalicama, prestani da se pecaš na ove provokacije.
Izvinjavam se druze, nece se vise ponoviti.
piro1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 12:37   #63
Quote:
ivann88 kaže: Pogledaj post
http://www.rts.rs/page/sport/sr/stor...-istanbul.html

Ciganski kalkulatori su izračunali da nije baš najpametnije ići u Istanbul opet, a i mora se poslodavac slušati...
Nakon svega vi stvarno imate obraza ikom nešto spočitavat? Pa delije kakve god bile su teski svemir za vas...Od početka tako funkcioniraju i to se zna jebiga, bar ne prodaju priču o poštenju ko vi licemjeri...uostalom vi ste imali ne jednu nego čak dvije prilike za uzvratit, al jebiga...
__________________
HAJDUK SPLIT ULTRAS
SD369 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 21:54   #64
Quote:
SD369 kaže: Pogledaj post
Nakon svega vi stvarno imate obraza ikom nešto spočitavat? Pa delije kakve god bile su teski svemir za vas...Od početka tako funkcioniraju i to se zna jebiga, bar ne prodaju priču o poštenju ko vi licemjeri...uostalom vi ste imali ne jednu nego čak dvije prilike za uzvratit, al jebiga...
ajd da sam i ovo dočekao hahahhaa
znao sam
-bobetko- is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2016., 03:04   #65
Quote:
-bobetko- kaže: Pogledaj post
ajd da sam i ovo dočekao hahahhaa
znao sam
Al šta si ti dočekao sugo plaćenicka?
lakrdija 1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2016., 15:56   #66
bijes i ti ste se javili...očekivano
chill out dogsssss
-bobetko- is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2016., 16:58   #67
DAC - Trenčin: 2-0 (Dunajska Streda/Dunaszerdahely, MOL Arena, slovačka prva liga, gled.: 7.000):

video (10:51) ("Bez tebe", "Ria Ria Hungaria", mađarska himna, sekeljska himna)

Na utakmici pojavio se i mađarski premijer Viktor Orban (kakva provokacija! ), direktor MOL-a Zsolt Hernadi, odnosno mađarski političari u Slovačkoj, plus bivši slovački predsjednik hrvatskog porijekla Ivan Gašparovič.
Magor is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2016., 19:19   #68
Ferencvaroš - Ujpešt (finale Mađarskog kupa, 07-05-2016)

Fradisti na putu prema stadionu Groupama Arene (ali ostaju vani stadiona zbog bojkota, FTC uvijek igra bez min. 4-5.000 navijača):
video (9:17)

Navijači Ujpešta prema stadionu Groupama Arene:
video (4:26)
Magor is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2016., 14:48   #69
Kad je ovo bilo i ko je bio rival?
https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net...d5&oe=58C5A0BE
PartyZaNovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2016., 22:51   #70
Quote:
PartyZaNovac kaže: Pogledaj post
Protiv Hajduka 1.5. kad su bila sranja sa murijom. Pandurska posla...
__________________
Sloboda Dinamu
Luđak iz hrv is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2016., 23:47   #71
Quote:
PartyZaNovac kaže: Pogledaj post
racije po kućama poslije nereda na derbiju 2010

Zadnje uređivanje novemb : 28.11.2016. at 01:02.
novemb is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2016., 02:32   #73
Quote:
lakrdija 1950 kaže: Pogledaj post
Al šta si ti dočekao sugo plaćenicka?
Quote:
SD369 kaže: Pogledaj post
Nakon svega vi stvarno imate obraza ikom nešto spočitavat? Pa delije kakve god bile su teski svemir za vas...Od početka tako funkcioniraju i to se zna jebiga, bar ne prodaju priču o poštenju ko vi licemjeri...uostalom vi ste imali ne jednu nego čak dvije prilike za uzvratit, al jebiga...
seri seri golube bijeli... samo laprdajte po internetu, sjest cete nam opet na volej, pa se nece jezici vadit i davat ljudi preko ograde, nego se sutat malo jače... pa ćete se čudit zašto, retardi
potencijalni is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2016., 10:22   #74
Quote:
potencijalni kaže: Pogledaj post
seri seri golube bijeli... samo laprdajte po internetu, sjest cete nam opet na volej, pa se nece jezici vadit i davat ljudi preko ograde, nego se sutat malo jače... pa ćete se čudit zašto, retardi
eto vi niste nikad lezali po podu...daj aj.sve u svemu bila je to prica od dvi podjednake skupine,do zadnjih par godina.
__________________
iza kuca metar drva,hajduk je moja ljubav prva
veslo od lule is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2016., 12:19   #75
Quote:
potencijalni kaže: Pogledaj post
seri seri golube bijeli... samo laprdajte po internetu, sjest cete nam opet na volej, pa se nece jezici vadit i davat ljudi preko ograde, nego se sutat malo jače... pa ćete se čudit zašto, retardi
ma brate meni je drago šta ste vi se opet sitili bit navijači, nadam se da će vas držat ovaj put, bar do kraja sezone...
__________________
HAJDUK SPLIT ULTRAS
SD369 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2016., 12:50   #76
Quote:
SD369 kaže: Pogledaj post
ma brate meni je drago šta ste vi se opet sitili bit navijači, nadam se da će vas držat ovaj put, bar do kraja sezone...
Prijateljski savjet, potraži stručnu pomoć jer očito ne možeš sam voditi tu bitku, ali vidiš da ti internet šteti.
Moje molitve su uz tebe, brate
native is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2016., 13:14   #77
Quote:
SD369 kaže: Pogledaj post
ma brate meni je drago šta ste vi se opet sitili bit navijači, nadam se da će vas držat ovaj put, bar do kraja sezone...
Jeste zato nedavno okrenuli kombije nazad za ST?

Jer dolazi grupa koja se sitila bit navijač?
__________________
"Ima onih što im se ne sviđa, da netko može bez novaca.
Još smo tu i još se udara - zajedno stara i nova generacija!"
sku bi du is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2016., 13:17   #78
kaj se ložite na tog retarda... lik je skroz nebitan
ivann88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2016., 13:25   #79
Quote:
ivann88 kaže: Pogledaj post
kaj se ložite na tog retarda... lik je skroz nebitan
ma prcam vas namjerno jer se lozite, ali i dalje stoji da vi nemate šta govorit delijama, nego se trudite ponovno postat navijačka skupina i sve će bit dobro, poniznost od vas ne očekujem jer je nikad niste ni imali, ali nebi vam škodilo, mislim pričate uvik o sebi ka da ste ne znan sta, a realno niste postojali par godina, prema tome jezik za zube i zasuci rukave...
__________________
HAJDUK SPLIT ULTRAS
SD369 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2016., 20:42   #80
Quote:
SD369 kaže: Pogledaj post
ma prcam vas namjerno jer se lozite, ali i dalje stoji da vi nemate šta govorit delijama, nego se trudite ponovno postat navijačka skupina i sve će bit dobro, poniznost od vas ne očekujem jer je nikad niste ni imali, ali nebi vam škodilo, mislim pričate uvik o sebi ka da ste ne znan sta, a realno niste postojali par godina, prema tome jezik za zube i zasuci rukave...
Piše li tebi šifra "F" kad ideš u ljekarnu po stvari?
native is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:43.