Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.12.2016., 04:55   #1
Sukob Armade i Boysa u rijeci prije otprilike 12-13 godina

Neznam točno o kojoj godini se radi mislim da je negdje 2003,2004,znam da sam imao samo 7-8 godina kad se to dogodilo,sukob se dogodio kod bivšeg gracijanija na brajdi u samom centru rijeke,sukob je zapečeo tako što su bbb,koji su prolazili tuda autobusima izleti van i započeli sukob,neznam dali je to bilo prije ili poslje utakmice,mislim poslje,bio sam prisutan otprilike pola sata,par metara od mjesta gdje se sukob događo,strah koji sam osječao u tom trenutku nikad neču zaboravit,to je bilo puno prije nego što sam postao navijač,evo to bi ukratko bilo to,ako iko zna nešto o ovom sukobu bio bih mu zahvalan da kaže,istraživao dosta po internetu i nigdje nisam našo ,da se taj sukob spominje!!
andro14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 07:12   #2
Quote:
andro14 kaže: Pogledaj post
Neznam točno o kojoj godini se radi mislim da je negdje 2003,2004,znam da sam imao samo 7-8 godina kad se to dogodilo,sukob se dogodio kod bivšeg gracijanija na brajdi u samom centru rijeke,sukob je zapečeo tako što su bbb,koji su prolazili tuda autobusima izleti van i započeli sukob,neznam dali je to bilo prije ili poslje utakmice,mislim poslje,bio sam prisutan otprilike pola sata,par metara od mjesta gdje se sukob događo,strah koji sam osječao u tom trenutku nikad neču zaboravit,to je bilo puno prije nego što sam postao navijač,evo to bi ukratko bilo to,ako iko zna nešto o ovom sukobu bio bih mu zahvalan da kaže,istraživao dosta po internetu i nigdje nisam našo ,da se taj sukob spominje!!
ispravak netocnog navoda,BBB su prolazili sa 4 busa ako se ne varam u pratnji i 20 ak armadasa ih je zasulo kamenjem sa obliznjeg parkinga vjerovatno misleci da nece biti reakcije sa strane napadnutih.Nakon toga izlazi dosta ekipe iz buseva i pocinje bjezanija napadaca sta u Graziani ili na obliznji parking iza istog.Murja totalno neorganizirana s obzirom da nisu uopce pokusavali sprijeciti sukob dobrih 10 ak min,tek dolaskom interventne se smiruje i krecu u lov na onih 15-20 napadaca.Sjecam se da je medju BBB koji su izletili iz buseva bio jedan sa slomljenom nogom,ali vise ce vjerovatno moci reci ekipa istih kojih ovdje vjerovatno ima.Zanimljivo da jedan od najvecih sukoba izmedju navedenih skupina nije dobio u novinama ni slovo dok se za puno manje sukobe pisalo danima.
__________________
jebem skoro svaki dan 1950
euskal is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 09:36   #3
Pitanje jesu li BBB tih godina ikako vlakom isli za Rijeku masovno?
Manges is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 09:46   #4
Vlakom se nije baš išlo previše za Rijeku, individualci jesu, ali masovo ne; bar se ja ne sjećam da je ikad bio vlak za Ri.
93/94 finale kupa - za to mislim da je bio vlak....
ekeGlava is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 11:27   #5
Pita sam iz razloga sto sam bio prisutan neredima tamo negdi početkom 2000 tih u rijeci kada je igrala Rijeka Dinamo i kada je bio kaos u centru pa nisam bio siguran jesu li bojsi sisli sa vlaka ili ih je vozilo u busevima kroz grad,al sjetio sam se da je ovo drugo bia slucaj.

Neznam jesu li ovo ti neredi koji se traze u temi,a ovi put nas 5 tada mulaca na pocetku navijacke karijere je doslo pogledati derbi mrskih rivala u Rijeku i opijamo se lagano u nekoj i brtiji u centru,a okolo nas brdo Riječana i odjednom svi trče prema ono cesti glavnoj i mi za njima kad tamo kaos.
Rijecani bjeze na sve strane,djedica neki lezi a kraj njega krvava zena,armada u rasulu,murja ne kuzi kurca,ukratko teska tarapana bojsa na sve sta hoda
Manges is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 12:10   #6
ja se sjećam akcije u osk, pohod na eminentni kafić kohortaša uglednog
i neki ugledni forumaši se sigurno sjećaju hahahhahah podsjetio me tvoj upis iznad na taj osijek...kraj 90ih brijem.
-bobetko- is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 12:27   #7
Ta Rijeka mi uvijek bilo zanimljivo gostovanje.Mislim da je bila 2005. ako me pamcenje sluzi.Tada mlada ekipa dolazi,cca 60,70 ljudi koja bi posramila u to vrijeme bilo koga da joj se nasao na putu(stvarno ne serem).Jako malo nas je djelilo do masakra na Korzu,nazalost do kojeg nije doslo,jer je murja skuzila sto se sprema.Ali to gostovanje ce mi ostat u pamcenju i po zajebanciji u policijskoj stanici.
BRIJACNICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 12:39   #8
Quote:
BRIJACNICA kaže: Pogledaj post
Ta Rijeka mi uvijek bilo zanimljivo gostovanje.Mislim da je bila 2005. ako me pamcenje sluzi.Tada mlada ekipa dolazi,cca 60,70 ljudi koja bi posramila u to vrijeme bilo koga da joj se nasao na putu(stvarno ne serem).Jako malo nas je djelilo do masakra na Korzu,nazalost do kojeg nije doslo,jer je murja skuzila sto se sprema.Ali to gostovanje ce mi ostat u pamcenju i po zajebanciji u policijskoj stanici.
jel to ovo

http://i68.tinypic.com/2hd2uea.jpg
ćiket is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 13:00   #9
Quote:
ćiket kaže: Pogledaj post
Mislim da je Sjecam se lica preplasenih gradana u gradskom busu
BRIJACNICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 13:03   #10
Quote:
andro14 kaže: Pogledaj post
Neznam točno o kojoj godini se radi mislim da je negdje 2003,2004,znam da sam imao samo 7-8 godina kad se to dogodilo,sukob se dogodio kod bivšeg gracijanija na brajdi u samom centru rijeke,sukob je zapečeo tako što su bbb,koji su prolazili tuda autobusima izleti van i započeli sukob,neznam dali je to bilo prije ili poslje utakmice,mislim poslje,bio sam prisutan otprilike pola sata,par metara od mjesta gdje se sukob događo,strah koji sam osječao u tom trenutku nikad neču zaboravit,to je bilo puno prije nego što sam postao navijač,evo to bi ukratko bilo to,ako iko zna nešto o ovom sukobu bio bih mu zahvalan da kaže,istraživao dosta po internetu i nigdje nisam našo ,da se taj sukob spominje!!
Ovaj sukob je bio 2003 ili 2004 ili 2005, ne sjećam se točno, nakon utakmice kada su nas panduri pod pratnjom ispraćali kroz centar grada prema izlazu za Zagreb.
Bila je masa autiju, kombija i par buseva.
Svi smo izašli van iz vozila iz razloga što je murija bila samo na početku i kraju kolone.
Znam točno da sam rentao Renault 18, bijele boje i da smo nakon fighta plesali na cesti po haubi automobila uz pjesmu kakva noć, ludilo u nama, kakva noć, svi na ulicama

Prije tekme smo uletili s autima isprad stadiona i ispala je tarapana sa Riječanima kod dućana i lokala iznad stadiona gdje smo se međusobno gađali kamenjem.
Tada smo htjeli upast sa zapadne strane na stadion i poskidati sve transparente, ali zbog lošeg dogovora smo krenuli iznad stadiona prema Opatiji
Tada nas je presrela murija i vraćala na stadion i u tom trenutku ispada gađanje sa kamenjem.

Upad u grad je bio 2006 sa tri strane.
To je ova slika
http://i68.tinypic.com/2hd2uea.jpg

lp
R.
ZGV is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 13:09   #11
Quote:
ZGV kaže: Pogledaj post
Ovaj sukob je bio 2003 ili 2004 ili 2005, ne sjećam se točno, nakon utakmice kada su nas panduri pod pratnjom ispraćali kroz centar grada prema izlazu za Zagreb.
Bila je masa autiju, kombija i par buseva.
Svi smo izašli van iz vozila iz razloga što je murija bila samo na početku i kraju kolone.
Znam točno da sam rentao Renault 18, bijele boje i da smo nakon fighta plesali na cesti po haubi automobila uz pjesmu kakva noć, ludilo u nama, kakva noć, svi na ulicama

Prije tekme smo uletili s autima isprad stadiona i ispala je tarapana sa Riječanima kod dućana i lokala iznad stadiona gdje smo se međusobno gađali kamenjem.
Tada smo htjeli upast sa zapadne strane na stadion i poskidati sve transparente, ali zbog lošeg dogovora smo krenuli iznad stadiona prema Opatiji
Tada nas je presrela murija i vraćala na stadion i u tom trenutku ispada gađanje sa kamenjem.

Upad u grad je bio 2006 sa tri strane.
To je ova slika
http://i68.tinypic.com/2hd2uea.jpg

lp
R.
Nisam bio siguran jel 2005. Ili 06'.Ali tada je sve bilo na vrhuncu,ali doslovno.
BRIJACNICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 15:15   #12
Ako izdrzimo jos pola godine bez nekih vecih problema ,vec od naredne sezone sve ovo ce se ponoviti .Imamo takvu hrpu klinaca koja ce u narednim godina vrsiti teror nad cijelom Europom.
Xepcio is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 20:55   #13
ovaj sukob bio jedan od 2 puta da sam vidio veču skupinu boysa u rijeci van stadiona drugi put je bio 2006 kada su igrali u kupu protiv grobničana prije utakmice bili su na korzu ispred mc donaldsa
andro14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 21:43   #14
Quote:
andro14 kaže: Pogledaj post
ovaj sukob bio jedan od 2 puta da sam vidio veču skupinu boysa u rijeci van stadiona drugi put je bio 2006 kada su igrali u kupu protiv grobničana prije utakmice bili su na korzu ispred mc donaldsa
Skoro svaka Rijeka je veca skupina u gradu
BRIJACNICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 23:01   #15
Quote:
andro14 kaže: Pogledaj post
ovaj sukob bio jedan od 2 puta da sam vidio veču skupinu boysa u rijeci van stadiona drugi put je bio 2006 kada su igrali u kupu protiv grobničana prije utakmice bili su na korzu ispred mc donaldsa
mislim da su prošle godine boysi došli kod tribine domaćih u rijeci prije tekme
novemb is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 05:08   #16
Quote:
ćiket kaže: Pogledaj post
tekma na ovoj slici je bila 29.10.2005. ali mislim da to nije ovaj sukob o kojem pričamo jer se na slici ne spominje brajda nego grobnik i korzo
andro14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 06:22   #17
Bila je kolona naša auta, kombija i buseva. Mi smo bili drugi kombi. Krenulo je kamenovanje, ali naša ekipa je i prije toga izletala, tuče su trajale cijelim putem od stadiona. Tamo kod Gracijanija je počelo letit kamenje i onda izletanje. Znam da je među Armadom bila i vaša legendarna pripadnica ljepšeg spola.

Bila je fina pegla usred grada, nema tko nije dobio s obje strane, ali na kraju je Armada potisnuta i pobjegla u sami supermarket gdje su letile boce na sve strane. Dosta porezanih, krv iz ušiju i glava.

Na kraju dolazi murija i lik kaže: Dobro, sad ste napravili što ste htjeli, aj sad doma.

Tad je bila brutalna ekipa Boysa, to ne bi mogli niti u Napulju zaustavit.
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 06:24   #18
Godina je mislim da je početak 2003. Mi smo išli direktno sa svadbe našeg uglednog pripadnika. A vrh je da je jedan od prvih izletio iz kombija u odijelu, Armada nije znala dal da se smije ili koji kurac. Budem pitao za datum.
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 06:28   #19
Sjecam se ovog dogadjaja.

Tu nije bilo nekakvih velikih sukoba armade i bbb. BBB su izletili kroz one sibere od busa van i nalupali par ljudi koji su se tamo nasli. Mislim da su najebali i neki istrijani sta studiraju u Ri i nisu imali veze s tekmom, jer je tamo bio istarski klub ( pokraj su bile prve prostorije Armade koje smo dobili od grada). I najebalo je par ljudi koji su pili pive kod ducana i imali sal od Rijeke. Govorim za gracijani, ostale pozicije di je tad bio sukob, ne znam, nisam bio.
Veca frka je bila par godina prije kad su prevrnuli onaj kiosk.
__________________
Jedno srce , a tisuće nas !!
Ajkoola is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 09:45   #20
Quote:
Xepcio kaže: Pogledaj post
Ako izdrzimo jos pola godine bez nekih vecih problema ,vec od naredne sezone sve ovo ce se ponoviti .Imamo takvu hrpu klinaca koja ce u narednim godina vrsiti teror nad cijelom Europom.
Ako upola mogu posmrkat speeda ko sta moze ova sadasnja prebolesna ekipa iz mlade Torce, onda cu se zabrinit...
__________________
.
NALER is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:49.